Szerző Üzenet

<  Szõnyegek és Padok  ~  Szõnyegek beszerzése - Ki, hol, mit és mennyiért?

HozzászólásElküldve: 2007. november 2., péntek 21:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
30 cm??????? Abba épphogy belefér az 1ik lábam hosszában... hátt télleg vmit ott elírtak... hát azon legfeljebb 4 éves koromba gyakorolhattam de akkor még épp hogy meg tudtam jegyezni, hogy melyik a bal kezem... :dirr: mosmá megy reflexbõl is de akkor még onnan jegyeztem meg hogy a bal kezemen a mutató és középsõ ujjam között felül van egy anyajegy :D mosmá anélkülis tudom hogy melyik a bal és jobbkezem de a arra a szõnyegre még fel se férnék... XD :lol: :D :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 9:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
DarkEclair írta:
de akkor még onnan jegyeztem meg hogy a bal kezemen a mutató és középsõ ujjam között felül van egy anyajegy :D

Off: Én onnan jegyeztem meg, melyik a bal és jobb oldalam, hogy oviban kergetett egy fiú, és én csúnyán bevertem a bal sípcsontom, és egy bazi nagy púp volt rajta... Na azt tudtam, hogy a bal lábam XD

HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 14:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
micsoda trükök XDDD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 15:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
En nem jegyeztem meg :dirr:
Most is ha probalok segiteni egy kezdonek h hova lepjen, es mondom h fel-le-balra-jobbra-õõõ-bal..nem jobb..nokoment..Jogositvanyszerzesnel oktatomat is folyton kiakasztottam..mondta h jobbra fordulas, en meg nagyban koncentraltam mindig, h igen az az a kezem amelyikkel irok..szal akkor jobbra, es mar reg elhagytuk a kanyart, mire en eszleltem..es akkor mindig mondta h "Elekes, en csak egy jobbra kanyart kertem.."..meg szerencse h joarc volt, es imadtuk egymast :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 15:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 75Tartózkodási hely: ÚjpestCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 2:37
Már az admin is offol... ez a vég kezdete :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 15:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Raadasul az admin egy n00b aki nem tud kepet beilleszteni alairasnak..sebaj..de telleg, megfenyitem magam..nincs offolas :twisted:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 16:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
pedig azt aztán tényleg könnyü beletenni :dirr:
oda ahova az aláirásod irod ezt kéne tenni [img]kép%20cime[/img]

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 17:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Mer most legyen rendesen moderálva a fórum? :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 16., péntek 0:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Milyet vegyek, hogy ne legyen drága (10000 pénz körül), de közben meg annyira béna se legyen?
Ja és hol lehet egyáltalán ilyet kapni, vagy honnan éri meg rendelni?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 16., péntek 0:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
SoonDead írta:
Milyet vegyek, hogy ne legyen drága (10000 pénz körül), de közben meg annyira béna se legyen?
Ja és hol lehet egyáltalán ilyet kapni, vagy honnan éri meg rendelni?

10 körül vmi jobb minõségû szõnyeget lehet rendelni külföldrõl, azt pontosan nem tudom, h honnan, de valsz. a klub is olyat fog rendelni (meg lehet, h énis, még nem döntöttem el, h szõnyeg v. pad lesz-e:D), szóval érdemes lenne megvárni és együtt, mert úgy gondolom olcsóbb a szállítási költség. Amúgy mivel a köv. héten nemlesz IloveRenji elvileg utánalévõ héten majd segít nekemis padot nézni...ugye? *_* Vagy mennyire sûrgös a dolog?:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 16., péntek 1:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Ennél tökéletesebb nem is lehetne.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 16., péntek 1:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen, majd segitek.. :3
80-90 dollarart lehet kapni mar nagyon korrektet, a padok viszont mind dragabbak -___- ..de van 600 dollarert is fasza "padocska" :dirr:
Viszont ha Misu meg tudja fuzni a kanokat h hozzak a szonyegeket (amcsi, Fuki) akkor lathatnank h milyenek ezek a szonyegek, meg eloben en sem lattam oket..es akkor ti is lathatnatok, es nem zsakbamacskat vennetek..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 16., péntek 19:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
az a szivacsos szõnyeg, amit most a káeftések vettek egy tizesért KEGYETLEN JÓ!!!!! :D

Fukit ráveszem, õ hozta volna, csak én beparáztattam :dirr: de ha jön, tuti hozza, mert nem akar rossz szõnyegen szerencsétlenkedni xD Amcsi meg eléggé aktív itten, sztem jön majd magától is :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 23:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Lol, mit találtam:
http://www.tancmania.hu/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 6., csütörtök 0:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lione :D :D
Légyszi a honlappal ne ezt a minõséget célozzátok be... Nem csak hogy nem lett tesztelve firefoxban, ezért mindenhol görgetõsávok jelennek meg, de úgy néz ki mint egy powerpoint prezentáció.
Figyeljétek meg továbbá (csak IE-ben) az egér körül forgó gyönyörû feliratot ami nem megy be a középsõ inline framebe (ez már majdnem hogy web3.0), ami annyira nem meglepõ, mivel az egér körül szöveget forgató (máshonnan kiollózott) javascriptet nem készítették föl ilyen avantgárd megoldásokra.

