Szerző Üzenet

<  Szõnyegek és Padok  ~  Szőnyegrendelés

HozzászólásElküldve: 2009. január 12., hétfő 13:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nyah, az elobbi kis "beszelgetest" lementettem es imhol uj temat nyitok!
(nalam lehet jelentkezni az anyagert amugy XD
Meg ennyit foznek hozza...)

Es nehany aprocska valtoztatas ami ezekutan ervenybe lep:

Tobb okbol nem rendelunk ismeretlen embernek ezekutan szonyeget. Ismeretlennek az szamit, aki legalabb egyszer nem jott el a klubba.
Nem fogunk ezekutan a Tancszonyegklub forumara felregisztralt embereknek szivesseget tenni azzal, hogy megrendeljuk, taroljuk es meg neha szallitgatjuk is. Mindezekutan ha problema van meg arra is valaszolunk, segitunk minden forumon.
Tehat az elso ok, hogy valamit valamiert. Nem tortenet egyszer eljonni klubba, ami ugyebar ingyenes elso alkalommal. Szuksegunk van emberekre, gondoltuk, hogy ha rendelunk akkor majd csak eljonnek. Tevedtunk es meguntuk.
A masik ok, hogy ezek a szonyegek mar nagyon rossz minoseguek. Nem hiszem, hogy erdemes ebbol rendelni, mert senki nem jar jol. Ahhoz, hogy tonkremenjen, ahhoz draga..
Megoldast meg nem talaltunk, folyamatban van. Kell keresnunk egy athidalo megoldast a nagyon olcso, remrossz minoseg es a pad kozott. Eddig jo volt ez a szonyeg, de sajnos kiderult az utolso nehany rendelesbol, hogy ez nem fog mukodni a tovabbiakban.

(ezert Lizinek es Solyanak, ha meg visszajonnek egyaltalan, ki kell talalni valamit)

Amit tovabbra is csinalunk, az a segitsegnyujtas...ugyhogy lehet kerdezni, fogunk is valaszolni, de a szonyegrendeles ugy ahogy eddig, altalunk mar nem fog mukodni.
Ha valaki szeretne toborozni meg embereket, mert ugy olcsobb, vagy megis ezt szeretne rendelni, annak egyszer el kell jonni klubba...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 12., hétfő 14:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Koszonjuk a frissitest...
Sztem jobb lesz ez igy mindenkinek. Tenyleg a nagyobb felelossegu dolgokat ismeretlenbol ne kelljen masnak kezelni...
Konnyites lesz ez mindenkinek. Nekunk is es nektek is mert eljohettek klubba es minden konnyebben megbeszelheto es jol erezheti magat mindenki :D

@Rita: Nekem johet a regi logja :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 12., hétfő 15:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Igen talán így lesz a legjobb.

Amúgy szőnyegből márciusban lesz a jobbik fajta.
Meglátjuk az milyen. Ha jó, akkor akár lenne benne fantázia venni többet azt eladni drágábbért az ilyen idegeneknek. Aztán a pénz meg mehetne a klub kasszába, csak ehez egy kezdő tőke kéne... (Csak a garanciával lehetnének még gondok)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 12., hétfő 15:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Pfuuu... Abba azert lehet nem kellene belemenni...
Tobb okbol is...
-A klub nem folytathat kereskedelmi tevekenyseget, nem adhat szamlat meg semmi...
-Garanciat ugye szinten nem tudunk vallalni... plane ha mondjuk egy ilyen szonyeg mondjuk 1 ev utan menne el valakinek
Szoval sztem ez igy neeeee

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 12., hétfő 16:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Minek a számla?
Tudtommal nem hivatalosan bejegyzett klub (egyesület). Szóval nem vonatkoznak rá ilyen dolgok.
A garancia egyedül ami tényleg gázos :/
Akkor asszem magán biznisz kell ebből. Csak pólón 50% hasznot tudok csinálni, ezen annyit biztos nem, és a pólókhoz nem is kell nagy tőke. Majd márciusig még átgondolom :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 12., hétfő 16:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
hát foglalkozhatsz ezzel ha szeretnél.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 12., hétfő 20:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
A máricustől rendelhető új szőnyeg mitől lesz jobb minőségű? Árban ugyanannyi lesz?
Amúgy Ákos, milyen póló?

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2009. január 12., hétfő 21:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Elvileg abban valami mas (allitasok szerint jobb) szivacs van meg az erzekelo is masabb benne... Marmint jobb iranyban termeszetesen :)
Ugyan annyiba sajna nem kerul... Mikor meg utoljara volt kint mayflashen akkor ugy kb 4e magyar valutaval volt aszem dragabb talan.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 12., hétfő 21:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Wish írta:
A máricustől rendelhető új szőnyeg mitől lesz jobb minőségű? Árban ugyanannyi lesz?
Amúgy Ákos, milyen póló?

