Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  25. Klubtalálkozó: 2008.11.02 (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2008. október 27., hétfő 13:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Most igyekszem pontosan ott lenni :géj:
Es jojjetek sokan :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 27., hétfő 13:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
En megprobalok majd ottan lenni mindenkepp...

Szavazni viszont most meg nem szavaznek mert nincs olyan opcio hogy "Ha kimegy fejembol a fajas :)"

Ha kell most is hozni valami cuccot akkor szoljatok... Ha tudok ugyis felpakolok.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 27., hétfő 13:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Alap ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 27., hétfő 14:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Koszonjuk Uruno :3
Akkor majd szolunk h kell surgosen szines zsirkreta es akkor mindenkepp joszz :dirr:
Amugy meg majd elhozom a munkahelyemrol a tancszonyeget meg a hangfalat, mondjuk ma, es akkor mar lesz, mert akkor itthon megszereljuk es akkor zsir :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 27., hétfő 14:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
De akkor minden kepp klub elott 1-2 oraval szoljal amikor mar nincs nyitva Apisz meg semmi... Csak hogy kisebb legyen a lelkiismeretfurdalasom ha nem tudok vinni. ^^
Es egyebkent is... Kepes lennel arra karhoztatni hogy be kelljen mennem egy boltba ami tele van mindenfele Puccas cuccokkal... Pont ily kozel karacsonyhoz... Merenylet gyanus. ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 28., kedd 1:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Uruno írta:
Kepes lennel arra karhoztatni hogy be kelljen mennem egy boltba ami tele van mindenfele Puccas cuccokkal... Pont ily kozel karacsonyhoz... Merenylet gyanus. ^^

Én PPG-s cuccokat kérek :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 28., kedd 1:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 66Tartózkodási hely: BPCsatlakozott: 2007. november 19., hétfő 20:26
Eddig azt nem hitte el nekem senki, hogy nem jövök, most azt nem fogják hogy jövök. :-D Bár megnyugodtam, mert olvastam, hogy nem voltatok emberhiányban. Nov. 2-n nem dolgozom, szóval már csak a gazdasági válság tarthat vissza a megjelenéstõl. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 28., kedd 1:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
Én PPG-s cuccokat kérek :géj:

Az micsoda? O_o
Puccat nem kapsz mer az az enyem....muhahaha

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 28., kedd 1:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 66Tartózkodási hely: BPCsatlakozott: 2007. november 19., hétfő 20:26
powerpuff girls?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 28., kedd 1:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
PowerPuff Girls = Pindúr Pandúrok :loved:
Vagy olyan kawaii, mosolygós felhõcske, mosolygós süti matricák is jöhetnek. :D (Télleg, voltam multhét szombaton az Arénában, és vettem mosolygósfelhõset. :3)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 28., kedd 7:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sima ppg vagy Z verzio? Mert hat lassuk be nem mindegy... :)
Viszont akkor nekem meg tessek elkezdeni Mandy meg Kaszas mintas cuccokat gyujteni... ^^
Hogy ne csak en legyek a vegen a vilag mellett gazdasagi valsagban, :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 28., kedd 21:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
Nem tudok menni :( Sorry

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. október 30., csütörtök 2:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:
Sima ppg vagy Z verzio? Mert hat lassuk be nem mindegy... :)
Viszont akkor nekem meg tessek elkezdeni Mandy meg Kaszas mintas cuccokat gyujteni... ^^
Hogy ne csak en legyek a vegen a vilag mellett gazdasagi valsagban, :D

Sima...Az a Z...az...az...inkább nem minõsíteném...
Hehe, az is 1 jó sorozat ^_^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 30., csütörtök 17:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nah... Akkor most egyebkent hogy allunk varhato letszamban?
Mert ahogy elnezem a szavazas is lelassult es a jelentkezo tavolmarado uzenetek sem olyan gyakoriak mar pedig a vasarnap igen csak itten vagyon a nyakunkon...
Lesz pl piu invazio? Keszuljon valaki atalakitoval mint multheten Bergkamp?
stb

