Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  39. Klubtalálkozó: 2009.06.07 (!!!18:00!!!-21:00)

HozzászólásElküldve: 2009. június 10., szerda 12:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
De most azt várod hogy még sajnáljalak is hogy neked ki kell menni a messzi amerikába, ahol nincs civilizáció se, se semmmit, és ott fognak rabszolgaként dolgoztatni téged? :o :lol:

Cseréljünk :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 18., csütörtök 13:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Képek mikor lesznek kicsicicus? :nyelv1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 21., kedd 23:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 23Tartózkodási hely: Stepmani sityCsatlakozott: 2008. február 12., kedd 22:38
Sziasztok! Már nagyon régen jártam erre...úgy egy éve... De már bűntudatom volt meg hiányzik a szőnyeg is. Gondoltam hogy elmegyek valamikor találkozóra, de a távolság sajnos elég rendesen keresztbe tesz. Körülbambultam h mi is történ az elmúlt időben, de ami azt illeti túl sok minden ahhoz, hogy felfogjam.^^'
Na mindegy, szóval szar az élet meg minden egyéb, viszont tervezem hogy egyetemre Bpre megyek, szal ha nem gond, akkor várjatok rám úgy röpke 4 évet, semmi az egész...
Csak sajnálom, hogy itt egy jó társaság, mégsem tudok csatlakozni. Ez elég gáz.

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 4 / 4
93 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.