Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  Magamról

HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 15:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 22Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2009. március 23., hétfő 18:52
Tudom hogy kell odamenni ,nekem ezzel nem volt semmi bajom,csak kiforgatták a szavaim,Én csak annyit kérdeztem hoyg szokott e előtte tali lenni,h a terembe együtt menjünk,és válaszoltatok is már:) más probléma am sincs,mert többen megyünk majd,kb 5en:D
Igen mi vagyunk azok:)
Csak annyi h az egyik oszt.társam még 7-8 évvel ezelőtt Brico nak szólított (Brigihez hasonló,vagy nemtom mér, és am a Brico Store-ból),csak ezt megunta és Stone-nak hívott mert az jobban tetszett neki,és azt hitte így is írják, de már nem változtatott rajta,mer a Stone jobb mint Store:D ennyi:P Szal eredetileg a Stone bencenév az igazibb mert régibb... az EcLaiR 4 éves... vki így hív vki úgy...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 15:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Huhh... Akkor megnyugodtam hogy nem brico store... Mert mi buamax hivok vagyunk mert annak volt kreten reklamja amivel meg most is barkit oruletbe lehet kergetni :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 15:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 22Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2009. március 23., hétfő 18:52
:DDDD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 16:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
5 en jottok? lol *orul*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 20:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Nekem a Store jobban tetszik :roll: :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 21:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Es te miota vagy szempont? :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 23:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Te ki vagy? :shock:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 13:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
az apád hörrrrr 8)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 25., szerda 20:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
@Bergi: :géj: *Chuuuuuuuuuu* :grin:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 17:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
IloveRenji írta:
*Chuuuuuuuuuu* :grin:

Ehhez kell Ebichus popsi rázós smiley is!!! SOONDEAD!!!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 19:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 35Tartózkodási hely: saját világCsatlakozott: 2009. március 25., szerda 15:09
Sziasztok :)
Én is Japán napon figyeltem fel erre a klubra, gondoltam regisztrálok ^^
17 éves vagyok, Budapesten (Káposztásmegyer) lakom, imádok korizni :loved:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 19:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Akkor gyere te is klubba... Jobban meg fogod szeretni mint a korizast mert ez minimum ugyan olyan jo es meg raadasul kevesbbe szezonalis is :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 20:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
kicsicicus írta:

szija :P X'D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 20:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Renia írta:
Ehhez kell Ebichus popsi rázós smiley is!!! SOONDEAD!!!

Én csak szomorkodós meg unrelated szmájlikat csinálok. Ezt neked kell megoldanod.

@kicsicicus: welcome to the club.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 20:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 35Tartózkodási hely: saját világCsatlakozott: 2009. március 25., szerda 15:09
Uruno írta:
Akkor gyere te is klubba... Jobban meg fogod szeretni mint a korizast mert ez minimum ugyan olyan jo es meg raadasul kevesbbe szezonalis is :mrgreen:

fogok mindenképpen :yay1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 20:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszi SoonDead ^^
Szia Neji, rég beszéltünk xD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 20:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
jaja elég régen mit ne mondjak szégyeld magad :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 21:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
jaja elég régen mit ne mondjak szégyeld magad :P

na szép..
vigyázz! nem lesz ebből gazette poszter xD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 21:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
ne fenyegess :(
és amúgyse akarsz adni én tudom :'PP

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 21:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia!
Nagyon zsir az avatarod, Togainu no Chi <3
Amugy te ki vagy a Japan naprol? :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 21:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
kicsicicus írta:

SZERETLEK! Jársz valami egyesületbe, vagy csak szimplán közönségjégen nyomod?
(/me is korimániás, bár sajna messze van a koriközpont, és énis oda szeretek járni)
Deee.. Ugye te nem vagy jérokkfanatikus? :géj:

Uruno: már miért lenne szezonális? Tele van bépé fedett jégcsarnokokkal.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 21:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen??? Jajj... Avassatok be akkor... Legnagyobb fajdalmam hogy mar ket eve nem jutottam ki mujegre a teli szezonban... Pedig en is szeretek korizni a magam kis amator modjan :(

kicsicicus írta:

Ne is... Semmit ennek az onzo penzehes disznonak :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 21:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:
Igen??? Jajj... Avassatok be akkor... Legnagyobb fajdalmam hogy mar ket eve nem jutottam ki mujegre a teli szezonban... Pedig en is szeretek korizni a magam kis amator modjan :(

kicsicicus írta:

