Szerző Üzenet

<  Szõnyegek és Padok  ~  Szõnyegek beszerzése - Ki, hol, mit és mennyiért?

HozzászólásElküldve: 2010. március 26., péntek 14:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
En is egy hasonlo szonyeggel kezdtem ugy masfel eve... Es mivel kellemesen eszlelheto sulyt helyezek a szonyegre en is tudom hogy az ilyenek nem barkinek megfeleloek... Alattam 1-2 honap alatt megadta magat es ritka mod konnyen elcsuszkalt alattam stb. Erre pedig aztan lehet 3 ev garancia is mert ha nekem alapban nem kenyelmes es nem a magam fajta embernek van tervezve akkor egy ido utan garancia ide vagy oda abbol lesz elegem hogy folyton cserelgetem ki. Pont ezert van az hogy megkerdezzuk mindig kinek lesz, mekkora igenybevetelre meg rendszeressegre stb...
Ez reszunkrol nem reklam meg marketing vagy barmi. Ezek a mi ajanlasaink a mi tapasztalataink szerint. Termeszetesen ahogy neked is mindenkinek megvan a maga tapasztalata es igenye stb.
A te tapasztalatod is nyugtazzuk es koszonjuk hisz az erdeklodoknek ez is egy jo informalodasi pont lesz.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 3., szombat 11:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
hmm most adtam el a táncszőnyeget a Wii-set amit átalakítottam PC-s táncszőnyeggé :nyelv1: :nyelv1: :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 3., szombat 11:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Most romlott el a cipzárja mind a kettő újnak.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 15., csütörtök 13:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok
Barátnőmnek szeretnék szülinapjára egy táncszőnyeget. Olvasgattam itt kicsit, láttam 300+ dollárosat, de nem épp erre a kategóriára gondoltam.

Olvastam azt is,hogy TV-hez csatlakozóst ne vegyek.
Szóval Pc-s vagy PS2-es érdekelne, ezekhez van platformom.
És mondjuk mi már picivel nagyobb gyerekek vagyunk (21-22 éves) :), így valami olyan kellene, ami meg is bír minket.

Tudnátok ajánlani esetleg? Amihez könnyű hozzáférni, és használható,meg élvezhető, és elérhető áron van?

Én ezt a kettőt találtam:
http://www.tancmania.hu
http://master-comp.addel.hu/
+ amiket az árgép.hu dob ki.

Várom a válaszokat, köszönöm

u.i.
Ja és teljesen kezdők vagyunk, néha szórakozásnól kellene, a lényeg inkább h kibírja a súlyunkat:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 15., csütörtök 15:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Táncmániától semmiképpen :S

Halljátok, feljelentettem őket a GVH-nál, és visszaírták, hogy bár igaz, hogy a táncmánia.hu marketingkommunikációja megsérti a tisztességes verseny szabályait,DE mivel CSAK egy honlap, kis fogyasztói bázissal, ezért nem a fogyasztói társadalom egészét érinti az ügy, azaz nem tartozik a versenyhivatal hatáskörébe..

úgyhogy maximum egy homár posztot fog kapni az a szánalom oldal
Marci töröld már judittáncklub fröcsögését

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 15., csütörtök 15:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
nekem mastercompos van, nem rossz, csak eléggé csúszik. de kezdőbb szinten szerintem ez nem vészes, meg adnak mellé ilyen ragacsos korongokat.^^ és még túlélt engem ami azért nagy szó.

táncmánia..nekem az elég nagy kérdőjel. most megnézegettem a képeket, amik ott vannak, szerintem a legelső kép ott a táncszőnyeg szekcióban pontosan ugyanaz, mint amit a mastercomp árul (nem hiszem hogy jóval rosszabb minőségű lenne, mert izé, ezt már nem lehet sokkal minimálisabbra kihozni.^^) viszont amin a gyerekek ugrálnak..nem tudom, nekem az képekről sem bizalomgerjesztő.

amúgy most nézem hogy érdekes, mindkettőnél ugyanaz kb. az ár, csak az egyik oldalnál maga a szőnyeg drágább, viszont a másiknál a szállítási költség. (nem tudom merre laktok, de mastercompos szállítás pest mellé ~2000 volt ha jól emlékszem.)
na szóval azt akartam kihozni ebből a sok hülyeségből amit itt összeírtam, hogy én valószínűleg a mastercomp mellett tenném le a voksom. :D illetve érdemes még körbenézni az electrowordokbe, mert mostanában állítólag árultak ott úgy 3000 Ftért szőnyegeket..olyat is amit tv-re és pc-re is lehet kötni. ezekről nem tudok sokat, a barátnőim vettek ilyet de én még nem láttam őket.^^

amúgy ha egyszer nagyon-nagyon sok és felesleges pénzem lesz akkor esküszöm rendelek egyet a táncmániától is. csak mert nem szeretnék úgy véleményt mondani hogy nincsen velük semmi tapasztalatom. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 15., csütörtök 16:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
a szőnyegük lehet korrekt, nem ezt mondtam, de gusztustalan a szövegük és azt rendelés nélkül is le tudom szűrni..

