Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  4. Klubtalálkozó: 2007.12.09. (16:00-19:00)

HozzászólásElküldve: 2007. december 2., vasárnap 23:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Találkozó: Baross utcai villamos megálló 15:45

Mindenki hozzon magával plusz 1000ft-ot, mert annyit bekéne adni, hogy tudjunk venni olyan gyönyörû puha szõnyegeket, mint amilyenek multkor voltak Misu és amcsi jóvoltából ^_^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 3., hétfő 20:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
No, nagyon úgy fest, hogy jövök, és nagyon úgy fest, hogy hozok egy emberkét még, és az is lehet, hogy még valakit el tudok csábítani ;) Kedve az van, csak ideje nem biztos... Szal szurkoljatok! X3

HozzászólásElküldve: 2007. december 3., hétfő 20:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
Cella hozd el majd a telod (bár ez gonolom alap XD)
itthon jutott eszembe hogy a témád nem küldtem át neked :dirr:
(feltéve ha rémlik még mirõl van szó XDD)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 3., hétfő 20:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
Cella üzenete:
ciaa ^^én tök elfelejtettem, de most eszembe jutott, hogy anno Te cisnáltál nekem egy mobiltémát... az megvan még? *-*
Neji ^^ Bleach 73 ^^ <:3 RAWR !!44!![: ViSuAl Kei Fan:] üzenete:
nézz fel fórumra XD
amúgy szia ::
Cella üzenete:
ehh XD
oks :D

szal igen :D:D

HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 1:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Ja és mindenki nézze meg a naptárat meg kérdezzen körben otthon, mert a következõ vasárnapok 16, 23, 30...Vagyis szenteste elõtt 1 nappal meg szilveszter elõtt 1 nappal van 2 vasárnap, és jó lenne szerintem egy olyan idõpontot találni, amikor sokan ráérünk ^_^
(Aztán majd januártól szerintem mehet rendesen a minden 2. vasárnap.)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 16:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Most hivott a termberlos no, h panaszkodtak a lakok, h nagyon hangosak voltunk..szal vagy ki leszunk dobva, vagy csendben kell lenni, es nem uvoltetni a zenet..es legkozelebb fel fog jonni, es ha hangosnak talalja magat a szonyegezest (bar en mondtam neki h milyen ez az egesz) akkor lehet h meg igy is repulunk..SZAL TESSEK KUSSBAN MARDNI LEGKOZELEBB !!44
meg utana is majd...telleg nagyon hangosan beszeltunk amugy, a zenet nem lehetett hallani a gep elott..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 19:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Most hivott a termberlos no, h panaszkodtak a lakok, h nagyon hangosak voltunk..szal vagy ki leszunk dobva, vagy csendben kell lenni, es nem uvoltetni a zenet..es legkozelebb fel fog jonni, es ha hangosnak talalja magat a szonyegezest (bar en mondtam neki h milyen ez az egesz) akkor lehet h meg igy is repulunk..SZAL TESSEK KUSSBAN MARDNI LEGKOZELEBB !!44
meg utana is majd...telleg nagyon hangosan beszeltunk amugy, a zenet nem lehetett hallani a gep elott..

Õõõ...egy ötlet: A táncszõnyegek a terem 1ik sarkában, azok, akik beszélgetnek meg a másik sarkában. Akik ugrálnak a táncszõnyegesekkel együtt, azok középen, és ha abbahagyják, akkor õk is hátra a beszélgetõsökhöz.
És akkor tökjó minden...Ugye?:D
(Nóbel-díj, valami?:D)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 19:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
@Renia: attól még halkan kell bömböltetni a zenét, és halkan kell dumálni... Ahogy ofõm szokta mondani: kulturáltan szórakozzá!

HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 20:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
Amúgy az áll még mindig, hogyha bevállaljátok, hogy sokat kell utazni, akkor Szentendrén a Napórásházban, ott nincsenek lakók ^^

HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 20:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
Cella írta:
Amúgy az áll még mindig, hogyha bevállaljátok, hogy sokat kell utazni, akkor Szentendrén a Napórásházban, ott nincsenek lakók ^^

