Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  Magamról

HozzászólásElküldve: 2009. március 15., vasárnap 13:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Uj embereknek bemutatkozasi lehetoseg (nem ez nem te vagy Uruno es Neji, titeket mar ismerunk XD)
Milyen szinten vagy? Hol laksz? Hany eves vagy? Ilyesmik :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 15., vasárnap 18:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 26Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2009. március 15., vasárnap 16:41
Vili = Viktor Budapesti lakos vagyok 22 éves vagyok Kandós azon belül HIPI-s Szint: Alap mínusz 2 . Szeretek pingpongozni bringázni, zenélgetek itthon, (gitár) és most már szeretem a táncszőnyeget is :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 15., vasárnap 23:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 4Tartózkodási hely: ÉrdCsatlakozott: 2009. március 15., vasárnap 0:50
A nevem Atrix, (nem, az igazi nevem nem Beatrix :nyelv2: ) 16 éves, Érden lakom. (Budapest vonzáskörzetében található ^^) Táncszőnyegen még csak a Light és a Standardból egy pár szám megy. Kb. három éve vagyok animés. A kedvenc mangáimban és animéimben azt hiszem csak egy a közös: a humor valamilyen formája mindben megtalálható. :D Ezeken kívül még szeretem nyúzni az Xbox 360-omat,szeretek olvasni, netezni, blogolni és főzni. Asszem ennyi.xD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 15., vasárnap 23:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Eeeeeeees jossz klubba? :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 6:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 26Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2009. március 15., vasárnap 16:41
divatot csináltam? :D én írtam más is ír? :D ennek igazán örülök :D ha engem kérdeztél megyek:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 11:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
A kerdes effektive mindkettotokhoz szolt XD
De koszi a valaszt, meg azt is h regiztel vegulis Vili :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 14:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
semmiség, :D ezen a néven szólíthatsz élőben is hallgatok rá :D és könnyű nincs benne nehézség mondani :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 16., hétfő 22:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 4Tartózkodási hely: ÉrdCsatlakozott: 2009. március 15., vasárnap 0:50
Hát, a vasárnap elég necces nekem úgyhogy valszeg most nem tudok elmenni. :/

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 23., hétfő 19:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 22Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2009. március 23., hétfő 18:52
Sziasztok! Tegnap voltam Japán napon,és nagyon megtetszett ez a táncszőnyeges dolog,ezért egy kedves lány segítségével (aki leírta nekem a weboldal címet, [remélem emléxik még rám:D]) regiztem is gyorsan ide,hogy minél többet megtudjak erről a klubbról:P EcLaiR vagyok (hétköznapi néven Briginek neveznekXD), IV. kerben, Káposztásmegyeren lakok, és tegnap próbáltam ki előszőr a táncszőnyeget,addig csak con-okon és egyéb rendezvényeken szemlélője voltam ennek a dolognak. A legközlebbi összejövetel 2 hét múlva vasárnap lesz,ami kicsit necces a suli miatt, és a hely ahol van hát őő h is mondjam nem a legszebb környékXD, de mindenképp ott akarok lenni,tehát vhogy majd csak meggyőzőm szüleimetXD
Előtte szoktak lenni vmi talik h együtt menjünk a helyre?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 23., hétfő 19:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Hellooo...
Welcome meg minden... :mrgreen:
Klub elott van talalkozo igen. A Baros utcai villamosmegalloban gyulunk es onnan seta helyszinre...
Utana meg remuletet keltunk a meki dolgozoinak szivebe mikor meglatjak hogy benyomulunk es ott fogjuk meg jol erezni magunkat :dirr:
A kornyek miatt ne aggodj... Amennyien es amekkora zajjal mi megyunk meg a medvek is elijednenek :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 23., hétfő 19:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Szia! Szerintem Ritával (IloveRenji) beszéltél a japán napokon :).

A klubalkalmak előtt mindig találkozunk a 4-6-os villamos baross utcai megállójában, amihez nagyon közel van a hely és onnan együtt megyünk. De a legjobb, hogyha a telefonszám topic-ban megadod a telefonszámodat és fölírod IloveRenjiét, Reniáét, Misuét vagy az enyémet, hogy biztos megtalálj minket. Ha késel akkor megoldható, hogy kimegy valaki érted a villamosmegállóhoz, ha nem találnád elég barátságosnak a környéket :P.

