Szerző Üzenet

<  Szõnyegek és Padok  ~  Szőnyegrendelés

HozzászólásElküldve: 2009. október 7., szerda 20:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
teszteltem V2.5-ösöket nemrégiben és SOKKAL masszívabb a benne lévő szivacs és amellett kényelmes is.

az hogy milyen gyorsan megy tönkre az szerencse kérdése is. ezeknek a szivacsbetéteseknek általában mind nagyon érzékeny a cipzárja, de ha nem rángatod akkor nem ugrik szét, csak vigyázni kell rá.
aztán tönkre mehet az elektronika is benne és akkor egyik másik gombja kezd rosszul érzékelni.
tönkre mehet még az is hogy a tetején a burkolat el kezd repedezni/szakadozni.
illetve a benne lévő szivacs is gödrösre nyomódhat ha sokat ugrálsz rajta.

nagyon változó, hogy ezt mennyi idő után kezdik el ezt, de kb. 1 év alatt el fog öregedni, ha használat alatt van. mindenesetre a 2.5-ös szivacs sokkal izmosabb és így masszívabbá teszi a szőnyeget.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 13., péntek 19:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Még új vagyok ,de a barátnőm már egy ideje nyaggat, hogy kipróbálna egy ilyet, úgy hogy úgy gondoltam karácsonyra meg is lepem egy szőnyeggel. Perszenem szeretnék vmi gagyit, ha netán nagyon rákapna és rögtön tönkre megy. Ezért is gondoltam, hogy vmi minőségibb cuccot a korábban is írt 2.5 verziójút néztem ki.
Ha még még nem rendelted meg külföldről kedves Biki, én lehet, hogy csatlakoznék, és akkor a 2 együtt kedvezményesen jön ki. Karácsonyig még simán meg is tudna érkezni... :)

Üdv,
H

ui: egyébként mi a különbség a 3 és a 2.5 verzió között, mert én csaa azt látom, hogy a 3-on nincs rajta az átlós gombok, így lehet azzal nem is lehet PIU-zni csak DDR-t tolni, míg a v2.5-tel mindkettőt lehet?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 13., péntek 19:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
A 2.5-el sem lehet PIUzni ugyanis a kozep nincs megcsinalva gombnak...
Altalaban a fo kulonbseg a szonyegbe berakhato polifoam minosege. Minnel jobb meg stabilabb annal lassabban godrosodik be

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 14., szombat 15:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kedves Biki és Hulk,
Amennyiben még nem rendeltetek és is beszállnék egy 3in1 Deluxe Dance Mat vásárlásába. Ha csatlakozna még valaki és 4-et vennénk, spórólnánk még 10 eurót.
üdv.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 16., hétfő 14:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor mit lehet kezdeni az átlós gombokkal? vagy csak dísznek van a v2.5-sen? azok alatt van érzékelő?
A középső gomb hiány ellenére lehet vmire használni az átlókat? gondolok arra, hogy a 4 irány (bal-jobb-fel-le) helyett a Stepmania az átlós irányokat adja meg?

És miért nincs a v3-ason az átlósak felfestve?

Uruno írta:
A 2.5-el sem lehet PIUzni ugyanis a kozep nincs megcsinalva gombnak...
Altalaban a fo kulonbseg a szonyegbe berakhato polifoam minosege. Minnel jobb meg stabilabb annal lassabban godrosodik be

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 16., hétfő 14:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
az átlosak a freestylehoz vannak stepmaniába ami balra fel jobbra fel még pluszban

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 16., hétfő 16:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Az hogy a középső kocka alatt nincs érzékelő az mindenkinek nagy szívfájdalma, de sajnos nagyon ritka az olyan szőnyeg aminél van.

A jobbra-fel és balra-fel gombok egy külön játékmódba kellenek, a jobbra-le és balra-le gombokat még sose használtam, de érzékelnek.

