Szerző Üzenet

<  Szõnyegek és Padok  ~  Tanács kérés/adás

HozzászólásElküldve: 2010. november 23., kedd 10:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

A segítségeteket kérném. A 8 éves kislányomnak szeretnék táncszőnyeget vásárolni.De van egy nagy lényom is aki bizti hogy használja majd.A választék elég nagy de a leírrás elég kevés a termékekhez.(amit értelmezni tuduk,műszaki ismereteim hiányosak :oops: )Máshol is utána érdeklődtem de nem találtam hozzáértőt.De nem adtam fel ,és igy találtam rátok.

Nem a legolcsóbba gondolkodom,de nemtudom mire figyeljek ,mi a buktató :?: .

Kérdéseim:
-Ami csak tv-re csatlakoztatható annak a zenéje bővíthető-e?

-lehet -e tudásszintek megfelelően állitani a gyorsaságát? vagy ezt a zene ritmusa diktálja?

-A szőnyeg méretét tekintve van -e választék? és melyik jobb?

-Ha tv-re és szám.gépre is csatlakoztathatom bármilyen zenét tudok használni?
vagy külön program ot kell letölteni és azon keresztül használhatok új zenét?

-Milyen márkát v.fajtát ajánlanátok?!

Előre is köszönöm mindenki segitségét!!
További szép napot.

K. Ildikó

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. november 23., kedd 11:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Szia,

nem tudom, hogy figyelmetlenségből, vagy hozzá nem értésből nyitottad oda a témát ahova, de az, hogy szőnyegrendeléshez szeretnél tanácsot kérni az nem egészen illik "Az oldallal és a fórummal kapcsolatos témák, kérdések" alfórumba.
Áthelyeztem a témádat a "Szõnyegek és Padok - Minõség és beszerzés" alfórumba.
Ehhez hasonló kérdésnek az emberek általában új témát sem szoktak nyitni, ez a kérdés teljesen jól beleillik a Szőnyegrendelés, vagy a Szõnyegek beszerzése - Ki, hol, mit és mennyiért? témába. Ahova most nem rakom be mert félek, hogy nem találnád meg.

kildi71 írta:
Kérdéseim:
1\ Ami csak tv-re csatlakoztatható annak a zenéje bővíthető-e?
2\ lehet -e tudásszintek megfelelően állitani a gyorsaságát? vagy ezt a zene ritmusa diktálja?
3\ A szőnyeg méretét tekintve van -e választék? és melyik jobb?
4\ Ha tv-re és szám.gépre is csatlakoztathatom bármilyen zenét tudok használni?
vagy külön program ot kell letölteni és azon keresztül használhatok új zenét?
5\ Milyen márkát v.fajtát ajánlanátok?!

1\ Nem bővíthető. Ráadásul a hozzáadott program is igen ratyi. Ne vegyél olyat ami TV-hez csatlakoztatható.
2\ Igen lehet, egy számhoz általában 3-4 nehézség szint van.
3\ 1 méret van. Ettől persze eltérhetnek 1-2 centivel a gyártók de nincs lényeges különbség.
4\ Ha mindkettőhöz lehet csatlakoztatni akkor a TV-vel csak a beépített számok lesznek elérhetőek, számítógéppel viszont bármilyen zene amit letöltöttél hozzá (azzal a megkötéssel, hogy a lépéseknek is meg kell írva lennie hozzá ami egy külön művészet, szerencsére szinte mindenhez vannak lépések).
5\ Ha szőnyeget szeretnél akkor én ezt a modellt tudom ajánlani. Ez már nem a legolcsóbb kategória, viszont tényleg jobb annyival, hogy megérje. Ugyanezt máshonnan is megrendelheted, több helyen is árulják, de a lényeg, hogy legalább 1 év garancia legyen rajta, mert előfordul, hogy egy szőnyeg gyári hibás és indokolatlanul hamar megy tönkre.
A külföldről rendelésről is lebeszélnélek, hiszen akkor nehéz érvényesíteni a garanciát.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. november 23., kedd 14:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
ezek a gyerekes anyukák :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. december 8., szerda 20:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Kinéztem a neten egy Metall Dance Mate Pad PS2/XBOX/USB fém táncszőnyeget a 14 éves lányomnak, de sajnos nem áll módomban rendelés előtt megtekinteni, és a leírásban nem sok szerepel a termékről. Ha valakinek van tapasztalata kérem írja meg, mert nem szeretnék zsákbamacskát venni. Elsősorban az érdekelne, hogy milyen minőségü, hány éves korig használható, pc-re köthető-e, szóval érdemes-e megvenni. Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv

