Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  TSZK reklámozás - Bannercsere

HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 19:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
A con fórumán csinált valaki DDR topicot, írtam nekik a TSZKról...Egy gond van vele, az extrás cím van a képen. Valaki áttudná írni a címet? Nem emlékszem már, hogy ki csinálta, talán Lione? :/

Kép

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 20:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Remek topic Renia!

Emberek! Sokat küzdöttem az internetekkel, hogy a google egyáltalán kilistázza az oldalt és a fórumot a táncszőnyeg (tancszonyeg, tancszonyegklub, tancszonyeg klub, táncszőnyeg klub stb...) kifejezésre, és mostmár a legtöbbnél elértem, hogy legalábbis az első találati oldalon vagyunk. (Főleg mert megszereltem a tancszonyegklub.extra.hu lapot is és mivel nagyon egyszerű honlap ezért hibákat meg nehezen feldolgozható részeket se tartalmaz így a google örömmel listázza ki sokszor az új domainnél is előkelőbb helyen :D)

A LÉNYEG hogyha azt akarjuk hogy a keresőmotorok jó helyen írják ki a honlapunkat és ha az emberek táncszőnyeggel kapcsolatban keresgélnek akkor ránk akadjanak, akkor SOK LINK kell rá gyakran látogatott helyekről.

Jó lehet ebből a szempontból a banner amit ki lehet tenni aláírásba (vagy akár reklámsávba az oldalaitokon, ha van valakinek ilyen).

Jó lehet még a kis képecske amit kirakhatnak a "keleti kultúrák iránt érdeklődő" oldalak reklámképecskének, ha cserébe mi is kirakjuk az övéket (például így), és lezsírozzuk a képcserét néhány oldallal (pl animecon.hu :dirr: ).

Ezért meghírdetésre kerül az első nagyszabású

BANNERCONTEST

ami nem is lesz igazi contest mert minden pályamű elfogadásra kerül meg bárminek nagyon örülünk csak valaki aki kicsit is ért a képszerkesztőkhöz és nincs hatalmas izlésficama az csinálhatna már valamit, mert nem állunk jól ebből a szempontból.

Csinálhattok kicsit, nagyot, téglalap, négyzet, kör, vagy akármilyen alakút, csak csináljatok.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 20:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Én nevezek, de mad csak a vizsák után... :geek:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 20:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
nekem sajna izlésficamom van :(
de azért majd igyekszem :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 20., szerda 19:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Es h tudjuk megdumalni az egyes helyekkel h rakjak fel? Ez penzert megy?
Vagy h majd mi is kirakjuk az oveket a mienkre (amivel ok mellesleg nem jarnak jol :dirr:)
Mer akkor ha megvan a banner akkor el kene kezdeni "zizegni" itt meg ott...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 20., szerda 20:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
megkérjük luggerianot pl hogy tegye ki, meg a szintén hatalmas forgalmú aoianime is ott van :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 20., szerda 20:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Rita: szépen nézünk és küldünk valami loliról képet, h meggyőzzük őket. :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 20., szerda 20:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Én nem pénzért bannerre gondoltam, hanem csak ismerősök közötti cserére. Úgy megy ez a dolog, hogy írunk az oldal szerkesztőjének hogy mit szólna hozzá és ha jófej akkor bennelesz. Cserébe csinálok főoldalra egy linkek részt ahol kipakolok mindenkit aki kirak minket.

Ha mondjuk két nem annyira látogatott helyre kikerül már az is hatalmas haladás.

Az a baj, hogy egy ideje már nem annyira vagyok otthon a magyar anime közösségekben és nem tudom, hogy hova járnak a népek.
De nem csak anime témájú oldalakat lehet megcélozni, hanem bárkit akivel vagytok elég jóban, hogy kirakja.

A keresőmotorok számára lényegtelen, hogy a banner mekkora igazából, csak link legyen az oldalra. Mondjuk az ha emberek rá is kattintanak az is pozitívan húzza föl a helyezést, ráadásul az kattint rá akit érdekel és akkor máris van egy potenciális új emberünk, szóval legyen azért ízléses.

