Szerző Üzenet

<  Szõnyegek és Padok  ~  problémák a szőnyeggel

HozzászólásElküldve: 2010. február 21., vasárnap 15:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Nem tudom szivacsos-e a tiéd, de nekem az sokat segített hogy kiszedtem a szivacsot belőle, utána jobban érzékelt.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 21., vasárnap 15:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 27Tartózkodási hely: Bp.BékásmegyerCsatlakozott: 2009. december 13., vasárnap 12:24
Igen a "Jófélee" szivacsos :) Bár lehet barátaimmal összedobunk egy fémre. Az gondolom jobban bírja.
40ezer kb a fém, 5en kb kijön 8-9ezerből. :ugeek:
Ti sűrűn hordoztátok hogy bugos lett?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 21., vasárnap 16:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Én csak olyan 2 havonta 1x.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 21., vasárnap 22:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Fem pad jooo...
http://www.mayflash.eu/metal-dance-tx45 ... -p-49.html
Ezt en pl merem ajanlani... Nekem ilyenem van es jol birja alattam... Igaz ezt kozepes szintu taposas mellett merem allitani... Es annyira meg nem is a leghuzosabb arkategoria...
Kozosen vasarlasnal meg csak arra vigyazz hogy nalad legyen tarolva es nyomathasd rajta minnel tobbet. :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 21., vasárnap 23:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
neked mióta van fémpadod???? O___O :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. február 22., hétfő 15:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 27Tartózkodási hely: Bp.BékásmegyerCsatlakozott: 2009. december 13., vasárnap 12:24
Tényleg, normál használat alatt el tud romlani/meghibásodni egy fém pad? Animeconokon olyan embereket látni hogy ugrálnak rajta acélbetétes bakancsban, illetve játéktermekben is olyan formák vannak néha hogy &#%@. :D
(Oké persze amit összeraknak azt szét is lehet szedni de "emberi" Humánus felhasználás mellet...és itt felhasználás alatt nem a mélytelepre gondolok) :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 22., hétfő 17:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
animeconokon ugrálnak rajta acélbetétes bakancsban? melyik animeconon láttad ezt és ki felügyelt akkor a táncpadokra?

amúgy igen: szét lehet verni a fém padokat is. bár egy tornacipő nem fog neki ártani, de azért ne rúgd szét, mert azért a belátható árúak nem kevlárból vannak.
és a játéktermi padok tartósabbak, mert pont olyan elvetemült fazonok alá tervezték akikkel nem szívesen találkozol a játéktermekben. mondjuk egy játéktermi táncgép még sokkal drágább

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. február 22., hétfő 20:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
hát én a kezdetektől fogva cipőben játszom a padomon és még semmi baja... viszont kíváncsi vagyok meddig bírja majd :nyelv1: :nyelv1: :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. február 22., hétfő 20:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Misu írta:
neked mióta van fémpadod???? O___O :D

Nekem? Ugy tavaly nyar ota kb. Pill es megnezem... 2009.06.06 amikor hozzam kerult es csinaltam rola kepeket... Szoval azota :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 22., hétfő 22:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
És én azóta utállak :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 22., hétfő 23:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
Es most mar Misu is biztos... :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 22., hétfő 23:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
sőt.
most már én is. :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 22., hétfő 23:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
én is irigy vagyok rád :?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. február 23., kedd 0:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Én a pad miatt nem utálnálak de ez a Srí-Lanka dolog... --_--

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. február 23., kedd 11:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
:lol: Én se utállak ha ez megnyugtat :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 23., kedd 14:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Tehát Mihály immáron Gurrí az egyetlen aki nem útál kimondottan :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. február 23., kedd 14:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
En sem utalom.. :o

Es nem igazan ertem, hogy Myki mier utalja Misit...neki csak 49 padja van...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 23., kedd 18:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
Yesss.... Ujra elertem valamit... Ujabb achievement a fejfamra :dirr:

Rita: Sztem azert mert nekem elobb megvolt mint neki :nyelv1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 14., vasárnap 13:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Szal hazajöttem a szakadt szőnyeggel, rádugtam a gépre és...ezt az üzit kaptam. A rendes szőnyegem is...Egér meg pendrive megy...Van vkinek ötlete, h mi a franc történhetett a klub óta?:/
Csatolmányok:
hibaüzik.png
hibaüzik.png [ 41.97 KiB | Megtekintve 2580 alkalommal. ]

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 14., vasárnap 16:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
Régen volt nekem is ilyen. Másik usb-be dugtam ott is, aztán 3.-on ment asszem. Később meg gond nélkül bármelyiken.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 14., vasárnap 19:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Mind3ba bedugtam és ugyanez jött fel...:/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 14., vasárnap 23:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
ezzel is tudom mit csinálj.... nekem is volt ugyan ez...
amúgy nemtudom én nemlátlak téged msnen xD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 1., csütörtök 17:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Myki, ígértél nekem erről valami videót, és 1x már felismerte a szőnyegeket, de most megint nem, szóval légyszíves töltsd fel! *_* Köszi!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 1., csütörtök 19:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem is kéne!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 1., csütörtök 20:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
renya te meg 4k képeket igertel

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. június 12., szombat 13:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok.

Be kéne üzemelnem egy noname kínai táncszőnyeget, instal CD nincs, és az xp 2 tengelyű 16 gombos botkormánynak érzékeli - így a Stepmania nem ismeri fel.

Valamilyen 5let, hogy hogyan tudnám működésre bírni?

Kösz, Feri

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 12., szombat 15:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nincs azzal gond, hogy botkormánynak ismeri föl (bár lehet, hogy az axes-problem előjön), arra figyelj, hogy előbb ismerje fel az xp, és aztán indítsd csak el a stepmaniát. ellenőrizd az options/test inputon belül, hogy tényleg nem veszi be a gombnyomásokat, vagy csak nincsenek a gombok az irányokhoz rendelve.
Botkormányokkal nincs tapasztalatom, de ha máshogy nem megy megpróbálhatsz még olyan programokat mint az Xpadder (ami mondjuk gamepadekhez van, de hátha), vagy én mindenképpen érdeklődnék a stepmania fórumán hiszen ott eléggé értenek hozzá ( http://www.stepmania.com/forums/ )

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. június 13., vasárnap 21:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm a jótanácsot!

Sikerült :)

Még annyit tennék hozzá, hogy az Option / Test input-tal ki tudtam deríteni, hogy érzékeli, és már csak be kellett állítsam az Option/ Config key/Joy mapping menü jobb oldalsó sávjában a szőnyeg érzékelőit (enter lenyomva - rálép).

Remélem windows7-en is be tudom üzemelni.

Még egyszer kösz, Feri

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 15., kedd 8:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát nem sikerült win7-en életet lehelnem belé :(

Azt írja ki, hogy a windows leállította az eszközt, mert az problémákat jelzett (kód 43)
Win 7 Home Premium 32 bites verzió.
Az eszköz hozzáadásánál nem talál hozzá drivert a netről, saját lemezem pedig nincs.
Próbáltam a google-ből drivert keresni hozzá, de nem találtam.

Nem gfondoltam volna, hogy majd boldog leszek ha egyszer legalább 2 tengelyű 16 gombos botkormánynak érzékelni :)

5let?

Feri

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 15., kedd 10:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
én darabokra szedném :nyál:
amúgy usb-s?

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 5
149 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.