Szerző Üzenet

<  Szõnyegek és Padok  ~  Szõnyegek beszerzése - Ki, hol, mit és mennyiért?

HozzászólásElküldve: 2010. április 29., csütörtök 1:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
nekem még mindig sehol a pad :angry1: :cry:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 29., csütörtök 1:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
NEkem a képernyővédő fóliám késik már 3 hete :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 29., csütörtök 5:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Bementem a boltba es vettem egy random itemet... varakozas nelkul :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 29., csütörtök 8:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Aki gazdag és megteheti :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 5., szerda 9:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
szóval még jó hogy hajnal 5 kor feküdtem le mert nem bírtam aludni a Blueshark most reggel fél 9 kor jött meg...
legalábbis az első fele... mert 2 részletben jön a másik fele még a nagy kamionon van ami miskolc felé jön így az csak holnap ér ide de mivel dolgozok így mondtam a srácnak hogy akkor majd hétfőn veszem át a csomag nagyobbik felét... korrekt volt felcsenget lemegyek elmondja mi van kisdoboz ott figyelt... digit aláírás feljön dobozt szétszed idegből bontja ki mi van benne és áhhhhhhhhh :nyelv1: :nyelv1: :nyelv1: :nyelv1:
nem hiszitek el...
most nemtudom ez csak plusz ajándék vagy mert ennyit késett a pad és jófej akart a support lenni velem de volt benne még 1 plusz plexi gomb meg 2 szenzor lefogatókkal csavarokkal és mindennel együtt gondolhatjátok hogy megörültem :nyelv1: :nyelv1: :nyelv1:
csináltam képeket és videót a képeket linkelem már fentvannak a vidi most megy feltöltésre még csak fél órája van nállam a cucc első része de már áhh olyan kibaszott jó érzés (**) (*..*) :nyál: nincs is ilyen szmájli ami kifejezi mennyire örülök így majdnem hogy egy hónap után hogy megkaptam az első felét *_*

szóval képek_:::::::::

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

ő kiszámoltam mennyi így az extra ajándék amit küldtek
a plexi gomb: 30$
az érzékelő darabja: 20$ * 2 mert 2 van
a többi cucc csavarok meg ilyen apróságok azok nem kerülnek olyan sokba de így
összesen 70$ ajándékot kaptam ha úgy vesszük ^.^
tök jó *.*

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 5., szerda 10:55 Hozzászólás az előzmény idézésével

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 5., szerda 13:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
De ez direkt ilyen csinald magad cucc? O___o

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 5., szerda 15:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
őőő nem én ezt búnuszba kaptam utánnakérdeztem és a pad egyben jön ez csak ilyen extra :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 5., szerda 15:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Beteg vagy. De sok boldogságot. :D (Mikor lesz az esküvő?:D)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 5., szerda 21:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
és a várva várt vidi hogy hogyan megy a szenzor a padban....

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 5., szerda 21:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Szerencse hogy 1080p-ben is lejátssza a jútúb, mert így legalább lassabban is be lehet töltetni :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 6., csütörtök 17:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hello!
Én olyat szertnék kérdezni, hogy aki csak most szeretne elkezdeni táncszőnyegezni, az milyen szőnyeget rendeljen, mert nem akarok potyára venni valamit tök drágán. szóval nem tudna valaki, valamilyen KONKRÉT dolgot mondani? Az emailem: kalulu4@citromail.hu
Köszike :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 6., csütörtök 19:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 8., szombat 12:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jujj, köszi szépen:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 8., szombat 20:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok én még új vagyok most akarok szönyeget venni azaz rendelni
ezt:
http://gamecube.hu/termek/5_az_1ben_ddr ... i_usb.html
de most akkor ez csak 1 szönyeg és semmi telepitőcd semmi?
Előre is köszi a válaszokat
(nagyon hülye vagyok)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 9., vasárnap 9:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia, körülbelül a windows 98 széleskörű elterjedése óta a plug and play technológia kiforrott annyira, hogy egy szabványos USB-s játékvezérlőhöz nincs szükség telepítőcd-re. Bedugod a gépbe, felismeri és megy.

