Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  30. Klubtalálkozó:2008.11.10 - 17.00~

HozzászólásElküldve: 2009. január 10., szombat 15:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Manne írta:
Én a rámenezésben benne lennék, de szerintem vifon helyett smack kéne, annak a tésztája jobb :géj:
nálam itthon van kapásból két zacskó, azzal be tudok szállni, meg ha odamenet találok a boltban még :3

ramen ok, én is smack párti vagyok :nyelv1:
szójaszósz bele? - ugyanis a csirkésnek (sárga) nem sok íze van, de a marhás meg nagyon csíp, ezért a kettőt egyszerre szoktam megfőzni, így kevésbé csíp és íze is van, a szújaszósz meg feldobja :3

nekem 1 marhásom van most mer Cella befőzte a másikat amikor itt volt :dirr:

pump: nekem arra nem áll be az agyam XD még egy könnyebbet el tudok nyomni, de valamiért (navajonmér) folyton arra a balra-jobbra-fönn-lenn helyre sikerül lépnem, ahol persze nincs nyíl XDXDXD amikor egyszer elmaradt a klub akkor a westendben égettük magunkat cellával a klub 500-as árából XD 1x elég volt, na most megyek kutyátsétáltatni ^^ aszem holnap vége mer hazajön a gazdi, ámen *-*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 10., szombat 15:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
én még sosem ettem rament (bár akartam és a hírek szerint a suliban egyes elvetemültek tartanak is zacskós rament valahol csak még sosem jutottam el oda..)
szal kipróbálnám :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 10., szombat 16:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Asszem én nem megyek...Beleesett a telefonom a vízbe, és azt mondták, h törölgessem át alkohollal, ami minimum fél óra + anyám is most szólt, hogy még próbálni kell a szalagavatós ruhát, meg méretet venni a felsőrészhez, meg mittomén (persze felkeltelni nem tudott volna amikor megkértem rá...-_-)...szal kb. 2 órával később tudnék csak menni, és nem tudom, h meddig lehet ott maradni (mert senkisem válaszolt nekem...mindenkinek ellenség vagyok?:/), szal így nem látom értelmét menni...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 10., szombat 16:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nos sajnos en is meg csak vegigfertozni tudnam a tarsasagot ahogy fel komasan agonizalok valami sarokban ugyhogy ezt a talit sajna ki kell hagynom :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 10., szombat 16:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
énsem tom meddig lehet ottlenni

nekem 1x a dunában landolt a telefonom, kiszedtük, ráraktuk radiátorra, 2 óra múlva bekapcsoltuk és hibátlanul működött ^^

nekem nem volt szalagavatóm az alternatív suliban... pedig egész sokan érettségiztünk abban az évben XD (4-en XD)

a régi osztályommal viszont tuti nem szívesen szalagavatóztam volna, szal azért valahol örülök neki h nem volt, de ott ahol jó a közösség, ott azért fíling lehet egy ilyen, ahol rossz, ott meg csak nyűg, nembaj, nekem ott a színházasdi, minden évben 1-1 szalagavató csak épp szalag nélkül XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 10., szombat 17:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Ja azért azt jelezném, hha kiderül, hogy meddig lehet maradni, és nem csak fél órára mehetnék, akkor amúgy mennék...

Lione: Nem táncolok a szalagavatón, mindenes vagyok. (Felvettem videóra az egyik próbát, felírtam a lépések sorrendjét, jelmezt tervezek és csinálok, ötleteket adok a kellékekhez, illetve a megvalósításhoz + én fogok majd segíteni Ofőnek átvenni a ruháját...20 másodperc alatt...vicces lesz :géj:) Szal így türhetőbb...
Amúgy a gáz ezzel az, hogy undorító ruhája lesz a többi lánynak, és az ő ruhájukhoz kéne valami hasonlót csinálni...amiből úgy döntöttem, h semmi sem lesz, mert 1 genny, ahogy kinéz az a ruha -_- (Ja és pénteken van a szalagavató.)
(Ja és azért nem hívtam meg senkit sem, mert 1600ft egy főnek a jegy, és sajnos nem állok ilyen jól anyagilag...:/ Szal bocsi így utólag is, de a ballagásomra majd osztogatok meghívót, hha nem lesz ilyen kurvadrága :3)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 10., szombat 17:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia: igen, úgy tényleg jobb

Valaki: hozzatok nekem 1 fájdalom csillapítót, mert fáj a fejem ToT

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 11., vasárnap 15:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nah jo... valaki azert majd meselhet hogy hogy sikerult a mostani buli...
Ha mar nem tudtam ott lenni legalabb kivancsi vagyok es hagyom magam elszomoritani :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 11., vasárnap 17:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Nah én mint egyik házigazda rendkívül elégedett voltam a fiatalokkal!!!!4

Najó, szerintem nem volt rossz, csak a szokásos volt. A moszkván kisebb megfagyás után elindultunk (egész pontos volt a társaság, tökjó) még boltoztunk egyet aztán go home. Csakhogy még akkor nem volt sehogy semmi a helyén otthon, úgyhogy egy kis ücsörgés után izzítottuk be a szőnyeget. Monnyuk az embereket eleinte annyira nem vonzotta a dolog, bent beszélgettek.

