Szerző Üzenet

<  Szõnyegek és Padok  ~  Szõnyegek beszerzése - Ki, hol, mit és mennyiért?

HozzászólásElküldve: 2010. május 12., szerda 16:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
jó majd ha láttam szétszedve olyat akkor azt is belerakom mert ezeket már láttam szétszedve amúgy linket is akarom majd bele tenni meg hogy hol lehet kapni erre gondoltam én is már

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 12., szerda 18:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Apukám azt szeretné kérdezni(komolyan), hogy veszélyes-e internetről rendelni táncszőnyeget. Sajnálom, hogy mindenkit zaklatok, de már nagyon szeretném a szőnyeget :) Köszi előre is:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 12., szerda 21:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Igen Myki pont ilyenre gondoltam, vagyis úgy, hogy táblázat, pontozás, viszont ha rákattintasz mondjuk a nevére, vagy a képre, akkor egy hosszabb leírás jöjjön elő.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 13., csütörtök 1:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Kamiko írta:
Sziasztok!

Apukám azt szeretné kérdezni(komolyan), hogy veszélyes-e internetről rendelni táncszőnyeget. Sajnálom, hogy mindenkit zaklatok, de már nagyon szeretném a szőnyeget :) Köszi előre is:)

nem nem veszélyes én már sokszor rendeltem netről padot és szőnyeget ^_^

És SD okés majd megcsinálom ha felkeltem hogy ha rákatintunk a nevére akkor az oldal jöjjön be ahonnan lehet rendelni meg szerintem egy osztályzós dolog is kéne ahol meglehetne szavazni 1-10 ig ki milyennek tartja minőségben és használhatóságban a szőnyeget padot és akkor mindenki a sajátját is leírhatná a tapasztalataival, bár ezt már sokszor írtuk ^^"
bocs hogy nem írtam veszzőt munkába vagyok és sietek xD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 13., csütörtök 9:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Kamiko írta:
Sziasztok!

legtöbbünknek netről rendelt szőnyege van és szerintem nem bánta meg senki hogy onnan vette

meg mivel a táncszőnyeg egy elég sztenderd dolog, nem kell felpróbálni, mint egy ruhát.. :dirr: arra figyelj, hogy adjanak rá minimum fél év garanciát

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 13., csütörtök 15:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
nálunk most az elektrowörldben lehet venni táncszőnyeget a márkáját nem tudom de 3990ft ba kerül csak... gondolom vékony szivacsos mint a többi olcsó

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. június 15., kedd 11:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Kamiko írta:
Sziasztok!

Raadasul mostmar kis hazankban is lehet kapni egy jo tartosabb szivacsos szonyeget... Mi is olyat hasznalunk most klubban. Kicsit ha visszaolvastok apuddal akkor talaltok hozza linket is meg minden.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. december 11., szombat 14:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Most járok először az oldalon.
A keresztlányomnak (10 éves) nézegetek szőnyegeket és ehhez szeretnék tanácsot kérni.
Eddig ezt a darabot néztem ki:
http://www.tancszonyeg.hu/index.php?pag ... 21&group=1
Tudnátok véleményt mondani róla, érdemes-e megvásárolni, van tapasztalatotok ezzel vagy hasonló típussal?

Előre is köszönöm!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. december 11., szombat 16:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
szerintem ezt már kérdezte más korábban..

10 éves gyereknek megteszi

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. december 11., szombat 18:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
szia,

szerintem nyugodtan megveheted, alattam is volt ilyen és elég jól bírta. :) csak majd érdemes leragasztani mert egy picit csúszik.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. december 12., vasárnap 13:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Misu írta:
szerintem ezt már kérdezte más korábban..

10 éves gyereknek megteszi

Szerintem kéne a honlapra csinálni egy "milyen szőnyeget vegyek a kislányomnak?" részt, ami kiad egy linket meg egy rövid leírást, mert ez így kezd tényleg fárasztó lenni...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. december 15., szerda 21:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 4Tartózkodási hely: AnimekuckoCsatlakozott: 2010. december 15., szerda 21:25
Az enyimét a TV-hez lehet csatlakoztatni, bár még nem bróbáltuk még ki.
Na, ha a tv-hez csatlakoztató, akkor már gyárilag benne kéne, hogy legyenek a számoknak. Mi a Tescoba vettük. Kb 5000.- lehetett.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. december 15., szerda 21:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
köszönjük emese

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. december 15., szerda 21:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
:dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. december 15., szerda 23:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy milyen táncszőnyeget érdemes venni? Pc-hez kapcsolhatót szeretnék, és a barátnőmet akarom vele meglepni karácsonyra. Az lenne a legjobb ha meg tudnátok mondani, hogy melyik típusnak van a legjobb ár/érték aránya!

