Szerző Üzenet

<  Szõnyegek és Padok  ~  problémák a szőnyeggel

HozzászólásElküldve: 2012. január 2., hétfő 17:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 2Csatlakozott: 2012. január 2., hétfő 17:07
Sziasztok!

Egy olyan problémával fordulok hozzátok, ami itt már többször előjött: a táncszőnyegem nem érzékeli, ha egyszerre lépek rá két ellentétes nyílra (ún. "joystick axes problem").
A táncszőnyeget nemrég rendeltem, eredetileg PS-re köthető, de USB átalakítós (konkrétan ez). Minden rendben vele, a már fent említett dolgot leszámítva.
Olvastam az itteni segédletet és a stepmanián felsoroltakat is, de egyik se oldotta meg a problémát. A stepmania programom 3.9-es, kipróbáltam a legújabb verziót is, de ott se volt jó.
Remélem tudtok segíteni!

Ishi

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. január 3., kedd 12:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
szia, a probléma már gondolom olvastad miből adódik: az usb átalakító úgy továbbítja a szőnyeg jeleit mintha az egy dpad lenne és a jobbra+balra = középre jön ki neki ami pedig ugyanaz mintha semmit nem nyomnál.

ha nem ijedsz meg attól, hogy angolul van akkor:
http://www.stepmania.com/forums/showthr ... roblem-Fix.

ez egy viszonylag jó megoldás használható leírással. régebben le akartam fordítani magyarra, de időközben fontos ember lettem. lényeg hogy kövesd figyelemmel a leírást.

a linkek a fájlokra rosszak lehetnek, itt vannak jók:
http://tancszonyegklub.hu/files/downloa ... roblemhez/

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. január 3., kedd 16:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 2Csatlakozott: 2012. január 2., hétfő 17:07
Szia, köszi a linkeket. :) Közben szerencsére megoldódott a dolog. Írtam a cégnek, akiktől rendeltem a szőnyeget, és az ő általuk javasolt módszer bevált: http://gamecube.hu/cms/tancszonyeg_telepites.html

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. január 4., szerda 11:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
customer care? nem hittem volna, hogy találkozom még ilyennel itthon :D

látom, hogy ez pont ugyanaz a megoldás amit én is javasoltam, csak konkrétan a te szőnyegedre úgyhogy az elején lévő tesztelés és beállítás már meg van csinálva helyetted.

hasznos link!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. január 16., hétfő 1:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hali!

Volna egy elég furcsa problémám. 1 éve van táncpadom (metal ddr pro tx6000) tudom nem egy csúcsmodell de ez volt elérhető amikor vettem.
Szóval mindennap szoktam rajta ugrálni legalább egy órát. Most az ünnepek alatt nem nagyon értem rá és kihagytam pár napot, karácsony után újraraktam a windowsomat egyéni problémák miatt. Az újratelepítés után gyanúsan rosszul mentek a már jól begyakorolt számok (rengeteg zöld / béna lépés). Először azt hittem a régi programmal van a gond (stepmania 3.9+redux) de miután felraktam egy másikat (3.9a) a probléma továbbra is megmaradt... a config fájlokat már próbáltam törölni hátha ott van a gond de sajna tévedtem. Átnéztem a menü beállításokat is de nem találtam semmi szokatlant. Alapesetben a bírálásra gondoltam, hogy talán magasabban van de azt hiába állítom (5-4-1) sajna nem érzek nagy javulást. Alapból én 5-ösön játszottam(ja és közepes/nehéz szinten) persze szándékosan, de most 4(alap) vagy 1(legkönnyebb) sem javul nagyon a helyzet. Próbálkoztam már másik usb csatlakozóval de így sem kaptam új eredményt sajnos. Gondoltam rá, hogy talán a nyomólapokkal van a gond, de pechemre december elején takarítottam ki utoljára és az ünnepek előttig tökéletesen működött. (ötletem sincs mi a fene történhetett azalatt a 3-4 nap alatt amíg nem értem rá, más nem használja rajtam kívül) Már többször szétcsavaroztam a lapokat és helyezgettem őket hátha nem érintkezik valamelyik jól, de ez sem segített.
Remélem valaki tud nekem okosat mondani.. én sajna kifogytam az ötletekből : /

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. január 16., hétfő 11:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
Azt hogy érzékelnek-e rendesen a gombok azt könnyen el tudod dönteni. Van az optionsban is Test input, ahol kiírja, hogy mikor mit érzékel.
Nézd meg hogy egyszerre több gombot is jól érzékel-e.

