Szerző Üzenet

<  Szõnyegek és Padok  ~  Szõnyegek beszerzése - Ki, hol, mit és mennyiért?

HozzászólásElküldve: 2008. október 9., csütörtök 20:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
Bergkamp írta:
Nekem van egy 9000 ft-os az utóbbi rendelésbõl marat meg. Azt akár rögveset:)

Ha még érvényes az ajánlat, akkor lecsapnék rá *.*

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. október 9., csütörtök 21:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Még áll:)
amúgy ma vagy tegnap láttalak Nejivel déliben, de nem akartatok arra nézni ahol álltam:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 9., csütörtök 22:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
bocsi :D
majd legközelebb :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 9., csütörtök 23:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
Bergkamp írta:
Még áll:)
amúgy ma vagy tegnap láttalak Nejivel déliben, de nem akartatok arra nézni ahol álltam:D

Akkor egy olyan ajánlatom lenne, hogy ha tudsz jönni kövi táncszõnyeg talira, akkor kéne hozni és adnám cserébe a pénzt ^^ Megoldható? Vagy máshogy legyen?

Jah és bocsi, hajlamosak vagyunk nem látni embereket :oops: Én néha totál megvakulok, a melóhelyemen is többször bebizonyosodott anno :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. október 10., péntek 8:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Nekem az is jó, de lehet jobb lenne ha Érden találkoznánk valamelyik délután, mert odáig csak bemegyek vonattal oda adom és jövök haza és nemis kell cipelnem:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 10., péntek 14:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Õõõõõ, logikus XD Erre látod nem gondoltam ^^ Õõõõ, akkor majd kitalálok valami idõpontot, meg megbeszélem nõvéremmel, aztán jelzem és egyeztetünk ^^ Így oksi?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. október 10., péntek 16:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Persze:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 14., kedd 21:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 7Csatlakozott: 2008. október 11., szombat 13:52
Na hella, gyerekek:)

Meg tudnátok mondani, hogy ti honnan rendeltétek a szõnyeget?
Elõre is kössz.
By!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 14., kedd 21:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Light írta:
Meg tudnátok mondani, hogy ti honnan rendeltétek a szõnyeget?

egyrészt itt a fórumon szervezünk 8 fõs rendeléseket, így a legolcsóbb a jó minõségû szõnyeg
amúgy kapható vacakabb minõségû itt: http://master-comp.addel.hu/detailprodu ... tid=180997

jobb:
http://www.mayflash.eu/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 15., szerda 20:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát én nem fogom kivárni, míg fél év alatt összejön 8 emberke. Valszeg egy haverommal fogok venni kettõt a mayflash.eu oldalról, így kb. 10-11 rugóba fog fejenként kerülni, attól függ, milyen gyenge a forint. Olyat fogok rendelni, mint amilyet ti is vettetek, az még aránylag tûrhetõ árban van.

Tudnál valami kis összefoglalót errõl a szõnyegrõl mondani? pölö, üzembe helyezés, tartósság, mennyire csúszkál, ilyenek.
Elõre is kössz.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 15., szerda 20:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
az üzembehelyezés úgy mûködik, ahogy a honlapon is írva van, ha jól rémlik, talán a gyíkban
szal nem nagy macera, a gép felismeri mint egy dzsojsztikot, csak a stepmániában be kell állítani a gombokat

az h mennyire csúszik... kevésbé mint a 3000 forintos, jó puha szal nem megy szét a lábad, szerintem jól is érzékel, meg attól is függ a csúszás zokniban nyomod-e vagy mondjuk milyen szõnyeg van alatta... nemannyira szokott elmászkálni... csak amikor nagyon durvát táncolnak a profijaink ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 15., szerda 22:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na, akkor pont jó lesz ez nekünk, ugyanis én haverommal még csak most kezdjük az ipart:) Hó végén szülinapomra akkor majd megrendelem, csak még szülõkkel kell lebeszélniXD Kösz az infókat.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 18., szombat 12:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
nincsmit ^^ jó pattogást és boldog szülinapot elõre is :3
:szuli: :orul: :hangjegy:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 31., péntek 10:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nem tudom figyeltetek-e mar az idei karacsonyi akcio aradatot nagy nagy bevasarlo kozpontjainkban de mindenhol van valami fele fajta tancszonyeg...
Nah persze alapban nem tunnek tul biztatonak... :)
Azert majd berakok ide egy egy kepet ha valaki lemaradt volna roluk... Szigoruan elrettentes celjabol. :D

Kép

Kép

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 31., péntek 11:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
eöe- zenélõ táncszõnyeg fénnyel XD ezen akkorát dõltem :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 31., péntek 12:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Lol, ez a tv-s vicces lehet. A szomszédom vett ilyet valami táborban 1000ft-ért, és kb 10 szám van rajta :D

