Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  29. Klubtalálkozó:2008.12.20 - 17.00 !!!!!új helyszín!!!!

HozzászólásElküldve: 2008. december 20., szombat 1:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
mi a metrókijáratnál még az épületen belülre gondoltunk - kevésbé van hideg és kevesebb a csöves..

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 20., szombat 2:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Renia írta:
Én csak egy 1l-es kólát tudok vinni, mert csak az van itthon, és délelõtt nem leszek itthon, valszeg csak hazaugrok és megyek rögtön klubba, szal nem lesz idõm vásárolni is még. x_x Az úgy jó azért? :oops:

Nem baszakodasbol (najo igen, de azer) de csak a Moszkva kornyeken saccperkb 836437645765 bolt van ahol lehet gyorsan vasarolni vmit :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 20., szombat 10:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
IloveRenji írta:
Nem baszakodasbol (najo igen, de azer) de csak a Moszkva kornyeken saccperkb 836437645765 bolt van ahol lehet gyorsan vasarolni vmit :géj:

Ja télleg, úgyis késni fogsz, szal ráérek vásárolni :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 20., szombat 10:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
De fõleg miattam, mert majd 17:10-kor eszembe jut, hogy ideje lenne kimenni a moszkvára értetek, de azért még gyorsan megnézem az e-mailjeimet és végigmegyek az iwiwes ismerõseimen, hátha van valakinek valami vicces új képe.
De örüljetek, mert ma kivételesen jó idõ van :3

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 20., szombat 13:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Lehetne azt is csinálni, hogy bemegyünk közösen abba a match-ba, ami épp útbaesik, mert pl én sem fogok tudni boltozni, mert annyi cuccal megyek haza, hogy meg fogok szakadni @__@

hehe kaptam egy halom dove-os ajándékot a vegyisektõl :3
meg próbálok nyúlni még fagyit

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 20., szombat 14:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Szerintem jó ötlet a Match-os dolog!
Mert szerintem olyan hû de sok üdítõ nem kell, inkább ott megbeszéljük mibõl mennyi kell, és összedobjuk. Én amúgy is ásványvíz párti vagyok.

Asszem fel jutok Pestre, elvileg van buszom!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 20., szombat 14:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Unicom-ot vegyünk a szomszédoknak ha gond van, a reklámban bejön :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 20., szombat 14:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
az nem jager maister ? XD
bár lehet már nekik is van :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 20., szombat 15:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
õõõ most megfogtál:D
Nem tudom miért unicum rémlik, pedig tudom hogy az unicum reklámok másmilyenek:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 20., szombat 16:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
szorri, nem fog menni, még csak most értem haza (amúgy esemesben nem írtam, mér vón jobb a hétvégi menetrend: mert hétköznap csak reggel 7-kor meg 12-kor van busz Dkapun, hétvégén bár ezek nincsenek, de 10-es van)
most sütök meg ajándékot csinálok - és furán közel vannak egymáshoz az arial betûk, nemtom mér, de a vegas-ban is meg itt is O.o""" pl egymás mellett az m meg az e oldala összemosódik O.o"""

negyedikén lesz klub? mert akkor benn leszek pesten (nem itt a világ k*rva végén ahol nem szeretek lenni és csak netezni járok haza (meg sütitsütni mer jön a karácsony meg ajándékot csomagolni és harcolni a család másik 3 tagja közti békéért)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 20., szombat 16:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
nno itt már nagyban megy a készülõdés :3
mindenkit szeretettel várunk

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 20., szombat 16:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
Laptop kell?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 20., szombat 18:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
gondolom késõ de persze hogy nem

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 21., vasárnap 2:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
süti kész... fele odaégett T.T XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 21., vasárnap 12:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszi mindenkinek aki itt volt.
Audiosurf már jön is le, kár, hogy nem leszek 30.-áig.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 21., vasárnap 13:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 23Tartózkodási hely: Stepmani sityCsatlakozott: 2008. február 12., kedd 22:38
Szörnyû ez a karácsony -.-
Komolyan úgy hiszik, hogy ki lehet 2 hét alatt pihenni egy ILYEN félévi megrázkódtatást?!
Az volt a kedvencem, amikor 1 nap négy dogát írtunk uccsó elõtti héte, amibõl 2 tz volt... És akkor hogy még tegyünk rá egy lapáttal még latin röpdogát is írtunk most pénteken.
Amugy meg bocs, hogy nagyon nem vagyok sohase klubban, de azért nem mindegy, hogy elutazgatok 90km-t és elszórakozom a vasárnapomat, mer a con után is kaptam egy 1est meg egy 2est németbõl.
Szóval nekem nagyon elegem van az egészbõl!!! :evil:
>>Jó hír, hogy hamarosan tartok a suliban egy táncszõnyeg bemutatót, aztán meglátjuk hogy hajlanak rá.<<
Én is kérek lábmonyomokat, 6 pirosat, de monnyuk már zöldre is táncolok sokszor :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 21., vasárnap 13:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
SoonDead írta:

