Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  43. Klubtalálkozó 2009.12.29. (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2009. december 14., hétfő 19:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
zsír.^^

Renia írta:
(Amúgy neked nincs MSN címed?:D)

(amúgy van csak nem reklámozom.^^)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 15., kedd 11:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
T_T
be akarnak szervezni egy üzleti összejövést... pont 29-re... prioritás... lehet szavazni, de erősen a 29 áll nyerésre...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 15., kedd 21:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Csaknem? :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 16., szerda 12:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
talán mintha ráérnék 29edike körül de ez még csak olyan 99,99% hogy jó
a maradék 0,01% hogy nem érek majd rá :roll:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 16., szerda 22:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
29... Hmmm... Akkor en aztat skippelem... Jo kis munkanap... :T-T:

Szilveszterre iden nem lesz semmi jo kis osszegyulekezes akkor mostan?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 16., szerda 23:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok,petya vagyok es uj belepo az oldalra.Ajanlottak ezt az oldalt nekem,mert erdekel ez a jatek.Nekem egy "ipari"Dance platformom van ill. ketto,de ps2-rol jatszom.
Latom a tarsasag pesti,en pedig Szekszardon elek,de talan lekuzdheto a tavolsag...
Szoval ennyit tomoren... :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 17., csütörtök 11:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
ipari dance platform? ezt fejtsd ki bővebben, fényképekkel. :D

üdv a klubban!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 18., péntek 13:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 88Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. október 19., vasárnap 22:14
MegyÜnk

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 18., péntek 23:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
Koszi....
ha lattad a "WASABI" mar mint a mustar cimu filmet,akkor abban lathattal ilyet ,ja...es az a zene is megvan,mint ami a filmben van tanc kozben:-)Az a kedvencem...
Kepet nemtudom,meg hogyan kell feltenni,de majd rajovok hamarosan...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 18., péntek 23:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
DDR-es táncgéped van. várj ezt mindjárt felfogom....
És honnan van neked olyan :O
Nem tudtam, hogy magyarországon van egyáltalán ilyen, akár magánkézben is. Vigyázz rá májki nehogy szétszerelje :D
Fényképet meg úgy szúrsz be, hogy feltöltöd tinypicre vagy más ingyenes képfeltöltőre és az [img] taget használva beszúrod, vagy csak linket adsz rá.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 18., péntek 23:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Es otthon is kell hozza penzt bedobni? :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 18., péntek 23:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
nem, van bele szerelve GPS és ellenőrzi, hogy otthon van-e és akkor nem kér pénzt, hogy lehet ilyen butaságot kérdezni HE!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 19., szombat 0:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
I SENSE MONEY HERE
Gyere klubba, várunk bunkósbot-.... SZERETETTEL :dirr:

(najó viccvolt, mindenesetre jöjj :) )

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 19., szombat 21:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead,ilyen kep izet nem szoktam csinalni.Inkabb atkuldom a telcsidre mms-ben..:-)))
Amugy nem az egesz gepet kepzeld el hanem csak amin tancolnak es plusz egy tamaszkodo hozza,de azt nem hasznalom.
Szedszedni max. en fogom,mas biztosan nem.
USA-bol van,ott nagyon kenik ezt a jatekot.Mar olyan szintre jutottam vele,hogy nem tudok tovabblepni,mert annyira nehez lett,de imadom igy is....mert szeretem a kihivasokat!
A lenyeg,hogy fem keret,fa az alja es gumi,asszem,a belseje meg ismeretlen...teherbirasa 150kg,ugyhogy ugralhato ezerrel:-))