EDIT: AoiAnimére [ÍGY] lehet bekerülni. Értelemszerűen nem én akarom fölvenni Hikarival a kapcsolatot mert miattam zárta be az offtopicot. :dirr:

Otakuckó meg egy gyakran látogatott remek oldal.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 20., szerda 20:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Aham...nemtom, csak kerdeztem...
Az Aoianime nagyon jo otlet, legalabb4 en latogatjak naponta...
Az animecon forumara kene vhogy ki rakni...az otakuckot nem vallalom fel :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 20., szerda 20:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
animevilag, anime addicts... van azert par oldal ahol megerheti erdeklodni...
es termeszetesen a Bleach es Naruto fan oldalakrol nem szabad megfeledkezni :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 20., szerda 20:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ha összeszeditek a cuccokat, akkor én írok nekik, asszem engem sehol sem utálnak ANNYIRA :dirr:
Csak akkor találjuk ki, hogy mi a rövid leírás, meg legyen elég nagy banner.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 22., péntek 8:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
egyelőre nem találom a mappát amiben a banner van... kicsit nagy a rumli a gépen XD szorri

---

Edit:

velük egész jóban vagyok, szólok nekik, hogy változtassák meg a címet
http://animeaddicts.hu/links.php?category.41

http://s107.photobucket.com/albums/m309 ... szk-hu.jpg
tudok róla xcf kiterjesztésű projektfájlt adni, ha kéritek bökjetek meg msn-en, lehet h nem válaszolok rögtön, mert varrok...

Edit2:

csináltam ilyet is:
http://s107.photobucket.com/albums/m309 ... tszk81.jpg

Edit3:

AnimeAddicts kéri, hogy linkeljük őket vissza! Megcsináljátok?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 22., péntek 9:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hogyne. Már kész is.

Szerk: Közben megnéztem, hogy a bannerek szabványméretei 88x31 és 468x60 pixel. Ez a szabvány elég elterjedt, érdemes igazodni hozzá.

És amúgy az animeaddictson van egy nagy rakás link, szóval meríthetünk onnan ötleteket, hogy kivel érdemes felvenni a kapcsolatot.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 22., péntek 10:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
Es en hogyan tudok segiteni? Leven meg mindig nem tudok rajzolni T___T

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 22., péntek 11:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát főzhetnél egy kávét például

hát ha majd lesznek bannerjeink akkor bevetheted a diplomacy skilljeidet és meggyőzheted például a http://www.magyarorszag.hu/-t vagy az http://index.hu/-t hogy rakják ki esetleg a bannerjeinket, és mi is kirakjuk az övéket és ez milyen kavajj mert örökbarátságot fogadtak az oldalaink ^______________^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 22., péntek 12:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
ok, megcsinálom kisebbe is

pabababamm:
http://s107.photobucket.com/albums/m309 ... tszk60.jpg

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 22., péntek 15:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
Kép
én valami ilyesmire gondolok sztem cuki :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 22., péntek 17:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
de te ízlésficamos vagy.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 22., péntek 17:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
ja tényleg :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 22., péntek 18:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
am szerintemis muki

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 22., péntek 23:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
muki!

Koszonom SD irok nekik :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 30., szombat 14:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na emberek nem viccből mondtam: tényleg csináljatok kicsi és nagy bannereket, hogy legyenek alternatívák!

Ha meg csináltatok akkor linkeljétek be ide! Mert így hogy pl kicsiből összesen egy darab van, ezt még nem tudom szépen elhelyezni a honlapra (meg kéne nem animált is, mert vannak olyan emberek akik nem szeretik a lapjukon az animált elemeket)!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 30., szombat 14:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
hinnye... nekem azom van, ami animeaddicts linkeknél is ott van... de nem találom... az meg valami link-ként jön be, nem képként O.o'

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 30., szombat 15:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
az valójában egy png csak .linkre cserélték a kiterjesztését, oké lementettem azt is.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 26., hétfő 13:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
BUNP

Ez a téma feledésbe merült, pedig hát nem véletlenül próbáltam régebben sem erőltetni.

Bannereink ugyebár többé kevésbé vannak (de ha valaki csinál még akkor az nagyon jófej (88x31 vagy 468×60 méretekben, lehetőleg PNG vagy (animált)GIF formátumban).

Most kéne kapcsolatot létesíteni nagy látogatottságú oldalakkal akikkel bannert cserélünk és akkor sok link lesz az oldalunkra, tehát a google meg a többi kereső előbb dob ki majd minket a találatok között.

