Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  35. Klubtalálkozó: 2008.04.05 (17:00-20.00)

HozzászólásElküldve: 2009. április 2., csütörtök 21:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
:sadkitty:
Akkor alapítok saját táncszőnyegklubbot ahol benyúlhatom az új emberek pénzét :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 3., péntek 19:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nyah, jon egy lanynak az anyukaja is, ugyh legyunk majd jo fejek :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 3., péntek 19:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Ajjaj... eletunk leg visszafogottabb klubja lesz a mostani?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 3., péntek 21:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Jók leszünk :géj:

Hoz valaki vmi társasjátékot? :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 3., péntek 21:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 66Tartózkodási hely: BPCsatlakozott: 2007. november 19., hétfő 20:26
Moomba dolgozik. Püff. Lehet csoportosan sírni, de lehet nekem hozni mekcsiken menüt is a mekdonálszból. :hangjegy:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 12:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 26Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2009. március 15., vasárnap 16:41
én is megyek hazajöttem ma reggel abból amit mondtam

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 12:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Semmi erőm nincs, de elnézek szerintem, legfeljebb csak beszélgetünk.
Valami játékot hozhatna valaki :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 13:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem nincsenek ilyen hülye gyerekjátékaim, csak ilyen gazdálkodj okosan, meg 101 kiskutyás lépegetős játék... :/ Max. activityt tudok vinni, de ahhoz aktívnak kell lenni :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 13:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Miert beszelgetnenk? O____O
Mi ez a hozzaallas?
Nem jon megsem az anyukajaval a lany, mert elromlott a csapagy..
Hozd a 101 kiskutyasat...biztos izgi :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 13:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Miert beszelgetnenk? O____O

Ja, csak a pénzedért kellesz Berg :dirr:

A japán naposok közül azért jön vki?

Szerk: dobsz és lépsz és van 3 db kiskutya a pályára rajzolva...szerintem nem túl izgi :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 13:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Remelem jonnek....
Meglassuk...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 13:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
Viszek mikiegeres dominót.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 13:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Azért mert fáj mindenem és semmi erőm nincs szőnyegezni, de te jobb ha nem szólsz egy szót sem mert te még annyit sem szőnyegezel :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 14:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
En is megyek... Bar meg tartok attol hogy egy beginner szam alatt kimegy majd alolam a bal labam... dehat kutyaharapast szorivel... nem lehet kihagyni :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 14:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
A japán naposok közül azért jön vki?

En ugy tudom hogy jonnek 5en is kapasbol

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 14:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 26Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2009. március 15., vasárnap 16:41
5 óra ugye? nekem van monopolim de az túl hosszú elkezdenénk és nem fejeznénk be holnapig se, meg már én nem is szeretem :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 15:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
most készül az ebédünk, ha késnénk, amiatt van mert táplálkozunk, de úgyis odatalálunk szal ne várjatok de igyekszünk :géj:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 15:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
Twistert? Szerintem legközelebb, hha nem lesznek mindenkinek fájdalmai :dirr:

Vili: Ugye tudod, hogy nagyon szeretlek....? :KISS2: Kölcsön lehet kérni? (**)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 21:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 35Tartózkodási hely: saját világCsatlakozott: 2009. március 25., szerda 15:09
Jó volt :yay1:
Mindenki kedves volt :orul:
Következőre is megyek ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 22:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
Orulunk a sok embernek aki jott :3
Legkozelebb 4 szonyeg lesz ha sokan jottok (ugyh gyertek sokan!)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 22:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
:orul:
kicsicicus (a rendes neved elfelejtettem :dirr: ): Felvettelek én is MSNre, mert hiába nyomtam rá, hogy felveszlek, nem jelzett ki téged a partner listán :angry1: Majd küldd át légyszi a képeket és feltöltöm utána a TSZK tárhelyére :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 22:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uhh... Ezt a tomeget... Sztem aki kesve jott azt hitte hogy eltevedt :dirr:
Meg szerencse hogy maradt eleg hely hogy aktiv TSzK-s tagot jatszhassak :mrgreen:
Gyertek tovabbra is minnel tobben a johangulat meg ugyis garantalt. :XD1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 5., vasárnap 23:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
megjöttünk.

whargarbl

elnézést amiért kicsit mérgezett egér voltam :dirr: szerintem jóvolt, bár tény hogy kicsit sokan voltunk :géj: de az sose baj, de most megyek aludni :3 vagy előbb fürdök.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. április 6., hétfő 0:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:
En ugy tudom hogy jonnek 5en is kapasbol

Asszem ezzel picit alul lőtted a létszámot :D
Am jó volt. De legközelebb tényleg kell a 4 szőnyeg.
Köszi Rita hogy ismét kedves voltál és étkezhettem :D
Köszi Misu és Soondead hogy kibeszélhettem nektek hogy mennyi ideig szoktam sz*rni. Végülis elértem épp a vonatot, ahol betalállt egy furcsa ember aki előadta magát mint valami közgazdasági szakember, hogy ő Angliában dolgozik meg az olajsejknek a mit tom én milyen rokona a barátnője és hogy mennyi bizniszben utazik valami projekt managerként, elég vicces volt :dirr:
Pénteken CTF - Székesfehérvár!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 6., hétfő 0:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Hát pedig gondoltuk, hogy vissza kéne érted menni mert úgyse érted el és akkor már ne csövezz egy órát a déliben.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. április 6., hétfő 16:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 22Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2009. március 23., hétfő 18:52
Sziasztok! Én is jól éreztem magam és megyek a következőre is:)
(Bocsi Rita h nem vállaltam el a con-os szereplést,de megtiszteltél hogy rám is gondoltál:))

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 6., hétfő 16:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Képek - Renia:
http://tancszonyegklub.hu/kepek/TSZK_35_Kepek.zip

Szerk:
Hamarosan lesznek videók is csak lefagyasztják a képeket, és Kicsi Cicus is küldi át a képeit.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 6., hétfő 18:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
Hamarosan lesznek videók is csak lefagyasztják a képeket, és Kicsi Cicus is küldi át a képeit.

Hogy mi történt ? :D
Amúgy örülök hogy az újak is jól érezték magukat, azért kíváncsi leszek köv. klubbon hányan leszünk :nyelv1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 6., hétfő 19:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Berg: Már 1 hónapja időben felrakom a képeket, szal inkább köszönd meg :nyelv2:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 6., hétfő 20:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
Már megköszöntem, de amúgy nekem csak egyszer kellettek a képek akkor 1 hét volt, nem felejtek :lol:

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 3
77 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.