Úgy ahogy Uruno mondja. Kb ennyit tudunk róla. De futuremaxx-on csupa pozitív vélemény van a szőnyegről. Asszem valaki ki is emelte hogy ez a szőnyeg végre nem csinál neki úgynevezett ghoststep-eket (hogy néha összevissza érzékel lépéseket).
És mint már kiderült a futuremax és a mayflash supportja ugyan az, ráadásul mind2 holland cég én ebből azt gondolom hogy ugyan arról cégről van szó csak két külön oldalt üzemeltet. Szerintem a futuremax a sajátja és a mayflash a mayflash.com európai partner oldala lett.

Deszkás pólókat vásároltam ebay-en is itthon vaterán eladtam dupla annyiért. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 12., hétfő 22:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Sztem meg siman lehet csinalni klubpenzen mar nem azert...
Akkor plusz penzert a garanciat meg mi intezzuk....
Bar kotve hiszem h sok idegen fog ezekutan jelentkezni... :roll:
A masik meg ne má ebbol akarjunk megelni....
Venni kell plusz 2 szonyeget kb (vagy amennyi klubpenzunk lesz) es akkor eladjuk ha jelentkeznek erte, es nem hajlandok boltba eljonni...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 29., szerda 19:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 23Tartózkodási hely: DebrecenCsatlakozott: 2007. december 25., kedd 21:08
Hali!! Igen sajnos a szőnyegminőséget én is tapasztaltam, meglepő volt, h kb 3 hónapután már rosszalkodott.. mostanra sajnos meg máár, szétjött a zipzár, a szivacsot széttapostam a nyilak meg háát, már nem akarják az igazságot.. és pont most akartam írni,h lesz e új szőnyeg rendelés, de akor ezzel pl várok.. legalábbis ha találtok majd valami érdemlegeset. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 2., szombat 14:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Valahonnan mostmár nekem is kellene szereznem egy szőnyeget minél gyorsabban :cry: és olcsó hozzáférési áron :? (vagy ketőtt :roll: ) Valaki tuti nem próbálja meg velem a mayflashes szőnyeget megrendelni :?: , hátha most jót fognánk ki, vagy lehet keresek valami másat, de eddig nemtaláltam semmi érdemlegeset, a padhoz meg még kevés pénzem van :o~o:
Amúgy rossz hallani hogy szar minűségű szőnyegeket dobálnak ki :cry:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 6., szerda 16:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Egyik haverom rendel mayflashről két V2.5-ös szőnyeget magának és kérdezi, hogy nem akar-e még más is rendelni, hogy kevesebb legyen a postaköltség.

VALAKI V2.5-öt?

Vagy nem lenne itt az alkalom, hogy a klub rendeljen 2 szőnyeget magának?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 6., szerda 17:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 23Tartózkodási hely: DebrecenCsatlakozott: 2007. december 25., kedd 21:08
v2.5? ez az amit eddig rendeltünk ? képet róla pls, és lehet, h gondokodóba esek.. :S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 6., szerda 17:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mi a 2.0-ásat rendeltük azok voltak a szarok.
2.5 az zsákbamacska...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 6., szerda 18:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ugy ugy... Ez valami uj ki tudja milyen koztes szonyeg... Ugyhogy tipikus franc se tudja... Par jel erre utal hogy csak csak jobb lehet... De senki nem tud rola semmit sajna...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 6., szerda 18:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Hmm nos én most értem haza, és még mindig csak 9k-m van feleslegbe annyiból meg nemjönne ki a Mayflases szőnyeg sajna :( és nemtudom mikor jön még pénz a házhoz, de remélem minnél hamarabb, mert akor már lehet lenne rá keret :roll:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 6., szerda 18:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
@Hiei:
http://www.mayflash.eu/3in1-deluxe-danc ... p-126.html

