Szerző Üzenet

<  Szõnyegek és Padok  ~  Szõnyegek beszerzése - Ki, hol, mit és mennyiért?

HozzászólásElküldve: 2010. január 27., szerda 0:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Elhozhatnád klubba, Rita meg majd hoz tv-t hozzá :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 27., szerda 11:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!
Szerintetek érdemes ezt a szőnyeget megrendelni?
http://www.supergamer.hu/tanc-szonyeg-x ... -5755.html

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 27., szerda 12:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Szerintem ez akár jó is lehet, kérdezz rá, hogy van-e benne külön szivacs réteg, és hogy adnak-e rá garanciát. 11ezerért végülis másmilyet is lehet kapni, viszont előnyös az, hogy magyar az oldal

de majd az expertek adnak tanácsot, én annyira nem mélyedtem bele a technikai részletekbe

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 27., szerda 12:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Remeljuk a szonyeg nem olyan igenyes mint a leiras hozza :dirr:
Ez ugyanaz lesz mint amit az Akossal neztunk, es a Google translatorral forditottak le csehrol XD

Es kapsz Cdt 214 szamval vajon?

DE mindentol fuggetlenul ha viszonylag kezdobb vagy, tehat nem challenge meg zold szinten akkor ez egy korrekt szonyeg sztem, bar meg eloben nem lattam soha..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 5., péntek 15:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
örömmel értesítek mindenkit hogy ma annyira szerencsés napom volt...
500 ismétlem 500 ft ért vettem egy táncszőnyeget a MÉDIA MÁRKTBA mert hülye azért nem vagyok :nyelv1: le volt akciózvaaaaa *-*
igaz maga a szőnyeg az wii-s de én egy apró how to make segítségével átalakítottam pc-sé és így 500-ft ból van egy logic3 szőnyegem ^_^
a videókat nemsokára linekelem az átalakításról meg stb...
nos addig is a képek :roll:
Csatolmányok:
Magyarázat: dobozketto
SDC10426.JPG
SDC10426.JPG [ 253.61 KiB | Megtekintve 2492 alkalommal. ]

Magyarázat: dobozegy
SDC10415.JPG
SDC10415.JPG [ 305.02 KiB | Megtekintve 2490 alkalommal. ]

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 5., péntek 15:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
te állat :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 5., péntek 17:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Miért volt akciós? Sérült dobozos vagy mi?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 5., péntek 19:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
hát nem volt sérült sehol
csak én téptem kicsit szét a dobozát mikor bontottam ki :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 5., péntek 20:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
De jooo... Akkor most majd ra tudod teriteni a valamelyik padodra es ugy nyomathatod rajta... :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 6., szombat 7:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
jah igen ráfogom :nyelv1:
amúgy így néz ki ^^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 6., szombat 14:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
A "milyen jól csillog"-os résznél jót nevettem :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 18:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 24Tartózkodási hely: Érd city --> Répasárga kertesház--> folyosó végén a borzalmas málnahab színű fanbitch-kuckó...Csatlakozott: 2010. március 12., péntek 17:49
Sziasztok!
Először is, remélem, hogy jó topicba írom a kérdést, ha nem, akkor előre is bocsi.
Annyi lenne a dolog, hogy még karácsony előtt láttam a törökbálinti Cora-ban egy táncszőnyeget, és mivel elég régóta szemezek magával a DDR-rel, conokon is nézem a profi táncosokat, persze én ott kipróbálni nem merem, mert túl sokan néznek... Szóval a lényeg az, hogy megakard a szemem rajta. Magának a szőnyegnek is az volt a dobozán, név gyanánt, hogy DanceDance Revolution, ha jól emlékszem Platinum. Képet nem tudok mellékelni, mert azóta keresem, és egyszerűen nem találom. 8000 ft volt, és zöld volt a doboza.
A kérdés az lenne, hogy találkozott-e már valaki közületek ezzel a szőnyeggel, és ha igen, akkor mik a tapasztalatai, megérné-e megvenni.
Kezdő vagyok/lennék, életemben eddig egyetlen egyszer DDR-eztem, és azóta nem tudok leállni, szilárd elhatározásom van, hogy nekem KELL egy táncszőnyeg :D
Előre is köszi a választ^^
Sanshi

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 20:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Gyere te is klubba, ha van rá lehetőséged, és próbáld ki a 11.000ft-os fasza szőnyeget! :)

