Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  Magamról

HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 22:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Rita... Szolj ha kell majdnem teljes Corvus Corax diszkografia... Barmikor tudom szallitani :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 22:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Of corsze kell majd!
Majd a Kispal es Borz utan meghallgatom :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 22:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Van az is... Ismered a mondast... Carefull what you wsh for... :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 28., szombat 0:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
AZ ÉN HANGOM GYÖNYÖRÜ!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 28., szombat 0:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Ne offoljatok már :angry1: *sok

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 28., szombat 0:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mi csak bemutatkoztunk hogy ki milyen zenet szeret es milyen szep hangja van... Mar ez is baj? (**)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 28., szombat 10:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
nem 8)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 28., szombat 12:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Asszem tényleg törölni fogom a hülyeségeket....*sóhaj*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 7., kedd 22:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok

Hinden vagyok a neten, egyébbként András. Túlkoros egyetemista vagyok, valamint a táncszőnegről az a véleményem hogy kb olyan hülyeség mint egész éjjel Jég Dupla Viszkivel-t énekelni valami gagyi midire, feliratot olvasva a képernyőn és mikrofonnal a kezedben. :lol:

Egyébbként Renia szervezett be akit Ragnarok-ban ismetem meg.

Jah és anime zenékről annyit tudok hogy meddig tartanak, mert úgy könnyű átugorni őket minden epizód előtt. :nyelv2: Habár mostanában nem nagyon animézem, mivel inkább tanulok, el kellene már végezni végre az egyetemet. Egyébbként engem lehet nem sűrűn láttok emiatt mivel Szegeden járok és ritkán vagyok otthon, kb. havonta egyszer.

Nah ennyit rólam, puszi.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 7., kedd 23:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hinden írta:
...akit Ragnarok-ban ismetem meg...

Azt kihagytad, hogy a kb. 60as wizámat kinyírtad a 90+-os profoddal :nyelv2:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 7., kedd 23:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
milyen romantikus.

Hinden üdvözlünk köreinkben.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. április 28., kedd 20:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 88Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. október 19., vasárnap 22:14
Renia írta:
Hinden írta:
...akit Ragnarok-ban ismetem meg...

Azt kihagytad, hogy a kb. 60as wizámat kinyírtad a 90+-os profoddal :nyelv2:

WoW? (tit) Lehet h rosszul tudom csak tipp bár a wowban nincs 90+ vagy mittom én ne is figyeljetek xD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 28., kedd 21:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mondom RAGNAROK :nyelv2:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 28., kedd 21:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez esetben a ragnarok nem a WoW szerver (bar az is inkabb ragnaros) hanem a jatek neve Kimmy :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 28., kedd 23:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
naná ^^ pontosabban Ragnarök Online
cuki chibi kézzel rajzolt 3D világ Koreából :3
Füvit függővé tettem - nem telik el hét, hogy ne ütne farkasokat valahol egy szerveren (valami nemzetközin tolja most)
emellett van sok magyar szerver is, én eddig Hunro-n voltam, mostanában ha ráérek akkor Sonic házi RO-ját tesztelgetem
(és így nem off, hiszen magamról is írtam :dirr: )
<< a képen látható egy paródia :D
ez meg metálosoknak kedvcsináló: KATT

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 29., szerda 0:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ragnarok Online :/ (ö-vel nem tetszik :dirr: )
A HunRO kaki szerintem, akkor már Fatero...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 29., szerda 0:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Renia írta:
Ragnarok Online

nekem se, de ha egyszer úgy van... de amúgy én is óval használom... és valóban, a hunró egyre kakibb... régen egész jó volt, de az 3 éve volt XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 29., szerda 0:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
Es a 3Dsitett grafikas RO2 meg mar nem is olyan szeeeeep...
Random RO tenyt olvashattatok...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 29., szerda 9:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:
Es a 3Dsitett grafikas RO2 meg mar nem is olyan szeeeeep..

