Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  3. Klubtalálkozó: 2007.12.02. (16:00-19:00)

HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 1:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
December 2.-án lesz, 4-7ig!!
(Az elsõ másfél oldal hozzászólása még a 25.-éhez tartozik!)

Találkozó: 15:45 Baross utcai villamos megálló.
Aki nem tudja, hogy hol van/nem talál oda/nem akar egyedül menni, az nyugodtan szóljon nekem, és találkozhatunk elõtte.

Megj.: A helyszínrõl majd valamikor a hétvégén rakok fel képet meg leírást, h merre is van, hha vki késne akkor odataláljon. (Elvileg szombaton már ráérek, akkor remélem meglesz. ^_^)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 11:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
jeee \lool ^^ lool/

remélem nem fogom megin elfelejteni a csúszásgátlót, meg sztem akkor viszünk mi is szõnyeget, ha behalna valamely :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 13:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Rita neni nem lesz itthon a kovetkezo heten, egeszen vasarnapig, ugyh ha barmi kerdes lenne (remeljuk nem) akkor azt majd vasarnap tudom megvalaszolni, meg ilyenek..amugy meg tessek embereket gyujtogetni, legyunk minel tobben :3
edit:megis van internetem..ugyh lehet kerdezni (eddig nem volt olyan sok kerdes mondjuk :dirr:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 18., vasárnap 14:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
NEMHISZEMEL!!! Már elterveztem, már mindent megterveztem, már majdnem szóltam szüleimnek, hogy VASÁRNAP NEM ÉREK RÁ, amikor anyum közli velem, hogy nagymamámnak szülinapja lesz jövõ vasárnap, és arra muszáj mennünk... T.T Az istenek nem akarják, hogy táncszõnyegezzek... ToT

HozzászólásElküldve: 2007. november 18., vasárnap 22:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30
Cella írta:
NEMHISZEMEL!!! Már elterveztem, már mindent megterveztem, már majdnem szóltam szüleimnek, hogy VASÁRNAP NEM ÉREK RÁ, amikor anyum közli velem, hogy nagymamámnak szülinapja lesz jövõ vasárnap, és arra muszáj mennünk... T.T Az istenek nem akarják, hogy táncszõnyegezzek... ToT

ú, de utálom, ha ilyesmit eljátszik velem az én anyukám <_<

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 19., hétfő 0:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Öööööö...eöeöeöeöeöeö nagy para lenne ha nem lennek ott? :dirr:
ugyanis felreonformaltam magam es nem szombat este erkezem hanem vasarnap..inkabb toljuk el a dolgot, vagy nem birtok elni a klub nelkul, es engedtesselek be titeket? :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 19., hétfő 0:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
IloveRenji írta:
Öööööö...eöeöeöeöeöeö nagy para lenne ha nem lennek ott? :dirr:
ugyanis felreonformaltam magam es nem szombat este erkezem hanem vasarnap..inkabb toljuk el a dolgot, vagy nem birtok elni a klub nelkul, es engedtesselek be titeket? :géj:

1 héttel késõbbre eltolás? (Vagy van olyan, akinek az nem jó?)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 19., hétfő 0:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
:shock: 1 héttel késõbb OK.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 19., hétfő 0:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE egész héten ezt vártam! :cry: (meg a kövin is vártam volna de most a kövi után is :D ) de xar :cry:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 19., hétfő 1:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
kár hogy nem lesz, én is vártam már nagyon :cry: :cry: :cry: :cry:
de várok tovább :dirr: :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 19., hétfő 1:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE egész héten ezt vártam! :cry: (meg a kövin is vártam volna de most a kövi után is :D ) de xar :cry:

Akkor a következõ 2 vasárnap is megyünk? :D Nekem azis jó:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 19., hétfő 8:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jajj, az jó lenne! *hopp hopp* :!!:

HozzászólásElküldve: 2007. november 19., hétfő 8:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Jujjj menjünk úgy!!! Menjünk úgy!!! Menjünk úgy!!! :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 19., hétfő 8:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
lol, az poén lenne :D :lol: :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 19., hétfő 9:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
Csináltam szavazást, szavazzatok!:)
Akinem nem lenne egyértelmû:

nov. 25.-én megyünk nélküle.
Most vasárnap megyünk, IloveRenji nélkül. (Meg Cellának sem jó.)
Toljuk át dec. 2.-re és onnantól számoljuk a minden második hetet
Jövõhét vasárnap megyünk és ahhoz igazítjuk a 2 hét múlvákat.
Pótoljuk be ezt az alkalmat dec. 2.-án, és maradjon a többi (=dec. 9.-én is megyünk és onnantól minden 2. héten)
Ez most elmarad, de helyette megyünk a jövõhéten, és az azután is, és majd ahhoz igazítjuk a 2 hét múlvákat.
Maradjon el, és legyen a következõ a rendes idõpontban (dec. 9.)
Kimarad az eheti, a jövõhéten ugye alapból nincs, szóval 3 vasárnap múlva megyünk csak.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 19., hétfő 9:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
Pótoljuk be ezt az alkalmat dec. 2.-án, és maradjon a többi (=dec. 9.-én is megyünk és onnantól minden 2. héten)
:lol:

de az utolsó kivételével a többi is jó :D (az nagyon xar ötlet :dirr: )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 19., hétfő 9:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
:lol:

de az utolsó kivételével a többi is jó :D (az nagyon xar ötlet :dirr: )

Szavazz rá a szavazásban ott fennt:P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 19., hétfő 9:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
nem is láttam az elõbb XD
korán van még látszik

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 19., hétfő 9:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
nem is láttam az elõbb XD
korán van még látszik

Télleg, mér nem vagy te suliban?:D (Én fogszabályzásra megyek...6 percen belül:D)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 19., hétfő 10:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én meg lázas vagyok :(
de azért gépezek :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 19., hétfő 11:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én is haldoklok és szintén kockulok XD :twisted:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 19., hétfő 12:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
nah egyelõre a harmadik alternatívára szavaztam. :dirr:
de még bármi lehet XD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 19., hétfő 12:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30
Nekem mind1. Sosem tudom mikor kapok melót Vasárnap^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 19., hétfő 13:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
milyen melót? :O

<3 aMCSIIII <3 :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 20., kedd 1:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
KI VOLT AZ AKI AZT MONDTA H MENJUNK NELKULEM?? :twisted: (ugyis megtudom :dirr:)
Naszoval akkor legyen az h ezt eltoljuk es akkor megyunk a kov heten is? tehat 2.an es 9.en? Csak tudnom kene a valaszt minel elobb h akkor tudjak meg vmit intezkedni..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 20., kedd 7:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
KI VOLT AZ AKI AZT MONDTA H MENJUNK NELKULEM?? :twisted: (ugyis megtudom :dirr:)
Naszoval akkor legyen az h ezt eltoljuk es akkor megyunk a kov heten is? tehat 2.an es 9.en? Csak tudnom kene a valaszt minel elobb h akkor tudjak meg vmit intezkedni..

Hát a fórumozók 70%a azt mondja...a többiek meg kapják be, hha lusták feljönni fórumra:D UGYE DARKNESS??? (De mind1, úgyse olvassa:D)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 20., kedd 9:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:

Én voltam

na jó nem is XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 21., szerda 21:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji, akkor mi lesz?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 21., szerda 22:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
mikor zárul le a szavazás?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 21., szerda 22:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát szerintem már vége, aki akart úgy is szavazott
meg elég fölényes az egyik :D

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 3
83 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.