Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  TSZK átköltözés a Moonlight Meidoba

HozzászólásElküldve: 2009. október 1., csütörtök 0:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Nos, a múltkori klubbon az Örs felé menőknek felvettem, hogy meg lehetne érdeklődni, h lehet-e az Moonlight Meidoban (továbbiakban MM) klub, így felvettem a kapcsolatot Licorne-val (ő a főnök).

A helyszínről
Az MM gyakorlatilag egy animás teaház, aki még nem hallott volna róla:
http://www.moonlightmeido.hu/

Az MM teremben meheténk, ahol eredetileg babzsákok és egy kivetítő van. Az, hogy a kivetítőt tudnánk-e használni, mindenféle technikai dologtól függ, első alkalommal kiderülne.
Úgy beszéltem meg, hogy vinnénk szépen a cuccunkat, ott összeraknánk, és használhatnánk ugyanúgy, mint most.

Mibe kerülne?
Nem kéne terembérletet fizetnünk, helyette fogyasztanunk kéne.
Egy teáskannában kb. 4-5dl tea van, a legolcsóbb 430ft, az átlag pedig 500 körül van, ahogy láttam, vagyis nem kerülne többe, mint a mostani terembérlés, kivéve ha valaki folyamatosan csak inni akar! :dirr:

Miért lenne ez jó?
- Egy ilyen helyen könnyebben lehet új embereket szerezni a klubba.
- Nem kéne aggódni, hogy most Sári és Béla jön-e, meglesz-e a 10 ember, vagy megint el kell halasztani az utolsó pillanatban. (Ez szerintem egy nagy előny.)
- Nem kéne külön a cuccok tárolásáért fizetnünk havi 1000ft-ot.
- Tarthatnánk táncszőnyeges napokat, bemutatókat
- És amit Rita említett abban a csodás riportban is :ying: : Szervezhetnénk Táncszőnyeg VERSENYT! Az MM biztosítaná az ajándékokat, nekünk csak meg kéne szervezni!

Szeretnék mindenkit megkérni, hogy egy részletes véleményt írjon a dologgal kapcsolatban. (Főleg azok, akiknek nem tetszik a dolog.)

Egyszer szerintem érdemes lenne kipróbálni, maximum visszamegyünk az eddigi terembe.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 1., csütörtök 10:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
A cuccok tarolasa megoldhato?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 1., csütörtök 11:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
jól hangzik, bár nem tom messzeb van-e mint a másik hely ahol eddig volt

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 1., csütörtök 11:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Durr hurr én nem támogatom még mindig, mert a fitnesstermet preferálom, mindenesetre jók az érveid, de számomra nem vonzó opicó :(

Oktogonnál van, nincs messze.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 1., csütörtök 15:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Uruno:
Igen, és INGYEN.

Neji: Ugyanúgy 2 megálló a Blahától, csak a másik irányba. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 1., csütörtök 16:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 88Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. október 19., vasárnap 22:14
Huh hát nem is tudok 1 próbát csak meg ér...igazából jó érveket vetettél fel de nekem a régi helyen nekem szimpibb..báááár még nem voltam az MM azon a helyén szal meg lehetne nézi

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 1., csütörtök 21:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Nekem közelebb van és jók az érvek
az a teaár megfelelő, és nem kell aggódnom, h nem lesz semmi a pocimban - tudjátok, én mindig éhes vagyok XD

(amúgy majdnem tökéletesen azt valósították meg, amit én megálmodtam már jópár éve :dirr: mázlisták)

amúgy pár nap múlva kitehetnénk egy szavazást róla

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 1., csütörtök 22:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Direkt nem raktam ki szavazást, nem üres igeneket meg nemeket szeretnék csak látni, hanem érveket és ellenérveket.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 1., csütörtök 22:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
azér mondom, hogy majd késöbb, ha több érv lesz, mer úgy egyszerűbb megszámolni :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 2., péntek 9:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Jaaa... Hogy reszletezni is kell...
Hat mit mondhatnek...
En vegulis szeretem a jo teakat.

Az egyetlen hogy tok jo hogy ingyenesedunk mert csak fogyasztani kell meg blabla de gondolom a klubdij megmarad mellette... Szoval igazabol nem ingyenesedunk hanem duplazodik a kifizetendo... Ami biztos hogy akad majd olyan ember akit ez huuu de zavarni fog...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 2., péntek 11:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Na nekem az a véleményem - miután szerdán voltam a Múnlájt Méjdóban -, hogy nem szeretném, hogy ott legyen a klub.

1\ Egy létszám fölött a "mindenki fogyaszt egy teát", az NEM olcsóbb mint a jelenlegi klubbérlés. Természetesen trükközhetünk, hogy ketten igyanak egy teát és akkor milyen olcsón jövünk ki jee. Nekem a két hetente 500 forint az még megfizethető és ha valakinek nem akkor hajlandó vagyok 600-at is kifizetni például, hogy kompenzáljam ezzel ha valaki kevesebbet szeretne.