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 30., csütörtök 18:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
Meg a másik topicban volt írva olyan, h lehetne egyszerre 4en nyomni, hha lenne szõnyeg...Szerintem, hha hoznánk még 2 szõnyeget, akkor ki lehetne próbálni, akkor is, hha kevesebben vagyunk...Max. néha nem használunk csak 2-3 szõnyeget...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 1., szombat 12:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
@Uruno: majd megszokod, ez mindig igy van, eloszor jujjdejo jovok, aztan meg csokkennek az emberek, aztan mire eljon a klubtali, senki nem jon :géj:
No mindegy....csak annyit h mi a marcival videken leszunk ma/holnap, szal mar nemtom nezni a forumot --------> ha barmi van vagy telefonon, vagy oldjatok meg kvazi ti magatok....nemtom, kicsit nem tartom jo otletnek a 4esezest egy laptopnak a monitoran, de mindenre nyitott vagyok :3
Ugyh akkor vasarnap!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 1., szombat 14:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Misu és Marci jön. Ki még? Csak hogy ne 5en legyünk vagymi

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. november 1., szombat 15:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
Cyrus, Pingvin, Uruno, Betti, Juli, (Luca-videkrol jon, nem tudni mikor), Rita (pingvin masik munkatarsa), Renia, Bergkamp, Moomba...ha vkit kihagytam sry
Akiket nem tudok: Lione, Cella, Hideki, Neji (bar o gondolom nem), Ceze + Wish (szinten leginkabb nem), Gensou (majd neki szolok), piusok (roflkopter)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 1., szombat 16:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
ha nem fáj a fejem, megyek ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 1., szombat 17:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kene megint hangfal (igen, az en hibambol, meg mindig nem hoztam el a munkahelyemrol T__________________________________T)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 1., szombat 17:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
Meg nem pakoltam ki multkorrol... Ugyhogy viszem erre nem lesz gond ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 1., szombat 19:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
de én megyek sry :roll: :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 1., szombat 21:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
IloveRenji írta:
Neji (bar o gondolom nem)

Az, hogy én nem megyek, nem jelenti azt, hogy Neji sem... Szerintem ennyire kár általánosítani, nem vagyunk összenõve Nejivel, sorry... :roll: :roll:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. november 1., szombat 21:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
elég nagy baj :lol: :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 2., vasárnap 0:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Igen, most mi sem :(

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. november 2., vasárnap 11:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Váá, mi sem tudunk menni mert úgy néz ki hogy dolgunk van és eltart egy darabig, úgyhogy sorry =/
(most mi is megtapasztaljuk milyen "utolsó pillanatban lemondom" emberkének lenni)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. november 2., vasárnap 12:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
SoonDead írta:
most mi is megtapasztaljuk milyen "utolsó pillanatban lemondom" emberkének lenni

szar XD

na akkor hányan maradunk? én most elindulok, szal mé nem jövök netre, remélem azé lesz valami, bár nem biztos h végig maradok mer nem tudtam éjszaka aludni, betámadtak a szunyogok és van egy adag házim ^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 2., vasárnap 14:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 42Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. február 28., csütörtök 15:37
bocsi ma nem tudok menni mert dolgom van és pénzem sincs....holnapra még egy csomot kell tanulnom...Gaby meg szolt elözõ klubbon Ritának, hogy nem tud menni...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. november 3., hétfő 0:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nos egy ujabb klub napot tudhatunk immaron magunk mogott...
Szinte mar kozhely lesz de nem lehet mast mondani:
Ismet egy jo hangulatu talalkozo volt tartva es mindenki jol erezte magat. ^^
Jah es eloben tesztelve lett a besorolasos dolog is... Igy elmondhato hogy maris megvannak az elso sikeres besoroltak sargatol rozsaszinen at a zoldig meg a skalat mar kibovito tappancs szamig bezarolag. Azuton is gratula mindenkinek. ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 10., szerda 16:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
Videók (mivel képet nem csináltam):
http://tancszonyegklub.extra.hu/kepek/25.zip
(Semmi sincs csinálva velük, nincsenek elforgatva meg nemtom. Bocsi hogy ennyit kellett rá várni, szerettem volna rendesen megcsinálni, csak éppen rohadtul nem volt rá idõm. Bocsi:()

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 1
30 hozzászólás
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.