Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  TSZK reklámozás - Bannercsere

HozzászólásElküldve: 2009. november 20., péntek 19:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
SoonDead írta:
Kép

Nem lehetne ezt villogó nyíllal és nyuszis/nyilas háttérrel?
De főleg villogó nyíllal :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 20., péntek 19:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
ezen nem férne el a nyúl, a nyilat tudnám max meganimálni

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 22., vasárnap 15:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
mármint hogy a háttérben legyen a nyúl

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 22., vasárnap 17:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Ezt sikerült... *béna*

Kép

alkossatok!!!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 22., vasárnap 18:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
ez tökjó :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 22., vasárnap 19:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Szerintem jó a kompziíció csak kicsit gagyin néz ki :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 22., vasárnap 19:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
mi az a kompziíció?
amúgy szerintem az ötlet tényleg jó de a megvalósításnál 2 dolog szúrja a szemem:
1\ a betűtípus egy csöppet nyomott és nem olyan jó ekkorában.
2\ a háttér animáció szerintem vagy tartson tovább, vagy ne is akadjon meg hanem legyen végtelenítve.

ez most nem fikázás vagy kötekedés akart lenni hanem konstruktív kritika.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 22., vasárnap 19:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
ennél jobb gifeket sajna nemtok csinálni ^^' nekem sosem lesz szép a gifem... nemtom, hogy lehet ezt gimpben beállítani... a fotosopphoz meg hülye vagyok...
Csatolmányok:
Magyarázat: csatolom a nyilakat, próbálkozzatok ti is :P
ddr.gif
ddr.gif [ 5.63 KiB | Megtekintve 1010 alkalommal. ]

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 22., vasárnap 20:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
nekem tetszik :) nyertél

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. február 7., vasárnap 4:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
Csináltam Facebookon Táncszőnyegklubbot, hátha rákapnak az ismerősök...
Felraktam a honlapcímet meg pár képet, majd még alakítgatok rajta, bár szerintem ennyi elég a reklámhoz. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 7., vasárnap 10:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
nekem nincs fészbúkom és soha nemis lesz :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. február 7., vasárnap 18:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
csatlakoztam

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 7., vasárnap 18:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
én nem találtam meg...

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. február 7., vasárnap 23:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
Myki írta:
én nem találtam meg...

http://www.facebook.com/pages/edit/?id= ... 473?ref=ts
Ez így bejön?
Amúgy ha beírod, hogy "Táncszőnyeg Klub", akkor megtalálja a kereső.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. június 20., hétfő 6:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 7Tartózkodási hely: Mars K2 zóna perem vidékCsatlakozott: 2011. június 14., kedd 16:34
halli én is pont azon vagyok mint ti azaz mint ekkor ti mit most én és már írtam egy adminnak de úgy látszik hogy el vesztem az éterben ide írok hogy bene lennétek egy cserébe én már kiraktalak benneteket a dragonhall.bplaced.net web oldalam bannerei közé és a Dragon Hall+ on vannak nekünk is kis bannerek lehet válogatni melyiket rakjátok ki vagy ide linkelem őket nem tudom hogy is megy ezedig az edigi oldalakon ahol jártam mind auto matán met a csere
Üdv IZZY voltam

Offline Profil Honlap YIM
HozzászólásElküldve: 2011. június 20., hétfő 21:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Szia,

szerintem most rajtam kívül senki nem intézi a lap technikai dolgait, úgyhogy ha akarod hogy kirakjunk a bannereteket akkor nekem szólj :)

köszi amúgy, hogy kiraktad a bannert az oldalatokra, kölcsön kenyér visszajár.

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 3
76 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.