Szerző Üzenet

<  Szõnyegek és Padok  ~  Szõnyegek beszerzése - Ki, hol, mit és mennyiért?

HozzászólásElküldve: 2008. december 18., csütörtök 15:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarKeményítûnkKeményítûnkHozzászólások: 7Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 21:09
sziasztok!
hazajöttem, köszönöm a segítségeteket.
Végül ezt vettük meg:
http://www.mayflash.eu/3in1-deluxe-danc ... -p-27.html
Nagyon segítõkészek voltak kint is.
Minden szükséges teendõt elvégeztem vele, mert ugye a gyereknek hogy magyarázzam meg, hogy nem úgy van az, hogy kiveszed a fa alól és már ugrálhastz is rajta....
Ez valami iszonyat!!!!!!!!
Jobb lett volna, ha én kérem karácsonyra :D :D :D :D :D
Nem mentem ma dolgozni, hogy haladjak az itthoni teendõkkel, de egyenlõre a szõnyegrõl még nem tudtam leszállni :D :D :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 18., csütörtök 15:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
8D
LOL
Játék az egész családnak!

Hát igen, könnyû rákattanni, csak ne felejtsd el elpakolni amikor a gyermek is ott van, vagy lõttek a karácsonyi meglepetésnek. :3

Vagy vehettetek volna kettõt és akkor karácsony után egy héttel már élvezheted ahogy a gyerkõc ripityomra aláz :)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 18., csütörtök 22:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
@drine... Ezuton is szeretettel udvozlunk a szenvedelybetegek taboraban :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 19., péntek 18:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
AWESOME!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 20., szombat 0:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
drine írta:
...de egyenlõre a szõnyegrõl még nem tudtam leszállni :D :D :D

Örülök, hogy tetszik :)
Ha gondolod gyere el a klubba, többen jobb rajta játszani!:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 26., péntek 8:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:
Ezt a topicot azért csináltam, hogy aki még nem szerzett be szõnyeget, segítséget kérhessen hogy hol érdemes meg ijenek. Csak netrõl lehet rendelni, mivel betiltották közép európában. :evil: :evil: :evil:

Sziasztok!

Segítséget kérnék,hogy milyen szõnyeget vegyek,ill.hol .
41 éves vagyok,itthon szeretném használni a TV-re szeretném rákötni,de jó lenne ha számokkal feltölthetõ lenne.Van ilyen?
Köszi:Anita

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 26., péntek 10:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Huha... Nah ez most egy fogos kerdes...
Most karacsony elott szinte minden hiper uzlet rogyasig volt TVre kotheto szonyeggel... Viszont ezek kozul sztem egyik sem volt olyan ami bovitheto (volt rajtuk atlag 50 szam kb).
Sajna nem is remlik hogy lattam volna olyat ami bovitheto az ilyenekbol. :(
Persze lehet hogy van aki nalam itt jobban muvelt... ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 26., péntek 11:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
Milyen szõnyeget vegyek,ami szgéphez és tv-hez is kapcsolható?És hol?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 26., péntek 12:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Amilyeneket mi szoktunk rendelni, az pc-hez és tv-hez is köthetõ, abban az esetben ha van playstation :P

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. december 26., péntek 12:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Esetleg valami fele X-Box :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 26., péntek 21:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Szerintem felejts el a TV-s dolgot, mert egyszerûen SZAR. Azokat arra találták ki, hogy meglátja az anyuka, hogy "húúúú lehet rajta táncikálni", meg "TV", mert a számítógéphez nem ért a TV-t viszont mindenki tudja kezelni, és megveszi a kisgyereknek karácsonyra, hogy "majd biztos lefoglalja jól a játék".
Elnézést a kifejezésért.

Attól függõen, hogy próbáltad-e már, mennyire szeretsz táncolni, mennyire vagy igényes, illetve mennyire van pénzed én a 3000-7000ft-os boltban kapható USB-s szõnyeget (ami számítógéphez köthetõ és nem túl strapabíró) ajánlom, vagy azt, amit a klubbosok nagyrésze használ (puha béléssel, hogy ne menjen tönkre a lábad, közepesen tartós), ami 9000-10.000ft és lehet számítógéphez (USB), PS2-höz meg Xbox-hoz is csatolni.
Hogyha a TV elõtt szeretnél játszani akkor a TV-re vezesd ki a monitorod képét.

Szerk: Rájöttem! Kell csinálni az oldalra egy kérdõívet errõl a kérdésrõl, és akkor Rita is megússza az e-maileket. :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 27., szombat 1:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Mirol beszelsz?
En NAGYON szeretem az emaileket :dirr:
Plane h ha meg emberek is jonnek klubba miutan rendelnek szonyeget.....

