Szerző Üzenet

<  Szõnyegek és Padok  ~  problémák a szőnyeggel

HozzászólásElküldve: 2009. november 20., péntek 11:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Azthiszem ilyen témát még nemtaláltam...
az én problémám az lenne,hogy van 1 ps2es szőnyegem...a gépemen meg csak usb van...szereztem hozzá(3hétig tartott) 1 átalakítót,végre ma megjött,bedugom,rá a szőnyeget,és semmi...a vista sem ismeri fel,ebből kifolyólag nyilván a stepmania sem...a szőnyeget tudni kell,hogy használtan vettem és fogalmam nincs h van-e bármilyen hibája(de egyelőre mondjuk azt,hogy nincs) Van bárkinek bármi ötlete h mit csináljak? Azon kívül,hogy bedugom másik gépbe is és megnézem 80féleképpen,mert ezt meg fogom csinálni...ilyen cuccaim vannak:
Kép
Kép

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 20., péntek 11:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Az USB/PS2 átalakítót amikor bedugod akkor azt a Vista felismeri?
Milyen géped van, hogy nincs rajta ps2 port? Laptop?

A szőnyeg agyán van egy kis kapcsoló, hogy keyboard/dancemat. Ne keyboardon legyen.

Amúgy ezt a fajta szőnyeget a géped billentyűzetnek ismeri fel, szóval lehet, hogy egy újraindítás kell a gépednek, hogy a BIOS is lássa, hogy létezik, (bár manapság a perifériaillesztések olyan változatos rétegeken történnek, hogy fogalmam sincs)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 20., péntek 14:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
ennek miért új topig

költői kérdés volt

nekemis volt ilyenem, és működött, mondjuk XP-m volt

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 20., péntek 18:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Nekem is van ilyenem, szintén nem mükszik ugyan ezen átalakítóval, viszont ahoz lusta voltam hogy utána nézzek az átalakítóval volt e a gond vagy a szőnyeg szart be.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 20., péntek 18:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
:trollface:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 22., vasárnap 19:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
Az USB/PS2 átalakítót amikor bedugod akkor azt a Vista felismeri?
Milyen géped van, hogy nincs rajta ps2 port? Laptop?

Az átalakítót felismeri...de se az egérbe se a billentyűzetbe dugva nem látja a szőnyeget. Laptopom van, a szőnyegen a kapcsoló nem keyboardon van és újraindítással sem történik semmi :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 22., vasárnap 19:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
a billentyűzetbe kellene dugni.

hát figyelj: nincs semmi varázsszó amitől megjavul, szóval nézd meg, hogy mi rossz: próbálj meg ps2-es billentyűzetet dugni az átalakítóba, hogy az működik-e, ha nem akkor az átalakító szar, vagy le van tiltva valami valahol a biosban.
ha meg működik akkor a táncszőnyeg vagy szar vagy pedig mégis valami rosszul van bedugva.

azt is próbáld meg, hogyha a szőnyeg keyboardra van kapcsolva akkor az elosztó billentyűzet portjába dugd a táncszőnyeget, a táncszőnyeg elágazásába meg egy ps2es billentyűzetet. a billentyűzetnek működnie kell. ha működik kapcsolj át dancematra keyboardról és akkor a szőnyegnek kell működnie.

jó lenne, ha lenne egy gép amin van ps2-es port és azon megnézni, hogy működik-e.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 22., vasárnap 20:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Legfőképp az utolsó mondatot próbáld ki, mert nálam visz bilentyűzetet az átalakító csak a padot nem, de mivel egy évet állt a szekrényben lehet meghalt magától. (bár kétlem hogy olyan lenne mint egy tamagocsi)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 22., vasárnap 21:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
az átalakító működik,a szőnyegbe ha be van dugva a billentyűzet és keyboardra van állítva az is működik,ha visszakapcsolok szőnyegre,akkor az viszont meg sem moccan...ps2es portba is bedugtam,ott sem működik...eddig 2 laptopon meg 1 rendes gépen néztem meg,xp-n és vistán egyaránt...és egyiken sem mozdul :( esetleg azt,hogy a szőnyegnek mi baja van,hogy tudom megnézni? egyáltalán mik lehetnek a bajai?
Köszönöm,hogy segítesz^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 22., vasárnap 21:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
szerintem a szőnyeg rossz ebben az esetben. kontakthibás lehet például.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 22., vasárnap 22:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
és olyankor mit tudok tenni? meg tudom javítani/javíttatni? mármint van rá esély? mindig is izgatott,hogy hogy néz ki egy szőnyeg belülről :D
jah..jut eszembe...október közepén elvileg ki lett próbálva és akkor működött (vaterán szereztem,1éves a szőnyeg és a srác aztmondta,hogy kipróbálta mikor felrakta netre és még jóvolt)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 22., vasárnap 22:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem is jó volt és magától halt meg szerintem, úgy hogy nem is használtam.
Hát én szétszedtem nem láttam benne semmi szakadást, de tény hogy nem vagyok elektronikai zseni. Összerakni viszont nem volt egyszerű menet :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 17., csütörtök 17:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sikerült, drága jó nagybátyám elektronikai zseni, elvittem hozzá, ki kellett takarítani,meg nemtudom mit csinált még vele...és a vezérlőben az 1ik csavar nem fogott,így azt is kik kellett cserélni,úgyh kedves Bergkamp,semmi nincs veszve:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 17., csütörtök 18:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem van 3 Ignation 2.0-ám, szóval nem igazán tartok rá igényt :D
Igaz azok sem működnek jól de az már más kérdés, azért kösz :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 31., csütörtök 15:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 8Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 15:00
Sziasztok!

