Szerző Üzenet

<  Szõnyegek és Padok  ~  Szőnyegrendelés

HozzászólásElküldve: 2010. március 23., kedd 19:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 24., szerda 12:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
SoonDead írta:
http://gamecube.hu/termek/5_az_1-ben_ddr_tancszonyeg_playstation_1_es_2_xbox_wii_usb.html

Vegyél ilyet akkor.

A klubban kipróbálható :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 26., péntek 15:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
A "hajlandó vagyok" részen kicsit mosolyogtam

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 26., péntek 16:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 2Csatlakozott: 2010. március 23., kedd 18:53
valahol volt írva, hogy voltak problémák abból hogy a megrendelt szőnyegeket másnál tárolta a rendelő vagy nem mentek érte, ki tudja. gondoltam szólok, hogy nekem nincs ilyen gondom, a minimum meg az hogy elmegyek érte:)

Köszi a tippet/linket!

Szerk: Ha a klubra gondoltál, akkor pedig előre szólok,hogy nem vagyok egy eljárogatós társasági ember. :oops:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 26., péntek 16:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 11Csatlakozott: 2009. december 4., péntek 12:59
hat en sem vagyok az a hu de eljarogatos ember ^^" megis megyek majd most ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 26., péntek 20:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Helyes gyere :3

De valaki pont feljebb hirdetett szonyeget, kerdezd meg ot!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 6., kedd 10:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok,

Szeretnék segítséget kérni táncszőnyeg vásárlásához, hogy milyet, hol tudnék venni. Illetve nem tudom, hogy rendel-e vki mostanában, de szívesen csatlakoznék.

Tudnátok segíteni?
Amelyik szőnyeget ajánljátok a TESZT-ben, az még mindig a legjobb, vagy adtak azóta ki újabb verziót?

Tudom, hogy még "vadidegen" vagyok, mivel nem voltam még a klubban, de kérlek addig is míg szakítok rá időt, segítsetek, ha tudtok.

Köszi!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 6., kedd 10:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Áhh, látom, az előző hozzám hasonlónak ezt ajánlottátok:

http://gamecube.hu/termek/5_az_1-ben_dd ... i_usb.html

Szóval, akkor ha a géppel való összeköttetésben lesz gondom, tudtok segíteni, ilyen van a klubban is.

Mi a gépigénye, ha van?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 6., kedd 11:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
A gépigénye annyi, hogy legyen a gépen USB port, illetve jó, ha az operáció rendszerben alapból van driver szabványos gamepad-hoz.
Szóval körülbelül úgy minden 10 évnél nem régebbi gépen biztosan működik, de régebbieken is meg lehet oldani általában :D

Ez a pc-re köthető szőnyegekre általában igaz.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 28., péntek 18:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 8Tartózkodási hely: Batta CityCsatlakozott: 2010. január 22., péntek 14:33
Sziasztok!

Én rendeltem anno veletek csoportban, talán 2 éve a szivacsos szőnyeget, aztán most télen is vettem egyet tőletek amit nem vettek át, nekem meg éppen kapóra jött! Köszönöm szépen még 1x!

A kérdésem az lenne, hogy mostanában lesz valami csoportos rendelés, mert engem nagyon érdekelne egy szőnyeg újra! *.*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. május 28., péntek 19:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
már magyarországról is tudsz hasonlót rendelni egy kicsit olcsóbban, szóval nem hiszem, hogy mostanában csoportosan rendelnénk

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. október 13., szerda 19:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Rita, volt róla szó, hogy a Táncszőnyegklubbosok kapnak árengedményt a szőnyegekből. Ez pontosan mennyit jelent? Mert nekem kéne 2 új szőnyeg.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. október 30., szombat 21:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Beszeltel veluk?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. október 31., vasárnap 7:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem, kb. meghalni sincs időm.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. november 3., szerda 1:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kaksi lehet, majd elmeseled milyen? :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. november 15., kedd 20:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 31Tartózkodási hely: MiskolcCsatlakozott: 2011. május 29., vasárnap 2:50
Helló!

Eljutottam odáig, hogy fogjam magam és befektessek egy fém táncpadra. A kellő zseton nagy része már megvan, s ha minden jól megy, akkor december végén vagy január elején meg is tudnám rendelni, de...

Az adott linken lévő padot még forgalmazza a cég? Kapható ez még? Mert próbáltam kapcsolatot teremteni velük, de semmi hír.

http://gamecube.hu/termek/fem_tancszonyeg_metall_dancepad.html

Ha valakinek van más ötlete, hogy hogyan juthatnék hozzá egy fém padhoz, azt szívesen meghallgatom.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. november 20., vasárnap 0:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Fogalmam sincs sajnos, hogy mi a helyzet velük. Amúgy a padot amit néztél személy szerint nem szeretem, volt hozzá szerencsém és nem lettünk barátok.

Azt akartam javasolni, ha fém padot tervezel venni, akkor rendelj fitprot a futuremaxtól, de úgy látom már nem forgalmaznak.

http://www.futuremax.eu/en/metal-dance-pad.html

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2011. november 24., csütörtök 12:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 31Tartózkodási hely: MiskolcCsatlakozott: 2011. május 29., vasárnap 2:50
Kicsit bővebben is ki tudnád fejteni, hogy számodra miért nem tetszett?
Mellesleg találtam még egy pad-ot, ami egész jónak tűnt:

http://viewitem.eim.ebay.hu/DDR-Arcade-Metal-Dance-Mat-Pad-Wii-PC-Mac-PS2-PS3-NEW-Platform--Handle--Rail/110778104631/item

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. november 26., szombat 15:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 8Tartózkodási hely: Batta CityCsatlakozott: 2010. január 22., péntek 14:33
Sziasztok!