2\ A teák NEM finomak. Nem azt mondom, hogy ihatatlan szarok, de én amikor kiderült, hogy mi ott le fogunk ülni teázni, akkor úgy gondoltam, hogy "na akkor legalább iszom egy finom teát". Ki is néztem magamnak egy jófélét, de sajnos nem finom, hanem egy alig átlagos semmilyen volt. Erre megkóstoltam a 2 másik kikért teát (kérek a tiédből/kapsz az enyémből), de mint kiderült azok is olyanok voltak, mintha valami sietve kifőzött pickwick kollekciót iszogatnék. Nekem mint teabuzinak különösen fájó pont volt ez.

3\ A klubhelység nekem pici, és igaz, hogy befér 2 szőnyeg, de 10 fő fölött már szűkös lesz a cucc.

4\ A szubkultúra. Ez az amivel nem akarnám össze kapcsolni a klubot, akkor már inkább legyünk akár fölnyalt hajú westendes játékterempatkányok.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 2., péntek 12:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Szerintem látatlanban tök fölösleges véleményt mondanom. Ha tényleg kétszereződik a klubpénz akkor meg tényleg nem a legjobb.

Ui: Teát nem szeretem :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 2., péntek 12:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ok, jó ellenérveid vannak

bár még nem jártam ott és teát nem ittam (de a pikwikket utálom), de a kis terem dolog nem tetszik, mert akkor nem lehet a háttérben hülyülni - az én teázóm jobb lesz :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 2., péntek 13:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Hát a MM védelmére legyen mondva, hogy egy teaháznak más funkciókat kell betöltenie, mint amire egy táncszőnyegklubnak szüksége lehet, szóval ha a tea finom lenne akkor mondjuk egy korrekt anime-teázót kapnánk, ami ugyan nem nekem van kitalálva (basszus nem lettem volna meglepődve, hogyha Goku Sárkánygolyóinak nevezték volna a kókuszgolyót), de animékhez szorosan köthető meetingekre teljesen megfelelne.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 2., péntek 14:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
+ Nekem még annyi hozzáfűznivalóm volna, h a hagyományos 500 péz tartalmaz némi feles klubbpénzt, ami valljuk be, fontos, hogy legyen pl új szőnyegünk, ha ez már használhatatlanná válik. Ha fizetni kell a teáért + még mellette esetleg lenne szőnyegpénz, azt már nem biztos h az emberek külön befizetgetnék, még többe is kerülne egy-egy klub

+ én szeretek a baross utcai mekiben eszegetni ;__;

+ szerintemse finomak a teák, igaz csak egyfélét kóstoltam, de az otthon elkészített Liptonteám minőségibb és ízletebb, mint az..

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 2., péntek 14:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
Pont ezert mondtam hogy igazabol dragabb lenne a klub... Mert ok hogy ingyen van a hely ha veszunk teat (ami ugye mondjuk annyi kb amennyi most a klub) dehat abbol uyge nem lesz uj szonyeg... Azt meg ugye tudjuk hogy milyen allapotban vannak a meglevok...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 2., péntek 15:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
többször voltam a meidoban és...

- "A teák NEM finomak"
Ez sajnos így van..illetve nem az hogy nem finomak, de sokkal jobbakat is ittam már. Shakek tekintetében pedig rosszabb a helyzet (a kiszolgálási időt meg még nem is mondtam..)..de én ezt még betudom annak hogy elég új a cucc és kell egy kis tapasztalat, szóval van még remény a fejlődésre..mert amúgy nagyon segítőkészek meg figyelmesek.:)

- Nem tudom hogy hogyan lehetne megoldani annak a helységnek a szellőztetését, de ha jól láttam nincsennek annyira szép nagy ablakok mint a jelenlegiben.. A méretet nem tartom rossznak-asztalok nélkül. Viszont így x+ asztallal nekem is egy picit szűkösnek tűnik.

+ Amúgy nekem az egész teázó nagyon tetszik.^^

+ Több ember elcsábításának a lehetősége. (bár én eddig amikor voltam akkor nem volt nagy a tolongás és finoman fogalmaztam, de szerintem én mentem csak rossz időpontokban.:P)

+ az első posztban elhangzó érvek

klubpénzbe nem szólnék bele, mert nekem elég változóan van pénzem...^^"
szóval én igazából...nem tudom.^^"

amúgy lehet hogy ez egy tök hülye kérdés, de nem lehet valahogyan a MATtól szőnyeget vagy padot kérni\venni\alkudni?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 2., péntek 18:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno: Mármint miről beszélsz? Múltkor 8an voltunk, 2 órát, és még a klubpénz sem jött ki (bár csak 100ft hiányzott), nem hogy a szőnyegek tárolása, vagy új szőnyegek vétele!!!
Így lehetne akkor is kluba, ha nem jön össze a 10 ember...Kurvára megfogyatkoztunk a nyáron... ToT