Amúgy 8000-ért drága, és tuti h a gagyi fajta, ha Coras. Szombaton fogunk tesztelni egy fajtát, ha az jó, szerintem azt lenne érdemesebb megvenned.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 12., péntek 23:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 24Tartózkodási hely: Érd city --> Répasárga kertesház--> folyosó végén a borzalmas málnahab színű fanbitch-kuckó...Csatlakozott: 2010. március 12., péntek 17:49
Köszi, valószínűleg az lesz, a következő találkozótokra, ami majd a holnapi után lesz, lehetséges, hogy elmegyek, attól függ, hogy tudok gazdálkodni a zsebpénzemből. Igazából ezért vagyok bajban, mert abból kéne kihoznom magamnak a szőnyegvásárlást is, és hát valljuk be, az azért nem egyszerű dolog az én esetemben...
De majd ezt megvitatom anyumékkal. :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 1:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Húsvét! :D Hozzon a nyuszi szőnyeget! :) Sportlehetőség, stb. simán rá lehet beszélni a felmenőket, h dobják össze az árát. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 11:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
Aha... :lol: Csak az bökkenő, hogy már a szülinapi ajándékomat is előre megkaptam, mert addig rágtam a fülüket, úgyhogy most kimondatlan egyezség van, hogy Május 3.-áig semmi... :roll: De nem adom fel, majd szépen, lassan adagolom nekik a dolgot. ^^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 13., szombat 14:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Ma lesz klubtali, gyere, próbáld ki, az első alkalom ingyenes

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 14., vasárnap 16:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
Erre most nem tudtam menni, épp egyik ismerősöm haját festettem tegnap, de a következőn valószínű már ott leszek^^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 14., vasárnap 21:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
cipzár megcsinálva.
szőnyeg letisztítva.
olyan puha és olyan kényelmes..*-* nem is kell ragasztani se mert nem mozog. hát még egyszer köszönöm hogy elhozhattam.^-^
(viszont amikor a másikat szedtem föl a padlóról az vagy három helyen elszakadt annyira fogta a ragasztó. :mrgreen:;)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 23., kedd 12:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hello srácok/csajok. Amcsiból rendeltem két szőnyeget, de postaköltséggel meg vámmal így is szép összegből jött ki:S (ennek ellenére tökéletesen megérte) :nyelv1:

Itt megnézhetitek: http://www.ddrgame.com/dance-dance-revo ... er-ns.html

Nekem nagyon bejövős, végre nem csúszik, mint a logic 3 dance dance dance fos, és tökéletesen érzékel, ps3-mal és Pc-vel is működik de a leírást linkeltem.

A gond az, hogy az ismerőseim nem nagyon szeretik, ezért egy is elég nekem, úgy viszont a 25ezer ft nem volt kevés:S, szal ha vkit érdekel akkor felesben 12500-ért az övé a bontatlan másik. Egy ps dance dance revolution progival együtt, nekem elég a stepmania.

Nem tom, hogy szabad-e itt hirdetni, ha nem, akkor előre is bocsi, de a szőnyeg a progival sztem simán megéri. ;)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 23., kedd 12:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Persze, hogy hirdethetsz. :)

A ps dance dance revolution proginak szerintem nincs piaci értéke errefelé, úgyhogy add inkább olcsóbban progi nélkül és lehet, hogy előbb lesz rá vevő.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 23., kedd 14:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Erre most nem tudtam menni, épp egyik ismerősöm haját festettem tegnap, de a következőn valószínű már ott leszek^^ ezt nem is olvastam eddig :dirr:

Hirdesd, szerintem olcso es fognak ra jelentkezni!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 23., kedd 17:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 8Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 15:00
Itt válaszolva Dani 19-nek!

Engem érdekelne. :D Most akartam én is rendelni külföldről, de így megúsztam.
Viszont a PS progi nekem nem kell, mert hasznát nem venném. (Nincs semmilyen konzol, csak a PC-hez kell, de ahhoz nagyon).