naja annak nincs meg az a fílingje

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 29., szerda 18:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
A Hunro 3 éve is kaki volt... :/
a RO2 meg...hát nézztetek képeket...én nem akarok papírból készült nyuszifüles 5 éves kisgyerekkel sétálgatni, aki úgy néz ki, mint egy plázapics.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 29., szerda 19:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
A Hunro 3 éve is kaki volt... :/

nekem nem mert azon kezdtem, de az tuti h azóta rengeteget kakult és élvezhetetlen... kár érte mert jó társaságunk volt ott... de a kakulás miatt szétszéledtünk...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 29., szerda 21:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Nekem sem volt kaki a HunRO, csak miután törölték az összes karit @_@

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2009. április 29., szerda 21:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
HunROn 2 havonta van mostanában reset :dirr:
Nah, de ne offoljunk. :?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 4., hétfő 22:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 4Tartózkodási hely: Budapest XI. kerCsatlakozott: 2009. május 4., hétfő 21:38
Öööööö..Heló! :D

Becsületes nevem Gergő, de mindenki Csekének hív általában. 18 évet betöltött budapesti naplopó középsulis tanuló vagyok.
Kb max. fél éve vettem vaterán egy mezei táncszőnyeget amit itthon koptatok (bár mostanában ritkábban van rá érkezésem :S )
Ezenkívül (bár ez senkit se érdekel szerintem :P ) szeretem az animéket, mangákat, könyveket meg minden hasonló dolgot. Zene meg leginkább punk, ska, és minden más ami megtetszik mindentől függetlenül.
Elég bulizós típus vagyok (ha valamilyen tragikus oknál fogva hétvégén otthon kell legyek akkor körömmel kaparom a falat)
Lenne kedvem benézni a klubbotokba, csak hogy lássam hogy milyen :)
Olvasgatva a fórumon normális embereknek tűntök (mi számít annak :mrgreen: )

Kérdés: ha szívesen vártok, akkor a legközelebbi mikor lesz (valami 9-ét olvastam valamelyik topicban. Ez fix?)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 4., hétfő 22:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
XI ker FTW :dirr:

Hat egyenlore 9 tunik a valoszinunek... de azert jobb ha koveted a fejlemenyeket...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 4., hétfő 22:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 4Tartózkodási hely: Budapest XI. kerCsatlakozott: 2009. május 4., hétfő 21:38
Mibaj a XI-el? :?:
Rendben köszi
Amúgy átlag hányan szoktatok lenni? És milyen gyakran vannak a találkozók? 150 centi az másfél méter?

(kicsit sok a kérdés, sry)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 4., hétfő 22:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Baj? Semmi baj vele... Legjobb :dirr:
Valtozo... 10 ember atlag mindig megvan de neha tobben is beesnek... Alkalom valogatja...
De majd csatlakozol es meglatod :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 4., hétfő 23:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 35Tartózkodási hely: saját világCsatlakozott: 2009. március 25., szerda 15:09
Takeshi69 írta:
Öööööö..Heló! :D

Szia Csekeeeeeee ! (Ez tetszik :yay1: )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 4., hétfő 23:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
XI ker rulz!
Udv gyere a klubba, mert tenlyeg jo fejek vagyunk :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 8., péntek 21:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 12Tartózkodási hely: az álomvilágomban, vagy a gép előtt:ĐCsatlakozott: 2009. május 8., péntek 21:33
Üdv mindenkinek!:D

Igazából Myki ajánlásával találtam meg ezt a honlapot... a nyári Matsuri napon próbáltam ki, és szerettem bele a DDR-ba. Karácsony óta van meg a szőnyegem, azóta még csak a light fokozatig jutottam el... de sebaj, türelmes leszekxD (sajnos nincs annyi időm rá, mint amennyit szeretnék)

Egy kicsit magamról: Tóth Katalinként anyakönyveztek, 18 éves vagyok, és ha minden jól megy, jövőre meglesz a grafikus szakmám, bár nem akarok az lenni :dirr:
Lássuk csak... szeretem az animéket, mangákat, Japánt... csak csoportban merek karaokézni... és nagy szenvedélyem az írás^^ (leginkább fanfictionben utazom)
És ennyi, nem vagyok túl jó önmagam jellemzésében^^" Idegenek társaságában kell némi idő, amíg feloldódok (sajnos félénk embernek ismernek, és igazuk van-.-), de legalább egy ilyen találkozót szívesen meglátogatnék :)

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 4 / 6
163 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.