A V3-on a jobbra-le és a balra-le teljesen üres, amiből arra következtetek, hogy azok alatt nincs érzékelő, de mivel úgy sem használta soha senki azokat a gombokat így nem nagy kár érte. A jobbra-fel és balra-fel gombokra viszont rá van festve egy áthúzott B és egy bekarikázott A ami alapján arra következtetek, hogy ott igenis érzékelnek.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 16., hétfő 16:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Az internetet böngészve találtam még két másik alternatívát szőnyeg ügyben:

1. az egyik a Stepmania.com-on is ajánlott Redoctane Ignition Deluxe Dance Pad® 5.0 szőnyeg:
(http://www.guitarherostore.com/Game-Con ... -Platforms)
ezt, illetve ennek elődjét v3-t ajánlják sokan DDRfreaks.com-om

2. illetve a svéd Positive Gaming™ (IDance program) Impact Dance Pad -je
( http://www.positivegaming.com/index.php?id=36)
ami egy cseh oldalon lévő összehasonlításban is vezet a softpadek között, sőt több pad is értékelve van.
(http://www.czechddr.cz/tanecni_podlozky.php).

Illetve a Positive Gamingnek van versenyekre, profi mozgás stúdiókba való komplett összerakható rendszerei, mely szintén, nagyon jól minőségűnek tűnnek, habár vagy 200eFt-ba kerülnek. :o

A kérdés már csak az, hogy az egyiket vagy másikat, honnan lehetne kis hazánkba is beszerezni, berendelni? :?:
Mert nekem úgy tűnt Ignitiont csak Amerikába és Kanadába lehet rendelni, míg a PG oldalán nincs rendelés oldal, csak kontakt. Lehet oda kellene írni?

Ui: Egyébként a cseh oldalon van egy kép a MayFlash által fogalmazott verziókban lévő szivacsok összehasonlításáról v2 vs v2.4 vs v3) (lásd csatolmány)
Csatolmányok:
pady_deluxe_vyplne.jpg
pady_deluxe_vyplne.jpg [ 201.79 KiB | Megtekintve 3724 alkalommal. ]

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 16., hétfő 18:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ezzel rá is világítottál a legnagyobb problémára:

A mayflash.eu-s szőnyegek a RedOctane Ignition szőnyegek másolatai, de a RedOctane szőnyegek jobb mínőségűek.
Viszont a mayflash.eu az egyetlen olyan forgalmazó ahonnan magyarországra is lehet rendelni. Legalábbis így volt eddig sajnos, de én örülnék neki legjobban, ha lenne alternatíva.
A Cobalt Flux szintén európai, de csak kemény padot gyárt, de azt legalább faszát, főleg ár/érték arányban.
A Positive Gamingről nem tudom, hogy szállít-e ide, viszont ha igen akkor HOLY SHIT jobban jársz vele mint a mayflash-el, sőt mi is lehet, hogy onnan fogunk rendelni akkor.

Szóval: KÉRLEK ÍRJ A POSITIVE GAMING-NEK, és kérdezd meg, hogy hogy oldható meg a szállítás MO-ra, mik az áraik, stb...

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 16., hétfő 20:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
A cobalt flux is positive gaminges...szal vszleg szallitanak

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 16., hétfő 23:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
OMFG
Sztem ilyen kellene nekunk...
http://www.positivegaming.com/index.php?id=34
Ez... Ez ugy... Awesome
(Nyugi... Idovel majd felebredek :dirr: )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 17., kedd 11:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
pont ezt néztem hogy majd egyszer egy ilyet vagy ilyet:
http://www.guitarherostore.com/Game-Con ... 8Ta38QaNv0

de lehet ez jobb lenne nekem erről az oldalrol az Arkádové platformy a legelső (*..*) (*..*) (*..*) :
http://www.czechddr.cz/hardpady.php

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 17., kedd 12:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:
OMFG
Sztem ilyen kellene nekunk...
http://www.positivegaming.com/index.php?id=34
Ez... Ez ugy... Awesome
(Nyugi... Idovel majd felebredek :dirr: )

de nem is férne be a terembe a 32 wireless pad...
és az a durva hogy a cseheknek legalább nyolc van, egyenként 190k úgyhogy FFFFFUUUU

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. február 3., szerda 19:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 8Tartózkodási hely: Batta CityCsatlakozott: 2010. január 22., péntek 14:33
Sziasztok!

