Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  Magamról

HozzászólásElküldve: 2009. május 8., péntek 23:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Moonie írta:
ha minden jól megy, jövőre meglesz a grafikus szakmám, bár nem akarok az lenni :dirr:

De akkor dolgozhatsz drogos zenére félhomályban :dirr: Múltkor voltam kreatívügynökségnél és tökjódolguk volt, és átalakították az új dove kampány plakát vékony nőjét dagadt banyává

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 9., szombat 8:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 12Tartózkodási hely: az álomvilágomban, vagy a gép előtt:ĐCsatlakozott: 2009. május 8., péntek 21:33
Sajnos mi az elektrografikát csak egy órában tanultuk, a tanár is csak youtube-zni ment be órákra, szóval olyat nem fogunk csinálni :( Helyette nyomtatgatok, amiből nem élek megxD (kétszer látogattunk el nyomdába, és magyar cigányzenét hallgatnak odabennt)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 9., szombat 8:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 68Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2009. április 29., szerda 20:54
Dekorsuli? Apum dekorsuliba járt, és most reklámgrafikus ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 9., szombat 10:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 12Tartózkodási hely: az álomvilágomban, vagy a gép előtt:ĐCsatlakozott: 2009. május 8., péntek 21:33
Hát, van érettségi utáni dekor képzés, de én nem megyek, az biztosxD 4 év alatt rájöttem, h ha kedvem van, szívesen elrajzolgatok, de nem ez lesz a szakmám^^" De legalább még van egy évem eldönteni, h mit is akarok tulajdonképpen :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 9., szombat 12:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Cella, ezt nemis tudtam, holmimerre? *__*

Moonie, te fentvagydevarton? Olyan ismerős a neved

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 9., szombat 12:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen, fenn vagyok, bár hitsugaya-taichou néven... régi bleaches korszakom... nincs fenn túl sok rajzom, inkább Anime-Fanfiction Style-n vagyok elérhető :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 10., vasárnap 0:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 68Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2009. április 29., szerda 20:54
Misu: Ja, érettségi után dekorsuliba járt, és most reklámgrafikusként dolgozik... Mit szeretnél még tudni? :3

Moonie: Jajó ^^ Aszittem már érettségi után vagy ^^ Akkor ezek szerint ez egy "rajzos" szakközép, ahova jársz?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 10., vasárnap 8:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ebben az évben érettségizem :) Ühüm, új nevén Jaschik Álmos, jövőre szakmai év, aztán... valamilyen fősuli, de h milyen, arról egyelőre gőzöm sincs^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 10., vasárnap 9:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
*képbe jött* Éééés hogy mennek az érettségik? Miből milyen szinten? Vagy ezt nem is itt kéne? :*o*: Ebben az esetben vonuljunk át másik topicba 8D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 10., vasárnap 10:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
Rendben, akkor irány az OFF topic!xD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 30., szombat 17:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 6Tartózkodási hely: rajztábla és íróasztal között szendvicsben *__*Csatlakozott: 2009. május 30., szombat 17:23
Sziasztok,

Én még kb egy éve vagy mikor hallottam a klubról, és eljöttem ide, de aztán nem csatlakoztam, mert nem ismertem senkit, de most hijoko - lili kapcsán bátorkodtam regisztrálni ^~^

Nem tudom, szerintem kicsitse passzolok az átlagéletkorba, sőt énleszek a legfiatalabb :) ~ 15 vagyok

Táncszőnyeget kb egy éve kaptam, de az igazság az, hogy nem túl sok időm van rá, persze szívesen csinálnám többször :roll:
Most olyan standard elején - lennék ha szőnyegezhetnék, ugyanis műtöttek nemrég, úgyhogy még párhetet várnom kell *__*

DDR mellett rajzolok, na azt sokat, meg cosplayezem :D

Ennyi :nyelv2:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 4., csütörtök 23:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 18Tartózkodási hely: itt is...ott is XDCsatlakozott: 2009. június 4., csütörtök 23:02
Üdv minden felhasználónak!

Azt hiszem én következek a bemutatkozással ^^"

Poczik László névvel jöttem a világra 1993. 01. 18-án. Jelenleg 16 éves vagyok és Bicskén lakom. Bicske Fejér megye északi csücskénél van, aki nem hiszi, az járjon utána XD.
DDR-t nem rég kezdtem szőnyegen (nem tehetek róla h több mint 3 hónapot késett a szőnyeg...), billentyűzeten kb.: másfél éve tolom.
Még eléggé kezdő vagyok táncszőnyeg terén, de folyamatosan fejlődök ^^.
Az oldalra és a klubbra is kb.: másfél éve bukkantam rá, Gugli segítségével :D . Azóta folyamatosan szoktam látogatni, de eddig nem nagyon volt merszem írni is, mert nem ismerek nagyon senkit (még) és kicsit visszahúzódó típus is vagyok :? .
A képek és a videók alapján szerintem, nagyon jó fejek vagytok ;) .
Táncszőnyegen kívül internetfüggő vagyok, nem rég kezdtem el deszkázni, focizok (nem vagyok focimániás, csak pár itteni emberrel szoktam eljátszogatni :) ), és még elég sok mindent csinálok, csak most más nem jut az eszembe :mrgreen: .
Japánmániás elég rég óta vagyok, 5-6 éve, animeconokra is szoktam járni (ha van kp akkor simán XD).
A klubba járást még nem tudom, egyszer biztos elmegyek, mert nagyon kíváncsi vagyok.
MSN: doogka@gmail.com (aki többet akarna rólam tudni, vagy csak szimplán akar beszélgetni)