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 23., kedd 18:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Ez ugy egyebkent szivacsos betetes szonyeg vagy mifele lenne? Mert azert nem mindegy...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 25., csütörtök 11:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok.Rengeteget olvastam ezen az oldalon és hát sajnálattal veszem észre hogy amikor táncszőnyeg vásárlásról esik szó akkor vannak fórumozók akik saját anyagi érdeket mögétéve beszélnek össze vissza.Pl: betiltották europában, nem jó ez a szőnyeg az a szőnyeg a jó stb.Én egy 2 gyermekes anyuka vagyok és a férjemmel egy tánciskolát üzemeltetünk.A kis lurkók nyaggatására mi is vettünk szönyeget otthonra.Beírtam a google ba és kidobott egy oldalt.www.tancmania.hu.Mivel átutazóban épp útba esik hetente 2 szer a cég , /veszprém/ ezért gondoltam utánajárok az ezen fórumon leírtakat leellenőrizve hogy milyen terméket árulnak.Szóval kedves táncolgatók.Kellemessen csalódtam mit ne mondjak.A termék minőségét maga a tulajdonos magyarázta el hogy sajnos rengeteg ember árúlja a terméket de soknak fogalma sincsen arról hogy mire mi a jó.A teméknek amit a tancmania.hu árul az előnye hogy valóban 24 hónap garancia van rá.Decemberben 8 db ot vettem a lurkóknak de eddig még problémám nem akadt vele.Biztossan van hibás is mint mindenben de nekem a cég üzlete és irodája illetve raktára egyértelműen megygyőzött arról hogy itt a garancia érvényesítés az nem arról szól hogy ne vidd vissza.rengeteg europai országba szállítanak és csak míg ott voltam kb 30 perc az alatt rengeteg rendelés futott be.Szóval szerintem megbízható de ezt mindenki döntse el maga.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 25., csütörtök 11:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez tök rendben van.
Amúgy ezt a betiltották Európában dolgot hány éve írtuk?
Hidd el az azóta eltelt (most nincs kedvem vissza keresni de legalább) 2 év alatt mi is megtudtunk egyet s mást a szőnyegekről. Mivel ha az ismerőseid tudják rólad hogy te "értesz hozzá" akkor elég sokan fordulnak hozzád. Én személyszerint nagyon sok szőnyeget láttam már és igen is tudok lényegi különbséget tenni 2 szőnyeg között! Amit írunk az nem véletlen!
Tény hogy itt klubbon belül sokan nem esküsznek arra a vékony fajtára amit a táncmánia.hu is árul. Nekem sincs semmi kifogásom vele, főleg ha rendes garanciát vállalnak rá. De hidd el tudok neked sok olyan vékony szőnyeget mutatni ahol elromlott egy nyíl, vagy akár kettészakadt az egész szőnyeg. Ettől függetlenül kezdőknek és kisgyerekeknek ez a tökéletes! Én is mindig ilyet ajánlottam az ismerőseimnek.
Most lehet hülyén hangzik, de mi már azért nem csak ugribugrizunk ezeken a szőnyegeken és nekünk igen is igényünk van arra hogy pl a nyilak kilegyenek emelve picit a többitől, legyen valami csillapító szivacs, mert szét menne a lábunk. Láttál videókat is amik mondjuk az elmúl t másfél évben készültek? Nekünk nem megfelelő a táncmániás szőnyeg...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 25., csütörtök 15:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hat, havaloban visszaolvas az ember, akkor azt is eszre lehet venni, hogy kinek mit ajanlunk.
Nyilvanvaloan teljesen mas megterheles eri azt a szonyeget amin kisgyerekek tancolnak, es azt amin felnottek. Nekunk konkretan volt ilyen szonyegunk a klubban, hozta valaki, es 2 orankba telt tonkrevagni.
Ha tolem is kerdeznek emberek emailben, akkor mindig megekerdezem, hogy kinek lesz, hany evsenek..gyerekeknek valoban jo a szonyeg...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 25., csütörtök 16:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én egy gyerektelen nő vagyok, és együtt élek a barátommal és marketingesként dolgozok egy multinál és szép időnk van.

HOZZÁSZÓLÁS UNRELATED

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 25., csütörtök 19:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
judithtáncklub: Tánciskolát üzemeltettek és táncszőnyeget vettetek hozzá? Tök jó, mi a tánciskolátok neve, vagy weblapja? Érdekel a dolog :)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 25., csütörtök 21:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bergkamp írta:
Most lehet hülyén hangzik, de mi már azért nem csak ugribugrizunk ezeken a szőnyegeken és nekünk igen is igényünk van arra hogy pl a nyilak kilegyenek emelve picit a többitől, legyen valami csillapító szivacs, mert szét menne a lábunk. Láttál videókat is amik mondjuk az elmúl t másfél évben készültek? Nekünk nem megfelelő a táncmániás szőnyeg...

Egyetértek.

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 11 / 14
419 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.