Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  4. Klubtalálkozó: 2007.12.09. (16:00-19:00)

HozzászólásElküldve: 2007. december 20., csütörtök 1:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
SoonDead írta:
Végignéztem a tegnapi MSNlogot és NEM mondtam ilyet.

Jajj bammeg :D Visszaolvastam :D Kicsit félreolvastam a mondatot tegnap...Sorry ^^' (De hát hajnali fél3 volt^^')

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 20., csütörtök 9:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jajj fiaim XD Amúgy SoonDeadnek igaza van, mi értelme lenne kinyírni Reniát egy videó miatt, amiben látszom max három másodpercig? Igen, hülyén nézek ki, hülye mozgásom van, na és? XD Sztem ezt már mindenki tudja, engem meg nem zavar, szal ha bármikor véletlenül belekerülök videóba, fel lehet rakni ^^

HozzászólásElküldve: 2007. december 20., csütörtök 18:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
halál édes ahogy ott flegmán pakolgatod a lábad :P :3

http://www.youtube.com/watch?v=jtInDHZjueg:P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 20., csütörtök 19:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Lione írta:
halál édes ahogy ott flegmán pakolgatod a lábad :P :3

http://www.youtube.com/watch?v=jtInDHZjueg:P

Jujj :D Mintha törpék lennének :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 20., csütörtök 20:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
Jujj :D Mintha törpék lennének :D

Kövér törpék :D

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 3
65 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.