Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  41. Klubtalálkozó 2009.10.25 (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 27., vasárnap 20:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Nekem úgy tűnt, h nincs, különben szóltam volna az SMS miatt :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 1., csütörtök 16:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 88Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. október 19., vasárnap 22:14
ezek szerint nem maradtam le semmiről :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 3., szombat 17:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 88Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. október 19., vasárnap 22:14
Javasolnám h legyen TSZK Okt.11.-én 17.00-tól
(*..*) (*..*)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 3., szombat 18:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
NAGYON REMEK ÖTLET ÁT IS ÍRTAM A TALÁLKOZÓ IDŐPONTJÁT!!!44

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 3., szombat 19:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
NAGYON REMEK ÖTLET ÁT IS ÍRTAM A TALÁLKOZÓ IDŐPONTJÁT!!!44

Ok :oIo"": (megijedtem xD)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 3., szombat 21:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Támogatom.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 3., szombat 22:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
hát eddig szabad az a napom szóval mennék remélem nem kell bemennni túlórázni

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 3., szombat 23:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
megyek.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 4., vasárnap 9:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
nekem is jónak tűnik az időpont, nincs házszentelő se szeminárium :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 4., vasárnap 11:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Amire még szükség lenne, hogy Rita vagy Marci visszajelezzen, hogy lesznek, mert nélkülük nehéz a bejutás.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 4., vasárnap 17:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
Amire még szükség lenne, hogy Rita vagy Marci visszajelezzen, hogy lesznek, mert nélkülük nehéz a bejutás.

Mé hol az istenben vannak? :angry1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 4., vasárnap 18:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Kulcs a Martonnal, majd en beszelek vele, h mi van. Asszem a penz is nala van. Mas mi kell?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 4., vasárnap 18:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Kulcs a Martonnal, majd en beszelek vele, h mi van. Asszem a penz is nala van. Mas mi kell?

Jajj hát szia..:géj:.de hiányoltlak!ugye tudsz jönni, :géj: És megbeszélnénk a japánt is :géj:
de jo lenne :géj: :géj: :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 4., vasárnap 18:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Irtam a japannal kapcsolatban smst, de nem valszoltatok O_____o

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 4., vasárnap 19:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Irtam a japannal kapcsolatban smst, de nem valszoltatok O_____o

ne Bettinek írj üzit máskor hanem nekem...nem fog visszaírni ráadásul nem is szólt..ennyir erről bocsi máskor majd megverem xd

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 9., péntek 17:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Na? lesz? valaki? bevállalja a kulcsot? ^^'

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 9., péntek 19:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
szerintem az én jelenlétem elég kérdőjeles..:dirr: vagy még meglássuk mennyire csapjuk szét magunkat a holnapi nap folyamán.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 9., péntek 19:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én holnap egész nap rokonlátogatáson leszek...:/
De Rita nem jön? Vagy vele nem taliztok addig, Marci?

(Szerk.: Mert amúgy ha minden igaz én lakok a legközelebb hozzád, és klubba is tudok menni, ha lesz(?), de holnap hajnalban megyek és éjjel jövök:/)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 9., péntek 20:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Beszelt barki Marcival a kulcs + egyebek ugyeben egyaltalan?
Mert ha nem akkor sztem igy pentek keso este kb felejtsetek is el hogy meg le tudjatok beszelni a hellyel is meg minden...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 9., péntek 20:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
nem beszéltünk vele, egész héten schönherz kupázom, eszembe se jutott az egész
holnap egész napom káosz, lévén, hogy utolsó kupanap és meg kell nyernünk az egészet és lehet, hogy nagyon leamortizálom magam így a vasárnap is kérdéses. egyébként se vagyok egy szervező fazon úgyhogy ha rajtam állna a dolog, mindig lefelejtődne időben megszerveződni a klub.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 10., szombat 13:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Manne írta:
Megint csak megy az egymásramutogatás, gratulálok gyerekek. Senki nem volt képes felhivni, csak kérdezitek egymást...pedig szerintem nem lett volna túl nagy probléma semelyikőtöknek hogy a lakóhelyetek egy kilóméteres körzetében találkoztunk volna, lévén elég mobil vagyok (és köszönöm nem kérek humoros megjegyzéseket vidéki illetőségű tagoktól).
És ha már igy fel lettem idegesedve, akkor válaszolnék kimmy szellemes kérdésére:
Kimmy írta:
Mé hol az istenben vannak? :angry1:

ANYÁDBA'!

Milyen kedves h a dühödet rajtam vezeted le de am nyugodtan megértelek..mert most valaki átvette a külcsokat vagy sem?
Én átvettem volna ha nem laknék BP másik csücskébe de valaki légyszíves vegye át a kulcsot vagy ha tudtok, Marci v. Rita, akkor nem jönnétek el a klubba? :géj:

U.I: Bocsi h így "lehordtalak" benneteket csak nem tudtam hool vagytok :géj: :o~o:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 10., szombat 13:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Kimmy...
Manne írta:
Senki nem volt képes felhivni, csak kérdezitek egymást..

Hmmm... Szted? Atvette barki is???

Mondjuk jelen hetvegere nekem kb mindegy is... Nem hinnem hogy lejutok... Ezer a melom, ugyeletes vagyok es lassan keszulodnom kell utazni meg rohangalok fel ala...

De sztem ez a hetvege mar bukta igy ebben a formaban...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 10., szombat 13:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor ha me nem jön össze akkor nem lehet vas.nap 8D ?
vagy ne erőltessem? :sadkitty:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 10., szombat 17:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Nos mostmát ha lesz ha nem én nem megyek mert beteg is vagyok.... :? :? :?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 10., szombat 18:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Nekem annyi a véleményem, hogy Marci és Rita nélkül nem klub a klub, és nincs semmi értelme, úgyhogy mi Marcival nemcsak azért nem ugráltunk, mert sok dolgunk volt, hanem mert talán így, ilyen formában nem annyira funky az egész..
Bírom az embereket, de vannak, akik az egész alaphangulatát megteremtik, akik miatt érdemes ott lenni, és hát igen. Úgyhogy nagyon remélem, hogy veletek együtt valamikor össze tudjuk majd ezt hozni.. ;___;

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 10., szombat 21:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
igazad van Misu...

én 18-án nem vagyok, meg 31-én sem, a többi még jó lehet ^^

többiek?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 10., szombat 22:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
Reszemrol kov ket het tuti off... Var vegre egy kis nyaralas... :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 10., szombat 23:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Inkább őszölés, bár attól függ hova mész :D
De az egyenlítő másik felén a tél jelenti a meleg hónapokat szóval, nézőpont kérdése is.
(Jó pihenést!)

Amúgy meg nekem gyakran jó, szóval ha van valami nagyon fix akkor írok.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 17., szombat 15:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
NYA KLUB TIEM!!!!!!

5 tol 8 ig, nem erdekel a rinya, gyertek mar emberek!

Őőő, Rennnnya akkor kulcser + penzer jelentkezz a Marcinal!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 17., szombat 15:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
de nem azt mondtad, hogy neked nem jó a jövő vasárnap? :O

Hozzuk marci öccsét, reszkessetek

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 5
132 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.