Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  29. Klubtalálkozó:2008.12.20 - 17.00 !!!!!új helyszín!!!!

HozzászólásElküldve: 2008. december 14., vasárnap 22:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Torokgyulladas... Mumpsz... Hmmm... Hatarozottan megkulonboztethetetlennek tunnek... Gondoltal mar az orvos valtason? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 14., vasárnap 22:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Konkrétan az volt, hogy a nyirokcsomóm felduzzadt, ami elég mumpszosnak nézett ki. És kezdett piros lenni a torkom. Na most a 2.-at nem vette figyelembe...:) De legalább átszúrták az eremet a vérvételen, szal fáj a karom és tök lila/barna. (Ja és 1 hónap múlva mehetek, mert a gyógyszer miatt több májenzimem van, mint kéne, és meg kell nézni, h elfog-e múlni...)

20-21 még mindig jó :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 14., vasárnap 22:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Felrekezeles, erszurkalas... Ezt tessek dokumentelni mert ebbol olyan orvosi thriller horror lesz hogy Robin Cook is beleborzong. :D
Nah de mostmar nem offolok am tovabb :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 14., vasárnap 23:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
@Rio: 20.a nem lenne jo?
Akkor 8 ember van eddig ha jol szamolom 20.ara biztosan:
Renia, Uruno, Bergkamp, Misu, SoonDead, Uruno, marcival mi
Kerdojeles: Cyrus, Light, Neji (nem emlekszem mit irtal T_________T)
"ujakkal" mi a szitu? Brigiek, Lauraek?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 14., vasárnap 23:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kerdojeles biztos vagyok mar hivatalosan is ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 14., vasárnap 23:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
õ õ még nem vagyok benne tuti de elég valoszinu hogy megyek ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 9:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem meg az kellett eszembe jusson hogy 20-a munkanap. :S
Szoval az nekem igazabol csak akkor jo ha sikerul megoldanom hogy nappal itthonrol dolgozzak kulonben este 7 elott nem nagyon erek at klubba. :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 15., hétfő 10:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
hm... szerintem nekem jó lenne a 20 (de majd még megnézem, remélhetõleg nem akkor lesz a pótelõadás)
mivel 21 biztos nem jó mert ismerõsöm megy amerikába ezért búcsúbulija lesz egy hittanteremben aztán próbánk van aztán méretet vesznek rólunk vagy 6-ig budafokon...
ha 20-án lesz, megbököm Cellát, hátha gyün XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 16., kedd 11:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
Öö, nekem a huszadika sem jó, mert akkor vannak mindenfelé a karácsonyi ajándékozós dolgok kötelezõ részvétellel. ^^'
(Plusz most beteg is vagyok, de abból csak kigyógyulok hétvégére..)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 16., kedd 12:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ajandekot elkuldetni a jezuskaval es maris lesz idod jonni. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 17., szerda 1:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Akkor lesz klub? És ha igen, akkor hány órától?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 17., szerda 2:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lassan tenyleg jo lenne tudni... Csak hogy legyen mire fogni hogy itthonrol folgozhassak szombaton :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 17., szerda 2:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Jah, nos igen :dirr:
Sztem legyen...
ja legyen, szombaton akkor 5tol 8ig :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 17., szerda 14:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
de hatalmas nagy gond :DD
amúgy persze, viszem õket akkor már úgyis lemásoltam õket :roll: ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 17., szerda 15:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ok, köszi.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 17., szerda 22:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
jee

szonbaton dolgozok nemtommeddig mert annyi dolgom van hogy majdmegszakadok, amint végeztem, megyek

ranom jeee: nyertünk marketingstratégia tervezési versenyt és 150ezer pézt jeeeee

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 19., péntek 18:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Ritaaaaaa :3333

Léééccciii, kölcsönkérhetném tõled a Yonggary-t? A karácsony szellemében szeretnénk megnézni :333

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 19., péntek 21:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
hali, holnap muszáj sütnöm sütit ... ha nem tudom befejezni idõben, akkor nem tok odaérni, s azér elég messze lakom sajnos és szarul járnak azok a fasz buszok is >.<... biztos nem jó senkinek semmi nap 2 ünnep között? :(

(szilveszter: ha a kutyákat meg tudjuk oldani, akkor tudunk menni)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 19., péntek 21:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
8D 8D 8D 8D 8D 8D 8D 8D 8D 8D

FIGYELEEEEEEEEM

Volna egy ötlet itten:
Marci és én Ahol vagyogatunk, ott elég nagy a hely, és nem tudjuk hogy az alattunk lakók mit szólnak a táncszõnyegezéshez, de eddig nem volt rá panasz.