2008 Decemberében vettem első szivacsos szőnyegem, együtt rendeltem veletek! :) Aztán a fórumon sikerült beszereznem egy ugyan olyat! :D
Szoktatok még együtt rendelgetni? Mert akkor beszállnék újra!
Sajnos tönkrement a mostani, és nagyon szeretnék újat!
Fémre nincs jelenleg pénzem, de egy jó kis vastag szivacsos-t ismét bevállalnék, vagy valami hasonlót!

Nagyon szépen köszönöm előre is válaszotokat! ^____^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. december 3., szombat 17:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
@Seti:

Szia,

ahogy látod az utóbbi időben eléggé alábbhagyott az aktivitás. Myki írta facebookon, hogy esetleg akar ilyet rendelni.

@Daisuken:

Az volt vele a baj, hogy nem volt valami jó az érzékelője így rosszabb volt mint egy szőnyeg. A korlát meg körülbelül 2 galambot és 1 pintyet tud megtartani úgy, hogy ne törjön össze.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2013. szeptember 3., kedd 17:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 27Tartózkodási hely: Bp.BékásmegyerCsatlakozott: 2009. december 13., vasárnap 12:24
Sziasztok!
Mostanában tervezünk rendelni szőnyeget, és gondoltam megkérdezlek titeket is hogy ha valakinek kell, akkor rendelhetünk közösen mert akkor feleződik a szállítási díj :)
Üdv mindenki!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2013. szeptember 13., péntek 17:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
mivel a fórumot kb csak én látogatom és én meg most nyaraltam így érdemes megpróbálnod a facebook csoportunkat.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2015. április 18., szombat 18:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Szükségem lenne megint egy jó táncszőnyegre, ha esetleg valakinek van eladó, az kérem keressen meg!

Köszönöm előre is! :kiss1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2015. április 23., csütörtök 22:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Nekem is segítségre lenne szükségem, de előbb gondoltam megválaszolom az előző kérdést.
Ha kell szőnyeg nekem vannak még ilyen olcsóbb fajták, már nem használom őket :)

Nos nekem abban kellene segítség, hogy a conon találkoztam a DDR-résszel, de sajnos nem tudtam kipróbálni. Megnéztem a táncpad fajtáját az interneten, és furcsa dolgokat találtam.
Positive Gaming Impact Pad:
Azt írták róla, hogy olyan mint az Arcade padok... de én úgy láttam hogy ez vékony valami, és műanyag.
És itt a kérdés: érdemes lehet ilyet venni magán célra? Van olyan jó tényleg mint egy Arcade gép? Korlátos verzió egyáltalán nincs is belőle?
Jelenleg játéktermes táncpadon játszom itthon, de mostanában túl erősen kell nyomnom a gombokat hogy érzékeljen, és tervezem hogy lecserélem nemsokára egy újabbra.
Esetleg érdemes lehet ilyenben gondolkodnom? Úgy láttam már több Animecon óta is ezeket a padokat használják a rendezvényen. Jók, beváltak?
Egyébként nem is tudtam, hogy vannak mások is magyarországon akik komolyabb nehézségben játszanak rajtam kívül. Igaz van még mit tanulniuk, de jó úton haladnak :)
Pozitívum volt még a conon, hogy a szervezők a kornak megfelelő jól bevált témát használták.
Lehet legközelebb talán én is indulok a profi versenyen, ha lesznek a szintemen megfelelő emberek.

Várom a válaszokat, és élmény beszámolókat a paddal kapcsolatban.

Tadip

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2015. április 26., vasárnap 15:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia,

jelentkezem, mint conos DDR szervező.

Otthonra semmiképp nem vennék Impact-ot egyrészt mert marha drága másrészt mert nem jó rajta táncolni, mégpedig azért mert süllyesztettek a gombok, így túl nagyot kell lépni. Egyébként a gombnyomást oké módon érzékeli.

Előnyei, hogy elég tartós és sokkal könnyebb mint amit egy padtól várnál.

Ha van otthon padod akkor próbáld azt javítani, mert újonnan európában nemigen kapsz semmilyet.

Az usában sokkal jobb a helyzet, csak a shipping onnan nagyon drága.

Mit jelent a "szintednek megfelelő emberek"? Mert a profi versenynél a 8-9-10 nem azt jelenti, hogy a résztvevőknek ennyi a max, csak hogy a számok ilyen szintűek. Ha úgy érzed könnyen megnyernéd akkor mindenképp érdemes benevezned.

Illetve Mykinál kb hetente vannak klubok, facebookon mindig kihirdeti ebben a csoportban: https://www.facebook.com/groups/tancszonyegklub/. Vagy videó a tegnapi klubról: https://www.youtube.com/watch?v=nx2ypvJCcUA

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2015. április 27., hétfő 14:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
Tadip: Köszönöm szépen a választ!
Milyenek azok az olcsóbb fajták? Érdekelnének! Esetleg küldenél nekem képet és árat?
Mivel a 4.-en lakunk, és az alattunk élő szomszédok nem túl kedvesek, nekem szivacsos kellene.
Eddig ilyenem volt, és nagyon jól bevált, a szomszédok sem kopogtak fel hetente: 5-in-1 deluxe dance pad hard foam.
Van esetleg valami hasonló "szivacsosod"?

Köszi még egyszer!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2015. április 27., hétfő 21:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mi lett az előző szőnyegeddel? Csak mert ahogy nézem a futuremax kifogyott a szivacsos szőnyegekből, innentől ez is hiánycikk.

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 4 / 4
117 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4
Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.