Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  42. Klubtalálkozó 2009.11.15 (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2009. november 7., szombat 17:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
öcsémet megkérdeztem ő is kérdőjel

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 7., szombat 17:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Én picit kések, mert mert randim van az új porszívónkkal a keletiben fél6kor :S

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 7., szombat 20:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
ott lesz
@misu:wtf

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 7., szombat 20:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
jön fel a nagybátyám vonattal, és ő hozza otthonról, mert anyámnak volt valami betege, aki ilyen műszaki cuccokat tud szerezni, és én meg kértem egy porszívót. kb

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 7., szombat 22:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 20Csatlakozott: 2008. február 27., szerda 21:12
Hali! Én nemtudom, tudok-e menni, mert totálisan beteg vagyok. :cry: Ha jobban leszek, akkor megyek. Bocsi, h így utolsó pillanatban szólok, de pénteken már jobban voltam, ma meg visszaestem.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 8., vasárnap 1:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Akkor lehet h egy hettel el kene halasztani a klubot mondjuk jovo hetre!

Mer megint nagyon kevesen lennenk..es en is tudnek tanulni..de ez masodlagos mondjuk, csak megint kb 7 en 8 an lennenk X_X:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 8., vasárnap 1:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Jovo hetre akkor mar en is ugy szerveznek hogy ne legyen utkozes... (Nah meg alapban nem kevernem meg egyszer ossze az idopontokat XD)
Szoval reszemrol nem hangzik rosszul a felvetes... De majd ugyis a tomeg kitalalja mi legyen

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 8., vasárnap 4:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Akkor nem lesz?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 8., vasárnap 12:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
vürr, akkor gyorsandöntsük el, mindenesetre lehet jönne Marcim öccse is, én megyek úszni, ha visszajöttem remélem lesz eredmény deszü :(

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 8., vasárnap 12:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bocsi, hogy duplaposzt, de inkább látszódjon:
Nem akarunk akkor helyette mittomén beülni valahova? Mert nekem így viszont nincs délutánra programom, és Marcim akkor tanulni fog D:
Vagy átlehetnejönnihozzánk, de Marci tanul, de végülis eltudom dugni egy random szobába :S

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 8., vasárnap 12:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 88Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. október 19., vasárnap 22:14
Betti nem hinném h most jönne mert vendégek vannak náluk,én mentem volna csak nagyon szar az idő és későn érnék haza,meg ha jövő héten lenne akkor el tuddnám hozzni az angol cuccomat(Ritának) mert durván nem hoztam apámhoz semmit XD Ki kelett mosnom a ruuhámat és még tanulnom is kellene szóval nagyon szar volt a hétvégém végülis nekem jobb lenne jövő héten és akkor tutti h Bettit is magammal vonszolnám 8D
Szóval bocsi de jövöhétre szavazok..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 8., vasárnap 13:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
nekem is jobb lenne a jövő hét, mert persze hogy közbejött valami az utolsó pillanatban, aztán most még csak annyit se tudnék maradni mint eredetileg.^^'
meg most versenyen vagyok aztán nem tudom hogy mikor van vége. de a jövő héten tuti nem megyek sehová, és már elvileg verseny sincs több az évben, szal az sem akadály.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 8., vasárnap 14:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Akkor asszem ez így már egyértelmű, bár nekem jövő hét még nem tuti.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 8., vasárnap 19:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ott vart emberek szama eddig: 2
(nagyon sajnalom megegyszer TT_____________TT)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 8., vasárnap 20:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Ki volt ott?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 8., vasárnap 20:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
vávvv mivel késében voltam, nem mentem oda, pedig ez volt a terv, ne hariiiii ;__;
Niki számát meg nem sikerült megszereznem.....

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 8., vasárnap 20:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
Moomba + Brigi Q____Q

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 8., vasárnap 21:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem találtam meg a számot.
Moombát ki szokta tájékoztatni?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 8., vasárnap 21:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
hát ezaz, hogy arra is gondoltunk, hogy felhívjuk nem tudja-e ő valakinek a számát :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 8., vasárnap 22:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 20Csatlakozott: 2008. február 27., szerda 21:12
Semmi baj! Úgyis a ligetben voltam, onnan egy ismerősömmel mentem és terveim szerint a deákig kísértem volna, de így csak oktogonig mentem + utána 4-es, 6-os. Időben talán 10 percet vesztettem, mert mikor senki se volt ott, rögtön küldtem Ritának sms-t.

Végülis az én hibám, mert egyrészt írtam, hogy nem megyek másrészt meg olvashattam volna indulás előtt fórumot. Jah, amúgy reggelre minden bajom elmúlt szinte, de ha meg beírom, hogy megyek, akkor tuti reggelre minden bajom lett volna.

Jövő hetet még nem tudom, mert 17.-én vizsgázok az összes eddigi anyagból és még semmit se tanultam. T_T

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 8., vasárnap 22:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nah hat ez a mai proba nekem tobb szintu szh@r lett... Inkabb mentem volna klubba...
Most akkor mi lett a vege? Ahogy elnezem inkabb elmaradt mint volt...
Jovo het vasarnapra akkor szamolni vagy nem szamolni klubbal?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 9., hétfő 11:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
legyen legyen :D
most jött volna Mityu is, remélem legközelebb is rá lehet venni :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 9., hétfő 22:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
Legyen OK, a meglepetes ember jon majd fel 7 korultol :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 10., kedd 3:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Én még mindig ráérek. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 10., kedd 15:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nyahh... ilyen kozeli idopontra csak nem nezem be a datumot... Szoval sztem en megjelenek...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 10., kedd 22:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
mikor lesz a kovetkezo klub? :roll:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 10., kedd 22:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
rofl mi is szerzünk meglepetés embereket :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 11., szerda 22:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Az enyem jobb :dirr:

Most vasarnap lesz...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 11., szerda 22:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hmmm... Mas is utalja a meglepeteseket vagy csak nelem kerult porszem a gepbe? :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 11., szerda 23:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
hát ha most vasárnap lesz akkor olyan 99 százalék hogy mennék én is a maradék egy hogy elalszok mert előtte éjjszakás leszek munkába de remélem nem alszok el majd :nyelv1: :nyelv1: :nyelv1: :nyelv1:

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 4
105 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.