Lényeg: mit szólnátok hozzá, ha most kivételesen nálunk lenne a klub megtartva, annyi, hogy 500 pénzt beszednénk, hogy gyûjtsünk pénzt a következõ kör klubbos szõnyegrendelésre - mivel tré állapotban vannak.
Itt van is 2 szõnyeg, nagyszoba, tehát minden adott + aki akar maradozhat (ittalvás is megoldható) és kicsit rendhagyóvá tennénk az év utolsó klubbját, esetleg lehet hozni rágcsit, üdcsit, picsit (pijja??) vagy amit gondoltok. Van TALPON MARADNI is :3

Annyi, hogy Bálint, a lakótársunk ha itt lesz, akkor kicsit tekintettel kell lenni rá =- vagy nem mert jóarc és beszáll)

A helyszín a moszkva tér közelében van, kimennénk értetek.

Kérjük a véleményeket SOS, mivel akkor nekünk takarítani kell + ne az uccsó pillanatban legyen változtatás/kavar

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 19., péntek 22:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sztem a szomszedokat nem is elsosorban csak az ugralas hangerejetol kell felteni... :D
Egyebkent ami engem illet nekem a helyszin reszletkerdes... Legyen az a lenyeg :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 19., péntek 22:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
volt már itt hangoskodás... 8D
és késõbb is mint a TSZK szóval nem para
amgy ha van rá igény csinálhatok semmiextra gyorsvacsit sok fõ részére, csak akkor benyúlok hozzá cuccokat a munkahelyemrõl + van egy rakás fagyink :3

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 19., péntek 22:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Vesz esetere meg vegulis a Moszkvanal is van meki :D
Nah varjunk csak... Jol lattam? Fagyiiiiiii...
En megszavaztam :nyelv1: ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 20., szombat 0:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
moszkva legalább közelebb van :lol:
ájj fõ a lustaság :roll: XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 20., szombat 0:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mi benne vagyunk :3
csak akkor minel hamarabb le kene mondani a csajnal :S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 20., szombat 0:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
most én ugrottam idõt :O
irtam a multba wow XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 20., szombat 0:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:
Fagyiiiiiii...
En megszavaztam :nyelv1: ^^

Egyetértek :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 20., szombat 0:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Ószom

Akiktõl kaptam visszajelzést:
Uruno, Neji, Rita+Marci, Bergkamp, Pingwin, Renia, Múmba is lehet jönne
Szólok még pár emberkének

ha valakinek mégsem jó sikítson
(Lione telszáma remélem bentvan a privátrészlegben mert neki szeretnék szólni ha nem nézne ide)

no még valami:
ha nem nagy probléma, egy üdítõt hozhatna mindenki, mivel kifulladunk általában, és ha már itthon lesz, akkor legyenek ilyen fícsörök - csak mert mi nem gondoskodhatunk mindenrõl 8D

és ittalvásra meg neccesen számolva 6-7 hely van, ha gondoljátok, csak dél körül el kell mennünk másnap mer dolgunk van

Amúgy a cím Csaba utca 9 (Déli és Moszka tér felõl megközelíthetõ 5-10 perc alatt)

ja és még valami: ha szerzek bertolli pecorino szószt meg penne tésztát, akkor lehet olyat vacsizni meki helyett, mivel nagyonkönnyû elkészíteni és ilyent tudok tökingyé felajánlani ha oké

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 20., szombat 0:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én csak egy 1l-es kólát tudok vinni, mert csak az van itthon, és délelõtt nem leszek itthon, valszeg csak hazaugrok és megyek rögtön klubba, szal nem lesz idõm vásárolni is még. x_x Az úgy jó azért? :oops:
Amúgy nekem megfelel a vacsi ötlet is. :)
Csak gyertek ki a Moszkvára...:) Meg mikor talizunk a Moszkván?

(7-es busz ugye jár rendesen?)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 20., szombat 1:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
17:00-kor, annyi hogy mivel nem tudjátok hova kell menni pontosan, próbáljunk meg nem félórát késni :D
(persze ha valaki késve jön, kimegyünk érte is)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 20., szombat 1:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Amúgy Moszkván hol lesz a találka?
Csak mert én még nagyon nem tudom hogy jutok fel, éljen a vasút!
De ott leszek valahogy az tuti.

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 4
114 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.