Pingvin, remélem azért sikerült a végére OTTHON ÉREZNI MAGAD 8D finom votl a sültkrunpli, köszönjük :3 meg majd a küldetésed végre kell majd hajtani.

Wishék remélem elértétek a villamostt mer' hideg vót. :|

Aztán néztünk random yútúbokat, meg zseniális RAPTOR című filmet. meg ÉLIEN VERZUSZ SZENÁTOR!!!
Amiben volt 10 perces szexjelenet, ami ugyanannak a pár jelenetnek a többszöri ismétléséből állt. Meg volt benne gumiszörny. Zseniális trashfilm. :géj:

Aztán néztünk még Vektort, azon már bealudtam, arra keltem, hogy Kovi kijön a szomszéd szobából és odaad valamit marcinak hogy ossza ki... SZÁMHÁBORÚ 8D ja merhogy a szomszéd szobában egy másik társaság volt, akiktől csúfosan kikaptunk, de én leütöttem 2 ember is, csak a mi csapatunk nem volt eléggé résen 8D

Aztán még random fetrengtünk, én elaludtam, a kemény mag valamikor a reggeli órákban távozott. Köszönöm mindenkinek a megjelenést, aki itt volt :D

(reggel szomorúan vettük észre, hogy Rita elvitte a muffint T___T :D )

a rendkívül sokat mondó képeim csak később tudom felrakni, mert az adatkábelem sajószentpéteren van otthon, és mivel a laptopom kinyúvadt, a memóriakártyáról áttöltés most nem megy :/

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 11., vasárnap 17:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
jah és aki nem látta nézze meg:

http://www.youtube.com/watch?v=NscTj38iaHk

I LIKE TURTLES!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 11., vasárnap 17:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Rita nem elvitte...hanem meg lett evve x_____X
Koszonjuk a vendeglatast, legkozelebbre tobbet csinalok majd :3
Kaptam muki E.T.t <3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 11., vasárnap 17:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szamhaboru? Es en pont nem tudtam ott lenni??? ToT

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 11., vasárnap 17:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
Manne írta:
számháború jó, hajnali 3kor is, kétszemélyes tankolás kevésbé

de nekem nagyon kellett SZNÁJPERkodnom a magasból ;__;

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 11., vasárnap 17:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
Healer poszt nem volt? :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 11., vasárnap 21:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Az hogy lehet, hogy írtam ide, de nem jelent meg? T_T

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2009. január 11., vasárnap 22:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Előfordul sajnos, de olyankor ha nem jelenik meg menj vissza és küld el újra.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 16., péntek 23:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 66Tartózkodási hely: BPCsatlakozott: 2007. november 19., hétfő 20:26
Epic volt a buliiiiii. Vágjuk újra a Raptort, hogy 60 perces legyen benne a sexjelenet, és a végén még tegyük be az őslény VS változó kiskocsi jelenetet is. Az lesz a director's cut. :) Húst égető diszkólézer rulz!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 17., szombat 13:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
Francba... Egyre jobban kezd erdekelni ez a film engem is :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 17., szombat 15:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
ne érdekeljen X"DD
addig jó neked mig nem láttad az t a gyönyörü mellü nőt dugni :cra:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 21., szerda 14:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Kit kell zargatni, hogy legyen rangom itten?
Ezen a klubtalin megcsináltam a ligtot xDDD

HozzászólásElküldve: 2009. január 27., kedd 18:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
Rita, Neji!
Mi az a játék, amiről ezen a klubbon beszélgettetek? Az a netes izébigyó.

HozzászólásElküldve: 2009. január 27., kedd 19:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
osu-nak hivják ^^
http://osu.ppy.sh/
itt tudsz hozzá regizni :D

ha nem megy majd valami szólj nyugodtan :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 27., kedd 21:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ajjaj... Terjed a masik mania is :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 27., kedd 22:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
Én hősiesen ellenállok. :D Túlzottan fölidegesít ahhoz hogy élvezni is tudjam. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 27., kedd 23:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Meglesek, kösziii :*

HozzászólásElküldve: 2009. január 28., szerda 0:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jéééézus, ez nehéz xD

HozzászólásElküldve: 2009. január 28., szerda 0:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Remelem nem kapasbol valami 5 csillagossal kezdtel :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 28., szerda 15:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát szvsz először én is azt mondtam ez lehetelen XD
sok számra most is ezt mondom :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 28., szerda 20:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
En is :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 28., szerda 22:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hat azert van amire en tovabbra is azt mondom hogy neeeeee...
Utalom mikor egymas ala pakol egy rakas "gombot" es raadasul akkor mikor az elozo pontszamat irja ki es takarja siman... :angry1:

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 4
96 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.