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 20., vasárnap 8:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
hát én csak sütit viszek nektek ha nem baj meg teját majd klubba,
meg mostanába már rááltam a padok tömeggyártására így én nemfogok szétszedni ilyen izé holmi padokat xD(bár régebben úgy volt rendelek egyet csak azért hogy szétszedjem de erről lemondtam) a mostani új fejlesztésem miatt amit ezalatt a pár hét alatt tökéletesítettem itt magamban a padon azthiszem be fog válni. viszont nemtudom hogy djpeter az In The Groove féle progival játszik e vagy a Dance Dance Revolutions PS/XBOX os verziójával vagy egyszerűen a stepmaniához leszedte valamelyik hivatalos játéktermes progi zenéinek a packját. a pénzes dolgot viszont én itthon megoldottam és ha nagyon akarnám játszhatnék pénzért de annyi pénzem nincs

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 20., vasárnap 23:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
@djpeter: én ha lehet kérdeznék egy olyan tök indiszkrétet hogy ez a cucc kb. mennyibe kerül meg hogyan/honnan lehet beszerezni?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 21., hétfő 10:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
Olyan gepet vettem ami munkodik ps-ro-,pc-rol,vagy xbox-rol,de jatekom csak ps-hez van/3 lemez/
Mint irtam USA-bol van igy NTSC rendszeru a lemez,de a ps chip-elt,igy munkodik...:-))
En ezt 600 dollarert vettem...
http://www.ddrgame.com/ddrmetalpad.html

Itt meg tudjatok nezni milyen komoly cuccok vannak kint...itt vettem,de persze van olcsobb is.En ezt meg 3 eve vettem es mar ez is olcsobb lenne...Egyszoval ez DDR GAME!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 21., hétfő 21:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
ismerem az oldalt de én nem innen rendeltem volna ha amcsiból hozatom a padot(kék cápát akarok arcade érzékelőkkel :? ) viszont egy olyan In The Groove CD kulcsnak örülnék mert maga a játék megvan csak nincs eredeti kulcsom hozzá, ja meg van egy olyan gyűjtőoldal ahonnan ezeket a PS/XBOXos zenéket átkonvertálják a pc-s stepmaniához és rendesen le lehet tölteni egy az egyben ugyan az minden viszont van olyan chart ami csak speckó áthekkelt stepmaniával megy sajna és ugyan így lehekkelik a számokat úgy hogy a játéktermes gépeken tudj játszani velük ha viszed pendriveon :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 22., kedd 12:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
je, ráérek ^^ másodika nyert :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 28., hétfő 0:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
ööizé...akkor most tutibiztos hogy lesz, ugye?^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 28., hétfő 0:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nu... Meg lettem duplan is vesztegetve... Ugyhogy nincs mit tennem... Igyekszem ugy elszabadulni melobol hogy meg benezhessek.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 28., hétfő 3:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
It seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 110Csatlakozott: 2009. december 14., hétfő 1:21
Na én is tudok jönni.meglesz első klubtalálkozóm.Habár nem tom minek írom mer ugyse ismer fel senki.én az egyik áldogáló akárki leszek :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 28., hétfő 4:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Tou: Mi meg a sok álldogáló izé leszünk :dirr:
Csak írd fel vkinek a telszámát a biztonság kedvéért. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 28., hétfő 16:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Tuti lesz, pont :géj: képek mikorra várhatók, Renya? :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 28., hétfő 18:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Az én számomat írd úgyis én leszek ott leghamarabb mivel én jövök a legmesszebről :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 29., kedd 1:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Ha nem alszok be, akkor ma. Ha igen, akkor holnap. :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 29., kedd 2:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
It seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 110Csatlakozott: 2009. december 14., hétfő 1:21
Myki,számodat hol tudom megtalálni? :D
nézelődtem itt ott de nem nagyon találtam meg

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 29., kedd 2:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
itt

06-70-633-3115

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 29., kedd 14:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
Tou énis írtam neked privátüziben, add meg majd kérlek te is a tiédet a biztonság kedvéért :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 29., kedd 14:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
a kis fekete egyes valahogy nem tünt fel az új üzenet részlegnél :D
itt a számom: 20/364 1934 ;)

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 4
114 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.