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. október 31., péntek 12:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Akkor megvan ez miert dragabb... Ez mar modern es a felirat szerint (bar a kepen annyira nem latszik) ez mar 50 in 1...
Fejlodes van de meg mindig nem er fel egy minimal StepManias csomaggal. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 31., péntek 12:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Uruno írta:
Akkor megvan ez miert dragabb... Ez mar modern es a felirat szerint (bar a kepen annyira nem latszik) ez mar 50 in 1...
Fejlodes van de meg mindig nem er fel egy minimal StepManias csomaggal. :D

más célcsoportnak készült. egyikhez tv kell a másikhoz számítógép. valahol a színes tévé a technikai csúcs.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. október 31., péntek 12:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
...valahol a színes tévé a technikai csúcs

valahol meg szimplán hülyének nézik aki géppel játszik... mondtam anyáméknak h próbálják ki a szõnyeget, erre elsõ reakció: tv-hez nem lehet kötni?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 31., péntek 12:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nos igen... Vegulis regen meg a szamitogepeket is TVre kotottek... Legalabbis a C64nel meg nem volt tul elterjedt a kulon monitor a haztartasokban. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 31., péntek 12:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
de tényleg, egyszerûen semmit nem hajlandók gépen csinálni, mondtam h van film de avi, szal gépen kell nézni (dvd-formátummá írás nem sikerült, mert a tv-s dvd lejátszó nem olvasta be) nem hajlandók, inkább nem nézik meg ha gépen kell... -.-"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 31., péntek 14:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Uruno írta:
Nem tudom figyeltetek-e mar az idei karacsonyi akcio aradatot nagy nagy bevasarlo kozpontjainkban de mindenhol van valami fele fajta tancszonyeg...

This....this is...made of AWESOME!!!!!11111
Megyek oszt veszek, ki is hajitom a regit, van mar jobb a piacon :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 31., péntek 14:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Megyek oszt veszek, ki is hajitom a regit, van mar jobb a piacon :dirr:

Hat... Akkor szolj... Nevetseges barati aron en atveszem toled a padot ha az a szepseg amit anno belinkeltel. Mert hat ugye mint olvashato a honlapjukon is rogton az elejen athajtanak rajta egy kocsival ugyhogy maris rongalt es csokkentett erteku. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 11., csütörtök 21:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarKeményítûnkKeményítûnkHozzászólások: 7Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 21:09
Sziasztok!
Mint hozzáértõk, a Ti segítségeteket szeretném kérni.
Karácsonyra a gyermekemnek táncszõnyeget szeretnék.
Na nem huszonezrest.
Ne legyen fõgagyi, de azért aranyból sem kell, hogy legyen.
A gyerkõc 4 éves.
Mit javasoltok???
Válaszotokat köszönöm elõre is.
(Hétfõn szeretném megrendelni, vagy megvásárolni.)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 11., csütörtök 21:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Szia

Ne haragudj, de ezt a kérdést már feltették a fórumon, talán nem is egyszer, és elég hasznos válaszok érkeztek. Kérlek vedd a fáradságot, hogy kicsit utánaolvass, köszi.

De egy 4 éves gyereknek szerintem oly mindegy milyet veszel, csak a PC-s jobb, de olyan amilyet mi rendelünk, nem jönne meg karácsonyig, mostanság megint lehet kapni elektronikai szaküzletekben is szõnyegeket, de ha rendelsz is, kb ugyanazt a minõséget kapod meg - nem túl jó, de egy kisgyereknek elsõre tökéletes + attól jobb karácsonyig nem érkezik meg, csak olyan amit itthon forgalmaznak.

Üdv:
Regina

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 12., péntek 2:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
En is ajanlom akkor a Media Marktot....4500-5000 forint most a szonyeg, es lehet h nem fog tetszeni a gyerkocnek, es akkor meg nem volt akkora penzkidobas...es azt hiszem meg mindig 1 eves garancia van ra, es meg regen gond nelkul visszavaltottak, szerintem most sem lenne gond (ha esetleg elromlana)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 12., péntek 15:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarKeményítûnkKeményítûnkHozzászólások: 7Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 21:09
Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat.
Ha lenne idõm végigolvasnám a fórumot, de dolgozok, egyetemre járok,este ott a család,a gyerek, a vacsi...stb, nem is sorolom.
Szóval én örülnék a legjobban, ha el tudnám olvasni. Úgy gondoltam eyszerûbb feltenni a kérdést, és az arra érkezõ választ elolvasni.

Egyébkéént ha a mayflash oldaláról tudtok ajánlani valami olyat, ami egy 4 évesnek jó, szívesem veszem a tanácsotokat, mert jövõhéten Harmelenbe kell utaznom, és ott betudok menni a boltjukba, nem kell megrendelnem és várakoznom.
köszi mégegyszer, kellemes ünnepeket.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 12., péntek 16:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hat a csapat altalaban ezt szokta rendelni meg hasznalni is a klubban:
http://www.mayflash.eu/3in1-deluxe-danc ... c-p-5.html

De a 4 eves gyerkocnek lehet eleg meg az egyszerubb is ami foleg abban kulonbozik hogy nincs ilyen belerakhato polifoam szeru cucc.
Az egyebkent ez lenne:
http://www.mayflash.eu/pc-usb-ddr-dance-mat-p-4.html
Raadasul most nezem hogy ujabban ehhez mar adnak ajandekba egy Stepmania software CDt is.
(Ami ugye csalas... a masikhoz miert nem adnak? Grrrr...)

Hmmm... Egyebkent nem valami nagy puttonyos autoval mentek veletlenul? Elhozhatnatok a mi rendelesunket is ha meg nem adtak postara. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 12., péntek 22:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
Repülövel megyünk, azzal gyorsabb, így sajnos nem tudok segíteni, pedig szívesen megtettem volna.
Egyébként amit belinkeltél az nem az, amit a master comp meg a táncmánia oldalán lehet látni?
Meg a master compos és a táncmániás nem ugyanaz, csak eltérõ árakkal?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 12., péntek 22:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nos a tancmaniassal aszem talan megegyezik a masodik amit linkeltem (a szivacs nelkuli).
A master compos hasonlonak tunik de a gyartoja mas az biztos. Nekem legalabbis az a tipus nem ismeros, sajan tapasztalatom biztos nincs vele.

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 14
419 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.