Amúgy meg azt érezned kell, hogy az-e a baj, hogy nem tudod kilépni a lépéseket, vagy pontatlan vagy/nem érzékel, és így hiába léped ki nem kapsz rá pontot.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. január 16., hétfő 12:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Idézet:
karácsony után újraraktam a windowsomat egyéni problémák miatt. Az újratelepítés után gyanúsan rosszul mentek a már jól begyakorolt számok (rengeteg zöld / béna lépés). Először azt hittem a régi programmal van a gond (stepmania 3.9+redux) de miután felraktam egy másikat (3.9a) a probléma továbbra is megmaradt... a config fájlokat már próbáltam törölni hátha ott van a gond de sajna tévedtem. Átnéztem a menü beállításokat is de nem találtam semmi szokatlant. Alapesetben a bírálásra gondoltam, hogy talán magasabban van de azt hiába állítom (5-4-1) sajna nem érzek nagy javulást. Alapból én 5-ösön játszottam(ja és közepes/nehéz szinten) persze szándékosan, de most 4(alap) vagy 1(legkönnyebb) sem javul nagyon a helyzet.

nállam ugyan ez a gond... karácsonykor új laptop átraktam rá mindent faszán... billen minden OK karácsonykor hazakerültek a padjaim végre és ugyan ez a probléma...
mondjuk a wii-re kötve meg semmi baja simán nyomok majdnem AAA-kat is szóval ha vin7 ed van akkor valami gebasz van szerintem a táncpad usb-s kis boxával és össze vissza érzékel nekem van hogy fél másodpercet is késik de ha visszarakom az xp-t akkor meg megy minden frankón.. nem lagol meg ilyenek tegnap jud 7 en játszottam xp-vel és fasza volt utánna átmentem vin7 re és az egyik pad contorllerét nekem már fel sem ismerte... a bluesharkét a másik viszont ment csak azzal meg lagoltak a gombok mint állat és CRT monitoron játszok... azért ott meglátszik hogy késik... :D szóval szerintem marad az expé nekem bár még mókolok vin7en de nem sok sikerrel ha valami van szólok és pl energiagazdálkodásra is gyanakszok vagy valami progi lefogja a vin7et vagy nemtom

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. január 16., hétfő 13:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
A Test Input-ban persze, hogy teszteltem de mivel nem bírálja a lépéseket ezért ott túlságosan is jónak tűnik az egész.... Az a gond hogy olyan számokat sem tudok (mondjuk hogy tökéletesen) lelépkedni amiket már féléve is lazán megcsináltam...

