Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  TSZK átköltözés a Moonlight Meidoba

HozzászólásElküldve: 2009. október 4., vasárnap 12:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Én beszélek vele, ha mindenkinek oké...
Csak jó lenne, ha Rita vagy Marci is az áldását adná rá, nem akarok a hátuk mögött szervezkedni :/

Szerk.: Meg el kéne hozni akkor a régi helyről a cuccokat...Mondjuk ugyanazon a villamos vonalon van a két hely, szóval azt meg lehet csinálni, hogy 2-3 ember egy órával előbb megy, és átcuccol.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 4., vasárnap 18:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
En nem adom ra aldasom, eszem agaban sincsen...

Semmi kedvem osszekapcsolni magam az animes emberekkel, nem ohajtok megint Gaaras cosplayes emberekkel osszeakadni..
2 heti (ismetelem) 2 heti 500 ftrol beszelunk! Amiert valoban nincsen tea, ez igaz, de ha vki nagyon szeretne akkor lehet klubbenzen venni egy Ájsz Teját es ugyanott jarunk anyagilag es minosegileg is...

Amirol meg meg szo van, leven mindenki nagy ivben fosott ram amig kint voltam (tisztelet a kivetelnek), nem tudom miert csinalnam tovabb ezt az egeszet...most erre nem azt akarom, h Jaj, Rita, nemááá! csak tudatni h ez ki***ottul szarul esett. Ja.
Egyenlore nagyobb gondom is van, mint ez az egesz (mint itt altalaban hirtelen MINDENKINEK nagyobb/mas dolga van amikor klub lenne) ugyh meg nem tudom h mi lesz.

Szal valojaban Renia, csinalsz amit akarsz, ha van kedved szervezd meg es csinald meg, de en nem adom hozza aldasom. Bar nem tudom h ez mennyit szamit, mert ha semmi kedvem tovabb szervezkedni, akkor jarni sem fogok, akkor meg tokmindegy h hol van....

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 4., vasárnap 18:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 88Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. október 19., vasárnap 22:14
De én nagyon vártam h haza gyere és sztem mindenki ToT
Én ha nem jössz el a klubba akkor fogjuk magunkat felkeresünk a lakosztájodon leütünk,becsomagolunk egy szövetbe leviszünk a klubbhelyiségbe kikötözübk és ott leszel,ugye lányok-fiúk? 8D :trollface:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 4., vasárnap 18:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Rita: Ok, akkor nem lesz ott.
Azért remélem nincs harag miatta, direkt ezért szerettem volna megvárni, hogy mit szólsz hozzá, mint klubvezető.
És akkor gondolom a szórólapozás is elfelejtve.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 4., vasárnap 20:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nem, nem haragudni nem haragszom.

Az nem rossz otlet, h lemenni oda szorolapot osztogatni vagy talan egyszer ketszer lenezni. Csak mindig ott tartani az nem jo otlet.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 4., vasárnap 20:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor lenézünk 1x? :)

Szórólapot majd viszek, ha megyek oda, valahol még van a szekrény alján, bár valószínűleg nem a héten lesz...
Ja meg vki eltudja küldeni a szórólapos filet, hogy azért ne csak 10 darabot vigyek? ^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 4., vasárnap 21:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nalam is van meg egy csomo...majd megkeresem...valahol...a file nekem nincsen meg :[

Őő, lenezni le lehet...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 5., hétfő 9:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Nekem is voltak szórólapjaim, megkeresem őket :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 5., hétfő 20:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 88Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. október 19., vasárnap 22:14
Spórolj a papírral!Védd a fákat egyél hódot :ugeek:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 5., hétfő 20:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kimmy írta:
Spórolj a papírral!Védd a fákat egyél hódot :ugeek:

Ok, majd a hódra nyomtatom :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 27., kedd 0:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
no voltam a mejdóban. leadtam az anyagot, de időpont csak három hét múlva van hétvégén vagy hétköznaponként, mert jövő hétvégén zárva vannak, azután meg valami pókerverseny lesz. amúgy már várnak titeket. :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 14., hétfő 1:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
It seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 110Csatlakozott: 2009. december 14., hétfő 1:21
sziasztok.kis szórólapnak hála idetaláltam.én még új vagyok a fórumon és még 1 TSZK találkozón se voltam,most decemberi lenne az első ha elmegyek rá.én voltam MM-ben.Hangulatos hely és szerintem is megérne egy próbát.Tea valóban szörnyű,én arányom hogy 3-bol 2 tragédia a maradék egyet pedig szerencsétlen módra nem én ittam. :D
na akkor annyi hogy szerintem meglehet próbálni

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 14., hétfő 10:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Szia!
Mégis csak van értelme a szórólapok létezésének? Vannak emberek, akik olvasnak srólapokat? Juhééé :kiss1:

(Én még azóta se voltam MM-ben... jön néha hírlevél, hogy mi lesz, de egyrészt betervezni sem tudok semmit, mert a válás óta nagyon megváltozott az életem, amúgy pénzem se lenne ott költeni, meg nem is nagyon izgatnak már ilyen dolgok... kezdek felnőni? O.o" Halp!1!!)

Az elég lehangoló, hogy mint írjátok, fos a tea... főleg hogy a múltkor ügyvéd isminél olyan finom "motivációs" rizsteát ittam (japán mániás)... *-* nem ilyen jó igazi teákat kéne árulniuk? ^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 14., hétfő 11:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Persze hogy van, csináltam szép színest.

Üdv itt :D De szerintem egyelőre nem a Múnlájtmeidó az aktuális, hanem a sima helyszín, a Baross utcánál, ebben a topicban zajlik a megbeszélés:
viewtopic.php?f=4&t=268&p=13477#p13477

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 30., szerda 12:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mikor megyunk oda tagokat gyujteni Renia? nyilvan az ujevben, de kene menni vmikor!

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 2
45 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2
Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.