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 27., szombat 8:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Plane h ha meg emberek is jonnek klubba miutan rendelnek szonyeget.....

Volt már ilyen? o_O
De tényleg, megcsináljam a kérdõívet errõl?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 27., szombat 13:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Hmmmm...lehet h nem rossz otlet...
Csak meg nem tudom h nezne ki a kerdoiv...de majd kitalalunk valamit...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 27., szombat 16:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
Pl.:
4. Mennyire van pénzed a szõnyegre?
Nem nagyon, jó a gagyi is..............................1pont
Fontos a minõség, de nincs sok pénzem.........2pont
Van sok pénzem..............................................3pont

És akkor kegyesen összeszámolja, és a végén kijön h "Húúú nekem van sok pénzem, szal tudok venni fém padot".

Szal a végén a pontok alapján kijönne, h 3000ft-os szart vegyen, 10.000ft-os szõnyeget, vagy fém padot :3 Olyan kérdésekkel pl., h mennyire szeret táncolni, próbálta-e már, hiperaktív kislánynak akarja-e venni, vagy komolyabb céljai vannak, stb.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 27., szombat 18:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez nem is rossz otlet
Csak nagy piros betukkel kene kiirni vhova h ezt toltse ki mielott feltenne kerdeseket...vagy vmi ilyesmi

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 28., vasárnap 2:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Wow, szerintem ez nagyon jó ötlet Renia :]!!

HozzászólásElküldve: 2008. december 28., vasárnap 16:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
szerinted akik csesznek a gyik-et elolvasni, majd fognak kérdõívvel vacakolni?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 28., vasárnap 18:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
sajna igaza van misunak
az emberek faszok ....

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 28., vasárnap 20:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
Misu vok:
szerinted akik csesznek a gyik-et elolvasni, majd fognak kérdõívvel vacakolni?

Igen. Mert a kérdõív 4 kérdés, a GYIK meg 4 oldal.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 28., vasárnap 21:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mondjuk megcsinalni annyira nem tart talan semeddig...
Bar az ember fajtaban annyira en sem bizom de majd elvalik...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 29., hétfő 10:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Megcsináltam, ugyanebben a témában van a kiemelt topic :géj: Csak jó lenne hha mondanátok rá vmit :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 29., hétfő 12:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szerintem tényleg jó, hisz itt csak ikszelgetni kell, nem elolvasni az egész gyikot. Meg legyen mindenféle így profibbaknak tününk :]

HozzászólásElküldve: 2008. december 29., hétfő 20:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Új táncszõnyeg tulaj vagyok :D de van egy problémám. A tánszõnyeg amit kaptam (az xstation üzletébõl való) párhuzamos porton csatlakozik a géphez. Feltettem az ajánlott "driver" programot (PpJoy) a http://www.xstation.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=3057&category_id=79&option=com_virtuemart&Itemid=31
-ban leírtak szerint.

A konkrét probléma az, hogy az egyszerre jobbra-balra illetve fel-le lépéseket nem érzékeli a program, így gyakorlatilag nem használható.

Ha valamelyikõtök esetleg találkozott hasonló jelenséggel, akkor tudna tanácsot adni, mit is kellene csinálnom/telepítenem/beállítanom, hogy tudjam használni a rég vágyot szõnyegemet?

Ha rossz topicba írtam, akkor bocsi, ez tûnt a leginkább alkalmasnak.

Elõre is köszönöm!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 29., hétfő 21:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
Elvileg ilyen para gyarkan szokott lenni :| mivel joysticknak fogja fel, és ott csak fel jobbra balra le irányok vannak (meg átlós), de föl le egyszerre meg ilyen nincs.

Próbáld meg stepmainában külön hozzárendelni az irányokat a beállításoknál, merthogy van olyan, hogy egy gomb lenyomását többféleképpen érzékeli a számítógép

nemtudom mennyit segít ez, a barátom mondta, én csak begépeltem :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 29., hétfő 21:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Udv...

Hat ha jol beallitottad a stepmaniaban hogy melyik nyil melyik legyen akkor csak nem kellene hogy baj legyen.
Egyebkent sajna mi itt mind USBs szonyeget hasznalunk ugyhogy nem tudom mennyi tapasztalat van az LPTs verzioval... :(

Mondjuk az kapasbol feltunt a leirasban hogy a szoveg egy resze elegge maszlag...
Ugyanis az USBs szonyeget is ugyan ugy joykent ismeri fel a windows is meg a stepmania is es siman ugyan ugy tobb szonyeget lehet USBn csatlakoztatni es hasznalni egyszerre... Ellentetben az oldalon irtakkal...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 30., kedd 5:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:
Mondjuk az kapasbol feltunt a leirasban hogy a szoveg egy resze elegge maszlag...
Ugyanis az USBs szonyeget is ugyan ugy joykent ismeri fel a windows is meg a stepmania is es siman ugyan ugy tobb szonyeget lehet USBn csatlakoztatni es hasznalni egyszerre... Ellentetben az oldalon irtakkal...

