Szerző Üzenet

<  Szõnyegek és Padok  ~  Csak PC-re (SZÁMÍTÓGÉPRE!) köthető szőnyeggel foglalkozunk!

HozzászólásElküldve: 2009. december 7., hétfő 1:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Úgy éreztem hogy ez kellett.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 7., hétfő 11:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
O.o"

Egyébként valóban :D

De ha esetleg valaki foglalkozik másmilyennel, az oszthatja az észt... de a PC a legjobb! ;)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 7., hétfő 11:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Nem tudom, egyelőre így van, de mivel valójában az összes konzolra köthető szőnyeg ugyanolyan, mint a PC-s, csak egy periféria különbözik, amit át is lehet alakítani bármikor, ezért gyakorlatilag TV-re köthető és Hannah Montana-son kívül bármilyennel foglalkozunk, és akik meg ezzel kapcsolatban kérdeznek azokat meg lebeszéljük róla mindenképpen, szóval ne emiatt a téma miatt ne kérdezzenek akiknek kérdésük van, hanem azért mert elolvasták a FAQ-t meg az itteni témákat (ami nem is olyan sok) és választ kaptak kérdéseikre.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 7., hétfő 17:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
de ezt ugyse teszik meg és nyitnak maguknak saját témát és felteszik x. milliszor ugyanazt a hülye kérdést :P
i Love emberek

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 6., kedd 20:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Én csak egy "vénasszony" vagyok, aki a srácait akarja meglepni egy riszálós szőnyeggel. Minden francot elolvastam, így jutottam el általatok az 5 in 1 szőnyeghez, mint viszonylag jó minőségűhöz. De fene a pofámat nem vagyok hozzászokva a Bill Genya féle Xbox-os szivatáshoz, merthogy ezen szeretnénk használni, (az én szűk keresztmetszetű agyam nem fogja fel, hogy miért kell 70 rongyot fizetnem egy ilyen minimális körben használható eszközért, de a család pasi tagjai esküsznek rá). Így elkövettem azt a hibát, hogy megrendeltem az 5 az egyben szőnyeget, de akkor most nincs szoftverem. A stepmaniát meghackelni xbox-ra egy tökönszúrással egyenlő. De azt gondoltam, hogy azoknál az opcióknál, ahol a szoftvert árulják, és mellesleg ajándékba megdobnak egy szőnyeggel, ott a szőnyeg rövid időn belül lesz kuka pozitív. (http://gamecube.hu/termek[url]/xbox360_tancszonyeg__dancing_stage_universe2.html[/url]
Van egyéb ötlet, hogyan működhetne mégis xbox360-on? Talán még az ügyfélszolgálaton tudok módosítani, az utóbb említett cuccra, ha azt mondjátok, ez a megoldás, és az a szőnyeg sem gagyi. Van esetleg egyéb szoftver is? Ebből egyet elindítottam torrent nagybácsi szponzorálásában, de úgy 1000 óra múlva lesz belőle valami.

Ja, azért ide írtam, mert gőzöm sincs, hol foglalkoztok vele, tekintettel a piros betűs topikcímre. És mert a fórum jelentős része off topik :-).

Előre is köszönöm a szives közreműködést. Ha nem sikerül, akkor elbúcsúzhatok a notebook-omtól, mert a kölykök no perc alatt táncszőnyegesítik. Na ezt az opciót nem szeretném :-)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 7., szerda 12:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
En sajnos nem ertem...tehat Xboxra vetted a szonyeget, pontosabban azt az 5 az 1 ben, de azon nincsen Stepmania ha minden igaz.

De van egy laptopod is, es miert nem szeded le arra a Stepmaniat, es dugod bele abba a szonyeget?

Sajnos nekem semmi tapasztalatom nincsen az Xboxos szonyegekkel, nem tudom melyik jo es melyik rossz...es sztem itt senkinek nincsen Xboxa, ugyhogy ilyen tekintetben nem vagyunk nagy segitseg... :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 8., csütörtök 9:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
A végén írta hogy miért nem dugja bele a laptopjába!

Nekem sincs Xboxom úgyhogy én sem igen tudok segíteni :/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 8., csütörtök 13:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
Azért köszönöm, hogy válaszoltatok.
Igen, sajna nem akarom feláldozni rá a notimat. Nyáriszünet lévén a kölykök egész nap az xbox-on ülnek, ergo akkor a notimon ülnének. Az meg az én djágaszágom :-). Ahol meg a fix PC van, ott nem fér el a szőnyeg. Murphy.
Mindenesetre ma megjött a kütyü, bár még nem néztem, mert a kis boszorkány nagyon szemfüles :-). De legalább a gamecube megbízható. 2 nap alatt levajazták.
Sikítok, ha megtaláltam a megoldást, mert meg fogom :-). Hátha más is belefut a problémába.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 12., hétfő 14:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
természetesen van xboxra hivatalos szoftver amivel lehet ezt a szőnyeget használni, gondoltam a gamecube.hu-ra felnézek, hátha forgalmaznak ezzel a szőnyeggel egybecsomagoltat, vagy külön, de meglepve láttam, hogy nincs ilyenből kínálat. aztán tovább kutakodtam és láttam, hogy nem igen hozzák be magyarországi boltokba az xbox-os ddr szoftvereket (persze érdemes keresni, mert előfordulhat elvétve)

legjobb tudomásom szerint a következő szoftverek jelentek meg xboxra:

--DDR Ultramix (U.S. X-Box)
--DDR Ultramix 2 (U.S. X-Box)
--DDR Ultramix 3 (U.S. X-Box)
--DDR Ultramix 4 (U.S. X-Box)
--DDR Universe 1 (U.S. X-Box 360)
--DDR Universe 2 (U.S. X-Box 360)
--DDR Universe 3 (U.S. X-Box 360)

1-2 ezek közül fellelhető torrenten (nem csak piratebayen érdemes keresni), de ez egyrészt illegális másrészt meg csak chippelt xbox-szal működik úgyhogy nem küldök linkeket, de szerintem a szponzor nagybácsi szívesen segít ezen a téren.

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 1
9 hozzászólás
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.