Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  24. Klubtalálkozó: 2008.10.26 (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2008. október 25., szombat 23:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Wish írta:
Öööö most nemhiszem, Cézé dolgozik. Novemberben (illetve csak 9, 16án) pedig én fogok dolgozni, szóval nemtudom mikor jutunk végre el klubba :( pedig hiányzik ám!

és külön nincs is kedvetek elnézni? :(

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. október 25., szombat 23:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 25Tartózkodási hely: Bp.Csatlakozott: 2008. január 30., szerda 15:48
hali!

nincs vkinek egy oan kábele vagy akármilye aminek segítségével ps2 portot tudok átalakítani usb-re?
mert akinek lenne az nemtud eljönni és spec. nemtom elkérni. ha csak nincs nagy szerencsém.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. október 25., szombat 23:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 25Tartózkodási hely: Bp.Csatlakozott: 2008. január 30., szerda 15:48
jah amúgy a mat-emhez kéne. :twisted: :D :oops:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. október 25., szombat 23:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 42Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. február 28., csütörtök 15:37
holnap én akkor megyek^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 25., szombat 23:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
piuragazzo írta:
hali!

nincs vkinek egy oan kábele vagy akármilye aminek segítségével ps2 portot tudok átalakítani usb-re?
mert akinek lenne az nemtud eljönni és spec. nemtom elkérni. ha csak nincs nagy szerencsém.

fakkom, nekem van de még mindig baszik visszaadni az illetõ szóval holnapig nemis lesz nekemse :/
(ha playstation port kell az pl tudom hogy amcsinak van de szerintem te nem arra gondolsz hanem arra ami nekem van illetve nincs)
De most akkor hoztok gépet meg szõnyeget meg minden? Zsúfolt lesz a terem, loál

amúgy holnap úgynézi jön Nyao meg lehet amcsi is YEEeeEEeee

én meg Marci meg szeretnénk majd egy frenetikus koreográfiát bemutatni

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. október 26., vasárnap 11:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nah... Visszatertem onkentes szamuzetesembol...
Es igy nekem igy meg jol is jott ki ez a het csusztatas...
Ugyhogy delutan en is csatlakozom. XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 26., vasárnap 12:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Én is épp akartam írni. Szerencsére a gépem magától átállt mert amúgy eszembe sem jutott volna :)

Ja és van ps2 - usb átalakítóm, akkor beteszem azt is. Apropó laptopot vigyek? Csak mert legutóbb Pingvinnek nem volt túl sok szám rajta. Viszont akkor Misu hozd el légyszi a számokat amik múltkor voltak mert ezen nincsenek fent nekem.

Biztosító tût vagy mit hozzon valaki a cipzárnak.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 26., vasárnap 13:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Hangfalam van ilyen pici, nem nagy szám de szól rendesen azért.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 26., vasárnap 13:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bergkamp írta:
Viszont akkor Misu hozd el légyszi a számokat amik múltkor voltak mert ezen nincsenek fent nekem.

Biztosító tût vagy mit hozzon valaki a cipzárnak.

milyen számokra gondolsz? :O amiket én írtam mert az szerintem a kutyának se kell :géj: (de kívánségmûsor alapon egyet mindenképp adni fogok neked)

Én és Marcim nem tudunk vinni biztosítótût hacsak nincs nyitva rövidáru bolt útközben..

figyelem figyelem: freestyle couple-ozni fogunk :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. október 26., vasárnap 14:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Pingvin azt mondta hogy most kicsit jobban felkesziti a laptopjat. Csinal helyet meg miegyebek hogy ne helyben kelljen most masolgatnia lopja ertekes perceinket. :)
De ha masnem majd cipelek magammal egy mobil vinyot en is amin elfer par cuccos.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 26., vasárnap 15:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nah kozben most szolt Pingvin hogy megtalaltak kollegai valami hulyeseggel es nem tudott ellenallni a potya kockulasnak...
Igy meg lehet hogy kesik... Notebookjaval egyut.
Ugyhogy lehet megbrobalom en is bepakolni az enyemet.
Max majd duskalunk a notikban es aki nem ugral epp az mondjuk aknakeresoben kihivhatja a tobbieket. XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 26., vasárnap 15:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szerintem hagyd, viszem az enyémet. 4000 szám csak elég lesz :D
De ha PIU-sok nem hoznak notit akkor lehet kell majd mégegy.

Misu, azokra a számokra gondoltam, engem igenis érdekelnek.
Mi az a freestyle couple? :oops:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 26., vasárnap 15:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kozben ra kellett jonnom hogy sok ertelme nem lenne ha vinnem...
Tolto bent meloban... Nelkule meg jo ha kb 30 perc mukodest birna szerencsetlen. :S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 26., vasárnap 21:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
szorri h nem tudtam menni, de nagyon haza kellett mennem mert migrémeket láttam, és ha ez elhatalmasodik rajtam, korházban kötök ki... T.T

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 27., hétfő 0:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Tok jo volt sztem a klub :3
De irom pirossal, mert ugy feltunobb: nagyon zsir volt a klub
Es vegre jottek uj emberek *.*
Sajnalom h egy buta atalakito miatt nem jottek a piusok ;_______;

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 27., hétfő 0:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
átalakító? ja hogy õk DDR-ezni semmiképp nemis akartak, csak piuval vagizni loál :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. október 27., hétfő 0:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
Egy buta atalakito miatt ami raadasul volt is mert Bergkamp hozta ugye ahogy irta is itten a forumon... Dehat mi DDResek mar csak ilyen rendesek vagyunk. ^^

Az gyulekezetre meg csak csatlakozni tudok elottem szoltakhoz...
Jo volt sot nem is kicsit. Ugyhogy most meg jobban orulok hogy elhalasztodott es tudtam jonni. ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 27., hétfő 1:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Wíííí, tökjó volt, fõleg, hogy volt egy csomó egyéb kiegészítõ lehetõség is: Artista elõadás, melyen új alakzatokat is láthattunk Misuék elõadásában (XD) meg szereld magad klub kombináltfogóval :3

Szerk.: Meg Freestyle couple és SoonDead-del tökélyre fejlesztettük a kézzelDDR-ezést is :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 27., hétfő 12:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 33Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. március 12., szerda 21:56
nyááá^^ szerintem is tök jo volt a klubb^^ igaz kicsit sokan eltüntek hirtele, de nem baj(: lányeg hogy jovolt (:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 28., kedd 13:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Misu írta:
Wish írta:
Öööö most nemhiszem, Cézé dolgozik. Novemberben (illetve csak 9, 16án) pedig én fogok dolgozni, szóval nemtudom mikor jutunk végre el klubba :( pedig hiányzik ám!

és külön nincs is kedvetek elnézni? :(

De, még az el képzelhetõ, de most így sem jött volna össze :(
Képek ugye készültek az artista bemutatótól :)?

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. december 10., szerda 14:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Képek:
http://tancszonyegklub.extra.hu/kepek/24.zip
(Semmi sincs csinálva velük, nincsenek elforgatva meg nemtom. Bocsi hogy ennyit kellett rá várni, szerettem volna rendesen megcsinálni, csak éppen rohadtul nem volt rá idõm. Bocsi:()

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 3
81 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.