Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  26. Klubtalálkozó: 2008.11.16 17:00(!!!)-20:00

HozzászólásElküldve: 2008. november 15., szombat 14:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
IloveRenji írta:
A masik, h szoltam mindenkinek akinek tudtam, de Hidekivel nemtom mi van...Misu nem tudsz valamit? Nincs msnen, es teljesen eltunt :/
Szal ha minden igaz, akkor eleg sokan leszunk most :3

Egyszer mintha láttam volna fent, majd megkérdem :/

(bár gondolom egyértelmû, de Vinczemarci is itt van velem Péteren és együtt megyünk fel pestre úgyhogy õsemmegy)

vá, magánoffvélemény miért Neji jön miértnem Ely :( bár mivel nemleszek tömindegy de nyuff random megnyilvánulást hallottatok

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. november 15., szombat 15:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 7Csatlakozott: 2008. november 13., csütörtök 0:03
bezony leszek és azt hiszem hozom egy elég japan fan barátnémat is mert egyedül nem merek jönni :oops: Amúgy elég beszédes típus vagyok úgyhogy e téren nem lesz gond már csak a lábaimat kell rábeszélnem hogy azt tegyék amit én akarok :lol: úgyhogy Lau kadét szolgálatra jelentkezik:P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 15., szombat 15:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
Misu írta:
vá, magánoffvélemény miért Neji jön miértnem Ely :( bár mivel nemleszek tömindegy de nyuff random megnyilvánulást hallottatok

Majd amikor te is leszel, talán elnézek, de szerintem csak távolból figyelve... Nincs sok kedvem mostanában semmihez õszintén szólva, és most vasárnapra van is progim ^^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. november 15., szombat 15:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Mar osszeraktuk korabban is, leven az volt irva h aznap el lesz utazva a SoonDead is...
@csala: nagyon helyes, mindenkepp irjatok le a telszamomat, h barmi problemanak elejet vegyuk...akkor boldog lesz a baratnod, mer en meg hozom az oridzsinal JAPAN baratnomet :3
Fúúú, elvileg nagyon sokan leszunk :3
Uj embereknek meg mindig nem kell fizetni elso alkalommal...ez Bergkamp rad nem vonatkozik mar :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 15., szombat 17:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
Misu írta:

én is szeretlek :KISS2:
amúgy meg bekaphatod :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 15., szombat 19:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Ely-chan írta:
Misu írta:

Majd amikor te is leszel, talán elnézek, de szerintem csak távolból figyelve... Nincs sok kedvem mostanában semmihez õszintén szólva, és most vasárnapra van is progim ^^

távolból egy nagy francot majd berángatlak >:3

wow Rita neked vannak JAPÁN barátaid, most már felnézek rád :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. november 15., szombat 20:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
En is szeretem Japant es a Hirokot is :3
@Misu: talan meg megerinthetsz....de meg meggondolom
@Neji: Õõõ en orulok neked, ne aggodj :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 15., szombat 20:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 7Csatlakozott: 2008. november 13., csütörtök 0:03
Japán jó:) én is éppen japán vázákat festegetek a munkahelyemen hiroshige és hokusai minta alapján imáááádom:3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 15., szombat 20:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
oké legalább valaki :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 15., szombat 21:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzal polot :3
En is abban megyek sztem majd...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 15., szombat 22:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Én is pólóban megyek :roll:
Javasolnám bevezetni hogy ha hozok új embert akkor ingyen legyen a klub annak is aki hozta, hát nem jó ötlet? :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 15., szombat 22:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
te minden áron ingyen akarsz jönni :DDD
nem támogatom :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 15., szombat 22:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
@Misu: talan meg megerinthetsz....de meg meggondolom

NE GONDOLKOZZ. ÉLJ A MÁNAK! :géj:
hol?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. november 15., szombat 22:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hulye f**z, most szetestem a rohogestol :dirr:
A kislabujjamon...de csak ha jo napom van....nagyon jo...MUHAHAHA
@Bergkamp: akkor en es a Renia ingyen jarunk MINDIG??

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 15., szombat 22:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Nem mert te ígyis egy pénznyelõ vagy!:P
Csak megszólalsz hogy fizessetek azt mindenki ugrik és rohan 500-asokat osztani neked :wink:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 15., szombat 23:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
Erre szuletni kell....MUHAHAHA

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 15., szombat 23:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
nekem is szokták dugdosni a zsét.. a melltartómba..

DOLÁRBABA

... :géj:

Bergkamp, az avatartod alapján neked 2000 forintot kéne fizetned :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. november 15., szombat 23:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hogyneee :dirr: Már ott tartunk hogy az ingyen élésem helyett még felárat fizessek :@@:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 15., szombat 23:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor lefordítanátok nekem ezt a képet köszi

Kép

Berg, tegyél be valami férfiasabbat és nem haruhit, (Marci mondja) vegyél példát Nejirõl

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. november 16., vasárnap 0:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
am szólok ha idegesiteni probálsz nem fog össze jönni :D
kár a fáradságért :wink:
ja én köszi a bokot :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 16., vasárnap 0:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na békén hagyni a haruhi miatt! :wink:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 16., vasárnap 12:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
A hangfalakat sikerult mar ujra a klub gondozo szarnyai ala asszimilalni vagy inkabb ki se pakoljam meg a taskambol az enyemet? :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 16., vasárnap 14:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
I FAIL hozzad leccives :géj:
es vkinek kene hozni egy szonyeget is...megpedig nagyon...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 16., vasárnap 14:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Hangfalat akkor viszem... Igazabol akar ott is hagyhatom bent egyebkent... En ugyse nagyon hasznalom es legalabb cipelnem se kell. :D

Szonyeget inkabb nem mondom hogy viszek mert hat az eros visszalepes lenne a megszokotthoz kepest. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 16., vasárnap 16:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor nekem is lehet ilyen, nem? *.*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 16., vasárnap 18:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
nekem meg ilyeeeen ^^
meg majd rakok ki izzadó testû férfiakat!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. november 17., hétfő 0:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
Egy ujabb klub estet tudhatunk immaron a tortenelem konyvekben...
Voltunk eleg sokan... De tenyleg... Talan rekordnak is befer az elmult par alkalmat nezve.
A jo hangulat igy meg garantalt volt... Szegeny hangfalak nem is birtak mindig elnyomni igy a jelentos hatterzajt pedig probaltak becsulettel. ^^
Raadasul ez alkalommal is sikerult par szintezo tancolasokat (es kimerult elteruleseket utana ^^) latni. Bar mar nem tudom fejbol hogy ki mennyire porgette fel magat de ugyis jegyezve lett es igy nem is kell... De igy is ezuton is gratula a sikereseknek. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 17., hétfő 1:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát számomra szerintem ezzel egy idõre lezárult a szintezés, mert további szintek esélytelenek, még akkor is hogy ha A-ra meg B-re sikerültek ezek. Mert egy 5 mp kihagyás és már elcsúsztál és fail-eltél is...
De majd ha itthon is neki állok végre szõnyegezni picit...

Jah és még annyi lemaradt a rohanásban hogy köszönöm akik maradtak még egy picit ott mekiben beszélgetni, oszt végül majdnem lekéstem a következõt is :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 17., hétfő 1:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Sándor bácsi már leírt mindent, szal nekem nem maradt semmi újdonság...:)
Megj.: Maradjon majd vasárnaponként :/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 21., péntek 2:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
FENYKEPEK RENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNYA
NAO

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 3
76 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.