Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  21. Klubtalálkozó: 2008.09.14 (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 14., vasárnap 21:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor gome...

HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 15., hétfő 0:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
Tessék, képek, ha át akarjátok valahova máshová rakni, akkor hajrá, én csak ide tudtam feltölteni... Azért ilyen kicsi meg minden, mert nem is készült sok kép, ráadásul át is méreteztem, mert alapvetõen több mint 100 mega lett volna... Így meg tök picik, de látszik minden és ez a lényeg ^.^ Az álló képekkel külön megszívtam, mert elõbb elforgattam, aztán átméreteztem és ezáltal kisebbek lettek mint a többi :D De azért remélem megfelelnek ^^

http://www.mediafire.com/download.php?zpviaoxvvjv

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 15., hétfő 18:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Misúúúúúúúúúúúúú
el lehet kérni azt a számot amit csináltatok? :géj: :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 15., hétfő 19:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Ott van a songok topicban már feltöltve ;)

off: ez itt a reklám helye mert csaloooook
http://animecon.hu/?m=ff13
szavazzatokrám XD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 15., hétfő 22:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Örülök, hogy egy olyan aprócska szivességet sem lehet megtenni, minthogy ne rakjátok fel a rólam készült képeket...Tudom h ti leszarjátok, meg poén, meg mittomén, de én ennek kurvára nem örülök, és rohadt szarul esik. Szóval nekem ennyi volt a klub.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 15., hétfő 22:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
Tudod mit? Ha neked ez ekkora hiszti, akkor csak hajrá... -.-" Könyörgöm, egy képen vagy rajta, és az is szanaszét van kenõdve, ha valaki nem ismerne és melléd állítanánk a képet, azt se mondaná meg, hogy te vagy rajta... Gratulálok, ügyes kislány vagy... Ha a hülyeség fájna... -.-''''''

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 16., kedd 14:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Renia írta:
Örülök, hogy egy olyan aprócska szivességet sem lehet megtenni, minthogy ne rakjátok fel a rólam készült képeket...Tudom h ti leszarjátok, meg poén, meg mittomén, de én ennek kurvára nem örülök, és rohadt szarul esik. Szóval nekem ennyi volt a klub.

tudom hogy egy ilyen szituációban nagyon jófejnek kéne lenni és nem az igazat mondani de BASSZUS hogy lehetsz ennyire BIRKA? Mindannyiunkról készül egy rakás kép ráadásul kegyetlen elõnytelenek is és ki nem szarja le ha látják páran a klubból mert amúgysem hiszem hogy random emberek letöltögetnék de még ha igen akkoris nem tök mindegy? Fogadd már el egy kicsit magadat, hidd el hasznodra válna az élet minden területén. Én is kegyetlen elégedetlen vagyok pl magammal de nem fogok hisztit csapni abból hogy ezen meg ezen a képen de bazinagy a hasam mert ha hangoztatom attól nem lesz jobb, sõt ezzel kihangsúlyoznám a saját hibáim. Szerintem neked is le kéne gyõznöd önmagad és nem ilyen hülyeségen hisztizni.. De ha neked ennyi elég hogy kiszállj, hát tégy úgy.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 16., kedd 14:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Én is néha elég idétlenül nézek ki a képeken sõt általába a legtöbb képen kifejezetten elõnytelenül festek. dehát nem portfólióképnek küldjük be a modellügynökségbe, nem küldjük be magazinokba, újságokba, nem mutogatjuk myspacen vagy iwiwen, még csak nemis photobucketba rakjuk fel hanem zárt zip mappába töltjük fel, tehát senki idegen nem fogja bámulni a fejünket. Nekem is 1 óráig tart mire csinálok magamról egy normális képet amit fel merek vállalni és nem találom rajta idiótának a fejemet. Ezek a képek csak arra valók hogy együtt emlékezzünk a klub vidám perceire, senkinek nem mutogatjuk.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 16., kedd 18:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Örülök, hogy nem csak én gondolom így... Hülyeség ilyen faszságon hisztizni...

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 16., kedd 21:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ha ennyi elég valakinek, hogy kiszálljon, akkor nem is akart igazán maradni. Nem bántásból, nem utálkozásból, nem cikizésbõl, nem lelkiismeretfurdalástokozóilag, egyszerûen ez tény. Pont.

HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 16., kedd 21:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nyah, kicsit vedem Reniat..nem ertem az okat, meg nem ertek vele egyet, de ez neki fontos, es allitolag most is mondta a klubban h rola ne...igen, nem tudom h lehet igy elni, es ha van elegedetlenseg akkor miert nem valtoztat rajta az ember, de mi nem szabhatjuk meg h ot zavarja-e vagy nem...es ot rohadtul zavarja, nekunk ezt nincsen jogunk semmilyen szinten eldontetni. Pont. Magyarazkodnunk is felesleges, megprobaltuk eloben. Nem ment. Evvan. DE tiszteletben lehet tartani. Es nem baszogatlak Ely mer omfg egy elmosodott kep bekerult, nopara, csak ne minositsuk mar ah o gondolkozik. Es emiatt kilepni is butasag, lehet puffogni, meg jesszusomomfgbutavagy de minositeni nem minositheti senki. Es erre is kerlek titeket. Amugy meg sajnalom h el kellett jonnom T___T
Reniaval majd megprobalok beszelni h ugye nem komolyan gondolta-é?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 16., kedd 21:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor azt az egy képet szedd le

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 16., kedd 21:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én máshova tettem fel, nem itteni galériába, az nem az én asztalom, ha annyira fontos ez a szar hülye kép, akkor szedje ki az illetékes, én már leszarom... Szerintem ez akkoris szánalmas hozzáállás, ez van... -.-'''

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 17., szerda 13:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Blanka:
"Ezek a képek csak arra valók hogy együtt emlékezzünk a klub vidám perceire, senkinek nem mutogatjuk."
Akkor meg ne legyenek kirakva a honlapra...meg a fórumot is bárki olvashatja...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 17., szerda 17:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Ennyi erõvel az utcán is bárki láthat, bárki megnézhet, bámulhat és bárki lefényképezhet titokban.

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 17., szerda 19:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szerintem meg Renia hagyd abba, szedd ki azt a hülye képet a többi közül és rakjátok fel anélkül... És akkor végre le lehetne zárni ezt a hülye hisztitémát...

Amúgymeg Wishnél a pont, övé a gyõzelem, ebbe ha akarnék se tudnék belekötni...

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 17., szerda 22:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
De utcára muszáj mennem, TSZKba meg nem.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 17., szerda 23:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
Renia fejezd már abba uncsi
ha nem tetszel magadnak foggyál le vagy zárkozz a szobádba :P
sry a bunkoságért de elég legyen már :lol: :lol: :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 17., szerda 23:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Tudod mit? Ha neked ez ennyit ér, akkor nem is kell jönni... Komolyan mondom, ez már tényleg röhej... >_<'''''

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 18., csütörtök 11:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
Gome Renia, habár továbbra sem értem a problémázást, de az sem oké, hogy abszolút intoleránsak vagyunk ^^

HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 18., csütörtök 12:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mi az, hogy nem vagyok toleráns? Mondtam, hogy ki lehet szedni és anélkül felrakni a klub oldalára... Basszus, olvas itt néhány emberen kívül valaki normálisan, és éreti is amit mond? >.<''''

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 18., csütörtök 19:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Miért miért miért?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 18., csütörtök 19:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ajjjajjjjj hová fajult ez a dolog... szerintem egyszerûen meg lehetne oldani ezt a dolgot a másik szapulása nélkül... így még a végén tényleg mindenki be fog sértõdni. Tényleg fölösleges ilyen kis hülyeség miatt hisztizni, de ha õ nem szereti ha fényképezik, akkor õt nem fényképezzük, vagy ha mégis becsúszott 1 kép akkor is van rá megoldás, mégpedig egy fantasztikus gomb aminek neve: Delete. De mondjuk tényleg nem értem, hogy ha nem szereted ha fényképeznek akkor mi a helyzet az osztályfényképpel? Vagy a biztonsági kamerákkal? És tényleg van valami abban amit Wish mondott, ebbe én se tudnék belekötni, és ez nem válasz rá hogy ez kötelezõ az meg nem, mert mindkettõ ugyanúgy fénykép! Ugyanúgy te vagy rajta, akkor meg nem mindegy hogy mennyi van belõle? De tényleg szerintem lassan fejezzük ezt abbafele, a képet töröljétek ki, és tiszteletben tartuk hogy õt nem és kész, még ha nem is értjük meg hogy neki ez miért olyan fontos.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 18., csütörtök 20:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ely: ezt leginkább azért írtam, mert talán egy pöppet durva volt, amit elõtte írtam, nem azért, mert célzásokat akartam tenni... Elnézést, ha úgy tûnt. Sztem akkor már lázas voltam, amikor írtam, nem igazán gondoltam át, mennyire lesz félreérthetõ...

HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 18., csütörtök 21:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Rohej h ezen pattogunk, a temarol most azonnal mindenki leszall, kulonben torlom az egeszet, mar nagyon unom az ovis bandat...ebben benne van Renia is, de akik ugralnak rajta azok is vastagon. Ugyh SAGE. Komolyan mondom.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 18., csütörtök 21:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Következõ tali mikor lesz? :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 18., csütörtök 21:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
most vasárnap, ha jól sejtem ^^ A con elõtti utolsó tali ^^

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 4 / 4
117 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4
Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.