Anno 2008 Decemberében együtt rendeltünk veletek szivacsos táncszőnyeget (nemtudom már a tipusát), de szegény már teljesen tropa volt, így egy ideje nincs min táncolnom.
Rendesen DDR elvonási tüneteim vannak, és már látszanak rajtam a hízás jelei depressziómban. xDDDDDD
Szeretnék újat rendelni ( bár legszivesebben fémet rendelnék). xD
Olyan nincs, hogy ha többen rendelünk olcsón fém táncszőnyeg? xDD
Tud valaki ajánlani valami hyper-szuper táncszőnyeget ami kibír napi 2-6 óra táncolást hosszabb ideig?

Köszi előre is mindenkinek! ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 3., szerda 21:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Ilyen "hyper-szuper"-t keres a klubb is, jelenleg nem tudunk. Csak azokat amik a mayflash.eu oldalon fent vannak.

Amúgy nekem van még egy bontatlan szőnyegem abból a régi rendelésből, ha érdekel.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 4., csütörtök 10:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát én tegnap pont azon gondolkodtam még egy fém táncpad de most vagy laptop vagy pad... mivel a laptop meghalt így azt kéne vennem de hát a paddal csak az a baj hogy 2 db már meghaladja a súlyhatárt és úgy neméri meg kettőt rendelni magyarországra csak egyesével szerintem mert akkor a posta 2 pad esetén drága :\
szóval 2 olyan mint az enyém postával a legolcsóbbal az Grand Total € 433.56 (116 ezer)
vagy egy blue shark amit megint lehet kapni hogy a ****** életbe mindig mikor van pénzem akkor lehet rendelni az meg postával egy darab Grand Total € 387.99 (104 ezer)
szóval vagy elteszem a pénzt és megvárom megint a következő hónapot és remegve reménykedek minden este és nézegetem nehogy elvigyék megint az utolsó darabig és ha megmarad március 5ig akkor egy blue shark jön ide hozzám vagy ugye megveszem a laptopot ami azt jelenti blue shark max májusban jön ide :? vagy fordítva szóval vagy laptop májusba és addig nemtudok cipelni gépet sehová jajj gondolom velem senki nem akar blue sharkot rendelni :roll:

jah meg Bergkamp nekem kéne még egy szőnyeg... az se baj ha nem megy olyan szériahibás kéne szétdarabolni és szétszedni a belsejét majd ha akad egy kettő nállad :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. február 4., csütörtök 13:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 8Tartózkodási hely: Batta CityCsatlakozott: 2010. január 22., péntek 14:33
Bergkamp írta:
Ilyen "hyper-szuper"-t keres a klubb is, jelenleg nem tudunk. Csak azokat amik a mayflash.eu oldalon fent vannak.

Amúgy nekem van még egy bontatlan szőnyegem abból a régi rendelésből, ha érdekel.

Nagyon érdekel a szőnyeg, nekem tetszett! ^___^
Írtam privátot is az ügyben.^^

Köszi, hogy felajánlottad! *.*

Myki: Hát egy fém padnak én is örülnék, következőleg már biztos azt veszek. :) Addig meg gyüjtök rá, ha bírok ( Anime Figurákat gyüjtök 13 éve, így levan korlátozva a számlám jópár évre előre ) . xD
Furcsa volt sima szőnyeg után kipróbálni a fém padot ( Anime Conon 2-3x kipróbáltam ). Teljesen más, nagyon béna vagyok rajta. xD
Mindenképpen akarok majd egy fém szőnyeget, hogy azon gyakorolhassak, és ne égjek le a találkozókon. xD
Na meg, olyan poénos lenne itt a 4. emeleten. xDD A szomszédok imádnak, feljöttek hogy nem hagynám-e abba a népitáncot? xDD
Azthiszik Csárdásozunk a férjemmel, itt a negyediken.xD

