Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  30. Klubtalálkozó:2008.11.10 - 17.00~

HozzászólásElküldve: 2009. január 28., szerda 22:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Nemsemmi, főleg, hogy Rita te ilyen fent vagy a ranglistán O_O
Gratulálok nagyon OoO:

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2009. január 28., szerda 22:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Jajj ilyet ne mondj Ritanak mert meg elmondja ra hogy mennyire nem megy neki es bena meg egyebkent is... Foleg ha epp vagy 5 helyet lep elore a ranglistan :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 29., csütörtök 0:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
AZZ OSU EGY FOSSSSS
már ott meghaltam hogy feltelepítássss az is dögöljön meg aki kitaláltaaaaaaa rohadjon szarrrá !!!!44 KÖCSÖÖÖÖG
:angry1: :angry1: :angry1: :angry1: :angry1: :angry1: :angry1: :angry1:

misu voltam

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 29., csütörtök 1:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
De telleg kaksi vagyok ^^
Es az h most ott vagyok, az azt jelenti h holnap 5 hellyel leszek lejjebb...
Hogy talaltatok meg? Sztalkerek! :dirr:
@Paris Hilton: bena vagy akkor, mert nem egy nagy tortenet, meg nekem is sikerult :3
Sztem rosszkor probaltad, mert most nagy frissitesek voltak..probald most
Peppy-t kulonben se szidjad, mert epp odavagyok, hogy milyen jol megcsinalta az egeszet...van szazalekszamlalo, ez nagyon jol jon :3
@Wish: Es csinalod? Tetszik?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 29., csütörtök 22:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Csinálom és tetszik, csak nekem ez így nehéz, sose leszek belőle jó :( De azért élvezem.

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2009. január 30., péntek 14:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Akkor minden lenyeges dolog stimmel... Ha tetszik mas nem is szamit :)

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 4 / 4
96 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.