Hogy lehet az ilyeneknek írni, h hülyék?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 30., kedd 11:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Renia írta:
Hogy lehet az ilyeneknek írni, h hülyék?

áh, felfogtam a kérdésedet XD

nincs impresszum gomb? O.o"""

Figyelem mindenki!!! tartsunk linkelõ hadjáratot, hogy ha táncszõnyeget akarnak venni az emberek, elõbb nézzenek be a mi honlapunkra, hogy ne járjanak pórul az ilyen áruházak miatt ^^

Füvi mondja itt mögöttem, hogy internetáruházas törvény:
ha nemjó a termék, 8 napon belül vissza lehet vinni, és vissza kell venniük

---

megvan, de nem holmi impresszum vagy kapcsolat, á nem
ezt keressétek (és akkor megjelenik egy felugró ablak)

Idézet:
Vásárlói vélemények:
Még senki sem nyilvánított véleményt errõl a termékrõl.
Kérjük, jelentkezz be és írd meg a véleményedet.
Az eladóról

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 30., kedd 15:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, közben megvan a megoldás is. Leírom, hogy ha valaki hasonló helyzetbe kerül, megtalálja. Ha úgy érzitek, nem tartozik ide, akkor egy admin szedje ki nyugodtan.

Probléma: a jobbra-balra illetve a fel-le egyszerre megnyomását a gép nem érzékeli.

Probléma oka: a PC a szõmyeget joystick-ként érzékeli, ezért az egy tengelyen (X vagy Y axis) levõ irányokból egyszerre csak egyet "vesz be". Ez egyéb esetekben helyes, hiszen egy joy-nál nem tudod egyszerre jobbra és balra húzni.

Megoldás: kicsit át kell verni a rendszert a következõ képpen:

a fentebbi hozzászólásomban levõ link alatti megoldás kezdetnek jó, de nem teljes.

Lépések:

1: feltelepíted a kért 2 programot
2: a PpJoy programban elindulsz a leírás szerint (configure joysticks)
2/a: add
2/b: LPT1
2/c: Playstation Pad
2/d: ITT MÓDOSUL: NTPad XP (lehet a másik is jó, de én ezt használom)
3: itt szüttyög a gép kicsit, feltelepít egy joystick-et, és egy HUD-ot
4: start menü/programok/paralell port joytsick/configure joystick (itt már jártunk)
5: kijelölöd a remélhetõleg egyetlen sort
6: mapping...
7: felsõ blokk: modify the mapping for this interface type
8: beállítod a következõ képpen: 0 axes, 10 buttons, 0 POV hats
9: tovább-ra kattintva az 1. és a 4. panel panel szürke marad, ha jól csináltad, a 3. és 6. panel szintén, csak a 2. és az 5. panelen tudsz állítani 10-10 helyet.
10: egyesével az összes gombra scan majd lépsz a padon egy tetszõleges gombot a 2. és 5. panelon
11: tovább-befejezés
12: az alsó padon ugyanez a móka a 8. ponttól (geekek kedvéért GOTO 8 :) )
13: kész, slussz, passz, ende, befejezés máshoz nem nyúlunk
14: stepmania-ban beállítod a megfelelõ gombokat, test input, itt le tudod tesztelni hogy az egyszerre lépések mûködnek-e.
15: örülsz, ugrálsz

Megjegyzések:
elvileg az USB portos padoknak is lehet ilyen betegsége, nem csak a párhuzamos portoknak. A stepmania readme-fliejában is tesznek errõl említést.

az alábbi linken írnak errõl bõvebben, taglalva megoldásokat, onnantól kezdve, hogy forgasd el a padot 45 fokkal addig, hogy kábelezd át az egészet, én is innen kaptam ötletet:

http://www.stepmania.com/wiki/Joystick_Axes_Problem

További szép napot mindenkinek és boldog új évet!

DeFranco

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 30., kedd 15:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
DeFranco írta:
Köszönöm a válaszokat, közben megvan a megoldás is

Köszönjük szépen! Alkalmasint sztem bevágom a gyíkba

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 4 / 14
419 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.