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 2., péntek 18:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
Rita meg Marci amúgy eltűntek? :/
Mint főnök, meg főnökhelyettes...:/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 2., péntek 18:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
Arrol beszelek hogy addig OK hogy nem kell fizetni a helyert mert ugye fogyasztunk...
Ez ahogy te is irtad ugye kb 500 Ft ami tenyleg egyezik a jelenlegi klub befizetessel...
Viszont mivel ez mind az MMnek megy a klubnak penze mint olyan semmi nem lesz belole... Tehat nem lesz belole semmi amit fejleszteni lehetne a klubon mert ha nincs klub bevetel akkor nincs se szonyeg se semmi...
Ergo a fogyasztas felett tovabbra is ott marad az 500 magyar valuta penz becsengetes.
Nem tudom en emlekszem-e rosszul de ami hihetetlen nyafogas tud lenni 500 penzert mar latom elore mi lesz ha meg kolteni is kell melle...
Szoval nem a hely ellen agallok... Hanem tudni kellene mi lenne az emberek reakcioja arra hogy + koltseg...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 2., péntek 20:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
Cyrus: Nem 2-3 emberre gondoltam én se, 7-8 ember már klub, és mint láttad, 8-cal sem jött ki még a 2 órás terem bérlet se...:/

De ha ennyire nem tetszik az ötlet, akkor mind1, én megpróbáltam...Szeretném ha még lenne klub, akkor is, ha nincs meg a 10 ember...Már pedig úgy látom, h nincs meg...

Vagy az is egy opció, hogy 2-3 alkalmat ott tartunk, szerzünk sok-sok új embert, és utána visszamegyünk a régi terembe...?

Szerk.: Viszont Rita, Marci, légyszíves írjatok, hogy hova tűntetek... :/
Csak hogy hátha legalább szórólapot tudnék vinni oda...Ha Cyrusnak igaza van, és nem lesz klub, nincs értelme... :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 2., péntek 20:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
Cyrus írta:
nemtudom egyaltalan hogy kinek tunt fel, de nekem erosen gyanus hogy nem igazan lesz mar klub...

Hmm... Ez igy ebben a formaban azert talan egy kicsit eros...
De mondjuk ugy hogy mostmar kicsit helyre kellene kerulni a fejeknek hogy legyen rendesen...
Ahogy pont volt peldanak hozva hogy szetestunk nyaron... Nah igen... Pedig elotte nagy volt mindenkitol a lelkesedes hogy persze nyaron is legyen meg kell... A vegen persze oda lett a lelkesedes...
Egyeni velemeny de barmi is legyen a jovo sztem csak akkor lehet barmi is ha tenyleg kicsit mindenki tullep azon hogy jajj most persze de jajj inkabb nem es jujj meg waaa...
Mert ezek mind olyan dolgok amiket mindig csak pedzegetunk (olyan fontos dolgokkal is mint pl a szonyeg rendeles) de valahogy a vegen mindig megreked egy ponton mert hirtelen sokaknak mar nem tunik fontosnak es "belealszanak"...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 3., szombat 17:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 88Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. október 19., vasárnap 22:14
Szerintem meg tartsunk 1 klubbot az MMben mikor sokan vannak..hátha...vagy szórólapokat...vagy nem tudom..nekem se tetszene ha ott lenne a klubb állandó helye :?
de úgy szerettnék 1 klubbot! Elráncigálnám Bettit +egy új otársamat.
Csak lécci..lécci lécci..legyen klubb :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 3., szombat 17:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hat az teny egyebkent hogy szorolapok parkoltatasat mindenkepp jo lenne lebeszelni... Akar lenne oda klub szervezve akar nem...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 3., szombat 20:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
huhh most esek haza 3. nap meló után de a vonat nekem ígyis úgyis drága ha megyek szóval hogy hová megyek az végülis mindegy lenne de a fitnesz terem szerintem hangulatosabb meg nem is tudom a teázóban mennyire lehetne hangoskodni és én még mindig lógok egy klub pénzel xD majd megadom :nyelv1: ja meg viszek sütit ha lesz kedvem sütni és teát is hozzá szóval mehetünk a fitnesz terembe is :dirr: :dirr: :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 3., szombat 20:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
Myki írta:
ja meg viszek sütit

OK

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 3., szombat 21:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor ki az, aki szerint 1x menjünk oda megnézni, és ki az, aki szerint szar az egész és meg se próbáljuk?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 3., szombat 22:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
akkor süti nekem mind1 hová megyünk de szivesebben lennék a fitnesz teremben de a teázó is jó csak nehogy elzavarjanak ha teát viszek meg sütit :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 4., vasárnap 9:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
szerintem próbáljuk ki, max nem jön be

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 4., vasárnap 10:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jólvan persze, ki beszél a tulajjal?

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 2
45 hozzászólás
Oldal 1, 2  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.