Hát most nagyjából ennyi lenne :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 5., péntek 0:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Doogka írta:
A képek és a videók alapján szerintem, nagyon jó fejek vagytok ;) .

:ying:

Üdv. közöttünk. :)
(Meg mindenki másnak is, akinek nem írtam, csak ne köszöngetéssel legyen már tele a topic :D)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 5., péntek 23:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 18Tartózkodási hely: itt is...ott is XDCsatlakozott: 2009. június 4., csütörtök 23:02
Tényleg nem benyalni akartam 8) :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 7., vasárnap 14:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 5Tartózkodási hely: mindig ahol vagyok:PCsatlakozott: 2009. április 12., vasárnap 13:00
Hello all!11 és fél éves(Songá, megelőztelek :P .asszem mi ismerjük egymást:P)pesti idióta lány vagyok( :lol: ).Kb 1 hónapja van szőnyegem.Elveteműlt Japánmániás vagyok, úgy 1-1,5 éve, és egyszer voltam a találkán, aztán vagy nem volt jó az időpont, vagy elfelejtettem menni :dirr: .Szintén a Japánnapon ismertem meg a DDR-t.Amúgy eredeti nevem Cs. Anna(a teljes név nem felfedendő:P) és általában fórumokon, oldikon, stb.,Cchan vagy C-chan néven szerepelek:P
Hát, rólam ennyit.:P
Jut eszembe:az agyi szintem nem kritizálni, mindenből 4-es vagy 5-ös vagyok, csak az életben(sulin kívüliben) vagyok tök zizzent.Pl a Japánnapon nem mertem felmenni a DDR-re, aztán egész nap ott lógtam:P
Jah, a suli neve Fazekas...
MSN:0905@c2.hu
Nekem is értelmes az MSN címem, mi?
nah, mostmár télleg mek.asszem:P

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 8., hétfő 21:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 88Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. október 19., vasárnap 22:14
Moonie írta:
Anime-Fanfiction Style-n vagyok elérhető :)

Jujj majd mutass egyet nekem mert még nem láttam fanfiction-t :*o*:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 17., szerda 12:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 6Tartózkodási hely: rajztábla és íróasztal között szendvicsben *__*Csatlakozott: 2009. május 30., szombat 17:23
r321 írta:
Songá, megelőztelek :P .asszem mi ismerjük egymást:P)

Én is azthiszem :D
*ő akar a legkicsibb lenni*

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 30., vasárnap 21:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
aloha.
Jassy néven futok. mindenhol. és igen azt jelenti amit jelent :D pesti sikhülye, agyban 12éves, vörös, mindig feketében járó lány vagyok. conokon megtalálható vagyok a kissa-sátorban vagy spontán bárhol "neszaladgáljésveddleatáskádaszékről" felkiáltással.
aki az örsön-batyin-vesztendben(kizárólag szombat 6-8ig a kajáldáknál) meglát egy fekete sakuragis táskás (alul szegecses :P) nyugodtan odajöhet nem eszek embert csak ünnepnapokon :D
képregényfeszten láttam 1méteres közelben először táncgépet és próbáltam is ki :D aztán most 29-én voltam először talin.
mi kellehet még. nos matuzsálemi hardvert egy tini szoftver üzemeltet, állandóan pörgök, be nem áll a szám :D rockzenét hallgatok de ha banya akkor rohanok. focimániás vagyok és akkor meccsnapokon beszámíthatatlan vagyok :D
ha még eszembe jut valami irok :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 30., vasárnap 21:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Orultunk, hogy jottetek, udvozolunk a klubban :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 27., vasárnap 21:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 1Csatlakozott: 2010. június 23., szerda 13:20
Sziasztok!

Hááát, a klubbal, vagyis gondolom egy elég kicsi részével barátnőmmel találkoztunk még múlt héten valamelyik nap... Jah, hát persze, 20-án! Szóval odamentünk, néztünk, kérdezősködtünk, aztán még gépeztünk is, és valahol az események közepette említettétek a klubot... =)
Animés nevem nincsen *deégőnekérzimagát...*, viszont Juc-nak bármikor hívható vagyok.
Amúgy 23 éves, néha bolond lány az Árpád híd környékéről, kb. fél éve szőnyegezek, a gépet pedig pont 20-án próbáltam ki először. Az ügyességem még fejleszthető, de nagyon igyekszem! =) Hát kb ennyit gondoltam...

