Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  28. Klubtalálkozó: 2008.12.07 17:00-20:00

HozzászólásElküldve: 2008. december 1., hétfő 16:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Akkor legyen most hetvegen, meglassuk mi lesz :3
Gyertek sokan ^^
Es most is ott leszek pontosan MUHAHAAHAH

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 1., hétfő 16:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Akkor megint nekem kell majd utolsonak erkezni? ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 2., kedd 4:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Mint írtam az elõzõ topicba, TUDOK menni (mert nem "*****************", sõt, arra ***** én is, hogy mindenkinek feldagadt nyaka/arca meg mindenféle ****baja lesz), mert addigra nem fog elmúlni a mumpszom. Minimum 2 hét a gyógyulási idõm...aztán lehet, h 1 hónap is lesz belõle...Szal ez még kimarad :T-T:

//Amúgy LOL a cenzúra:D//
Szerk: kisgyerekek is olvassak, mint pl en, akinek ez karos az egeszsegere :géj:
Szerk 2: gyogyulj meg minel hamarabb, most tudsz majd pihenni :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 2., kedd 23:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Elozetesen egyebkent en is azt mondom hogy megyek...
A szavazatom termeszetesen jo szokas szerint meg ugyis csak a vegso pillanatban teszem le. ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 3., szerda 8:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Rita, már nem azért de a "n e m t u d o k m e n n i" -t nem én írtam át "******** ******"-ra...:P Szal hol itt a kisgyerekek is olvashatják? o_O

//És a here mér csúnya szó?//

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 4., csütörtök 13:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nemtom en mit lattam itt de csunya szavak voltak O____o *nem ert semmit*
Õh, eddig 3 an jovunk... :géj:
Ez igy nem oke...tobbiekkel mi van???

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 4., csütörtök 14:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Nekem most nagyon necces, hogy jövök-e, mert eléggé megdolgoztatnak így a félév vége felé :3

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 4., csütörtök 15:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
/me hétfõn zéházok, szóval nekemis lehet felejtõs.

eöe kedden lesz egy vizsgám is úgy néz ki és el akarok szökni a munkahelyemrõl mondjuk most.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 4., csütörtök 18:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 25Tartózkodási hely: Bp.Csatlakozott: 2008. január 30., szerda 15:48
Hali!

Nekünk is gázos legalábbis nekem nagyon 7fõtõl vizsgahegyek ezt a hetet nem is teszem hozzá :shock:

de még bármi változhat...

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 4., csütörtök 21:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
én megyek ha lesz ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 4., csütörtök 23:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
Õõõõ, akkor tehat 4?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 5., péntek 2:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sztem Pingwin is jelentkezik mint resztvevo...
Nah meg sztem a vegen ugyis megjelenek en is. ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 5., péntek 12:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor az 5...huh, neeee...meg a vegen kijon a zsukseges emberek fele x____x
Nekem is lenne tanulnivalom mondjuk, szal ha megint nem gyuluk ossze elegen, akkor erre az evre kb az elozo volt az utolso....
Holnapig el kene donteni,a csaj is kerdezte mikor jovunk...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 5., péntek 16:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 42Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. február 28., csütörtök 15:37
én sajnos januárig már tuti ******, elvagyok tiltva mindnetõl, nettõl is szal nem nagyon tudunk kommunikálni sem :S
január az még valószinû h jo lesz, mert sztem a félévi vizsgák után tudok menni^^

már nem azért de ezt ki tette be?...mmint h ilyenekete irjon ki ahhelyett h nem érek rá...?
én ha udnék minidg mennék...anyám miatt van ez..

// Sorry szar a humorom, de sokáig senkinek nem tûnt föl én meg olyan kedélyeseket tudtam rajta nevetni, hogy nem volt szívem kiszedni// - SoonDead

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 6., szombat 0:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
Idézet:
// Sorry szar a humorom, de sokáig senkinek nem tûnt föl én meg olyan kedélyeseket tudtam rajta nevetni, hogy nem volt szívem kiszedni// - SoonDead

Nekem feltûnt, csak Ritának nem esett le a dolog...

Ja amúgy ahhoz képest, h keddre elvileg jól kéne lennem, lassan nem fogom tudni lenyelni a nyálamat sem, mert a manduláim "kicsit" felduzzadtak és örülök, h még pont nem érnek össze...Szóval valószínûleg én idén kimaradok már a klubból...:(
(Azért ha javulok, majd szólok, csak idénre legyen nálam default a nem megyek.)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 6., szombat 9:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
Idézet:
szal ha megint nem gyuluk ossze elegen, akkor erre az evre kb az elozo volt az utolso....

Nemáár, és akkor a szünetben nem is lesz? T_T

Amúgy bocsi de én sem megyek, egész hétvégén verseny.(remélem azért nyerek is valamennyit :) )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 6., szombat 14:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jaaaa..mer nekem nincsen olyan jo humorom ^^
Nyah akkor akik biztos jonnenek:
Neji, Cyrus, Pingvin, Bergkamp, Laura (+ a baratnoje, miert vagyok keptelen megjegyezni neveket? ;____;), Marci, En...+ a masik Lau is mondta h ok jonnenek, de ok ide most nem irtak..az tehat 10
Uruno kerdeses meg....tehat az 11...eõeõe
Ha en jovok akkor tuti japant fogok tanulni, es vszleg jon a csop tarsam is (egy masik, nem az aki multkor jott...)
Akkor akik kerdesesek mert meg nem jeleztek:
Gensou, Moomba...asszem ennyi
Ceze, Wish, Blanka - ok felszivodtak orokre ugy tunik...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 6., szombat 14:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nah jol van... Igy alig tobb mint egy nappal a klub ido elott kialakitottam hetvegi programom...
Ugyhogy aki remiszto sztorikat akarna majd meselni az keszuljon hogy csunya nevetesekbe fog fulladni. ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 6., szombat 16:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
Najo, akkor amondo vagyok h akkor holnap legyen!
Ugyh gyertek
aztan jah, nekem sem annyira jo T_____T

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 6., szombat 20:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 33Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. március 12., szerda 21:56
halihalihali...
öööö...igen ez nekem most nagyon húzos...én is elvagyok tiltva mindentöl örülök hogy eljutok a suliig....négy tantárgyból bukásra állok most jönnek a tz-k és poétika "vizsga" szal...én sem leszek egy ideig....
viszont Rita veled valahoggy szeretnék majd beszélni msn-en a pénz miatt^^ valahogy eljutok hozzád^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 6., szombat 22:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
szoltam Amcsinak lehet õ is jön :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 7., vasárnap 13:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 88Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. október 19., vasárnap 22:14
Szóval akkor ma lesz?
Mert ha lesz ma akkor biztos tudunk jönni, Betty is és én is. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 7., vasárnap 14:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Lesz!
Megleszünk bõven :wink:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 8., hétfő 19:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
IloveRenji írta:
Ceze, Wish, Blanka - ok felszivodtak orokre ugy tunik...

Nem vagyunk ám felszívódva, csak most nem úgy jöttek össze a dolgok, hogy el tudtunk volna jutni klubba. De pont ma beszéltük a drágámmal, hogy januárban menni kéne, és rendszeresebben is.

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. december 9., kedd 10:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
két ünnep között lesz klub? mert szerintem én kb addig el leszek foglalva :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 9., kedd 12:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
Amennyire emlekszem egy hatarozatlan talan felmerult 28-a vasarnappal kapcsolatban.
De meg semmi biztos nem lett eldontve rola.

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 1
26 hozzászólás
Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.