Szerző Üzenet

<  Táncszõnyeg Klub  ~  21. Klubtalálkozó: 2008.09.14 (17:00-20:00)

HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 30., szombat 21:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
(Én kimaradtam a 31.-és listából T_T) De amúgy jó a 7.-e is.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 31., vasárnap 13:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Na végülis lesz ma? Bár így nem tom...:S

Szerk.:
Mivel nem igazán dõlt el a dolog én ezt most így kihagyom sorry.
Plusz tudtommal Rita is beteg.

Most szólók elõre hogy jövõhéten nem leszek és jelezni sem fogom tudni.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 31., vasárnap 19:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 17Tartózkodási hely: KispestCsatlakozott: 2008. június 12., csütörtök 19:03
Õõõ, akkor most mi van? :oops:

7.-én lesz a klub?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 31., vasárnap 20:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
szerintem jah :3 akkor asszem tudnék menni

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 31., vasárnap 20:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 33Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. március 12., szerda 21:56
7.-e asszem eddig nekem joh :3 sõt bizztos :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 31., vasárnap 20:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
7.-e okésosság ^^

HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 31., vasárnap 22:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 25Tartózkodási hely: Bp.Csatlakozott: 2008. január 30., szerda 15:48
háát ok viszek de csak DDD szõnyegem wan :D (egyelõre)
ha tuti a 7.e akkor kilátogatok ha senkit nemzavar ;)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 1., hétfő 13:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
DDR szonyegunk van :3 de te gyere attol fuggetlenul...
Es jah akkor 7.en lesz, de akkor nincsen laptopunk.. :S *Cyrusra nez*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 1., hétfő 21:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ha más nem, én tudok vinni laptopot, csak szóljatok ^^

HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 1., hétfő 22:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 25Tartózkodási hely: Bp.Csatlakozott: 2008. január 30., szerda 15:48
vinni kéne nekünk laptopot h tudjunk játszani PIU-t vagy nektek vh megvan oldva? bocs h ennyit kérdezek.... :lol:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 2., kedd 19:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
na je! lehet h a második felére odaérek XD
Cella hozzon laptopot mert akarok menni vele egy tetriszt sztenderd módban :D (a gyors részeken úgyis meghalok XD)

PIU:
minvel NINCS piu szõnyegünk, ezt ecseteltük, így max bullentyûn vagy westendben tudsz piuzni :P XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 2., kedd 20:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
szõnyegem van... gépen meg eleget nyomtam 5 évig gondoltam egy ien kis csapatban nagyobb a feeling. de ha gáz akk sorry.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 2., kedd 21:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Kerdezz nyugodtan, nalunk mondjuk misu a Piu "felelos", o ismer zeneket, en pl egy darabot sem, eletemben egyszer voltam azon a felelmetes masinakon :dirr:
Stepmani megolte a gepet?? O_O ilyenrol sem hallottam meg..biztos?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 3., szerda 8:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
piuragazzo, akkor hozd el a szõnyeged! Habár gondolom csak egy van... Mindenesetre szerintem elég nyitott a társaság rá, csak elbeszéltünk egymás mellett/félreértettük egymást, na mindegy, a lényeg, hogy ha van PIU-s szõnyeged, hozd el! És akkor kipróbáljuk :3
Viszek akkor laptopot, de akkor hozzatok zenéket, mert kevés van... Mi több, nagyon kevés, úgyhogy ne felejtsetek el zenéket hozni, jó sokat ^^ Mármint remélem, fér a laptopra még XD Igyekszem addigra helyet felszabadítani :D

HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 3., szerda 11:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Cella írta:
Viszek akkor laptopot, de akkor hozzatok zenéket, mert kevés van... Mi több, nagyon kevés, úgyhogy ne felejtsetek el zenéket hozni, jó sokat ^^ Mármint remélem, fér a laptopra még XD Igyekszem addigra helyet felszabadítani :D

a lényeg h a tetrisz legyen nálad :P

piuragazzo: aszem félreértettük egymást, sorry

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 4., csütörtök 21:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
háát az nemlenne jobb ha progikat vinnék?
mert SM-hez külön lekell tölteni.
Az mennyire gáz ha ps-2es a bill? mert gondolom laptopon usb-d van.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 4., csütörtök 21:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
bocs nem bill. hanem szõnyeg akar az lenni xD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 4., csütörtök 21:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
USB csatlakozóm van csak, így van... És ha nem gond, nem akarok programot telepíteni rá... Egyébiránt a stepmania ugyanúgy tud PIU-zni, mint DDR-ezni...

HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 5., péntek 18:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
ezzel hidd el naon is tisztában vok. talán túlságosan is, saját progim van és nemkell instalállni a piukat..

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 5., péntek 20:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mondjuk ha amúgy sem lehet csatlakoztatni a PIU szõnyeget a laptopomhoz, akkor tárgytalan sajnos a téma... De ha van usb csatlakozó a szõnyeghez, tehetünk végülis egy próbát ^^

HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 5., péntek 21:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
kéne egy átalakító, aki esetleg tud szerezni azt megköszönném én is keresek.
elõre is köszi

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 6., szombat 14:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
piuragazzo írta:
szõnyegem van... gépen meg eleget nyomtam 5 évig gondoltam egy ien kis csapatban nagyobb a feeling. de ha gáz akk sorry.

wut, szerintem itt nem olyan fíling lesz amilyenre te gondolsz :dirr: nem egészen a táncszõnyegezésen van már a hangsúly, de attól még zsir

am nemtom, én leszedtem anno olyan számokat stepmaniára amik totál ugyanazok voltak, mint a westendes PIU-n, tökéletesen mûködött meg minden, szerintem felesleges lenne új programmal macerázni :| - csak ugyebár most az a para hogy a jó szõnyegeken nincs középsõ érzékelõ vagymi. De ha lenne is, szerintem a PIU kevésbé élvezhetõ rajta, úgyhogy nemtom, szerintem lehet nem kéne piu dolgot erõltetni, jobb lenne ha testületileg kivonulnánk a westendbe szerintem.

(usb átalakítóm am nekem lenne ha szputnyik hajlandó lenne visszaadni)

amgy én még jelentem otthon betegeskedek, jövõ héten költözök fel pestre, most még nem, de utána már rám is lehet számítani ;)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 6., szombat 17:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Akkor mikor lesz klub?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 6., szombat 18:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Misu írta:
én leszedtem anno olyan számokat stepmaniára amik totál ugyanazok voltak, mint a westendes PIU-n, tökéletesen mûködött meg minden

Misuuuuuuuuu, kellenek :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 6., szombat 19:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Én lázas fekvõbeteg vagyok jelenleg, mert összeszedtem valami maláriát tunéziában, karanténban van miattam már a fél 11-ik kerület... Na de hogyha mégis valahogy összekaparom magam holnap akkor az is lehet, hogy jövök.

Roadside Picnic-et hozd el Marci!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 7., vasárnap 1:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 42Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. február 28., csütörtök 15:37
én is tudok menni holnap^^ vagyis ma...:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 7., vasárnap 12:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 33Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. március 12., szerda 21:56
sziasztok ne haragudjatok de nem értem utol magamat tanulásban és holnap irunk 2 dogát...ugyhogy nekem még tnulnom kell télleg ne haragudjatok ):

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 7., vasárnap 12:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 42Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. február 28., csütörtök 15:37
õõõ bocsi ma én sem tudok menni sajnos T___T
anyám nem engedel -.- pedig ugy menék..:S
de a következõre ha kell elszökök itthonról hehe...már nagyon mennék
puszi :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 7., vasárnap 14:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nyehh, nem tudok menni, napszúrást kaptam T.T Próbáltam felhívni Ritát, de nem vette fel... Valaki tud vinni helyettem laptopot?? Remélem, még idõben szóltam ^-^''''''

HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 7., vasárnap 14:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nyah ez nagyon fasza..most lattam h hivtal..hat en nem tudok vinni...es nemmtom mi legyen, mert akkor kb megint senki nincsen...eõeõ...nemtom h legyen-e klub vagy nem mert megint 5en lennenk, plusz no laptop...haha

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 4
117 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.