Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  26. Klubtalálkozó: 2008.11.16 17:00(!!!)-20:00

HozzászólásElküldve: 2008. december 9., kedd 22:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Renya különösen gyors mostanság

spoiler: kapok fényképezõgépet karira a nagybátyámtó úgyhogy énis beállok a fotósok sorába :3

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 10., szerda 21:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Az, aki a honlapot bügyköli most legyen olyan szíves és lépjen le az FTP-rõl, mert már harmadszorra szakad meg a képfeltöltés és kezdek idegbeteg lenni... :géj: Köszi

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 10., szerda 22:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
http://tancszonyegklub.extra.hu/kepek/26_1.zip
Több nem megy fel...Lehet, hogy megtelt az FTP? X_X:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 11., csütörtök 2:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
öm... igencsak úgy tûnik, hogy megtelt...
aszem kéne valami képmegosztó ami kb korlátlan... vagy valami ötlet!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 11., csütörtök 8:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Picasara nyitni egy accot?
A googlenek csak van eleg tarhelye ilyen celra is :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 11., csütörtök 9:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
rotali.zip - 87 071 674 bájt
van itt még hely :3

najó csak vicc volt, de amúgy a picasaweb pl jó ötlet mert végtelen sokat pakolhatunk rá. a honlapon pl a képgalériát nem is szerettem, legalábbis sztem sokkal jobb amikor egy zipben letöltöm a gépemre.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 11., csütörtök 10:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
én mondjuk szeretem a galériát, mert nem feltétlenül kell mindenkinek minden kép és nem foglaljuk a full csomaggl az sávszelet, hanem csak 1-1 képpel (fõleg mobilneteseknek jó, meg nekem, akadozónetûnek XD) viszont tény h felfelé könnyebb egy zippet feltolni mint sok képet, na nekem ez volt a bajom, h 1-esével feltolom és folyton elakad... (a freeblog ebbõl a szempontból jó, h kezeli a feltöltött zippet) amúgy a picasa tényleg jó, és jó ez a picasa gépre letölthetõ kliens, meggyorsítja a feltöltés, csak mire rájövök, hogy lehet új képeket berakni az adatbázisába, mer mindig elfelejtem mer macera XDXDXD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 11., csütörtök 16:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Akkor egyenlore tartsuk bent mint megfontolando lehetoseget.
Mert ha ilyesmi helyre kerulnek a kepek akkor az oldalon eleg a Galeria menupontot csak egy linkke modositani. Helyet viszont nem foglalna.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 11., csütörtök 17:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jó csináltam egy google accountot tancszonyegklub néven és örvendezve kezdtem volna feltölteni az alkalmakat, amikoris szomorúan láttam meg, hogy ez bizony csak egy gigát ad ingyen. Azért feltölthetem az annyit amennyi fölfér, de sztem kéne valami ultimate megoldás (tárhely).

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 11., csütörtök 20:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ajjaj... Az mi lesz igy az internettel ha mar a googleben sem lehet bizni. :angry1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 11., csütörtök 23:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
Oks, akkor letörlök, ami tudok. Amúgy szerintem a régi klubbos képeket simán le lehet törölni (mármint a zip-et), mert aki akarja, az max. 1 hónapon belül úgyis leszedi, nem?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 12., péntek 4:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Csináltam 1 kis helyet...Majd légyszíves nyilatkozzatok, hogy a régi, becsomagolt TSZK-s képeket letörölhetem-e, hogy legyen hely az újaknak? Mert szerintem aki akarta, az már 10x leszedte pl. a 2. TSZK képeit...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 12., péntek 21:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
jaja, sztem a zipeket le lehet szedni, és csak az aktuális legyen fenn

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 12., péntek 21:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
jó én leszedtem magamnak mindent, tõlem leszedhetitek.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 13., szombat 20:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ok, akkor majd töltögetem tovább fel a mostanit, és hha még kell hely, akkor elkezdem leszedni a régebbieket.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 14., vasárnap 3:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nah, a 26_1.zip-et letöröltem, és helyette egyben felraktam az egészet.
Szóval Képek:
http://tancszonyegklub.extra.hu/kepek/26.zip
(Benne van az a kb. 10 kép, ami a 26_1 volt + a videók)

És akkor majd a következõnél elkezdem letörölgetni a régieket.

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 3
76 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.