Szóval majd nyáron én is akarok fém szőnyeget, hátha addig javul az árfolyam is. ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 4., csütörtök 13:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
jól értelmezem ákos h van egy szivacsos szőnyeged és nem hozod el a klubba? :dirr:
pedig ott szerintem nagyobb szükség volna rá :(

animefigurákat gyűjt és férje van
MI

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. február 4., csütörtök 14:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
áh nemhiszem hogy javul az árfolyam a fém mindig drága marad úgy érzem bár nekem már így is itt rohad 2 pad a szobába és 3 szőnyeg de sebaj nekem még kéne az a blue shark nagyon pluszba :o~o: én is bérházban lakom csak rám már a rendőrséget is kihívták miatta valamiért a szomszéd nem szereti a dragonforceokat.... :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. február 4., csütörtök 14:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Myki: Na akkor a te szomszédaid durvábbak. xD Nálunk csak a házban megy a pletyka, meg beszólogatnak néha. xDDD
Egyébként amikor kezdetleges szőnyegem volt, akkor voltak problémák, mióta vastagabb szivacsos van alig jönnek fel, talán havonta csak 1x-2x. xD

Mindenesetre nagyon várom Bergkamp válaszát. :loved:

Misu: Ennyire meglepő lenne? ^^"
Hozzáteszem, a férjem is animés. ^.~

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 4., csütörtök 16:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Mi az hogy ott rohad a 2 pad pluszba es meg kene a Blue Shark?

Neked minek 27e6675465 pad? o___o

Seti, te Aoi Anime forumon is fenn vagy/voltal nem?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 4., csütörtök 16:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
igen kell mert szét akarom szedni azt is *-*

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. február 4., csütörtök 16:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Seti, te Aoi Anime forumon is fenn vagy/voltal nem?

Aoi-n is fenn vagyok, ott már jópár éve.^___^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 5., péntek 18:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
De azért értitek...kidob 100-150k-t arra, hogy SZÉTSZEDJE a Blue Sharkot... :D
Amúgy ha akar vki rendelni olcsóbb fém padot, korláttal, akkor abba lehet, h beszállnék.

Szerk: Myki, a padot mennyire bírják a szomszédok? Sokat felfog? :D Mert akkor lehet, h kéne rögtön 2 a doublehez :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 5., péntek 20:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
En nem ertem mi abban a jo h szetszerelsz egy nagyon draga szonyeget...

Meg mar epitettel nehanyat, nem?

Mindegy, szocprob XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 6., szombat 8:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
igen már 3 padot is sikeresen csináltam ami megy, de még kíváncsi vagyok egy két dologra belőle...
amúgy a pad nemsokat fog fel a szomszéd szerint remeg a fal... bár nállam is lehetett látni ahogy az asztalon mozognak a dolgok szóval lehet igazat mond meg azért hallani is ahogy dübög... főleg ha cipő nélkül nyomom cipőben annyira nem dübög úgy hanem kicsitt másabb mintha nagyobb felületen fogná fel a lépést és így eltompul a hang de ugyan úgy remeg minden vagyis látom ahogy az asztalon a pohárban mozog a tea meg a víz...
2 pad meg nembiztos lejön egy csomagba amiben korlát is van...
mert a súlyhatár miatt nem fér be egy dobozba (és hát hely is nagy kell neki...) ez nem olyan mint a szőnyegek sajnos hogy kicsi és könnyű.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. február 6., szombat 15:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Myki: és mikor lesz pad építős videó? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 23., kedd 21:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 27Tartózkodási hely: Bp.BékásmegyerCsatlakozott: 2009. december 13., vasárnap 12:24
http://www.ddrgame.com/dance-dance-revo ... ament.html
Ez a pad szerintetek mennyire strapabíró?(mármint fémhez képest)
Mert mondtátok hogy fémből is van több féle (játéktermes pl)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. február 27., szombat 10:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem ez cobalt flux koppintasnak tunik, de ettol meg lehet, hogy jo...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 23., kedd 18:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 2Csatlakozott: 2010. március 23., kedd 18:53
Sziasztok!

Olvasgattam a fórumot, na jó átfutottam. Szeretnék szőnyeget rendelni, vagy akár valakitől megvásárolni akinek van raktáron. Valami olyasmit keresek ami strapabíró, ettől függetlenül azért megfizethető ára van. Pesten belül hajlandó vagyok baktatni bármerre vagy beköszönni egy klubdélutánra :)

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 4
117 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.