Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  Magamról

HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 1., szerda 20:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Udvozlunk!

Varunk szeretettel 5.en, ird fel a telefonszamom,hogy ha esetleg van kerdesed, nem talalsz oda, stb.

(en Eszternek foglak hivni mert az meg tudom jegyezni :dirr:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 1., szerda 21:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 24Tartózkodási hely: Érd city --> Répasárga kertesház--> folyosó végén a borzalmas málnahab színű fanbitch-kuckó...Csatlakozott: 2010. március 12., péntek 17:49
Rendben, Eszter-Eszti-Sanshi, lehet válogatni^^
A számot felírom, remélem, tudok menni^^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 2., csütörtök 3:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Sanshouo írta:
kék-feketében pompázó hajamról

Rendes kék hajfesték? Melyik fajta? Honnan? Mennyiért? :D

Ja és üdv. a klubban :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 2., csütörtök 14:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 43Tartózkodási hely: Gackt-város.Csatlakozott: 2010. július 31., szombat 20:28
haha:D

Renia írta:
Sanshouo írta:

Hellószija jóbanleszünk. Gyere hamar klubba úgy is kevesen vagyunk akik szeretjük a Japánzenét. :dirr: ja és negyere 5re mer Rita mindig késik :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 2., csütörtök 21:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 24Tartózkodási hely: Érd city --> Répasárga kertesház--> folyosó végén a borzalmas málnahab színű fanbitch-kuckó...Csatlakozott: 2010. március 12., péntek 17:49
Inumyra írta:
haha:D

Renia írta:
Sanshouo írta:

Hellószija jóbanleszünk. Gyere hamar klubba úgy is kevesen vagyunk akik szeretjük a Japánzenét. :dirr: ja és negyere 5re mer Rita mindig késik :dirr:

Hát a hajfestékem az, rendes, kék krémhajfesték, kell hozzá keverni hidrogánt, meg minden, szal ilyen fodrászati hajfesték A Kallosban vettem, 400 ft egy tubussal. És nagyon szép színe van, majd meglátjátok ^^ Ha kell, riassz, és viszek neked, nekem még van egy bontatlan tubussal. Plusz egy fél a fodrászomnál. :D Csak kell hozzá hidrogént venni^^

Jah oké, rendben:D Majd meglátjuk, hogy érek be, Érdről megyek. Úgy egy-másfél órás út^^ Alig várom *___*

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 2., csütörtök 21:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
ne panaszkodj, én martonvásárról szoktam menni ;)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 2., csütörtök 22:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
It seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 110Csatlakozott: 2009. december 14., hétfő 1:21
szóval mindketten déliben köttök ki:D
milyen járatos vagyok Pestben mi?:P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 3., péntek 15:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Sanshouo írta:
...A Kallosban vettem...

Nekem attól zöld lett a hajam, szóval van két tubusom, nem kell? :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 4., szombat 21:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bergkamp írta:
ne panaszkodj, én martonvásárról szoktam menni ;)

Nem panaszkodom :D Csak mondtam ^^ Az a vicces, hogy az állomás a város másik felében van.. Oda még 20 perc, mire lebuszozok XD

Renia írta:
Sanshouo írta:
...A Kallosban vettem...

Nekem attól zöld lett a hajam, szóval van két tubusom, nem kell? :dirr:

Zöld? o_O Az érdekes. nekem már sokadjára van ezzel festve, és nagyon szép színe van. Itt van kép a frissen festett állapotól. Bár holnap úgyis látjátok, csak már egy picit kopott. http://kephost.hu/image-EB7D_4C829EB8.jpg
Csak az a baj, hogy nagyon fakul. Bár 400 Ft-ért simán megéri megvenni, és újrafestegetni kéthetente^^
Amúgy, most nem tudom eldönteni, hogy komolyan kérdezted-e... :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 5., vasárnap 3:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen, zöld.
Jaja, pont ilyen kék színe volt a minta hajnak is. :D Csak nekem nem. :D
És komolyan van belőle majdnem 2 tubus, mert csak 1 tincsen próbáltam ki. De majd a klubban ezt ledumáljuk.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 5., vasárnap 11:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
...De majd a klubban ezt ledumáljuk...

Okés.^^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. január 2., hétfő 20:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hailhó! frissen regisztrált egyed vagyok (:
tulajdonképpen semmi érdekes nincs bennem. 19(lassan 20) éves lány vagyok Sopronból,akinek nincs ideje sportolni.pont ezért itthon ugrabugrálok (:
kissé unom már a zenéket,amik megvannak,úgyhogy keresek újabb számokat,amiken feszültséglevezethetek (:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. január 3., kedd 13:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
sajnos nincs sok zene fönt stepmaniához az interneten úgyhogy hamar meg lehet unni. :(

de azért talán van még 1-2 szám amivel nem találkoztál, mondjuk nézd meg itt:
http://www.keybeatonline.com/forums/sho ... .php?t=675

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 6 / 6
163 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.