Kösziii

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. december 16., csütörtök 8:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ha érdeklődsz akkor olvasd el a gyik-et vagy a korábbi posztokat.
ámen

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. december 16., csütörtök 8:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
szerintem a blueshark a legjobb ár érték arány ^^
:nyelv1: :nyelv1: :nyelv1: :nyelv1: :nyelv1: :nyelv1: :nyelv1: :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. december 16., csütörtök 15:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Megcafolnam a Blue Sharkot...

Akkor mar a Cobalt Flux sokkal jobb sztem :3

De gondolom nem 50 ezer ft ertekben keresel, akkor pedig a netrol tudsz rendelni 9-10 ezer ft korul..

Pl innen http://gamecube.hu/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. december 16., csütörtök 17:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
cobaltfluxal lehet piuzni ugye? (**)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. december 16., csütörtök 20:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Sztem nem

Nem tudom, vmit meg pampogtak az oldalon, hogy ha a kozepsot kiszereled akkor lehet, de engem annyira nem erdekelt a dolog...szal az is lehet, hogy igen..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. december 16., csütörtök 21:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
és honnan lehet pius padot szerezni vagy szőnyeget?
bár olcsóbb ha bejárunk a westendbe piuzni már akkor pad helyett ^^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. december 16., csütörtök 22:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Néztem a PIU-s piacot.
Sokkal több táncgép van európában PIU-s mint DDR-es (természetesen millió fölötti árral), a kevés DDR gép csak nyugateurópában szokott felbukkanni.
Cserébe DDR-ből van kereskedelmi forgalomban táncpad/szőnyeg, PIU-ból viszont ilyen nem igen van.
Eleve nincsenek nagyon konzolra/pc-re kereskedelmi PIU játékok úgyhogy nincs is piac.

Természetesen vannak olyan szőnyegek/padok ahol a középső lap alatt van érzékelő, vagy könnyű beszerelni egyet, de egy valamire azért érdemes odafigyelni:
A PIU gombjai nagyobbak és a felső és alsó gombok így közelebb vannak egymáshoz.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. december 18., szombat 1:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Nekem a szőnyeges PIU tökéletes lenne, a padot magasabb emberekre tervezték, akiknek hosszú lábuk van. :( Szal hol is lehet venni PIUs szőnyeget?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. december 18., szombat 7:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
SEHOL =(

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2011. április 4., hétfő 21:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem akarok itt reklámkodni, de eladnám az 5 az 1-ben DDR Táncszőnyegemet (2x használt és még garanciális). Van ötletetek hogy hol tudnék rá vevőt találni?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. április 5., kedd 14:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mennyiert adnad es melyik fajta? en megvennem :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2011. április 7., csütörtök 21:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Myki írta:

Közben feltettem vaterára, az infokat, ár, gari, stb itt olvashatod (vásárlást megoldhatjuk vatera nélkül, ha komolyan érdekel):
http://jatek.vatera.hu/jatekkonzol_jate ... 75730.html

amúgy innen rendeltem:
http://gamecube.hu/termek/5_az_1-ben_dd ... i_usb.html

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. április 14., csütörtök 22:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
woluz írta:
Myki írta:

Közben feltettem vaterára, az infokat, ár, gari, stb itt olvashatod (vásárlást megoldhatjuk vatera nélkül, ha komolyan érdekel):
http://jatek.vatera.hu/jatekkonzol_jate ... 75730.html

amúgy innen rendeltem:
http://gamecube.hu/termek/5_az_1-ben_dd ... i_usb.html

ezek szerint tárgytalan?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. április 15., péntek 6:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
még gondolkodtam rajta pont tegnap ^^
de szerintem most nem kell ennyiért veszek újat és amúgy is van itthon 3 szőnyeg és 2 táncpad :roll:
szóval ha van rá más vevő nyugodtan add el ^^

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 14 / 14
419 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.