A vicc az hogy win7 64bit-em volt fent, és most vista 32-re tértem vissza (win7-et kb nyár elején raktam fel de megmondom őszintén csak a baj volt vele 4éves a konfigom és nem igazán volt oda a 64bites rendszerért a procimon kívül semmi) amúgy is vistát használtam vagy 2éve, de haver tanácsára kipróbáltam a 7-et, hát nem jött be . szval témánál maradva én is gondoltam rá hogy talán valami lefogja az usb portokat, de semmi új dolog nem került a rendszerbe. (bill-egér usb-s de évek óta ezeket használom) ki akartam próbálni egy másik gépen a padot konkrétan húgom laptopján, de az olyan fantasztikusan jó gép hogy még a stepmania is akad rajta :O szóval ez nem jött be.
Az a baj hogy eredetileg azért kezdtem el mindennap ugrálni, hogy fejlődjek picit, viszont a jelenlegi helyzetben elég kiábrándító amikor egy AA-s közepes szintű számra nem (pl) 65milkát kapok hanem A /B -t és 55mlkát.... így elég nehéz érezni a fejlődést már ha van ^^
Myki (vagy bárki más) ha valami okosságra rájössz azt szívesen fogadnám mert eléggé lemotivál a jelenlegi helyzet / tanácstalanság...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. január 16., hétfő 13:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
a helyzet az hogy nekem előtte sima xp volt a régi laptopon most jött egy új
C2D t7250 es procival 2 giga rammal a vin7 64 bit sp1 es van fent minden faszán megy billen játszok az jónak tűnik de mikor bedugom a padokat abból egyiket nem ismeri fel mert olyan mintha zárlatos lenne... a másikat felismeri de az meg nagyon késik...
rádugtam az xp-s asztaligépre abba x4800+os Amd van meg 512 mega ram!!! és olyan faszán megy mind a két pad vele... szóval szerintem valami letöltött cucc lehet amit frissíthetett a vin7 a gépen, mert a másik vin7 es asztaligépen meg jó minden amit szervernek használunk, éjjel nappal megy és jó régen volt telepítve. de azon meg szaggat néha a játék annyi a baj vele. Most hasonlítgatom a laptopot meg az asztali gépet de csak a frissítés amiben különböznek a gépek... mert az asztalin is vin7 64 bites van 1,5 giga ram stb... ilyen pl nekem volt már hogy lagolt a laptopon a rádugott pad egyszer, és akkor tértem át XPre a régi laptopon, sőt a másik amit gyakran csinált még régen az az volt hogy behülyült a játék és olyan volt mintha nyomkodnád a nyilakat de össze vissza és ez kb pár másodpercig tartott és utánna mikor ráálltál és nyomtál valamit a padon késett az egész egy idő után vagy 2-3 másodpercet és lassítva történt meg minden amit lenyomtál pl a számválasztós menübe mentél le növelted a tappancsokat vagy csökkentetted már rég nem nyomod de amit lenyomtál csak utánna jött pár másodperc múlva... remélem nállad ilyen nem lesz :D
nah este telepítek egy vinxp-t és ha megy akkor visszatérek ahhoz játszani ^^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. január 16., hétfő 14:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Most azt mondod, hogy vista alatt laggol a pad inputja és windows 7 alatt meg nem laggolt.

Mivel ugyanaz a driver architektúra ezért kétlem, hogy pusztán ez okozná a különbséget, de azért lehet.

Próbáltál másik stepmaniát? Mind az OpenITG mind a stepmania 5 egy kicsit máshogy kezeli a bemeneti adatokat, érdemes kipróbálni hátha az egyik jobban megy.

Amúgy olyan is van, hogy ha kontaktos az input akkor amit lenyomsz az bemegy a bufferbe, a windows megvárja még újracsatlakozik az eszköz és aztán hirtelen megérkezik az összes lenyomott parancs. Nekem a billentyűzetem csinált hasonlót, lehet, hogy a vista alatti driver hibakezelése szenved valamit.

próbáld meg kikapcsolni a biosban az usb2.0-t (vagy bekapcsolni), ha találsz ilyen beállítást, nézd meg hogy segít-e.

Illetve milyen eszköznek ismeri föl a windows a padot? Szabványos gamepad, XBOX360 controller, vagy micsoda?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. január 17., kedd 10:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem amúgy vista és win7 alatt is alig észrevehetően, de akadozik a default hangdriverrel. Ha viszont átállítom WaveOut-ra akkor megjavul.

StepMania.ini-ben keresd meg ezt:

Kód:
SoundDrivers=

cseréld erre

Kód:
SoundDrivers=WaveOut

A másik amit még tehetsz és valakiknek valamikor segíteni szokott, az hogyha kikapcsolod a vsync-et (vsync=0 ugyanitt).

