Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  34. Klubtalálkozó: 2008.03.21 (17:30-20:30)

HozzászólásElküldve: 2009. március 20., péntek 14:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Nem 5ig tart a japán napos cucc?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 20., péntek 15:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Na akkor lehet én is benézek, épp imént olvastam újságban :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 20., péntek 16:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Vasarnap ki lesz kint japan napokon? Mert en csak akkor tudek menni sajna... Pedig szivesen mennek mar szombaton is de orulok ha klubra hazaerek idoben,

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 20., péntek 17:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Én nem tudom mikor leszek még. Lehet hogy vasárnap, sőtt szinte tuti.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 20., péntek 17:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
én is vasárnap leszek kint..mint go oktató fogok funkcionálni.^^ Szóval majd lehet jönni játszani. :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 20., péntek 18:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Ohhh... Az mar nem rossz... Hiaba no... aki profi az profi :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 20., péntek 18:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
megyünk és elverünk benne :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 20., péntek 18:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 26Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2009. március 15., vasárnap 16:41
valaki mondja meg ... ... milyen az élet
valaki mondja meg ... ... mért ilyen
valaki mondja meg ... ... MIKOR LESZ KLUB?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 20., péntek 19:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Szombat.
(És ha nem, akkor is akkor lesz, mert már elbasztátok a hétvégémet :P)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 20., péntek 21:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mert mi is ilyen jo baratok vagyunk hogy a tobbiekkel egyut mi is elkuraljuk a hetvegedet :dirr:

Egyebkent szokasos 17:00? Csak hogy veget er-e minden addig a Thaliaban...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 20., péntek 21:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem mostmár vasárnap nem jó úgyhogy ajánlom hogy szombat legyen! :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 20., péntek 22:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
Énis vasárnap megyek a rollerért, hogy legyen a CTF-re :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 21., szombat 1:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Szombat 17:30
Rossz kedvem van

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 21., szombat 8:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez olyan, mint a 16:45, vagy addigra odaérsz? :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 21., szombat 8:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jajj, mielőtt elfeljtem:
Szeretném megkérni Cyrust, Urunot és Moombát (ha jön ő is), hogy készüljön úgy, hogy esetleg eltudják vinni a szőnyegeket meg a hangfalat a klubból, hogyha többet nem lesz ápr. 8. előtt. Én sajnos nem tudok segíteni, mert vidékre megyek a klub után rögtön, és kicsit nagyon bonyolult lenne nekem. :/ De ha valaki később eltud menni majd a klub helyszínére a cuccokért, akkor az is jó, csak hogy ne legyen ebből gond. ^^"

Szerk.: És Berg, légyszi hozd el azokat a számokat DVD-n :3
És Moomba, te is hozd el azt a DDR-es DVD-t :angry1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 21., szombat 9:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez a 17:30 most mit takar?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 21., szombat 13:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
talán = nem
olyan izomlázam van jaj :cry:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 21., szombat 13:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
gyeremá megmasszírozlak

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 21., szombat 14:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Cyrus: Oké.
Én nem megyek a "japo fesztre" :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 21., szombat 16:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
gyeremá megmasszírozlak

inkább világgá megyek :p

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 21., szombat 17:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
Jajj, mielőtt elfeljtem:
Szeretném megkérni Cyrust, Urunot és Moombát (ha jön ő is), hogy készüljön úgy, hogy esetleg eltudják vinni a szőnyegeket meg a hangfalat a klubból, hogyha többet nem lesz ápr. 8. előtt. Én sajnos nem tudok segíteni, mert vidékre megyek a klub után rögtön, és kicsit nagyon bonyolult lenne nekem. :/ De ha valaki később eltud menni majd a klub helyszínére a cuccokért, akkor az is jó, csak hogy ne legyen ebből gond. ^^"

Jajj nyugi maaaaar... Az meg harom ht mulva lesz... Addig siman lesz meg klub sztem.
Meg egyebkent is ha azon mulik elotte valo este is akar el tudunk ugrani a cuccokert kocsival (mar ha Rita csatlakozik de legalabb kulcsot ad :D) vagy en is ahogy eredetileg mondtam el tudom vinni a sajat szonyeget is...
Szoval no para. :dirr:

Cyrus írta:
Holnap ki jon japo fesztre??

En is ott leszek. :dirr: Bar ezt ugyis tudod mert megbeszeltuk. :mrgreen:
Tudtommal ott lesz Juli is go-t oktatni. Rita nem tudom holnap is ott lesz-e DDRt felugyelni. Szoval lesz ismeros. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 22., vasárnap 0:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Neji írta:
SoonDead írta:
gyeremá megmasszírozlak

de hát marci vékony és nőies. ráadásul sokkal szebb mint bármelyik bányarém a nipponsuxon. énnem hagynám ki a helyedben a lehetőséget!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 22., vasárnap 1:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jahm, és cuki hajgumija is van :3

Amúgy képek vasárnap későeste várhatóak legelőbb, akkor megyek haza.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 22., vasárnap 23:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Neji írta:
SoonDead írta:
gyeremá megmasszírozlak

... és ez volt az utolsó mondat amit Nejitől hallottunk :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 23., hétfő 20:33 Hozzászólás az előzmény idézésével

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 14:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
Neji írta:
SoonDead írta:
gyeremá megmasszírozlak

... és ez volt az utolsó mondat amit Nejitől hallottunk :D

miről beszélsz ? :P
jobb dolgom volt :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 14:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Huuu tenyleg... Bar nem egeszen ide tartozik de...
Remelem nem sok nyilvanos video keszult a japan napon vasarnap... :dirr:
Bar a Bohemian polkarol megneznek egy felvetelt :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 17:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
miről beszélsz ? :P
jobb dolgom volt :roll:

Úgy érzem egyre kevésbé becsülsz meg és kapcsolatunk már nem a régi: mostanában ingerültebbek lettünk egymással és sokszor nem esik jól ha hozzámszólsz. És mikor megpróbálok kedves lenni akkor is ez a vége. :(

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 17:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bazz... Most miattad nez mindenki hulyenek itt meloban hogy min rohog fel valaki ennyire hangosan... :dirr:

Es elnezest ha felreertelmezem a sorokban lappango mely dramat... De hat en mar csak ilyen anti empatikus bunko lehetek biztos :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 24., kedd 17:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
most mindjárt beimportálok egy még az eddigieknél is szomorúbb (és ormótlanabb) szmájlit...

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 4
97 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.