Ott mennyibe kerülne amúgy?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 20:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Szerintem inkább maradjunk csöndben, mert nekem szentendre borzasztó messze van.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 21:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 17Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. november 5., hétfő 19:43
Höhö, én benne lennék Szentendrében xD Nem kéne utaznom *lustadög* (:O
Viszontöhm... azért a Napórásházban pöppet drágább a terembérlés, nem? Mondjuk... ha többen leszünk, akkor az egy fõre jutó összeg is kevesebb lesz (vagy mi)... ^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 21:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igazából nem tudnám megmondani, mennyi lenne... Azt tudom, hogy mi színjátszósok lealkudtuk: 10ezret fizetünk egy hónapra úgy, hoyg januártól elõadásaink vannak, és annak a bevételébõl kapnak százalékot... Na most hogy mink mennyit fizetnénk... Hát olyan 15ezerre saccolom per hó... Ami tíz fõ esetén 1500 ft/fõ per hó, ami nem vészes sztem... De elõbb persze meg kéne kérdezni

HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 21:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 17Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. november 5., hétfő 19:43
Höhh, hát igen... örülni fognak nekem itthon, hogy színjátszó mellett még erre is dobálom ki a pénzt :dirr:
Dehát, amire kell, arra kell ;) Még így is kevesebbet költenek rám, mint a bátyámra -.-'

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 21:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Nee, ne is folytassátok, szentendre az már majdnem szlovákia, nem akarok onnan hazaszenvedni vasárnap esténként!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 21:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Vagy a terem masik sarkaba kell rakni a szonyeget..addig nem volt para amig ott volt..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 21:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
meg arra még külön bérlet is kell, úgy hogy szentendre télleg ne XD
pedig nekem közel lene :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 21:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Cella: Szentendrét a Füvi a saját házukra értette :P az ingyen van és Magdinéni meg má megszokta õket :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 21:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
@Lione: Az még messzebb van XD
Szóval reménykedjünk, hogy pestrõl nem fognak kidobni :D

HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 21:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
messzebb, viszont ingyen... na jó, aki nem tud feljutni, az ad Füvinek benzinpénzt h állomásig legurulgasson a fuvar... XDXDXD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 22:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez egy elkényeztetett pösti lusta népség, ha már két különbözõ tömegjármûre kell felszállni, akkor hiszti van XD (nem bántásként, ne sértõdjön meg senki, csak viccelõdöm, könyikönyikönyiiii *-*)

HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 22:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
én meg elkényesztetett vidéki tyúk vagyok... úgyhogy akarok egy kanapét ebbe az irodába és akó nem kéne mindig hazautazgatni, csak akvinkumig gyünni XD *ragacsos a szeme az álmosságtól* mé mindig éjszaka kell ezeknek nem otthon dolgozni? ménem éjcaka csinálják a tetõt h legalább hazajussak (haza értendõ Füviéknél)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 22:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
@Lione: enyhe off :D

HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 22:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Cella írta:
@Lione: enyhe off :D

ugyan... Füviéknél-rõl volt szó meg Szentendrérõl...

enyhén fáradt vagyok XD

és enyhén SzentMiklósozni köll vasárnap T.T

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 9., vasárnap 12:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én is hozok 1 emberkét :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 9., vasárnap 13:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Akor ma 4tõl 7ig lecc? Ha késnék ako ne vájjatok meg induljatok el odatalálok :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 9., vasárnap 22:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ugy mentem el oda mint egy nagy adag kaki, es olyan jol ereztem magam...de tenyleg! Koszonom nektek :3 abszolut love <3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 9., vasárnap 22:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kiss and love everyone, régen röhögtem már úgy, hogy fájt a hasam tõle :3

HozzászólásElküldve: 2007. december 9., vasárnap 22:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szintén ^_^ Rég éreztem ilyen jól magam :) (Mármint leszámítva a multkori meg az azelõtti meg azt megelõzõ talit :D)
:orul: :orul: :orul: :orul: :orul: :orul: :orul:

Szerk: Ja és köszönet minden fogyózott, fogyózni vágyó, fogyózásos témánál ottlevõ embernek, illetve az összes tehénnek és fõtehennék (ugye Neji?) :D Kitaláltam 1 fogyós módszert ^_^ (Azt nemtom, h mennyire fog menni, majd kiderül ^^")

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 9., vasárnap 23:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 75Tartózkodási hely: ÚjpestCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 2:37
Jah, én is jól elvoltam ^___^

@ IloveRenji:
- http://community.livejournal.com/capslock_bleach - tonnányi blícses elmebeteg, a legjobbak a "macro thursday"-ek...
- http://homar.blog.hu - fogyasztói szívások; van sok szar post is, meg kell keresni a jót

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 3
65 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.