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 15., csütörtök 18:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Misu: Nem a fogyasztóvédelemnek kéne őket feljelenteni, ha már ilyenekkel szeretnél foglalkozni?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 15., csütörtök 19:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
Elektroworld-ben voltam, de nem volt. Azt mondták visszaküldték az összeset mert szinte semmivel sem működtek.
Igaz én is az olcsó vétel reményében mentem oda... MediaMarktban is jártam, aztmondták ők nem árulnak. (ezután láttam itt az oldalon valakinek a videóját hogy 500Ft-ért vett onnan...szal nemtudom.)

Nekem Pestre kellene, de így mókás hogy a termék árának 50% a postaköltség:)

Amúgy ilyen mastercomphoz kinézetben hasonlót láttam az árgép.hu-n, csak gondoltam előtte kikérem itt a véleményeteket.
De ha azt mondod Rio, hogy nagyobb súlyt is kibír, akkor lehet kipróbálom. tényleg csak lököttködni kellene kicsit, csak nem szeretném ha egy napot tartana.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 15., csütörtök 21:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Én nem láttam olcsóbbat az árgépen, csak PS2-eset...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 16., péntek 1:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jó nekem a PS2 is
abból melyiket ajánlanád? vagy ezek közül mind1?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 16., péntek 1:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
én a helyedben inkább USBset vették PS2 re elég kevésprogi van... van neten fent sok ha chipelt a PS-ed akkor tudsz ahoz is behackelni zenéket de ha usb-set veszel akkor szerintem nem kell annyit szenvedni a zenékkel mert setepmaniához azt szedsz le amit játszani szeretnél... nekünk nincs PS2 chipelt így én nemtudtam megnézni hogy megy e a zene átírós bigyó az egyik játéknál de elvileg meg lehet csinálni ps2őn... erre nagyon kíváncsi vagyok ^^

szóval inkább kicsit drágábban USBset vennék

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 16., péntek 10:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
Rendben, akkor USB.
ÉS azt melyiket?
Eddig sajnos csak azt tudtam meg hogy "táncmániát" NE:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 16., péntek 11:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
master-comp szerintem kezdőknek szórakozásra simán megteszi. Ráadásul asszem van 1 év garancia is rá...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 16., péntek 11:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
esetleg ez ugyanaz?
http://bolthely.hu/olcson/id/00176_Tancszonyeg_PC_

mert ezt itt pesten is átvehetném

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 16., péntek 11:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Hasonlónak tűnik. Szerintem annyi a lényeg hogy legyen rá 1 év garancia. Kétlem hogy alattatok szétszakadna int Myki alatt, de az érzékelők elromolhatnak mindegyikben könnyen lévén hogy olcsó kínai cuccok...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 16., péntek 12:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
It seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 110Csatlakozott: 2009. december 14., hétfő 1:21
ami link van ott,nekem is olyan szőnyegem van.lassan megvan 1 éve de semmi baja
első körben rádobtam egy vízlámpát és kiraktam száradni de attol se lett semmi vele :D
ám meg az egyetlen probléma vele ha már gyorsan tolja az ember rajta akkor szám végére 40 centit halad hátra ugyhogy én leragasztottam a padlószőnyegemhez :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 16., péntek 13:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
boty1x írta:
esetleg ez ugyanaz?
http://bolthely.hu/olcson/id/00176_Tancszonyeg_PC_

mert ezt itt pesten is átvehetném

Az 1 év garancia a lényeg, ahogy Bergkamp is írta.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 16., péntek 15:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszömöm
Akkor lecsapok egy olyanra:d

Köszi még1x a segítséget és a tanácsokat:D

Majd írok hogy a röpke mázsámmal mit alkottam vele:P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 16., péntek 17:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
de ha pesti vagy miért nem nézel el klubba? D:

vrrrrrrrrrr

elegemvan a szakdogaírásból D: váá

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 16., péntek 18:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
A klub nincs kizárva, de előbb jobb lenne meglepni a barátnőm vele, és csak utána elvinni kipróbálni másokat is:D

Fordítva nem lenne meglepetés:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 16., péntek 18:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
pedig a viva tévé is meglepte a két GYANÚTLAN CELEBT hogy elhozta őket táncszőnyegklubba

és NAGYON meg lettek lepve!

:trollface:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 16., péntek 18:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
It seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 110Csatlakozott: 2009. december 14., hétfő 1:21
az nem kifejezés :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 16., péntek 19:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
de benne lesz az adásban, hogy te vagy az újfiú

@boty1x: várunk szeretettel, ha nem utáljátok meg 1 használat után :)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 16., péntek 19:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ritát az újfiús bemutatásért még felgyujtom :twisted:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 17., szombat 21:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
nah hát ez a perc is eljött megrendeltem a blue sharkot :nyelv1:

BlueShark Metal Dance Pad 2inch (for PS1/PS2/Xbox1/PC USB) 3310 1 € 199.99
Subtotal € 168.06
Shipping & Handling € 73.95
Tax € 45.98
Grand Total € 287.99
jeeeeeeeeeeeeeee :nyelv1: :nyelv1: :nyelv1: :nyelv1: :nyelv1: :nyelv1: :nyelv1: :nyelv1: :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 18., vasárnap 11:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
MI ????????????????

májki már nem a szőnyegeket hanem a padokat gyűjti

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 18., vasárnap 11:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
horr majki anyad. :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 18., vasárnap 13:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
ham ham :nyelv1: :nyelv1: :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 19., hétfő 13:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
már csak 2 óra:D és meglesz a szőnyeg

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 12 / 14
419 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.