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. január 17., kedd 10:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
(HID szabványnak megfelelő játékvezérlőnek ismeri fel a windows, ja és nekem mindig felismerte ilyennel soha nem volt gond)
nos tegnap este kipróbáltam ezt-azt. végül annyi történt, hogy beüzemeltem a 4portos usb hubomat, és perpill abba van bedugva mind a 3 usbs dolgom (bill-eg-pad) hogy hogyan is jutottam el idáig az most mind1 :D lényeg így sem történt érdemleges változás. végül letöröltem az újonnan feltelepített 3.9b-t és felraktam az 5.0a stepmaniat. (itt megjegyeznem, hogy nem vagyok túlságosan oda az alfa verziós progikért) első benyomásom az volt, hogy talán-tálán mintha jó lenne, csakhogy itt egy egészen új problémával szembesültem történetesen a c450-el :D mivel én c400-ra vagyok szokva.(c400-at sem egy hét alatt szoktam meg, tehát idő kell a picit gyorsabbhoz is) jó tudom nem sokkal gyorsabb de pont annyival, hogy ne tudjam jelenleg eldönteni: jó lett e / avagy sem :D annyi bizonyos, hogy itt a bíráláshoz nem nyúltam vagyis 4-esen hagytam és egészen normálisnak látszó pontokat kapok (+/- 5%) ami elég biztatónak tűnik.
Tehát egyelőre maradjunk annyiban, hogy várok 1-2hetet és majd meglátom a probléma továbbra is fennáll e avagy sem.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. január 17., kedd 11:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
nekem a bluesharkos control box még mindig nem megy csatolom a képeket... bosszantó most így hogy játszunk mind a két paddal egyszerre? :dirr: váltsak xp-re vagy vegyek egy új control boxot a bluesharkhoz? vagy WTF :@:SADS:D megjegyzem a másik vin7 es gép az asztali felismeri mindkét boxot.. csak a laptop csinálja viszont ha megyünk rendezvényre és viszük a padjaimat akkor a laptopomról mennének amivel meg nem megy az egyik control box így csak egy padunk lenne a rendezvényeken... pedig most márciusba megint kell majd vinni miskolcra mert lesz rendezvény de ha nem megy akkor muszáj leszek rendelni egy ződ gombos control boxot addigra
Csatolmány:
1 control box.jpg
1 control box.jpg [ 119.81 KiB | Megtekintve 2293 alkalommal. ]

Csatolmány:
2. control box.jpg
2. control box.jpg [ 148.28 KiB | Megtekintve 2293 alkalommal. ]

Csatolmány:
2. control box v2.jpg
2. control box v2.jpg [ 223.22 KiB | Megtekintve 2293 alkalommal. ]

:S

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. január 17., kedd 11:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
jah amúgy én billen judge8 padon judge7 be tolom most Ridiculous Timing awesome AAAAA :dirr: és C-s speed uncsi :D vagyis szerintem jah és a laggot megoldotta a r21 es openITG-s patch :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. január 17., kedd 11:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
@SEAid: viszonylag egyszerűen tudsz c400-at berakni az SM5-be (mint ahogy bármelyik más SM-be sem nehéz):

http://www.stepmania.com/forums/showthr ... post196371

tehát ki van vezetve az összes speedmod a speedmods.txt-be, elég csak ott átírnod amit szeretnél.

és igen az sm5 még mindig alpha, de már évek óta az, és ha nem akarsz nagyon extrém dolgokat művelni, akkor már elég stabil.

megint más dolog, hogy az ember ha megszokja az egyiket utánna nehéz átállni egy másikra.

@Myki: olvastam valahol ezekről a kontrolboxokról, hogy a windows vista alá írt default driver marha instabil, és az érzékenyebb fajták telepítésénél exceptiont dob, és volt valami hák, hogy cheatengine-nel belenyúltak a futásba és átlépték a hibás dolgokat, de most nem találom.
meg hogy valami custom drivert is meghákoltak, hogy feltelepedjen és használódjon a controlbox-szal.