Ilyen. Látszik, hogy ennek 6 darabból van a szivacsa, meg elvileg javítottak a termék minőségén. Mondjuk drágább is egy fokkal.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 6., szerda 21:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Engem érdekelne a közös rendelés, nekem 1 db-ra lenne szükségem. Szombaton valószínűleg elmegyünk a gyerekkel a klubba és ott meg is tudnánk ezt beszélni.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 7., csütörtök 13:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 3Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 13:44
Helló mindenki
Én lennék aki most a szőnyegrendelést szervezi. Küldtem tegnap egy levelet a mayflashnek: többek között kiváncsi voltam, hogy nagyobb mennyiség esetén mekkora kedvezményt kaphatunk szállításban és magukra a termékekre. Amint választ kapok, itt tájékoztatok mindenkit ^^'
Legrosszabb esetben ha elküldenek a fenébe és semilyen kedvezményt nem kapunk kb 50EUR lesz darabja, kb 15000HUF. Ha szombatig választ kapok, megyek én is a klubba és megbeszéljük hogyan tovább.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 7., csütörtök 21:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nos, úgy néz ki, hogy kedves Peter Meirink barátságos választ küldött. Azt mondja, 10db rendelés fölött tud a termékekre kedvezményt adni. A szállítással kapcsolatban pedig: 6 db fér egy csomagba, ami 21 kiló, így 8nál már mindenképpen két csomag kell még ha kevesebb is mint 30kg (ami az egyik árhatár). Ugyanakkor azt is jelenti hogy 12db rendelése esetén 2 csomagban jöhet, ami 2x39EUR=78, azaz ha mindenki egyet rendel és kérünk 12t, a szállítás 6,5EUR lesz 15EUR helyett, vagy ha mindenki 2t, az 13EUR lesz 27 helyett.
Konkrétumot a szőnyegekkel kapcsolatos kedvezményre nem mondott, azt majd akkor ha tudjuk hány db kell.
Én amúgy kettőt rendelek vagy ha úgy alakul hogy nagyon sokan kértek és nagyon levisszük az árat, akkor 4et.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 7., csütörtök 21:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Szerintem nem lesz akkora igény, illetve nem tudom, ki lenne az aki az egészet logisztikailag lebonyolítja hacsak nem te.

Mondjuk animuconon meghirdetve a szőnyegrendelés dolgot lehet még több is összejönne.

whargarbl

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 7., csütörtök 21:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sztem lehet engem is erdekelne egy...
Nah meg az lesz a nagy jo kerdes hogy klub szinten belevagjunk-e esetleg V2.5 rendelesbe vagy probaljunk meg a V3bol rendelni majd...
Sztem ez mar alapban dobhat a szamon mert akkor TSzK is kapasbol 2 db gondollm.
Szoval ezt majd szombaton meg kellene vitatni.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 8., péntek 9:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
Marci is ezt javasolta (mármint V3) de az drágább, majdnem 2x annyiba kerül mint a V2.5. Viszont szerinetm lehet vegyesen is kérni, mármint ha azt mondta Peter hogy 10db fölött kapunk kedvezményt, ebbe belefér ha ilyenisolyanis.
Mindenesetre én minél hamarabb szeretném intézni az egészet és igen, megoldom a logisztikát, kis cuccolás megér nekem annyit hogy 10rugóval olcsóbban jöjjek ki az egésszel. Viszont aki szeretne rendelni rajtam kívül, az is hajtsa ismerősei körében, mert ha nem lesz 10 vagy jön néhány demoralizálóan kellemetlen ember aki azt mondja utolsó pillanatban hogy mégsem, megrendelem magamnak és nem szervezek semmit :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 8., péntek 11:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
Őőő...az elet ilyen -.-
Es hova fognak menni a szonyegek?
Igen, kene a klubnak is, de senki nem lesz hajlando fizetni, meg amugy megjelenni sem, szal nem hiszem h el tudjuk donteni..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 8., péntek 12:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
IloveRenji írta:
amugy megjelenni sem

A szombat sz*r nap, én mondtam :/

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 9., szombat 21:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bocsánat, a gyerek beteg lett, nem tudtunk elmenni :( .
A szőnyeg rendeléssel kapcsolatban, alakult valami? Továbbra is biztos vevők lennék egyre (illetve az ártól függően esetleg kettőre). Az email címem elérhető, privátban pontosíthatjuk a részleteket. Nem fogom az utolsó pillanatban visszamondani. :)
Köszi!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 13., szerda 10:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 20Csatlakozott: 2008. február 27., szerda 21:12
SZiasztok! VAn egy alig használt szőnyegem, a héten eladnám budapesti átvétellel 5ezerért.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 13., szerda 11:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Milyen fajta?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 17., vasárnap 21:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 88Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. október 19., vasárnap 22:14
Hát lehet,h jó ötlet ez az új szőnyeg mert az előző rendelés egy SH*T volt..vagys nagyobb megterhelésnél felmondják a szolgálatot a nyilaim és jönnek a "ghoststep"-ek vagy mik és az elég idegesítő :géj:

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 4
117 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3, 4  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.