Dina

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. december 8., szerda 22:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Misu írta:
ezek a gyerekes anyukák :dirr:

hogy ne kelljen megismételni önmagam :dirr: :dirr:

elsőre próbálkozz egy olcsóbbal, mert ha nem érdekli, akkor kidobtál ötvenezret a zablakon

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. december 8., szerda 23:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Ez a pad nagyon ízlés dolga. Én speciel inkább használok minőségibb szőnyeget (nem fém) mint gyengébb padot (például ez).
És a pad ráadásul túl drága és nagy ahhoz, hogy 3 hónap után a sarokban végezze.
Én elsőre inkább szivacsos szőnyeget vennék és ha megvan rá az igény akkor egy drágább, de minőségibb paddal folytatnám.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2014. január 10., péntek 19:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Lányaimnak karácsonyra vettem egy x-treme dance padot. Három kábel jön ki belőle sárga, piros ezeket tudom csatlakoztatni a tv-hez. de van még egy fehér is azt sehova nem tudom. Használtan vettem és amikor felhívtam a régi tulajt azt mondta, hogy rakjak bele elemet ebbe sehova nem lehet tenni ill. hogy nem volt cd ahogy bedugta a zsinórt magától feltelepült cd nélkül. Remélem valaki már vett ilyet és el tudja mondani mit tegyek a lányok már nagyon várják, hogy tudják használni. Válaszatokat előre is nagyon köszönöm.

Kata

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2014. január 12., vasárnap 2:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia,

a leírásodból arra következtetek, hogy ez egy csak TV-re köthető szőnyeg amin RCA csatlakozó van. Az a konvenció RCA csatlakozóknál, hogy a sárga a video a piros meg a fehér a két audió.

Mi csak olyan szőnyegekkel játszunk amit számítógéphez is lehet csatlakoztatni, mivel a TV-re köthetőkből a legjobbak is messze a bóvli alatt vannak, ráadásul az eleve a szőnyegbe épített számokon kívül másra nem lehet táncolni.

Fogalmam sincs, hogy hogyan kell bele új elemet rakni, de szerintem ha tényleg kell bele elem akkor élőben bármilyen elektronikai affinitással rendelkező illető meg tudja oldani. Így távolról viszont elég nehéz.

Remélem sikerül megoldani, sok szerencsét!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2014. március 24., hétfő 18:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok

Sajnos a napokban megtudtam, hogy a Master Comp már nem árul és nem is fogja többet tartani a DDR fém padokat. Nem létezik Magyarországon másik cég, ahhonan be lehet szerezni tánc padot?

Elöre is köszönöm a segítséget

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2014. március 25., kedd 9:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
Éppen most néztem, hogy a magyar forgalmazók gyakorlatilag teljesen leálltak a fém padokkal.

Keress az interneten, telefonálj végig minden céget ahol bármi ráutaló jelet találsz. Utána barátkozz meg a gondolattal, hogy külföldről rendelsz. Nem mintha európában olyan nagy választék lenne mostanában.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2014. április 15., kedd 18:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 27Tartózkodási hely: Bp.BékásmegyerCsatlakozott: 2009. december 13., vasárnap 12:24
Helló újra mindenki!
Szerintetek a két szőnyeg minősége mennyire egyezik meg? Csak mert árban legalább egy 10es a különbség.

http://master-comp.addel.hu/29031-tancs ... ox-wii-usb

http://www.futuremax.eu/en/5in1-deluxe- ... ii-ga.html

Előre is köszi!

UI: most látom hogy az olcsóbbik nincs készleten....
Szerintetek max 20 ezerért honnan tudnék jót szerezni most?

Ez is elfogyott és "egy darabig nem is lesz készleten"
http://www.supergamer.hu/tancszonyeg-xp ... 14807.html

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2014. április 21., hétfő 16:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia,

fogalmam sincs a felhozatalról, de úgy néz ki a magyarországi viszonteladók már nem foglalkoznak ezzel.

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 1
12 hozzászólás
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.