Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  TSZK reklámozás - Bannercsere

HozzászólásElküldve: 2009. október 26., hétfő 17:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
SoonDead írta:
http://aoianime.hu/ - itt Hikari nem kedvel engem, hadd ne én beszéljek vele

Írtam már nekik, de nem tették ki... nem is válaszoltak... pedig a Szentendrei Anime Klub-bot meg kirakták, pedig az meg már rég meghalt... de a tszk-t valamiért nem...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 26., hétfő 17:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Azért próbáljuk meg még1x szerintem.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 26., hétfő 21:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 27., kedd 9:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
hát egyelőre ez, mert összesen ennyi készült. meg ugye van még két kicsi.

Kép
Szőnyegek, programok, számok, segítség, tanácsköztársaság.

Kép Kép

ha még készít valaki akkor lesz több is. de tényleg, aki kicsit is ért a fotóbolthoz az rajzolhatna valamit, sőt ezt is lehet, hogy meg kellene shoppolni, mivel fekete kerete van és azt nem kéne (mivel a legtöbb honlap css-ében eleve benne van és a dupla keret meg csúnya).

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 27., kedd 13:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Olyan rumli van ezen a gépen... ^^' de monnyátokmeg mit írjak rá ozt megcsinálom... szövegben semmi fantáziám nincs... -.-' csak ha nyers és könyörtelen ^^'

amúgy azé van keret rajt mer én meg nem szoktam keretet adni a linknek XD

*gizda* szüreteltem egy programot, már fless bannert is tudok csinálni :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 27., kedd 14:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
OoO:

akkor már villogós/zenélős bannerünk is lehet akkor.

én se tudok ám okos szövegeket kieszelni, de miután sikerült ilyen remekül félreolvasnom gondoltam leírom mert nagyon szellemes.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 27., kedd 21:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
ha kell kiteszunk titeket a mikkun.hura is :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 27., kedd 22:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
kell bizony, cserébe kiteszünk titeket ide!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 28., szerda 2:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Az a picike olyan kis nyominak nez ki...ahelyett kene vmi..es akkor irnek is az oldalaknak

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 28., szerda 10:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nincs fantáziám, túl kevés a pixel ^^' nekem még egy 100x100-as avatar is gondot okoz :dirr: de ma egész nap ezen gondolkodok majd, hátha sikerül valamit összehozni...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 28., szerda 12:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Koszonom
Lehetne mondjuk h elesebb a nyil, vagy nemtom...de lehet h a 2 ugralo kis izet kene elkuldeni, azok egesz mukik

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 5., csütörtök 0:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
csináltam ezt akkor most, de mivel nincs izlésem ezért nem olyan lett mint amilyet akartam bár cobaltflux úgyhogy menő

Kép

de mindenki megpróbálkozhatna

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 5., csütörtök 9:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Jól van majd megpróbálok én is valamit összerakni.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 7., szombat 13:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Bergkamp írta:
Jól van majd megpróbálok én is valamit összerakni.

Ennyi tellett. Ilyen kis picsányi szaron nem sok a lehetőség :(
Csatolmányok:
ff-b.jpg
ff-b.jpg [ 2.6 KiB | Megtekintve 1109 alkalommal. ]

HozzászólásElküldve: 2009. november 7., szombat 18:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
nagyobb bannert nem lehet, igaz? :S
tényleg pici, semmi ötletem nincs, pedig énis shoppolnék valamit

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 7., szombat 18:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
A nagyobb amit lehet csinálni 468x60-as méretű, abból is jól jönne még legalább 1-2. De a kicsivel leginkább úgy lehet valamit kezdeni, hogy csináltok egy 880x310-eset és tizedére kicsinyítitek. Amúgy tényleg légypiszok méretű.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 18., szerda 13:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
bump

kérek mindenkit akinek van rá egy órája, hogy próbálkozzon meg vele

468x60 és 88x31 a bannerek szabványméretei még mindig
a png jobb mint a jpg, de a gif a legjobb, ha nem romlanak el tőle a színek. ezen a hármon kívül másba ne mentsetek

nem azért nem hagyom ezt a topicot lesüllyedni, mert ez a mániám és bannerekre verem, de tényleg sokkal kevesebben találak meg az interneten, ha nincsenek ránk linkek

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 18., szerda 16:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
vávvv Marci rugdalj, akarok csinálni, szólj rám kérlek

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 18., szerda 21:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
rámszólt 8D

Hogy tetszik? Csináljak nagyobbat is esetleg? Vagy valamit máshogy?
Szerk.: közbe továbbfejlesztettem :D Bár a második kicsit tú maccs, mindenképp az elsőt ajánlom.
1.
Kép

2.
Kép

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 18., szerda 22:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
lotyó* cuki a nyuszi ^_^, csak az a gáz, hogy aki nem tud arról hogy létezik Táncszőnyegklub, az a "TSZK"-ról sem fog tudni, szóval szerintem legalább annyit, hogy Táncszőnyeg, ki kéne írni nagybetűkkel....:/

*utálom ezt a "cenzúrázást"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 18., szerda 22:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen, ezen énis gondolkoztam, de kicsiben annyira nem mutat, így meg hogy ott villog egy nyíl, az utal a dolog lényegére, aki már látott életében ilyet, tudni fogja, mi ez, aki meg nem, nem hiszem, hogy a táncszőnyeg szó láttán kedvet kap..

mindenesetre majd valamikor megnézem, hogy úgy milyen, ha gondolod, átadhatom a layeres anyagot

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 18., szerda 22:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
Vagy...TSZK helyett DDR kiírás? Az is elég rövid, és az érthetőbb :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 18., szerda 22:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
igen a ddr-t mindenki tudja hogy mi :dirr:
http://hu.wikipedia.org/wiki/N%C3%A9met ... sas%C3%A1g

bár valamilyen szinten meg igazad is van, ezen most elgondolkodtam

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 19., csütörtök 10:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
DDR? Nekem a ram jut eszembe ^^' de persze ha ott a nyíl azért az csak utal rá h nem a ramról van szó :D

Szorri, de nekem tényleg nincs ötletem

viszont Misué nagyon cuki, nekem jó a tszk, mert a táncszőnyeg klub tényleg hosszú, az enyémen is vacakul néz ki... max akkor fér ki, ha nincs rajta kép...

Áh, most lett egy ötletem, elvonul egy valag nyíl, aztán kiírja, hogy táncszőnyeg klub... huh... ha hétvégén nem felejtem el, megcsinálom XD de ti is megcsinálhatjátok, ha ráértek

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 19., csütörtök 20:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem tetszik a Misue, bar a villogosra lehet h robban raneznenek az emberek .. nemtom...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 19., csütörtök 21:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
1 jobb a 2. nagyon zavaro főle ha oldalt van és csak ugy oldalt bevillogna a szemedbe :D
én tuti blokolnám XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 19., csütörtök 22:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
énis blokkolnálak téged :3

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 20., péntek 11:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
hát akkor tedd meg te vagy az admin bácsi (nem leszek öngyi miatta):3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 20., péntek 11:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
Főleg mert a Regi írta az én nevemben. A blokkolás itt szexuális utalás volt értsed már.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 20., péntek 11:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
én is ugy értettem, hogyha megdugsz nem ölöm meg magam 8)

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 3
76 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.