szóval érdemes utánnanézni, de mióta a yahoo geocities megszűnt, kb az ilyen témájú oldalak 90%-a tűnt el.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. január 17., kedd 11:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
régen az openITG alapból ismerte a controlboxot de most nincs benne valamiért nem ismeri... majd még nézegetem de jó lenne ha nem kéne venni emiatt egy újat :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. január 18., szerda 19:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
na lol ma ismét előjött a probléma de most nagyon figyelmes voltam és a tapasztalat:
x lépéskombináció után a bal és hátsó nyíl elkezd misselngetni aztán egyszer csak megjavulnak és ismét rosszak lesznek :O nézelődtem ismételten vezérlőpultban, nem tudom kinek mennyit, de nekem azt írja hogy a HID szabványnak megfelelő játékvezérlő 1% sávszélességet használ (durván soknak hangzik), aztán eszembe jutott, hogy tényleg játékvezérlő!! vezérlőpultban elméletileg van játékvezérlő ikon is és tényleg van milyen meglepő.... a lényeg, hogy van ott controller teszt ahol az x-y tengelyt lehet tologatni a nyilakkal meg a többi gombot is próbálgatni. nos kb 10sec próbálgatás után arra jutottam: ha rálépek egy nyílra akkor a kis ablakban a kereszt elmozdul a nyílnak megfelelő irányba ha pedig az adott nyíllal a szembelévőre akkor a kereszt átvándorol a másik oldalra, ha fel vagy lefelé nyilat nyomok oldalsó nyíl mellé akkor adott oldalon fel-le mozog. ez eddig azt hiszem okés :D na de itt jön az érdekes dolog: ha lenyomom a bal nyilat és mellé a jobb nyilat akkor a kereszt balról jobbra mozdul, ha a felfelé nyilat és mellé a hátsót akkor a kereszt lefelé mozdul, ha viszont a jobbra nyilat nyomom és mellé a balt akkor jobboldalt marad a nyíl!! ugyanez a lefele nyíllal, ha a lentit nyomom és mellé a fentit akkor szintén lent marad a kereszt...... ez egy nagy lol így elsőre.
ha valaki megértette, hogy mit is írtam le akkor az írjon valami okosságot :O
apropó extra tapasztalat, tegnap és ma feltűnt hogy csak úgy poénból megszólalt a kihúztál egy usbs dolgot a gépből hang, ami csak azért furcsa mert nem nem húztam ki semmit. amikor ma elindítottam a stepmaniát nem működtek a gombok és leesett hogy a windows lelőtte a controller boxot, amit eddig sosem csinált. (ja és nincs bepipálva a "windows kikapcsolhatja az eszközt" izé)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. január 19., csütörtök 1:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 31Tartózkodási hely: MiskolcCsatlakozott: 2011. május 29., vasárnap 2:50
Nekem ezzel kapcsolatban az jut eszembe, hogy amikor a házi padot csináltam, akkor egy gamepad-et szedtem szét, s az irányokat értelemszerűen kötögettem be. Mindegyik érzékelt is frankón, de amikor gyorsan, vagy esetleg kettőt, hármat kellett egyszerre érzékelnie, akkor az egyik kimaradt. Nem bírtam felfogni, hogy mi lehet a hibája, de aztán átforrasztottam egy másik gombra a delikvens nyilat, és már simán érzékelt :D Ugyanez volt a helyzet, amikor kapacitív érzékelőt csináltam. Érzékelt az szépen, de laggolt, és nem bírta a multitasking-ot. Esetleg erre tudok gondolni, mint hiba. De mellesleg nemrég vettem új gépet, és ezáltal az új OS-en nekem sem megy már olyan jól, mint anno, ha ez megnyugtat :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. január 19., csütörtök 1:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
szerintem a vista és vin 7 nem úgy kezeli az usb portokat mint az xp... vagy lehet csak ki kellene kapcsolni a usb2.0át a biosba vagy az energiagazdálkodásnál az usb-t valahogy kicselezni... nem tudom még mit fogok csinálni de nekem a másik control box még mindig nem megy a laptopon :S reggel feltolok egy xp-t is a laptopora és azzal is megnézem amúgy nekem a lag eltűnt ... szóval most minden OK viszont az openITG nem úgy kezeli a pár dolgot ahogy kéne pl a:
AllowExtraPlayerOptions=1 (de nem működik...)
FastLoad=0 (nem tudom bekapcsolni sehogy mindig átírja 0 ra...)
LightsDriver= (tök üres pedig parallel kéne ha meg beírom dll hiba és egyebek...)
RefreshRate=0 (CRT monitoron érdekes... pedig 60Hzen megy és nem tom átlőni 150Hzre ami gond...)
SignProfileData=0 (ide se enged 1 et írni ha meg sikerül elérnem hogy 1 legyen akkor hibát ír ki...)
SoundDrivers= (tök üres és recseg a hang wave nem megy....)
SoundDevice= (dettó üres pedig a logba írja a hangkártyát meg minden és ide is be kéne raknia de nem...)
VideoRenderers=d3d,opengl (nem megy az openGL... csak a d3d) bár a 250+fps megvan csak néha beakad jó lenne az open inkább...)