Hát győzd meg a szüleidet, még egyikünknek sem esett semmi baja klubban. :D
Ha valami nem világos akkor kérdezz nyugodtan.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 23., hétfő 19:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 22Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2009. március 23., hétfő 18:52
Köszönöm szépen,nagyon rendesek vagytok:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 23., hétfő 20:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Eclair: A hely 2 saroknyira van a 4-6-os villamos megállójától (ami ugyebár elég forgalmas), szóval nem a 8 ker. mélyén van a klub, nem kell aggódni emiatt. :)
(A fogorvos is a másik irányban van, ne félj :dirr: )

Szerk.:
Ja és fingom sincs hogy hol van kápmegyer, azonkívül, h messze, de hogyha az Örs vezér terét vagy a Blahát érinted, akkor vmelyiken találkozhatunk. (Feltéve hogy az úgy nem kerülő neked. ^^")

Amúgy nem akarsz azoknak is mesélni magadról, akik nem a kedves lány a conról? :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 23., hétfő 22:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia!
En irogattam meg a Marci, de sanszos h ha lanyrol van szo, akkor az biza en vagyok :3
Hat ha mondasz magadrol egy par dolgot azonkivul h kedves vagy, akkor biztos emlekezni fogok, mert igy meg nem nagyon tudom..
De mindenesetre szeretettel varunk :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 23., hétfő 22:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
I like turtles!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 23., hétfő 22:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Foleg hogy amint elnezem szereted a japan zeneket... Elkel az erosites a temaba vago topicba mert sok kezd lenni az ellenallo :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 23., hétfő 22:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Plane ha en is "benezek"
I like Poptarts!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 23., hétfő 23:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Jajj most nem akarok izé lenni, de remélem nem minden Ecclair egyéniségmentesséválós vagymi.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 0:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ezt most en SEM ertem... O_____o

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 8:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
mit meséljek?:P újpest után van káp megyer,és nemnagyon esik útba a blaha sajnos. "egyéniségmentesséválós" ezt hogy érted? ne bánts:( am egy fekete ruhás lánnyal beszélgettem:D és a bnőmmel pont lemaradtunk a végén egy utolsó táncolásról:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 12:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
úgy hogy van egy hozzád hasonló nevű buta lány, aki ráadásul direkt csúnya. és a kis és SzErInTem JAh dE NEm aKarOK GyÖKéR LEnni úgyhogy üdv köztünk.

Szerintem kápmegyerről legegyszerűbben kék metró + kombínó kombóval jöhetnél, énis jártam oda anno korizni sokat, nem a világ vége, Naji pl békásról jön, Bergkamp meg vonatozik. eöe

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 12:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
és ha ismersz egy ilyen lányt,akkro már hozzá kell hasonlítanod? és miylen alapon ítélkezel,úgyhogy kb 2 kommentet írtam eddig... sztem te azt se érted mit írsz,vagy ha igen,nemtudod normálisan leírni... és képzeld el tudom h hogy kell odamenni,nem azt kérdeztem de úgy látszik ezt se fogtad fel a 2 kommentemből...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 13:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Nyugi Misu csak kóstolgat, szereti az újakat :nyelv1: :lol:
Rendes emberek vagyunk, Misu is, élőben majd meglátod :nyelv2:

Én Martonvásárról vonatozom be :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 13:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
Misu nem itel elore... Misu alapban neha semmit sem szeret a baratjan kivul...
Ugyhogy ne vedd magadra... Ezen mindenkinek at kell esnie... Vegyuk ugy mint valami beavatas :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 14:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
IloveRenji írta:
Plane ha en is "benezek"
I like Poptarts!

neked tilos :O

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 14:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
Misu írta:
úgy hogy van egy hozzád hasonló nevű buta lány, aki ráadásul direkt csúnya. és a kis és SzErInTem JAh dE NEm aKarOK GyÖKéR LEnni úgyhogy üdv köztünk.

Szerintem kápmegyerről legegyszerűbben kék metró + kombínó kombóval jöhetnél, énis jártam oda anno korizni sokat, nem a világ vége, Naji pl békásról jön, Bergkamp meg vonatozik. eöe

Naji ? :OOO
ezt kikérem magamnak :lol: :lol:
Neji jó ??? :'PPP

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 14:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igy van... Nem azert valasztott maganak lelkesen Narutos nevet hogy beallhasson a divatos sorba hogy utana igy semmibe vegyek :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 14:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
értem,akkor próbálok megértő lenni:D és hogy sikerült a beavatásom?:D átmentem?:D Am az hogy Ecliar a nevem nem azért van mert a Kiddy Grade annyira jó volt,hanem mert tetszik ez a név,jó a hangzása és a jelentése, a Stone meg hosszú történet...:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 15:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Van idonk... Az ilyenek pont a bemutatkozas topicba valok... En meg ugyis unatkozok a meloban :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 15:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor tudom mar ki vagy ha minden igaz :3
Barna, hosszu haju, frufrus es a vegen telleg pont lemaradtatok a baratnoddel, akin sargas szoknya volt..ugye? Ha nem akkor bocsi..
Misuval meg ne foglalkozz, erzekenyen erintette a Masik Eclair tavozasa es köhömmm erdekes valakive valasa
Nyajah Kapmegyer nincsen kozel, de esetleg megprobalhatsz valakihez elobb "csatlakozni", aki afelol jon, h bizti h odatalalj :3

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 6
163 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.