látom megtetszett :DD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 21., vasárnap 14:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Milni, ne haragudj, de nem tudlak sajnálni. nekem sokszor volt az az elmûlt hónapban hogy reggel 8tól munka 5ig és utána még este nyolcig suli. Voltak vizsgáim - igaz egy nap csak egy, beadandóim, minden nap csak annyi idõm volt, hogy kb vacsi és alvás. 2 hét is jobb a semminél, én úgy érzem nagyon jó lesz, mégha tudom hogy a január még húzósabb lesz.

viszont szernitem rossz topicba írtad

ja a tappancsok meg nem úgy mennek hogy igényled és kapol hanem a klubban vannak szintfelmérõk..

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 21., vasárnap 18:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
SoonDead írta:

De legalabb annyira koszonjuk mi is a meghivast ^^

Ha meg Audiosurfre vadaszol szolhattal volna mert siman el is tudtam volna akar en is vinni mondjuk a vendeglatasert cserebe :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 21., vasárnap 18:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Renia... Akkor most mikor is jar le az egy napos hataridod a kepek feltoltesere? :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 21., vasárnap 23:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
milni írta:
Szörnyû ez a karácsony -.-

engem meg mindenki ugráltat, mindenhova menni kell és basszus a Cella ajándékára még mindig nem volt idõm s az nem 5 perces meló lenne >.< szeretnék már végre magamra is ráérni, magamnak csinálni valamit... az utazás is elvesz idõt az életembõl... most kiolvastam az összes HP-t... unalmamban vettem egy Mondo-t h elolvassam Luggi cikkjét, de a 6 oldalnyi Narutót pazarlásnak tartottam...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 22., hétfő 0:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Uruno írta:
Renia... Akkor most mikor is jar le az egy napos hataridod a kepek feltoltesere? :mrgreen:

Miért kell rögtön basztatni az embert? ToT

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 22., hétfő 9:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:

Jovanna... Csak erdeklodtem... Nem kell egybol kiborulni csak feltolteni. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 22., hétfő 10:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
Uruno írta:

mert különben baszol feltöltetni a képeket azért :?
pedig nem egy nagy cucc :wink:
amúgy vasárnapot mondtál és hétfõ van már :P
kép nuku....

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 22., hétfő 11:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
Azért "kép nuku....", mert nem értem h miért kell rögtön basztatni... -_- Amúgy az volt az elsõ dolgom vasárnap este, amikor felkeltem, h felrakjam a gépemre a képeket...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 22., hétfő 11:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Es akkor hol vannak??? :géj:
Mert oke h a gepeden vannak, de meg mindig egy nagy lepesre vagyunk attol h a mi gepunkon is ott legyen...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 22., hétfő 11:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Csak örülnék neki, hha nem lennék rögtön basztatva, már akkor is amikor még bõven benne vagyok a határidõben... :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 22., hétfő 11:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia... Nem jol latod a helyzetet... Ez kerlek nem basztatas hanem motivacio :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 22., hétfő 12:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
A quick reminder (egy kis emlekezteto):
A hatarido tegnap volt!!
昨日だ、昨日だよ!!!!
De azt is lehet mondani h nem tudom megcsinalni, elkuldom vkinek a kepeket, majd o feltolti...peldaul....
Nem baszogatas, csak 236856 szorra nem tudod felrakni a kepeket, ami nem egy nagyon megerolteto muvelet...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 22., hétfő 12:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
Tessék, verhetitek rá:
http://tancszonyegklub.extra.hu/kepek/29.zip

Kemény 28 órát kellett várnotok a hazaérkezésemtõl kezdve, mert szemét módon aludni mertem elõször, majd nem mondtam azt a családi balhé középen, hogy bocs, 20 perc szünet, mert fel kell raknom a TSZK-s képeket. -_-

(Letöröltem a 3-4. klub képeit, h legyen hely.)

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 4
114 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.