Kérlek titeket, hogy aki vágja mondja már el, hogy mik manapság a nagy népszerűségnek örvendő magyar japánimádó oldalak ahová érdemes kikerülni linkként!

Én ezeket találtam így hirtelen:

esetleg

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 26., hétfő 13:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
Aoin en mar csinaltam forumtopikot, de az az oldal kb mar halott :S
Otakuckon is van forumtema, de vhogy sztem tuleljuk ha ott megsem lenne banner :dirr:

Akkor en irok ha kell, az elso 2 nek a mai nap folyaman..
De arra kell oket kerni h rakjak ki a bannerunket, es akkor mi is kirakjuk az oveket? Mer ez nekik nem tul nagy buli...vagy csak szimplan megkerni oket, h rakjak ki..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 26., hétfő 13:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
animeaddicts.hu, de ott kivagyunk rakva már a linkekhez.

SD, ugye a "kavaj" alatt nem a desus avataromra gondolsz? :dirr: Meg...hát...izé...biztos, hogy akarunk mi 12 éves Naruto fan kislányokat a klubba? :/ Vagy csak a google miatt kell?

De Luggival én beszélek, ha meglesznek a bannerek.

Esetleg az animés boltokat is meg lehetne kérni:
http://animeland.hu/
http://sakurazaka.hu/
http://animebolt.hu/ - Bejelentett támadó webhely! :dirr: Én inkább nem nézném meg :dirr:
http://www.japhun.com/onlineshop/os_top.html - Elvileg el vannak költözve de az új oldal kurvára nem jön be :dirr:

AS magazin:
http://asmagazin.hu/

+ mindenféle jRockos cucc, NS, DS, mittoménmilyenS, van vmi japán rádió is...? (Neji? :D)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 26., hétfő 13:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
Rita:
Mi is kirakjuk az övéket. (Csinálj úgy, mintha valami húdenagy animefan csapat lennénk, akik folyamatosan mangát olvasnak, Mondót meg AS-t vesznek. :dirr: )

Amúgy szerintem meg lehetne kérni a Mondót, hogy hagy legyen egy bemutatkozó oldalrészünk, úgy, mint az ASben. Illetve az ASbe is mehetne szerintem egy, DE rendes táncszőnyeges képekkel, komoly leírással, stb, hogy látszódjon, hogy ez itt egy "komoly", táncszőnyeges hely, és nem csak pár hülye gyerek, akik vigyorognak az McDonaldsban.

Beleírhatjuk, hogy saját, külföldről rendelt szőnyegeink vannak, most fogunk újakat venni, olyan "awesome" tagjaink vannak, mint
Rita, aki sok-sok éve segíti a conos versenyen,
Myki, aki szarrá alázott mindenkit a versenyen,
Pingwin, Juli, akik nyertek conon versenyeket
stb...
Sok-sok embernek segítettünk, van aki tud padot építeni, stb.

Ha gondoljátok én megpróbálok összedobni valami leírást. ^^" És majd a köv. klubban csinálunk profinak tűnő képeket. :dirr: Már ha megengednék az újságok...Vagy hülye ötlet?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 26., hétfő 14:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
De arra kell oket kerni h rakjak ki a bannerunket, es akkor mi is kirakjuk az oveket? Mer ez nekik nem tul nagy buli...vagy csak szimplan megkerni oket, h rakjak ki..

Igen pont arra kell kérni őket. És az, hogy "nekik ez nem túl nagy buli" az egy kicsit erős, tekintve, hogyha megnézed pl a manga.hu-n a linkeket akkor találsz nálunk elég sok jelentéktelenebb oldalt is például.

Amúgy a bannercsere egy elég bevett szokás úgyhogy ne úgy gondolj rá, hogy ezzel ők most hú de nagy szívességet tesznek nekünk. Ez teljesen átlagos.

És amúgy ne becsüld le, hogy mi vagyunk magyarországon az egyetlen nagyobb DDR közösség.

@Renia: A legtöbbel amit linkeltél az a gond, hogy bolt, ahol nincsen "linkek" rész, mivel nem illik a képbe.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 26., hétfő 15:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
SakuraZakánál van...Az animeland meg...hátha csinálnak külön vmi menüpontot nekünk, én azért megpróbálnám:D

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 3
76 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.