Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  32. Klubtalálkozó: 2008.???? (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2009. március 9., hétfő 10:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
IloveRenji írta:
Msn? Anybody?
:ying:

egyikük msn cimét se tudom :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 9., hétfő 10:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
Uruno írta:
Ha akarod oda is elkezdunk irkalni :dirr:

Megoldjuk X'DD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 9., hétfő 10:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
IloveRenji írta:
Msn? Anybody?

JajaJa... Ugy is van... Neji msnjet raadasul meg csak az adatlapjarol sem lehet lelesni... Pedig kepzelheted hogy probasltam :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 9., hétfő 11:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Már megint irigykedsz Rita hogy nem te vagy a téma? :nyelv2:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 9., hétfő 11:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:
IloveRenji írta:
Msn? Anybody?

JajaJa... Ugy is van... Neji msnjet raadasul meg csak az adatlapjarol sem lehet lelesni... Pedig kepzelheted hogy probasltam :mrgreen:

pedig lelehet mert én beleirtam :'D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 9., hétfő 11:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
mind a hármótoknak benne van a profiljában, keressétek csak meg

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 9., hétfő 12:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
En az elsodleges csoportot sem talaltam meg anno mikor kellett... bizonyitottan vakeger vagyok :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 9., hétfő 16:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
SoonDead, nem lehetne átirányítani a többi Uruno, Neji és Berg postot valami Offtopicba? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 9., hétfő 18:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
öööö nem, nagyon nehéz lenne. :géj: de minek is, hiszen olyan aranyosak :3

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 9., hétfő 18:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jajj pedig egy pillanatra ugy orultem hogy lesz sajat topicunk amibe mindenki dobalja a szovegeink... Egy igazi sajat kuka... De akkor ez az alom is szertefoszlott :o~o:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 9., hétfő 21:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
úgy sajnálom :(

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 5 / 5
131 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.