Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  Magamról

HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 9:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Persze... :dirr:
Mellesleg azota is rettegek mi lett volna ha nem roviden hanem mondjuk novella formaban tervezel irni magadrol :mrgreen:
10 tappancsosok? Ejj... Akkor mars vissza a szobaba es meg ne lassam hogy MF Challenge alatt kijosz onnan :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 10:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Jobb ha nemtudod meg milett volna ha novella formájában írok :mrgreen: .
Egyébként azt kihagytam hogy milyen zenéket szeretek...
Erről hosszú lista készülhetne még :nyelv1: szóval nem írom le hacsak nem érdekel valakit ;)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 10:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Hat ha megteszed akkor is csak stilus felsorolast irj... Veletlenul se az osszes szam cimet :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 12:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
kicsicicus írta:
Köszi :yay1:
Az az idióta voltam, aki hosszú, szőke hajú és Totoros sapkát viseltem xD
amúgy ismerem Eclairt, egy suliba járunk xD

Akkor nemcsak awesome avid van, hanem kúúúúúúúúúúúúúl sapkad is!
Mi nagyon szeressuk Totorot <3
Melyik Eclairt ismered? Dark-ot vagy Stone-t?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 12:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Waaaa... Az a sapka annyira jooooo vooooooolt :grin:
Az a kejgyilkos vigyora ami Totoronak van azt nem lehet nem imadni :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 12:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
stonet :D
értelmezésből 1-es Rita néni :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 15:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
hmm a stílus felsorolás az olyan mintha a számok címét írnám felsorolásba :lol:
rengeteg van... de inkább a nyugisabb zenéket szeretem mint az anime op és engingek de szinte minden zenét meghallgatok :nyelv1: és a zúzósabb műfajt is szeretem :mrgreen:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 17:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Honnan kellett volna tudnom? O_______O

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 17:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
mondjuk onnan hogy Blanka már évek ota nem járt erre és csak te beszéltél rola :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 17:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
O is Kap.megyeri volt egyebkent?
Mert ha nem akkor az egy eleg nagy segitseg amibol ki lehetett volna talalni. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 17:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na es? Attol meg mondhatta vkinek, vagy ismerhettek egymast...
Hat mittomen... :/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 18:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Az osu mellékhatásai itt is megmutatkoznak :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 18:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
Wtf?
Nem ertek semmit...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 18:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ezt most en sem igy hirtelen... Osu most hogy pottyant ide?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 18:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
úgy hogy meghülyül tőle Rita :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 18:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Neji írta:
mondjuk onnan hogy Blanka már évek ota nem járt erre és csak te beszéltél rola :P

aha persze, pont a minap láttam, hogy be volt jelentkezve rejtettben. furcsálltam is először, de aztán láttam, hogy azt a topicot nézi amiben Misu leszemélyiségmentesezi.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 19:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
de szar :D
kis gyáva

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 19:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Be lehet lepni rejtve? De jooo... Ez sem tunt fel sosem :dirr:
Bar engem ugyis elarulnanak az off-jaim :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 20:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
engem is X'DD
amúgy hogy lépsz be rejtve ? 8)
edit : nem szoltam :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 20:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 22Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2009. március 23., hétfő 18:52
Igen engem ismer:P és 1x velem is volt táncolni nemcsak a sárga szoknyás lánnyal:D és ő is jár NS-ekre:P és am nem értek vmit,hogy miért is baj az ha vki szereti a j-rockot? ebbe a világba már minden zenei stílus ciki? már semmit sem lehet hallgatni? vagy inkább el kéne titkolni?:S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 20:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
ne törödj velük :P
csak szivatni akarnak vele :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 20:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Azt meg mi sem tudjuk mind...
Mellesleg hallgatsz zenet? Cikkkkiiiiiiiii... :dirr:
Mi? Hogy nem is hallgatsz zenet? Mit te kepzelsz magadrol? Ver Cikkkiiiiiii... :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 21:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
basszameg, miért nem hallgattok zenét macskanyávogás helyett? Én pl nem szeretem amikor bagzanak az ablak alatt!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 22:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
Misu... Pliiiiiiz... Definiald mar nekem hogy mi szamit nalad zenenek... Mar annyira kivancsi vagyok ra...

Egyebkent meg barmilyen zenet le lehet szolni...
En megvagyok ezzel is de szeretem ugy altalaban a metal zenet, de ha tetszik a popos dolgokat is a klasszikusig elegge sok mindent...
Ezekre is tudnam sorolni... a horgos-morgos metalok csak artikulalatlan kasak, a pop nyalas tud lenni, a klasszikust plane nem mindenki tudja elviselni...

Na es akkor mi van? Hallgassa mindenki amit akar...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 22:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
sokféle zene van, de ha valami japán, az alapból kiesett ebből a kategóriából :(

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 22:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
A klasszikus is tud jó lenni! :roll: (vangelis, vivaldi stb...)
Amúgy ezeket a zenéket amik itt vannak én sem szeretem, sőt meghallgatni sem bírom, de mondjuk én leszarom hogy ti mit hallgattok, amíg nem hangosan bömböltetitek :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 22:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bergkamp... Nem is azt mondtam hogy rosszak... De ha valaki nem szereti barmire mondhatja... Na jah... Nem szereted... Na bumm... De nem is fikazol mindent amikor csak lehet csak azert mert te epp nem szereted... Cserebe nem is hallgattatjuk veled :dirr:

Misu: Szoval ha japanbol jon akkor az mar szh@r... Hat... Ehhez csak gratula. Ezzel pl leszaroztad kb az osszes tradicionalis hagyomanyorzo zeneszt is akik ott csak elnek... Es nem csak a neked nem tetszo japan zeneket... Good show. Egyebkent ugyan igy lehet hogy sokaknak meg pl a te hangod nem tetszeni megsem kuldenenek el lepten nyomon melegebb eghajlatra...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 22:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
hm
hallgassatok Sharpnelt, az a legjobb. :mrgreen:
(amúgy én is többfajta zenét nem szeretek mint igen..a klasszikust meg pl rühellem ami csak azért gáz mert én elvileg hangszeren játszom vagy mi.^^")

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 22:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én pl azt a fajtát szeretem amit imént tettem be Lol topikba :oops:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 22:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mindenkinek Trollkotzet!
Es sztem zarjuk le a temat. Mindenki azt szeret amit akar. Pont. De most emiatt nehogymá angst legyen.

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 6
163 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.