Ha az a kérdés, hogy milyen játék van hozzá, akkor http://www.stepmania.com/wiki/Downloads
Ha az a kérdés, hogy milyen zenék vannak a játékhoz, akkor hozz nekünk egy DVD-t és következő klubalkalomra végtelen mennyiségű zenét másolunk rá, vagy az internetről is tölthetsz elég sokat.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 10., hétfő 20:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
nos ma reggel minden zsír volt megérkezett a pad időben reggel 9 kor már nállam volt :P csináltunk pár vidit kicsomagolósat meg szétszedett gombosat... az muszáj volt mert az egyik bracket amin van egy gumidarab az lejött vagyis a gumi ami rá volt ragasztva igaz nem baj de olyan fura hangot adott ki és kicseréltem :3 még jó hogy volt másik amit adtak viszont csak rá kell ragasztani de majd azt megcsinálom holnap ^^
a lényeg a vidik és a képek :3

képek:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 10., hétfő 21:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Ohm... Akkor most orulunk? :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 10., hétfő 21:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
nem :dirr:

mert nemjól sikerült az epres túrógonbócom amit holnap vendégségbe vittem volna :(

misu

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 10., hétfő 23:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
nem nem örülünk... nem azért rakom fel ide a képeket meg a videókat mert hú de csodás hanem mert leírom milyen a pad maga... ha már ennyi pézt kiadok érte és mondom SZAR VOLT AZ EGYIK GOMBNÁL A RAGASZTÁS!!!!!!!!!! amúgy nem lehetett észrevenni csak mintha kulcscsomót csörgettek volna olyan hangot adott ki a gomb de ugyan olyan faszán érzékelt... szóval nem nagy vizet kavar de idegesítő egy ilyen pad esetében.
Szar érzés volt nekem hogy lejött a ragasztás... viszont csak az az egy bracket volt rossz mármint idézőjelben rossz a ragasztó engedett el igazából nem ragadt a másik oldala már de vettem kétoldalú ragasztót és visszaragasztottam amúgy nem nagy baja van szinte semmi csak csörgött és idegesített... és netalántán ha valaki ilyet rendel és utánaolvas hogy egy srác ilyet írt és nem mondom hogy mind hibás mert ugye mitudom én hány ilyen lefogató van benne és abból egyetlen egyen volt szar a ragasztás... vagyis szerintem az is azért esett le mert lehet meleg volt a kamionba és állítva volt a pad és lecsúszott... de jobb ha tudja hogy nem kell csörögnie meg csattognia és hogy kb hogy kell kinéznie a belsejének ha úgy érzi hogy valami baja van és lássa esetleg hogy melyik pad hogy működik mert már nem az első amit megmutatok hogy hogy megy belülről és azért ennek elég érdekes a működése is.