Ne is... Semmit ennek az onzo penzehes disznonak :dirr:

már mgint sértegetsz kisfiam ? :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 22:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Majd ha nem akarsz lenyulni mindenkit azert hogy javitsd ismereteink pl zene teren akkor majd elgondolkodom rajta hogy ne igy legyen... Addig is marad a DMC szerep javallat :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 23:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
Misu írta:
kicsicicus írta:

SZERETLEK! Jársz valami egyesületbe, vagy csak szimplán közönségjégen nyomod?
(/me is korimániás, bár sajna messze van a koriközpont, és énis oda szeretek járni)
Deee.. Ugye te nem vagy jérokkfanatikus? :géj:

Uruno: már miért lenne szezonális? Tele van bépé fedett jégcsarnokokkal.

Úhh, nem tudtam, hogy ennyi szimpátiát válthatok ki valakiből csak azért, mert korizom :yay1:
Én imádok korizni, de nem járok egyesületbe, csak szinte mindennap lejárok korizni, mert 7 perc sétányira van.. :D )
Nem vagyok fanatikus, de bírom ^^ Általában minden zenét meghallgatok xD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 23:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
kicsicicus írta:
Budapesten (Káposztásmegyer)

Na akkor jöhettek együtt Stone Eclairrel és akkor nem kell egyedül jönnie :D
Bár lehet ismeritek is egymást...
Mindenesetre: Üdv!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 26., csütörtök 23:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
huh mennyi mindent írtatok :lol:

na most hogy észrevettem van ilyen bemutatkozó bigyó gondoltam írok én is ide :nyelv1:
BAZ-MEGyében lakom sajna elég messze pestűl :mrgreen:

Nos mit is írjak még talán mesélek magamról ha lehet "szűk szavakban"
régóta ismerem már a táncszőnyeget, de én is csak nemrég regeltem be ide... (+1 fő aki nyomja a hülyeségeit a fórumon :lol: )

Szivesen mennék kluba is csak a pénz most másra kell és a vónat még mindig drága ugye picit :? Nos a szintemről lehet vitázni mert az ilyen vegyes kedvű mikor hogy megy és miket enged a lábam... de azért a beginner számok mennek 8) és egy két zöld színű is :oops:

Télleg nemakarok sokmindent írni de, még szeretek bicajozni is, és nézni a kék eget miközben csiripelnek a madarak, és valami jó stepmaniás zene szól közben a háttérben :nyelv1: huhhhh de jó is az (**) (lehet más zene is, de mostanában csak ilyet hallgatok és ezt tudtam elképzelni) Jah igen és természetesen a táncszőnyeget is szeressem :nyelv1:

Ha még valami mást is kérdezni akartok velem kapcsolatban, mert rövidre sikerült a bemutatkozás :cry: nyugodtan megtehetitek azt ezen a számon: 06-90-655-254 /35 ös mellék
Ja ez itt nem a reklám helye??? :nyelv2:
Amennyiben nem elégedett a sok helyesirási hibával forduljon valami nyelvészhez vagy nézze meg a magyar anyanyelvi szótárát.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 7:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nah elmesz te a... Szinted a mikor hogy megy de talan sarga meg ilyenek mi?
Talan nezd meg a One wing angel B videodat es gondolkozz el ezeken...
Ha nem buktatod le magad tobbszorosen akkor talan megesszuk ezt a dumat... De mar buktad...
:mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 8:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Szia!
Nagyon zsir az avatarod, Togainu no Chi <3
Amugy te ki vagy a Japan naprol? :3

Köszi :yay1:
Az az idióta voltam, aki hosszú, szőke hajú és Totoros sapkát viseltem xD
amúgy ismerem Eclairt, egy suliba járunk xD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 27., péntek 8:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Uruno írta:
Nah elmesz te a... Szinted a mikor hogy megy de talan sarga meg ilyenek mi?
Talan nezd meg a One wing angel B videodat es gondolkozz el ezeken...
Ha nem buktatod le magad tobbszorosen akkor talan megesszuk ezt a dumat... De mar buktad...
:mrgreen:

Csak viccnek szántam :nyelv1: és igen már a 10 tappancsosak is mennek ;)
Remélem azért mosolyogtál rajta :mrgreen:

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 6
163 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.