Köszi a meghívást! =)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 27., vasárnap 22:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
üdv itt :D

Szerintem én voltam az a galád aki említette a klubbot, ha van kedved jönni klubtalira, szeretettel várunk :mrgreen:

mis

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. július 31., szombat 20:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 43Tartózkodási hely: Gackt-város.Csatlakozott: 2010. július 31., szombat 20:28
Hello mindenki ^^

Én vagyok a friss hús :D A klubra a neten találtam rá, táncszőnyeget pedig conon, meg képregényfesztiválon láttam, kipróbálni nem volt merszem, viszont nagyon szeretném... ano.. magamróól: Titi vagyok, 16 éves, pesti, művésztanonc, a nickem mindenhol ez.. Odavagyok Gackt-ért o.o ennyi elég is belőlem ^^
Talin még nem voltam, de amint lesz, megyek =)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 2., hétfő 8:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
szia,

most lesz nyolcadikán klub, gyere.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 22., vasárnap 10:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 31Csatlakozott: 2010. augusztus 22., vasárnap 9:52
Hali all!Ujonc vagyok,ma megyek a találkozora,szőnyegezni nemtudok teljes mértékben XD,és a bátyám ajánlotta nekem a klubot,Dani (Shasonic)
Amugy 13 vagyok és sose jártam klubokba :D ez lesz az első alkalmam.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 22., vasárnap 11:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
üdv a klubban :)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 22., vasárnap 11:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kőszi.~

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 22., vasárnap 11:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lehet úgyis járni a klubba ha nem fogok táncszőnyegezni?Mert akárhogy is próbálgatom otthon nem megy sehogyse még easy modba se ,én kevés önbizalmam van ahoz hogy ott táncszönyegezzek xO

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 22., vasárnap 12:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
ne hülyéskedj, nem fogsz 5 perc alatt megtanulni otthon, ez természetes.
egyrészt a gyakorlat teszi a mestert, másrészt mi el tudunk látni hasznos tanácsokkal is, úgyhogy szerintem érdemes lenne klubban is szőnyegre állnod.

ami pedig az önbizalmat illeti: én még nem láttam olyat, hogy égő/nevetséges lett volna, hogy valaki kezdő táncszőnyegezésben. nem fogunk furcsán nézni, vagy kinevetni, se téged se senki mást.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 22., vasárnap 12:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sajnos egyes rossz dolgok berögzültek bennem és ez az eredménye :],bár megpróbálom gyakorolni mégjobban otthon,bátyám elmondott pár dolgot, h mit h kell csinálni, igazad van, gyakorlás kérdése ;)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 1., szerda 19:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 24Tartózkodási hely: Érd city --> Répasárga kertesház--> folyosó végén a borzalmas málnahab színű fanbitch-kuckó...Csatlakozott: 2010. március 12., péntek 17:49
Hááátt, Sziasztok!
Rászántam magam, hogy írjak ide egy /kis/ bemutatkozást, mivel terveim közt van menni az 5.-ei talira. Ha összejön.
Szóval Sanshouo lennék, bár ezt nagyon kevesen jegyzik meg, így a barátaim által nickem tovább becéződött, sokminden voltam már, de megállapodtunk a Sanshi-nál^^ /szánsi/ Szóval ezt használom. Becsületes nevem Vasvári Eszter, de~ maradjunk a Sanshinál :D '93 Májusában születtem, és már akkor is két dokira volt szükség hozzám... XD Szívós kiskölyök voltam XD
Hmmm. A DDR-be életem első Animeconján szerettem bele, az tavaly tavasszal volt. Akkor még csak nézni mertem:D Aztán az egyik barátnőm beszerzett egy szőnyeget, és akkor végre magam is kipróbálhattam...
Végül addig rágtam anyum fülét, mire úgy másfél hónapja sikerült kiharcolnom egy szőnyeget, vateráról^^ Eddig sárga 5-6-os szintre sikerült feltornásznom magam, valahogy innen nem nagyon tudok továbblépni... :/ Mindenesetre jelentkeztem a mostani Mondoconra, MagicDance-be... Nem tudom, mennyi esélyem lesz... A jövő zenéje.
Noss... Mit kéne még írni...? Mit szeretek? A japán rockzenét, a visual kei szubkultúrát és stílust... A japán kultúrát, természetet, életfilozófiát.
Felismerhető vagyok az esetek többségében kék-feketében pompázó hajamról, ha éppen nincs szürkésszőkévé fakulva. Ha meg igen, akkor arról ^^
A klubról már egy ideje, úgy fél éve tudok, de nem igazán mertme eddig meni, úgy voltam vele, hogy ne állítsak már oda sík bénán.Most sem vagyok sokkal jobb, de azért már tudok egy kicsit. ^^
Szóval ez lennék én, ha valkit érdekel a személyem, vegyen föl MSN-re /eszti0503@hotmail.com/, nincsenek emberevő hajlamaim :D
Éés ezt jó hosszúra eresztettem... :D

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 5 / 6
163 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.