a másik dolog amúgy picit csalódtam benne mert nyikorog a plexi és a fém ahogy egymáshoz ér és mozog... azért ezt megoldhatták volna valahogy bár a szilikon spré segített most már nem nyikog... csak óvatosan kell a gomb és a fém közé picit fújni...
maga az érzékelés az annyira jó hogy már fáj...
épphogy hozzáérsz már érzékel és amikor már nem nyomod egyből meg is szakítja az áramkört így annyira gyorsan lehet nyomkodni meg pontosan hogy az hihetetlen igazából ezt akkor érzi az ember ha rajta áll és pont ütemre lép és csak annyit érez hogy basszus ez kurvára nem késik meg mindig pontos...
sokkal jobb mint a másik az előző pad és hát az enyém ehhez képest sehol sincs... lassú csiga az érzékelése az én saját készített padomnak ehhez képest
viszont akcióban megérte megvenni meg az extra ajándék is nagyon rendes volt tőlük
már csak egy cobalt fluxot kell szétszednem ^^ és megnézni jól hogy megy
akkor kapok teljes képet hogy melyik padban mi van...
szőnyeget is szettem szét elég drágát és legolcsóbb kategóriát is azokból is van egy két tapasztalat
meg igazából csak a kíváncsiság hajt hogy melyik miben különbözik a másiktól és próbálom megérteni a működési elvet
és amire jutottam hogy azért vannak kategóriák
a táncszőnyeg csak annak aki táncikál nagy nagy ritkán az mind1 hogy hány órát vagy hány éves... és igazából a táncpad már csak akkor éri meg ha legalább 7 tapi fölött van az ember és intenzíven minden nap nyomja... és el kell döntenie melyiket veszi meg mind a szőnyeges ember mind a pados...
ha akar vesz olcsón ha akar vesz drágán és minél drágábbat vesz annál tovább tart ki én ezt vettem észre a paddal kapcsolatban is ugyan az mint a szőnyeg ha olcsót vesz tönkremegy viszont a padot lehet javítani... a szőnyeget már nem ezért ezeknek egy plusz pont jár és a másik hátrány hogy mindegyik padhoz hozzá kell szokni mert nem egyformák vagyis márkatípustól különböznek a működési elv miatt... ez szívás mert egyiknél nagyobb az idő még kapcsol a másiknál meg kisebb meg az egyiknél nagyon sűlyesztve van a gomb a másiknál meg kiemelve... mind mind más és más tervezés miatt de az összes jó a maga módján
biztos unalmas abbahagyom majd kérdeztek ha tudni akartok valamit és megosztom a tapasztalataimat

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 11., kedd 10:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
tl;dr

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 11., kedd 14:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
az enyem szebb, es szinesebb!

cobaltflux ftw

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 11., kedd 15:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
nos örömmel értesítelek benneteket hogy most csináltam meg a hátsó gombnál is a ragasztást mert ott is elengedett valami nagyon gyenge ragasztóval van felragasztva végülis semmi baja nincs de azért én viszaragasztottam egy erősebb kétoldalú ragasztóval... gondolom a cobaltfluxba nem ilyen érzékelő van meg baze mire leér amcsiból a cucc szétolvad a ragasztó xD és utánna saját kezűleg kell vissza felragasztani... mert akkor csörög ha nincs rajta =( a vidi most megy youtubera milyen hangja van mikor nincs rajta a ragasztás :D hát elég fapados úgy XD de akkor is ugyan úgy érzékel szóval csak egyszintbe hozza a gombot a paddal annyi a jelentősége már rájöttem :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 11., kedd 22:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szerintem hasznos cuccokat írtál le ide, csak néha kicsit nincs összefoglalva, hogy most mit is akarsz mondani :D
Gondoltam arra még régebben, hogy kéne termékteszteket írnunk a szőnyegekről és padokról a tulajdonunkban, és az oldalon csinálni neki egy külön kategóriát, csak kellene hozzá több padról/szőnyegről anyag.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 12., szerda 7:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
itt a vidi amit mondtam hogy lejön a ragasztás és akkor nyikog meg csörög de attól még jó meg megy csak idegesítő és látszik hogy mi jött le...
egyébként ha megragasztom és visszarakom akkor elég stabilnak tűnik úgynéz ki az én ragasztásom nem jön le a gyári az biztos régi is volt már...

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 12., szerda 14:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Myki, kérjek használj vesszőket, mert nagyon rossz volt azok nélkül olvasni azt a hosszú szöveget. :( Köszi!
És egyet értek SD-vel, kéne vmi összefoglaló táblázat-szerűség.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 12., szerda 14:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 11Csatlakozott: 2009. december 4., péntek 12:59
ok hasznalok majd vesszoket meg, arra gondoltam ha tablazatot keszitunk akkor osztalyozni kellene majd tobb. szempont szerint

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 12., szerda 15:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
csinálhatnánk pl egy ilyet nem? és még egy értékeléssel vagy pontozással ki lehetne egészíteni...

Kép

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 12., szerda 15:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Es a CF? Ot is rakd bele, igy diszkriminalod...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 12., szerda 15:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez egész jó ötlet, kellene ilyen külön azokra amit Mo.n lehet kapni linkkel együtt és akkor megelőzhetőek lennének a "milyen szőnyeget vegyek" kérdések

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 13 / 14
419 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.