Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  37. Klubtalálkozó: 2009.05.09 (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2009. május 8., péntek 12:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
PingWin: "Igyexem"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 8., péntek 12:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Én is szeretnék menni :roll:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 8., péntek 14:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Sztem legutobb Cyrus is azt irta hogy nem usszuk meg jelenletet... Majd meg biztos jelez... Vagy ha masnem ot is megkerdezem...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 8., péntek 15:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
én biztos megyek meg lehet jön még egy ember velem.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 8., péntek 15:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
én is jövök meg asrael is

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 8., péntek 16:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 88Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. október 19., vasárnap 22:14
Én jönni fogok bnőmet is hozom aki Esztergomba lakik de tök cuki mikor szőnyegezik..Felemeli az ujját és..ahh xD
Na szal akkor jönni fogunk 5-re :grin:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 8., péntek 20:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 35Tartózkodási hely: saját világCsatlakozott: 2009. március 25., szerda 15:09
íén is megyek végülis ^_^
(Nem láttam ma véletlenül káposztásmegyeren egy táncszőnyegklubbost?! :??: )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 8., péntek 20:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Tobbi nepek onnan Kap.megyerrol?
Ok nem tervezik levezetni az erettsegi faradalmait?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 8., péntek 21:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 12Tartózkodási hely: az álomvilágomban, vagy a gép előtt:ĐCsatlakozott: 2009. május 8., péntek 21:33
Akkor én is elmennék, megnézni, hogy is zajlik egy ilyen tali :) Myki, vezess, mert egyedül nem találnék odaxD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 8., péntek 21:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Jólvan vezetlek ;)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 8., péntek 22:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
kicsicicus írta:
íén is megyek végülis ^_^
(Nem láttam ma véletlenül káposztásmegyeren egy táncszőnyegklubbost?! :??: )

de 8)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 8., péntek 22:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
nálam most már biztos a plusz ember. ;)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 9., szombat 12:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 4Tartózkodási hely: Budapest XI. kerCsatlakozott: 2009. május 4., hétfő 21:38
Énis megyek! Énis megyek :D
Hánykor lesz pontosan a tali a megállóban?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 9., szombat 13:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
gondolom úgy negyedórával a kezdés előtt.^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 9., szombat 15:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 4Tartózkodási hely: Budapest XI. kerCsatlakozott: 2009. május 4., hétfő 21:38
Sajnos nem hiszem hogy tudok menni :(
Majd legközelebb. Jó szórakozást addig is ;)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 9., szombat 19:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 12Tartózkodási hely: az álomvilágomban, vagy a gép előtt:ĐCsatlakozott: 2009. május 8., péntek 21:33
Elnézést, hogy elég korán leléptem, de nem voltam valami jól^^"

Addig a kevés ideig jól éreztem magam, elég szimpatikusnak tűntök, bár nem vagyok elsőre barátkozós típus, de ezt azt hiszem észre lehetett vennixD Lehet, hogy legközelebb is mennék, és akkor tovább is, szívesen megismernélek titeket jobban is :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 9., szombat 21:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
jó volt a mai klubb köszi mindenkinek 8)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 9., szombat 22:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
szerintemis!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 10., vasárnap 1:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Gondoltam írok még, hogy egydarabban hazaestem :roll:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 10., vasárnap 4:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
@Neji: ez most vicces volt? Vagy nem vagom....
mert ha az akkor nevetek: MUHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAH
Amugy sokan voltunk, es ez jo volt :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 10., vasárnap 6:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
@Neji... Neked is koszonjuk hogy tavolmaradasoddal emelted az est fenyet... Veled nem sikerult volna :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 10., vasárnap 12:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
de én ott voltam max nem láttatok:D

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 3
82 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.