Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  3. Klubtalálkozó: 2007.12.02. (16:00-19:00)

HozzászólásElküldve: 2007. december 3., hétfő 13:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
váh, én rohadtjól éreztem magam x3

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. december 3., hétfő 17:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
én is :D
az a McDonald's a végén kira volt :lol: :lol:
ilyet csinálhatnánk máskor is, hagy idegesitsük kicsit a jó népet :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 3., hétfő 18:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
/me is nagyon jol erezte magat! Koszonom :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 3., hétfő 19:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Jah mekibe nem volt gáz h a biztonsági vagy 6x odajött h kussoljunk be nameg a parlagfüves poén amin fél órát röhögtünk... :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 3., hétfő 22:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Nagyon jó volt az egész + végre megismertem valamennyire a társaságot, szóval szerencse hogy 6 nap múlva itt a következõ!

Jaa és még extrán jó, hogy IloveRenji adtál egy csomó simfájlt és annyira sok jó van, hogy az már túljó!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 0:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Mert IloveRenji extrem nagy arc :géj: de orulok h orulsz..es a Mekisek is orulni fognak jovo heten :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 1:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Ha csinált valaki képeket tegye ki rögvest!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 1:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
IloveRenji írta:
Mert IloveRenji extrem nagy arc :géj: de orulok h orulsz..es a Mekisek is orulni fognak jovo heten :D

Akkor megyünk majd megint mekizni?:) Tényleg nagyon jó volt ^_^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 1:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
EN biztos megyek mert ehes leszek..aztan aki jon, jon, aki nem, az nem.. :wink:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 16:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Én is beugrok utána sztem bittos megéhezek. Én csináltam 3 videót, 2 táncszõnyeges és 1 amikor Nejivel hülyültünk ott hátul mint két kisgyerek, és Misu odaordított h SZEKSZEJJETEEEK!!!!!!! vagyis a "nem vagyunk idióták" sorozat második része elsõ a nõi ruhában lévõ szõnyegezés volt xD xD xD ezeket majd ki lehet rakni az oldalra nézhetõ formában?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 19:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
DarkEclair írta:
Én is beugrok utána sztem bittos megéhezek. Én csináltam 3 videót, 2 táncszõnyeges és 1 amikor Nejivel hülyültünk ott hátul mint két kisgyerek, és Misu odaordított h SZEKSZEJJETEEEK!!!!!!! vagyis a "nem vagyunk idióták" sorozat második része elsõ a nõi ruhában lévõ szõnyegezés volt xD xD xD ezeket majd ki lehet rakni az oldalra nézhetõ formában?

Aham:) Küldd át MSNen és felrakom õket.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 21:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
IloveRenji írta:
Mert IloveRenji extrem nagy arc

ma voltam énektanárnál... meghallgatáson, de nem ez a lényeg, hanem több gesztusomban meg hanghordozásomban IloveRenji sztájlt véltem felfedezni O.o""" :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 21:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
Orulok X3
Amugy az milyen? :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 21:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
hát... az... olyan... Te! :D XDXDXD

(hjaj, utálok nem otthonról netezni XD)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 23:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Képek:

A szõnyegek ^_^ Köszönjük szépen Misunak és amcsinak ^_^:
http://tancszonyegklub.extra.hu/kepek/3 ... ep_001.jpg
SoonDead és amcsi:
http://tancszonyegklub.extra.hu/kepek/3 ... ep_002.jpg
A szõnyegek használat közben (IloveReni és Misu):
http://tancszonyegklub.extra.hu/kepek/3 ... ep_003.jpg

Videók:

IloveRenji és Misu: Fullmetal Alchemist OP4 - Rewrite
http://tancszonyegklub.extra.hu/kepek/3 ... eo_001.avi
http://tancszonyegklub.extra.hu/kepek/3 ... eo_002.avi
amcsi és Misu
http://tancszonyegklub.extra.hu/kepek/3 ... eo_003.avi

Meg majd jönnek DarkEclair videói is hha az MSN hajlandó lesz rendesen mûküdni...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 6., csütörtök 15:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia: Beraktam megosztási mappába nézd meg hogy átment e tegnap óta, és akor fel tudod rakni :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 6., csütörtök 22:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Renia írta:
http://tancszonyegklub.extra.hu/kepek/3 ... eo_001.avi

Hú, rég láttam már magamat felvételrõl, ahogy heavyt csinálok *___* Vaze :dirr: de azé rólam már túl sok videó van, szal legközelebb másokat is lécci XD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. december 8., szombat 0:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:
Renia: Beraktam megosztási mappába nézd meg hogy átment e tegnap óta, és akor fel tudod rakni :)

Kivan kapcsolva a megosztási mappás cucc nekem és nem jött át...De holnap leszek fennt MSNen és akkor áttudod küldeni:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 8., szombat 1:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
Kivan kapcsolva a megosztási mappás cucc nekem és nem jött át...De holnap leszek fennt MSNen és akkor áttudod küldeni:)

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!
Pedig fél óra volt mire berakja xD :dirr: najónem 3 perc nincs kedved inkább bekapcsolni? mer ha megin lefagy az a szar amúgy is fél óra mire átküldi vagy vigyem pendriveon vasárnap?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 8., szombat 19:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:
Renia írta:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!
Pedig fél óra volt mire berakja xD :dirr: najónem 3 perc nincs kedved inkább bekapcsolni? mer ha megin lefagy az a szar amúgy is fél óra mire átküldi vagy vigyem pendriveon vasárnap?

"Számítógépe nem támogatja a megosztási mappákat."
Súgot elolvastam, szokás szerint semmit sem tudtam meg belõle, hogy miért nem megy...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 9., vasárnap 14:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nah maj megoldjuk tárhejezéssel :D jaés: nemvagyunkidegesek igaz Renia? :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 9., vasárnap 15:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:
Nah maj megoldjuk tárhejezéssel :D jaés: nemvagyunkidegesek igaz Renia? :dirr:

Ááááááá, dehogy:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 11., kedd 21:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Felkerült a 2. videó is, hála SoonDead csodálatos forgató képességének. ^_^

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 3
83 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.