A fõdíj pedig azért jár, hogy be tudtak szúrni egy youtube videót, de hogy kielégítsék az átlagfelhasználó egyre növekvõ igényeit az egész youtubeot beleépítették a honlapba! (Csak sajnos az IE7 nem igazán szereti)

------

http://vega-impex.addel.hu/detailproduct.php?productid=183520 ez meg a tökéletes összefoglalása a táncszõnyegezésnek.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. december 6., csütörtök 1:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 25Tartózkodási hely: MezõkövesdCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 14:49
Lione írta:
Lol, mit találtam:

Hát kérem szépen ez az oldal megér egy jó velõs OMGWTFLOL -t :)

"A számítógéphez informatikai tudás nélkül is könnyen csatlakoztatható."
Ezen dõltem XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 6., csütörtök 12:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Úristen ez borzalmas *__*

és a táncszõnyeg aktív kislányoknak készült? :dirr: Jeeee xD
4500ért adják a rosszabbik szõnyeget amikor már 9ért fasza szivacsosat lehet venni.. Aki nem elég tájékozott az meg szépen bedõl..

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. december 6., csütörtök 13:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
http://vega-impex.addel.hu/detailproduct.php?productid=183520 ez meg a tökéletes összefoglalása a táncszõnyegezésnek.

És a képen egy kislány lábát láthatjuk...:D
Mostmár tényleg az összes fiúnak szoknyában kell jönnie :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 6., csütörtök 18:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
SoonDead írta:
(csak IE-ben) ...
------

Ne izgulj, hálistennek az ízlésem emelkedettebb szintû, nemesebb eredetû ^^ (csak a ráérésem szegényes... nyû)

IE, abban meg se néztem, nincs gusztusom IE-hez, ezek után meg fõleg nem XD

Renia írta:
És a képen egy kislány lábát láthatjuk...:D
Mostmár tényleg az összes fiúnak szoknyában kell jönnie :D

:dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 6., csütörtök 20:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
·"Íme egy szuper hobby aktív kislányok részére!
TV-re csatlakoztatható, figyelj hol villan ki a képernyõn a négyzet és lépj rá a szõnyegen. Táncolj a nagy slágerekre. (50in1)
Ajánlott: 3 éves kor felett!"
*dead* (from laughing)
Sztetek az 50 az micsoda? :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 6., csütörtök 22:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Sztetek az 50 az micsoda? :dirr:

Ez tv-re csatlakoztatható szõnyeg, asszem tescoban is láttam, de nem valami jó minõségû. Szal olyan, mint egy konzol, saját memóriáján vannak a számok, és a maga a program is.
pontosabban: http://store.gameasylum.us/oneddrdadare.html
Én az ilyet kerülöm, kitudja milyenek ezek a számok, fõlag azokután hogy van rendes stapmania-val :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 19., kedd 16:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
Emberek, láttam ma olyat hogy Bratz-os táncszõnyeg 8ezer pénzért - olyan vacak mint a 3ezres,csak azért meglepõ hogy itt Sajószentpéteren lehet táncszõnyeget venni, majd posztolok képt is :D

amúgy nem írtuk, de Marcival turiban kilóra is láttunk táncszõnyeget :dirr: szerintem pár százból megúsztuk volna de sajna nem PC-s volt XD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 23., szombat 7:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 14Tartózkodási hely: ZalaegerszegCsatlakozott: 2008. augusztus 21., csütörtök 20:43
Én karácsony táján a Tesco-s újságban láttam táncszõnyeget.
A képen egész jól nézett ki,ezért el is mentünk,hogy veszünk egyet,de egy teljesen más játékot árultak táncszõnyeg néven,mint ami az újságban volt.
Egy babarózsaszín kis szõnyeg volt,aminek a négy sarkában négy kisvirág volt. :?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 5., vasárnap 0:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
ide nézzetek, mit találtam:
http://www.kentaurshop.hu/termek/138/ps ... g+jatekkal
XD
a mi kis 8000+1000-ünk is csak fele annyi se XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 5., vasárnap 12:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 14Csatlakozott: 2008. szeptember 30., kedd 19:05
Lione írta:
Lol, mit találtam:

tök jól ugrál a technikai segítségnyújtás gomb ha rámegyek egérel

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 5., vasárnap 13:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lione írta:
ide nézzetek, mit találtam:
http://www.kentaurshop.hu/termek/138/ps ... g+jatekkal
XD
a mi kis 8000+1000-ünk is csak fele annyi se XD

Ez nem a miénk, mert ez csak PS2-ös a leírás szerint és csak 4 gombos, a miénk meg 8...(+start,select). Szóval egy kaki :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 5., vasárnap 16:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 14Tartózkodási hely: ZalaegerszegCsatlakozott: 2008. augusztus 21., csütörtök 20:43
Ez azt jelenti,hogy nyugodjunk meg,mert nem egy vackot rendeltünk? :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 5., vasárnap 23:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem, ez azt jelenti, hogy kevesebbért vettetek egy többet tudó vackot. :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 5., vasárnap 23:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
hali mindenkinek kb mennyiért és mennyi idö alat szerezhetek dancepad ot?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 7., kedd 21:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Nekem van egy 9000 ft-os az utóbbi rendelésbõl marat meg. Azt akár rögveset:)

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 14
419 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.