Nekem olyan problémám adódott a szőnyeggel, hogy beállítottam a "lépegető nyilakat (fel, le, stb.), és eddig jól működött... most viszont beállításnál is jó, de játék közbe pl., se a bal, se a lefele nem működik, vagy ha igen, akkor egyszerre. Kilépek a játékból, megnézem a beállítást, és minden úgy van, ahogy beállítottam, és akkor még jó volt...
Ilyenkor mi lehet a baj? Ilyen a táncszőnyegem:

Kép

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 31., csütörtök 15:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Mikor vetted?
Vszleg tonkrementek az erzekelok, ez ennel a tipusnal eleg gyakran elofordul..
Ugyh probald kicserelni egy masikra minel hamarabb!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 31., csütörtök 15:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
Még áprilisban vettük... gondolom 1 év garancia jár a "masinára".

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 31., csütörtök 16:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Azért előtte egy kiadós rázást megpróbálhatsz. Jól rázd meg mint ha egy szőnyeget akarnál kiporolni. De valószínüleg tönkre ment.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 31., csütörtök 16:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Már megráztam jó alaposan, de sajnos így még rosszabb, mert egyik nyíl se működik már.
Akkor tönkre ment.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
És előre is boldog új évet kívánok az egész fórumnak!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 31., csütörtök 16:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszi, Neked is!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 5., kedd 22:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 27Tartózkodási hely: Bp.BékásmegyerCsatlakozott: 2009. december 13., vasárnap 12:24
Szerintetek árt a szőnyegnek ha csak úgy kihúzom a gépből (nem pedíg a windowsban a biztonságos eltávolítással stb.)? Mert most tettem fel a win7-et és nem igazán találom :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 5., kedd 23:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
nem

mi is csak szinplán kihúzzuk és még él

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 6., szerda 0:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Játék kontrollerhez szerintem nincs is olyan :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 2., kedd 21:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok nekem sem működik a bal és a hátsó.
ha rajta állok valamelyik másik nyílon miközben a balon/hátsón állok akkor a bal/hátsó nyíl mégsem moccan, de amint leszállok arról amin eddig álltam, és csak a bal vagy hátsó nyílon állok egyből működik. mit csináljak?
már írtam a hivatalos weboldalon lévő címre (tancmania@hotmail.com) de nem válaszoltak...
jó lenne a válasz minél hamarabb előre is köszi :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 3., szerda 0:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
daori írta:
már írtam a hivatalos weboldalon lévő címre (tancmania@hotmail.com)

Szerintem ott rontottad el, hogy tőlük vásároltál :| Nem tudom, fognak-e tudni érdemben segíteni, én látatlanban azt mondanám, hogy hibás a szőnyeg, cseréljék ki.

btw táncmániaponthu semminek nem hivatalos oldala, csak egy nagy lehúzás az egész

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. február 4., csütörtök 21:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
előbb működött..aztán most megint nem de most már csak a hátsó rossz..szerintem kontakt hibás. nem is hivatalos? :O ezt nem tudtam..köszi :)
szal akk ki kéne cserélnem? nem tudja valaki h mennyi idő rá a garancia? és h Komárom-Esztergom megyében van e valami hely ahol ki lehetne cserélni? :S

am köszi misu ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 5., péntek 8:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ha nemrég vetted, szerintem van még rá garancia, érdeklődj ott, ahol vetted. A táncmániától?
Ha igen:
"Termékünkre 24 hónap cseregaranciát vállalunk, a visszaszállítás követően 48 órán belül újra eljuttatjuk önhöz a kicserélt terméket! " (a főoldalukon írák)

Majd írd meg, hogy sikerült-e valamit intézni, mert ha nem állják a szavukat, akkor minimum egy posztot érdemel homáron.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. február 21., vasárnap 0:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 27Tartózkodási hely: Bp.BékásmegyerCsatlakozott: 2009. december 13., vasárnap 12:24
Kicsit bugos a szőnyegem, a balra nyilat szutyokul érzékeli. Szerintem olyan hibája van hogy oda tapad, (néha úgy érzékeli mintha rajta állnál kb. 1-2 másodpercig pedig már leléptél róla). Ezért minden 5.et amikor rálépek a balra nem veszi észre mert fél másodpercel előtte benyomja... Tegyek alá fa lapot vagy szögeljem a padlóhoz vagy nyúljon? :|

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 21., vasárnap 13:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
leggyakoribb hiba!
Üdv a klubban...
Nekem 3 van mind 3 egy hónap után ilyen lett.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 21., vasárnap 14:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Aaaz világi :D

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 5
149 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.