Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  34. Klubtalálkozó: 2008.03.21 (17:30-20:30)

HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 17:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Neeeee... Meg tudnad fokozni??? Ezt nem tusom elhinni... Bizonyitekot kovetelunk :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 18:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
SoonDead írta:
Neji írta:
miről beszélsz ? :P
jobb dolgom volt :roll:

Úgy érzem egyre kevésbé becsülsz meg és kapcsolatunk már nem a régi: mostanában ingerültebbek lettünk egymással és sokszor nem esik jól ha hozzámszólsz. És mikor megpróbálok kedves lenni akkor is ez a vége. :(

:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
nem mondok erre inkább semmit :lol: :lol: :lol: :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 18:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
a végén emellett döntöttem
:emo:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 18:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Ezek vannak smileyban is???
A kepek tok mokasak egyik masik... De ez hirtelen uj lett nekem hogy mosoly jel is van mar beloluk...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 18:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
mert én csináltam

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 19:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ahhh... Igy mar ertem...
Egyebkent pro work :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 19:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
ja, hát ki is kellett vágni meg le is kellett kicsinyíteni annyira, hogy ne foglaljon sok helyet de azért pont zavaróan nagyobb legyen mint egy normál szmájli

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 4 / 4
97 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.