hát úgy kb ennyi van ami CSAK vin7 en nem megy... mert ugyan ez a openITG futtatva XP-n minden tökéletesen megy azért nekem ez fura o.O

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. január 19., csütörtök 13:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
most egy érdekes dolog történt rádugtam a control boxokat és a vin7 egyből felismerte... mind a kettőt :nyelv1:
de eddig pl nem így ismerte fel a bluesharkos control boxot mint usb beviteli eszköz :S érdekes...
Csatolmányok:
2kontroller.png
2kontroller.png [ 262.09 KiB | Megtekintve 2280 alkalommal. ]

érdekes2.jpg
érdekes2.jpg [ 129.8 KiB | Megtekintve 2280 alkalommal. ]

érdekes.jpg
érdekes.jpg [ 128.5 KiB | Megtekintve 2280 alkalommal. ]

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. január 22., vasárnap 17:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
winxp 80-90 fps win7 meg 250+ és fent van minden driver... viszont xp-n minden megy

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. január 24., kedd 20:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
á én feladtam... a múltkor miután írtam a windowsos tesztelést, total rejtélyes módon jó lett kerek 2 napra. nagyon happy voltam mert rekord közeli pontokat értem el lazán, viszont egyszer csak feltűnt a dolog, hogy a back gombot elfelejtette (valószínűleg 2 controller kihúzás között valamikor) és úgy döntöttem, hogy beconfigolom vissza, na hát kár volt.... azóta khm sz** megint, és nem bírok rájönni miért volt jó amikor jó volt és most miért nem. (természetesen kipróbáltam a kihúzom program közben módszert, de nem jött be) feladtam : /

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. január 24., kedd 21:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
:==================(((((((((((((((((((((((((((

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. január 25., szerda 23:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 31Tartózkodási hely: MiskolcCsatlakozott: 2011. május 29., vasárnap 2:50
Egyébként próbáltad másik gépre kötni a padot?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. január 26., csütörtök 15:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
SEAid írta:
ki akartam próbálni egy másik gépen a padot konkrétan húgom laptopján, de az olyan fantasztikusan jó gép hogy még a stepmania is akad rajta :O szóval ez nem jött be.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. március 15., csütörtök 21:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok! Én használtam már egy usb-s szőnyeget (kölcsönkaptam), most vettem egyet magamnak, ami ps2-s. Vettem hozzá átalakítót is, beállítottam a gombokat. Egyesével működnek is, meg a jobb-fel és bal-fel is rendesen működik egyszerre.
De ha egyszerre kell rálépni a bal-jobb és fel-le nyilakra, akkor nem veszi be.
Mit tegyek, hogy jó legyen?
Köszönöm előre is a segítségeteket.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. március 15., csütörtök 21:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia, ez valószínűleg ebben a témában a legtöbbször feltett kérdés valaha.

Van is róla leírás a gyakran ismételt kérdéseknél.

http://tancszonyegklub.hu/faq.php#f1r4

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. március 16., péntek 23:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia SoonDead!

Nagyon szépen köszönöm a gyors segítségedet! Az első módszerrel csináltam, és tökéletes lett! Nagyon örülök! :) :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. március 17., szombat 17:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
Az jó mert én fordítottam.

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 5 / 5
149 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.